Coronavirus ترس گرفتن میانه; 10,000 ایران پزشکان آلوده

Coronavirus آلوده بیش از 10 ، 000 بهداشت و درمان کارگران در سخت-آمار, ایران, گزارش, گفت, همانطور که مقامات بهداشتی در کشور جنگ زده یمن و غزه ابراز نصب نگرانی در مورد امواج از موارد جدید.

ایران در نیمه رسمی, اخبار ادارات در روز پنج شنبه اشاره کرد معاون وزیر بهداشت قاسم Janbabaei که نداد. گزارش پیش از آن در هفته با قرار دادن تعدادی از آلوده کارکنان بهداشتی درمانی در تنها 800. ایران می گوید بیش از 100 نفر از این کارگران جان باخته اند.

بیشتر:

ایران در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگبارترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه با حداقل 7,249 مرگ و میر در میان بیش از 129,000 موارد تایید شده.

این اعداد و ارقام شامل اضافی 66 مرگ و میر اعلام کرد روز پنج شنبه توسط وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour.

‘نوک کوه یخ’ در یمن

کمک های بین المللی گروه پزشکان بدون مرز (Medecins Sans Frontieres یا MSF) گفت: این ویروس مربوط به مرگ و میر در یک مرکز پزشکی در آن اجرا می شود در جنوب یمن گواه به “گسترده تر فاجعه” در این کشور که در آن پنج سال جنگ داخلی در حال حاضر باعث به بدترین بحران انسانی.

تسهیلات در عدن بستری 173 بيماران بين 30 آوریل و مارس 17, حداقل 68 از آنها فوت کرده اند این گروه در بیانیه ای گفت.

سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت یمن در جنوب تایید کرده 193 موارد با 33 مرگ و میر.

“آنچه که ما شاهد ما در مرکز درمان است فقط نوک کوه یخ از نظر تعداد افراد آلوده و مرگ در این شهرستان گفت: کارولین سیگوین MSF را مدیریت عملیات برای یمن.

“مردم در حال آمدن به ما خیلی دیر شده برای صرفه جویی در, و ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال و نه در آینده همه آنها فقط در حال مرگ در خانه.”

A health worker wearing a protecitve suit disinfects a market amid concerns of the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Sanaa

افزایش مشکوک coronavirus موارد در یمن است صدایی هشدار دهنده در سراسر جهانی سلامت جامعه [فایل: خالد عبدالله/رویترز]

دولت شمارش موارد را شامل نمی شود موارد تایید شده در این کشور که تحت کنترل شورشیان که اعتقاد به پنهان قدر از شیوع بیماری است.

تا کنون آنها گزارش داده اند که چهار مورد از جمله مرگ یک مهاجر سومالیایی.

در روز سه شنبه 35-year-old World Food Programme کارمند درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در این کشور تحت کنترل استان صعده این گروه گفت.

ایران-حمایت داعش اسیر های زیادی از شمال یمن از جمله صنعا در سال 2014 وادار کردن دولت به فرار به سمت جنوب.

سال بعد یک ائتلاف به رهبری عربستان سعودی رفت و به جنگ علیه شورشیان.

افزایش مشکوک coronavirus موارد در یمن است صدایی هشدار دهنده در طول بهداشت جهانی جامعه نگران است که این ویروس گسترش مانند آتش سوزی از طریق برخی از جهان ترین جمعیت های آسیب پذیر.

سازمان بهداشت جهانی می گوید مدل های آن نشان می دهد که در زیر به برخی از حالات نیمی از یمن جمعیت 30 میلیون می توان با این ویروس آلوده شده و بیش از 40 ، 000 می میرند.

یمن و امکانات بهداشتی هستند به شدت تیره و تار و 18 درصد از این کشور 333 مناطق بدون پزشک است. آب و فاضلاب سیستم های سقوط کرده اند. بسیاری از خانواده ها به سختی می تواند به پرداخت هزینه یک وعده غذایی در روز است.

“سطح بالایی از مرگ و میر ما در حال دیدن در میان بیماران ما معادل آن از بخش های مراقبت ويژه در اروپا و اما مردم ما در حال مرگ هستند بسیار جوان تر از فرانسه یا ایتالیا: اغلب مردان بین 40 تا 60 سال” سیگوین گفت.

جنگ در یمن به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سمت چپ و میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.

نگرانی ها در غزه

یکی دیگر از منطقه از نگرانی غزه که وزارت بهداشت گزارش شده است 35 نفر در سه روز گذشته آوردن تعداد به 55.

همه موارد جدید تشخیص داده شده اند در میان عودت کنندگان از خارج از کشور که در قرنطینه اجباری در امکانات در مرز.

یوسف ابو ال-ریش ارشد وزارت بهداشت, رسمی, روز پنج شنبه گفته است که بررسی این که آیا این ویروس فراتر از امکانات قرنطینه که در آن برخی از 2,000 مردم قرار دارد.

غزه را به سیستم بهداشت و درمان شده است به شدت تخریب توسط یک محاصره توسط اسرائیل و مصر پس از گروه حاکم حماس قدرت را دارد در سال 2007.

خاک تنها حدود 60 هواکش برای یک جمعیت دو میلیون نفر است.

Workers wearing protective gear spray disinfectant as a precaution against the coronavirus, at the main market in Gaza City, Friday, March 27, 2020. Gaza municipality close all the weekly Friday marke

کارگران پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus در بازار اصلی در شهر غزه [Adel حنا/AP]

مصر کنترل اطلاعات

در مصر که در آن کسانی که علنا بازجویی رسمی coronavirus تلفات اخراج شده اند و یا پرتاب در زندان یک مقام دولت اذعان کرد برای اولین بار است که دولتs شیوع است به احتمال زیاد بسیار بزرگتر از گزارش شده است.

خالد Abdel Ghaffar وزیر آموزش عالی گفت: در روز پنج شنبه در یک کنفرانس با حضور رئیس جمهور و دیگر مقامات بالا – بیماری که مدل نشان می دهد که دولت فعلی تعداد 15,003 عفونت است که حدود “پنج برابر کمتر از” پیش بینی تعداد 71,145 “یا بیشتر.”

“این یک مدل فرضی است که ما می گویند می تواند یک واقعیت” گفت و اشاره کرد که در سراسر جهان و مقامات نمی دانم که دقیقا چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند.

تحت اوضاع وخیم رسانه ها شده است تا حد زیادی محدود و مقامات کشف و ضبط کرده اند در این بیماری همه گیر به تشدید کنترل.

خدمات امنیتی اخراج یک خبرنگار از روزنامه گاردین بیش از یک مقاله با استناد به متخصصان بیماری های عفونی تخمین زده شده که مصر تا به حال برخی از 19,000 موارد در ماه مارس است.

در یک جداگانه توسعه, صندوق بین المللی پول مورد تایید حدود 400 متر در اورژانس کمک مالی به اردن است که تا حد زیادی موفق حاوی آن شیوع اعمال گسترده قرنطینه اقدامات است.

اردن یک غرب متحد گزارش کرده است 672 موارد از جمله نه مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>