Coronavirus نرخ مرگ و میر به طرز چشمگیری متفاوت است بسته به سن و جنسیت و کشور — چرا برخی از بیماران کرایه بدتر از دیگران

به عنوان coronavirus گسترش دانشمندان در حال یادگیری بیشتر در مورد این بیماری نرخ مرگ و میر.

وجود دارد 89,197 تایید موارد COVID-19 و 3,048 مرگ و میر در درجه اول در چین هوبئی و دو گزارش مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به آخرین شمارش منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی این مراکز برای سیستم های علوم و مهندسی.

در مجله پزشکی JAMA منتشر شد یک مقاله در این ماه تجزیه و تحلیل داده ها از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در 72,314 coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین این رقم از فوریه. 11 بزرگترین چنین نمونه در یک مطالعه از این نوع است.

نمونه را به طور کلی مورد مرگ و میر بود 2.3% بالاتر از سازمان بهداشت جهانی رسمی 0.7% رای. هیچ مرگ و میر رخ داده است در کسانی که سن 9 سال و جوانتر اما موارد در سنين 70 تا 79 سال تا به حال 8% مرگ و میر و کسانی که در سن 80 سال و بالاتر تا به حال مرگ و میر 14.8%.

هیچ مرگ و میر گزارش شده در میان خفیف و شدید موارد است. از مرگ و میر بود و 49 درصد در میان موارد مهم و بالا در میان کسانی که با شرایط موجود: 10.5% برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی 7.3% برای دیابت 6.3 درصد برای بیماری های مزمن تنفسی 6 ٪ برای فشار خون بالا و 5.6 درصد سرطان است.

از مرگ و میر بود و 49 درصد در میان موارد مهم و بدتر در میان کسانی که با شرایط موجود.

آخرین چین-بر اساس مطالعه ای که peer-reviewed by دانشمندان آمریکایی دریافتند که مردان به حال مرگ و میر 2.8% در مقابل 1.7% برای زنان است. برخی از پزشکان گفته اند که زنان ممکن است دارای یک سیستم ایمنی قوی تر ژنتیکی به عنوان یک مزیت برای کمک به بچه ها در دوران بارداری.

چینی مطالعه است و به احتمال زیاد نماینده از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر گسترش جهانی ویروس بدتر به خصوص با توجه به جنس. در چین نزدیک به نیمی از مردان دود سیگار در مقابل 2% از زنان که می تواند یکی از دلایل این اختلاف جنسیتی.

دو نفر فوت کرده اند در واشنگتن از COVID-19 و باعث شد مقامات وجود دارد به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. ایالات متحده 86 موارد تایید شده. اکثر COVID-19 موارد و مرگ و میر رخ داده است در سرزمین اصلی چین است که گزارش 80,026 موارد و 2,912 مرگ و میر.

بالا بودن مرگ و میر در کشورهایی مانند ایران (4.4% بر اساس زمان تعداد موارد تایید شده) نیز می تواند مربوط به مقامات آن کشور کم بها دادن به تعداد واقعی موارد است. اگر عفونت کروناویروس در واقع بالاتر که در کشور مرگ و میر بدیهی است که سقوط.

چگونه coronavirus منتقل می شود:

کره جنوبی 4,335 موارد و 26 مرگ و میر; ایتالیا 1,694 موارد و 34 و میر و ایران پیشی گرفته 1,500 با 66 مرگ و میر. روز یکشنبه در استرالیا اعلام کرد: مرگ برای اولین بار از Covid-19. تایلند اعلام کرد اولین مرگ ناشی از این بیماری بیش از یک ماه پس از تایید آن موارد است.

این مرگ و میر از رمان coronavirus تا کنون به نظر می رسد بخشی از آن از سندرم حاد تنفسی شدید (9.6%) و سندرم تنفسی خاورمیانه (34.4%). اما بسیاری از محققان می گویند که خیلی زود به آنچه واقعی مرگ و میر رمان coronavirus در نهایت خواهد شد.

“دوره کمون برای سارس بود که به طور معمول 2 تا 7 روز اگر چه در برخی موارد ممکن است تا زمانی که 10 روز” CDC گفت: در آن زمان بسیاری از موارد سارس بين نوامبر 2002 و 2003 ژوئیه. “در بخش بسیار کوچکی از موارد ـلی تا 14 روز گزارش شده است.”

Coronavirus دارای دوره کمون تا دو هفته. این مرگ و میر نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه سریع شیوع گسترش: اگر مردم مرگ از بیماری هر چه زودتر آنها کمتر به احتمال زیاد به کار خرید و یا پرواز در هواپیما و در نتیجه کمتر احتمال دارد به گسترش ویروس.

توصیه می شود: این است که چگونه این بیماری در سراسر جهان پخش شده است بنابراین به سرعت در حال

“COVID-19 به سرعت در حال گسترش از یک شهر به کل کشور فقط در 30 روز” به JAMA مقاله اضافه شده است. “مطلق با سرعت از هر دو گسترش جغرافیایی و افزایش ناگهانی در تعداد موارد شگفت زده کرد و به سرعت غرق سلامت و بهداشت عمومی خدمات در چین است.”

سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته گفت که نرخ مرگ و میر در ووهان چین در نظر گرفته کانون شیوع این است که بین 2% و 4%. خارج از ووهان آن است که تصور می شود و نزدیک به 0.7% اگر چه برخی برآوردها قرار داده و آن را در نزدیک به 2 درصد.

اکثر بیماری و مرگ و میر در هوبئی استان که در ووهان — اعتقاد به کانون شیوع — واقع شده است. بیماری گسترش یافته است به بیش از 60 کشور یا سرزمین. (که اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی.)

در حالی که شیوع این بیماری تا حد زیادی تحت تاثیر چین — چین هوبئی استان گزارش شده 94 درصد از کل مرگ و میر و سرزمین اصلی چین است 96 درصد از کل موارد — ظهور COVID-19 خوشه در این کشورهای دیگر است spooked بازار این هفته دانشگاه جانز هاپکینز گفت.

‘مطلق با سرعت از هر دو گسترش جغرافیایی و افزایش ناگهانی در تعداد موارد شگفت زده کرد و به سرعت غرق سلامت و بهداشت عمومی خدمات در چین است.’

یک مطالعه قبلی منتشر شده در JAMA نشان می دهد برخی از بیماران ممکن است بیشتر مسری تر از دیگران است. یک بیمار گسترش این ویروس به حداقل 10 مراقبت های بهداشتی کارگران و چهار نفر در یک بیمارستان در ووهان که مطالعه به این نتیجه رسیدند.

“در این واحد از مرکز مورد سری از 138 بیمارستان بستری بیماران با تایید رمان coronavirus آلوده به ذات الریه در ووهان چین برای مذاکره با بیمارستان های مربوط به انتقال 2019-nCoV بود مشکوک در 41 درصد از بیماران مبتلا به 26 درصد از بیماران دریافت ICU مراقبت و [از] مرگ و میر 4.3 درصد است.”

Maciej Boni استادیار زیست شناسی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نوشت: در علم آنلاین, مجله, LiveScience که سال 2009 H1N1 flu pandemic در ابتدا overestimated نهایی مرگ و میر در حالی که سارس نرخ مرگ و میر افزایش یافت که این ویروس گسترش یافته است.

در ابتدا دانشمندان برآورد مرگ و میر نرخ 7 درصد. “با این حال در ابتدا گزارش اطلاعات از 850 موارد ناخالص دست کم نگیرید,” Boni نوشت. “این بود که به سادگی با توجه به تعداد بسیار زیادی از موارد خفیف که گزارش نداد به هر سیستم بهداشت و شمارش شدند.”

“پس از چند ماه — زمانی که همه گیر داده ها جمع شده و از بسیاری از کشورها دچار یک بیماری همه گیر موج — 2009 آنفلوانزا معلوم بود خیلی خفیف تر از تصور می شد در آغازین هفته. آن مورد مرگ و میر کمتر از 0.1 درصد و در خط با دیگر بشر شناخته شده آنفلوانزا ویروس ها.”

“در هر حال حاضر و پس از آن بیماری می شود بسیار خطرناک است که آن را می کشد میزبان” Matan شلومي یک حشره شناس و استادیار در دانشگاه ملی تایوان نوشت: در Quora در سال 2017. اما در حالت ایده آل برای میزبان حداقل آن باید اعتصاب تعادل.

“اگر این بیماری قادر به گسترش به میزبان دیگر قبل از اولین میزبان می میرد و سپس آن را بیش از حد کشنده وجود داشته باشد. تکامل نمی تواند آن را کمتر کشنده تا زمانی که آن را هنوز هم می تواند گسترش,” او اضافه شده است. “اگر فرضی بیماری قوت آن تنها میزبان هر دو را در واقع منقرض شده است.”

(این داستان به روز شده در مارس 2.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>