Coronavirus اقتصادی به روز رسانی: بازار کنه تا کمی پس از هفته ها از نوسانات

ABC News Corona Virus Economic Impacts

بحران بهداشت و درمان است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک اقتصادی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت تکامل یافته از یک بحران بهداشتی و مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending کل صنایع و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم.

در اینجا آخرین اخبار در مورد چگونه COVID-19 بحران بر اقتصاد است. برای اطلاعات بیشتر بر روی منابع مالی در دسترس در طول همه گیر اینجا کلیک کنید.

چشم انداز مثبت بازار کمی پس از دو هفته نوسان

بازارهای مالی ایالات متحده نشان داد برخی از نشانه هایی از ثبات پس از فرار چند هفته صعود به سمت بالا کمی در صبح روز دوشنبه.

میانگین صنعتی داو جونز شد تا بیش از 250 امتیاز و یا کمی بیش از 1% تا اواسط صبح دوشنبه. S&P 500 بود تا بیش از 1.5 درصد و نزدک مشخصی بیش از 2٪.

بازارهای تضعیف جمعه گذشته پس از سه روز بازگشت به عقب دستاوردهای پیش از آن در هفته.

بیش از آخر هفته رئیس جمهور تهمت رسما معکوس تماس خود را برای بازگشایی کسب و کار عید و گفت: او را گسترش ملت coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30.

“این مدلسازی تخمین می زند که در اوج مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه در کاخ سفید است. “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

دستورالعمل پوشش کار-از-صفحه اصلی بخشنامه ها, سفر, محدودیت های کسب و کار را تعطیل کرده و دیگر تلاش ها برای مبارزه با ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دفتر او می دهد جزئیات بیشتر در مورد برنامه های جدید در روز سه شنبه.

وی تنها چند روز پس از رئیس جمهور گفت که او امیدوار است که عید پاک خواهد بود یک جشن ویروس’ شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>