Coronavirus اقتصادی به روز رسانی: بازارهای سنبله ساختمان روز دوشنبه افزایش

ABC News Corona Virus Economic Impacts

بحران بهداشت و درمان به سرعت تبدیل به یک اقتصادی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت تکامل یافته از یک بحران بهداشتی و مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending کل صنایع و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم.

در اینجا آخرین اخبار در مورد چگونه COVID-19 بحران بر اقتصاد است. برای اطلاعات بیشتر بر روی منابع مالی در دسترس در طول همه گیر اینجا کلیک کنید.

در اینجا چگونه روز اتفاق می افتند. لطفا تازه کردن برای به روز رسانی.

‘داروسازی-bro’ مارتین Shkreli به دنبال موقت آزادی از زندان به کمک در کار تحقیق در COVID-19′

مارتین Shkreli خوار سابق صنعت داروسازی اجرایی که بد نامی برای پیاده روی تا قیمت یک زندگی-صرفه جویی در مصرف مواد مخدر به دنبال موقت آزادی از زندان به کمک COVID-19 پژوهش است.

Shkreli را ندارد درخواست رسمی به دادگاه فدرال در بروکلین که در آن او به جرم تقلب اوراق بهادار, اما در مورد نوشت: به دنبال سه ماه “کردند” از زندان در یک مقاله علمی ارسال شده توسط Prospero داروسازی جمعه.

“من برای کوتاهی کردند (3 ماه) به کمک در کار تحقیق در COVID-19. منتشر شده به پست-COVID جهان است, هیچ آرامش حتی زندانی” Shkreli نوشت.

او اضافه کرد که او معتقد است که او “یکی از معدود مدیران با تجربه در تمام جنبه های توسعه مواد مخدر” و انجام کار بدون مزد.

TSA غربالگری سطح ‘پایین ترین از روز پس از 9/11’

در یکی دیگر از سیگنال که شیوع است clobbered سفر هوایی, صنعت, U. s. Transportation Security Administration گفت: تعداد کم سابقه مسافران به نمایش در پست های بازرسی در سراسر کشور.

آژانس به نمایش تنها 108,310 مسافران در روز دوشنبه در مقایسه با 2,384,091 در همان روز در سال گذشته است.

یک TSA سخنگو گفت: ABC News “آن را ایمن می گویند این کمترین از روز پس از 9/11.”

دلتا اعلام کرد قصد دارد به دور از 200000 پوند از مواد غذایی

به عنوان تقاضا برای سفر هوایی کاهش یافت در میان همه گیر دلتا اعلام کرد قصد دارد به اهدای بیش از 200000 پوند از غذا به بیمارستان های مواد غذایی, بانک ها و سازمان های دیگر.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد آن را قطع کرده و خود را به عقب ارائه خدمات در هیئت مدیره و در دلتا آسمان باشگاه در تلاش “برای کاهش تاچ پونت بین مشتریان و کارکنان.”

“به عنوان یک نتیجه دلتا رها شده است با مواد غذایی است که می شده اند و قبل از آن می تواند خدمت به مشتریان این شرکت در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که آن کارمند تیم در حال تعامل با سازمان های است که می تواند بلافاصله استفاده از مواد غذایی و “تلاش برای شناسایی و حمایت از سازمان های جهانی خواهد بود حال ما به عنوان مانور را از طریق این سابقه ،

در گرجستان مواد غذایی اهدا شده به گرجستان غذایی و مرکز منابع و در میسوری به دولت کارتاژ بحران مرکز.

در نیس, فرانسه, Delta گفت: این اهدا آماده تنقلات به بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

بازارهای مالی ایالات متحده افزایش سه شنبه ساختمان روز دوشنبه تند رالی

بازارهای مالی ایالات متحده رسید دوباره سهشنبه, اضافه کردن به روز دوشنبه تجمع به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد خوش آمدید نشانه هایی که coronavirus همه گیر ممکن است نزدیک شدن به اوج خود در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

میانگین صنعتی داو جونز مشخصی بیش از 750 امتیاز یا 3.4% در روز سه شنبه باز است. S&P 500 تا 3 درصد و نزدک افزایش 2.5%.

روز سه شنبه ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت که او احساس می کند “خیلی بیشتر خوش بینانه” اضافه کردن “وجود دارد یک نور در انتهای این تونل است.”

در حالی که او اذعان کرد که آن را دشوار خواهد بود هفته آدامز گفت: “صبح به خیر آمریکا” است که این بیماری همه گیر در حال حاضر شروع به فلات در بعضی از نقاط.

“خبر خوب این است که هنگامی که شما نگاه در ایتالیا زمانی که شما نگاه در اسپانیا زمانی که شما نگاه در واشنگتن و کالیفرنیا و حتی نیویورک و نیوجرسی آنها واقعا شروع به خود را صاف منحنی” او اشاره کرد. “آنها را دیده ام موارد سطح و شروع به پایین می آیند و این چیزی است که من می خواهم مردم را به درک — که آن را برای رفتن به یک سخت و دشوار هفته اما مردم آمریکا باید از این قدرت برای تغییر مسیر از این بیماری اگر ما با هم مثل ما بعد از گذشته فجایع در این کشور است.”

خوش بینی که تعدادی از ایالات متحده موارد پهن موجب تند تظاهرات در وال استریت. در روز دوشنبه شاخص Dow بسته تا 1,627 امتیاز یا 7.7%. S&P 500 مشخصی 7 درصد و نزدک بود تا 7.3%.

ABC News’ هارون Katersky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>