Coronavirus اقتصادی به روز رسانی: بازارهای لغزش کمی

ABC News Corona Virus Economic Impacts

بحران بهداشت و درمان است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک اقتصادی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت تکامل یافته از یک بحران بهداشتی و مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending کل صنایع و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم.

در اینجا آخرین اخبار در مورد چگونه COVID-19 بحران بر اقتصاد است. برای اطلاعات بیشتر بر روی منابع مالی در دسترس در طول همه گیر اینجا کلیک کنید.

بازارهای لغزش کمی

بازارهای مالی ایالات متحده باز نسبتا مسطح شنبه.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود فقط بیش از 100 امتیاز یا حدود 0.5% صبح روز سه شنبه. S&P 500 با کاهش 0.6 درصد و نزدک نیز با کاهش 0.3%.

اندکی افت می آید پس از بازارهای چرخش به طور گسترده ای به صورت هفته در میان در حال انجام COVID-19 بحران است. S&P 500 در مسیر خود را برای بدترین سه ماهه پس از بحران مالی سال 2008 است.

ایالات متحده نسبت به کانون شیوع بیش از 164,000 موارد تشخیص داده شده از رمان coronavirus. حداقل 3,170 اند از COVID-19 در ایالات متحده

در بعد از ظهر دوشنبه مجلس نانسی پلوسی نشان داد که اولویت های بعدی coronavirus بسته محرک اقتصادی می تواند شامل امنیت بیشتری را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین به عنوان یک زیرساخت عنصر.

Pelosi اضافه شده که آینده لایحه به احتمال زیاد نمی خواهد به یک رای تا اواسط تا اواخر ماه آوریل است.

“من شک دارم که ما می باید هر دو حزبی قانون قبل از ما بازگشت پس از عید پاک و عید فصح” او گفت:. “اما ما در حال آماده — و در برخی از موارد ما آماده هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>