Coronavirus اقتصادی به روز رسانی: بازارهای نزدیک بالاتر پس از خروش عظیم سهشنبه

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت تکامل یافته از یک بحران بهداشتی و مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending کل صنایع و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم.

اوایل چهارشنبه به قانونگذاران اعلام کرد که آنها به توافق رسیده اند بر 2 تریلیون دلار بسته محرک به کمک شناور اقتصاد در میان شیوع.

در اینجا آخرین اخبار در مورد چگونه COVID-19 بحران بر اقتصاد است. برای اطلاعات بیشتر بر روی منابع مالی در دسترس در طول همه گیر اینجا کلیک کنید.

بازارهای مالی رالی به عنوان محرک توافق

بازارهای مالی ایالات متحده آمریکا در روز چهارشنبه به قانونگذاران به یک معامله در یک بسته محرک به کمک شناور اقتصاد در میان همه گیر ساختمان در روز سه شنبه شیب افزایش است.

میانگین صنعتی داو جونز بسته تا بیش از 490 امتیاز بیش از 2.3%. S&P 500 بسته تا بیش از 1 ٪ در حالی که فناوری های سنگین نزدک تعطیل اندکی با کسری از یک درصد است.

بهترین مجری برای داو چهارشنبه بوئینگ که سهام سر به فلک کشید بیش از 24 درصد احتمالا در اخبار از یک بسته کمک مالی از جمله در طرح محرک اقتصادی.

United Technologies Corp. و نایک سهام نیز به داو را افزایش تیراندازی تا بیش از 10 ٪ و 9 ٪ بود.

“از $2 تریلیون دلار بسته محرک مالی که به مقدار حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی اسمی را فراهم می کند بسیار مورد نیاز و حمایت از خانواده های ایالات متحده و کسب و کار شده اند که منفی نهفته coronavirus شوک” مودی معاون رئیس جمهور ویلیام فاستر در بیانیه ای گفت. “درآمد پشتیبانی به خانواده ها از طریق پرداخت های مستقیم و افزایش بیمه بیکاری و حمایت از نقدینگی به کسب و کار از طریق وام اضطراری کمک خواهد کرد که کاهش عمق و مدت شوک اقتصادی.”

“با این وجود ما انتظار داریم این ویروس به تاثیر منفی قابل توجهی بر رشد و مالی کسری بودجه در این سال” پرورش اضافه شده است. “ما به نظارت بر وضعیت و ارزیابی شرایط در حال تغییر بر اساس مداوم.”

در روز سه شنبه به امید یک بسته محرک معامله بزرگ از loomed بیش از وال استریت شاخص Dow دیدم بزرگترین واحد-روز درصد افزایش از سال 1933.

پشت به پشت دستاوردهای داو در میان غلتک coaster چند هفته برای بازارهای سهام.

پس از وقوع این هر سه عمده شاخص های ایالات متحده را فرو برد و به بازار خرس خاک ریختن میلیاردها دلار ارزش دارد.

TSA به نمایش در کمترین تعداد از مسافران در هفته گذشته در بیش از یک دهه

به عنوان همه گیر ارائه یک ضربه بزرگ برای سفر هوایی, صنعت, U. s. Transportation Security Administration سخنگو گفت: ABC اخبار است که هر یک از هفت روز به یک رکورد جدید کم در تعداد مسافران به نمایش در پست های بازرسی در سراسر کشور پس Jan. 1, 2010.

در مجموع 279,018 مسافران به نمایش در روز شنبه در مقابل 2,151,913 مسافران TSA عوامل نمایش در همان روز از یک سال پیش.

در میان دولت-اعمال محدودیت های مسافرتی و شیب کاهش در تقاضای COVID-19 شیوع است که انتظار می رود هزینه جهانی در صنعت هواپیمایی بیش از 250 میلیارد دلار با توجه به پیش بینی سهشنبه بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

قانونگذاران رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار بسته محرک

پس از ساعت ها بسته-درب دو حزبی مذاکرات در کاپیتول هیل کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland اعلام کرد حدود ساعت 1 صبح جمعه که یک معامله کرده و در 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای کمک به تقویت اقتصاد در میان coronavirus بحران است. مذاکرات در زمان برخی از پنج روز کامل.

“ما باید یک معامله” Ueland گفت. “بسیاری از کار بر روی این لایحه متن تکمیل شده است و من امیدوار هستم بیش از چند ساعت بعد [از آن خواهد شد به پایان رسید] و … ما را به گردش آن در صبح زود.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-K. Y. توصیف این قانون به عنوان “یک جنگ به سطح سرمایه گذاری در کشور ما.”

“در گذشته ما یک معامله” مک کانل به خبرنگاران گفت: در ساعات اولیه روز شنبه. “ما قصد داریم با تصویب این قانون بعد از امروز.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. نام معامله “برجسته توافقنامه است.”

“کمک در راه است” شومر گفت. “کمک بزرگ و سریع کمک کند.”

در همین حال وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “کاملا” ثبت شد.

ABC News’ مینا Kaji کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>