Coronavirus اقتصادی به روز رسانی: تغذیه برای ارائه $2.3 تریلیون دلار در وام

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت تکامل یافته از مراقبت های بهداشتی را به بحران مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending صنایع و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم.

در اینجا آخرین اخبار در مورد چگونه COVID-19 بحران بر اقتصاد است. برای اطلاعات بیشتر بر روی منابع مالی در دسترس در طول همه گیر اینجا کلیک کنید.

در اینجا چگونه روز اتفاق می افتند. لطفا تازه کردن برای به روز رسانی.

تغذیه برای ارائه $2.3 تریلیون دلار در وام

فدرال رزرو اعلام کرد اقدام اضافی در روز پنج شنبه برای کمک به حمایت از coronavirus-کتک اقتصاد گفت: آن را ارائه می کنند تا به $2.3 تریلیون دلار در وام.

بودجه کمک خواهد کرد “خانواده و کارفرمایان از تمام اندازه ها” آژانس در بیانیه ای گفت. این آخرین در یک سری از اقدامات که شامل کاهش نرخ بهره و راه اندازی 700 میلیارد دلار کاهش کمی برنامه.

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” فدرال رزرو صندلی هیئت مدیره جروم پاول در بیانیه ای گفت. “فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

خیابان اصلی وام برنامه ای که تغذیه, راه اندازی پنج شنبه ساقه در بخشی از مراقبت با تصویب قانون توسط مجلس در اواخر ماه مارس است.

در یک وبینار شنبه با موسسه بروکینگز, پاول گفت که او معتقد است یک جهش اقتصادی می توان به “قوی” به عنوان اقتصاد در شکل خوب قبل از همه گیر و با توجه به مقدار زیادی از پول نقد و اعتبار پمپ شدن به آن در حال حاضر.

“در این وضعیت ما امروز بسیاری از وام بهره مند شوند از این برنامه به عنوان به طور کلی اقتصاد” پاول گفت. “اما وجود خواهد داشت اشخاص از انواع مختلف است که نیاز مستقیم پشتیبانی مالی به جای وام آنها را در تلاش برای بازپرداخت.”

همه گیر شیرجه می تواند یک و نیم میلیارد نفر به فقر آکسفام هشدار

یک گزارش جدید در روز پنج شنبه از گروه غیر انتفاعی آکسفام هشدار داده است که اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر می تواند با فشار یک و نیم میلیارد نفر به فقر مگر اینکه عمل گرفته شده است برای حمایت از کشورهای در حال توسعه.

این سازمان خواست برای یک بسته نجات اقتصادی “برای همه” پیش از نشست بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و G20 وزرای امور مالی برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

در این گزارش ذکر شده تحقیقات از کینگز کالج لندن و دانشگاه ملی استرالیا.

“ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که احساس در سراسر جهان است. اما برای مردم فقیر در کشورهای فقیر که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن وجود دارد تقریبا هیچ تورهای ایمنی برای جلوگیری از آنها را از افتادن به فقر” خوزه ماریا ورا بین المللی آکسفام موقت, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت.

“G20 وزرای امور مالی صندوق بین المللی پول و بانک جهانی باید به کشورهای در حال توسعه فوری تزریق پول نقد برای کمک به آنها را به قید وثیقه فقیر و آسیب پذیر جوامع” ورا اضافه شده است. “آنها باید لغو تمام کشور در حال توسعه پرداخت بدهی برای سال 2020 و تشویق سایر طلبکاران به انجام همان و مسئله حداقل US$1 تریلیون دلار از حقوق نقشه کشی ویژه.”

کاخ سفید تنظیم اضافی نیروی کار با تمرکز اقتصادی

کاخ سفید در حال آماده شدن برای اعلام یک دوم coronavirus نیروی کار — این یکی با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد آمریکا دو مقام ارشد دولت مقامات و یک فرد آشنا با این بحث گفت: ABC News.

این نیروی کار را شامل می شود وزیر خزانه داری استیو Mnuchin تهمت مشاور اقتصادی لری Kudlow و مقامات دولت به همراه افراد دیگری از بخش خصوصی منابع گفت.

در حالی که رئیس جمهور نمی خواهد به یک تاریخ از باز شدن اقتصاد, اقتصادی نیروی کار قصد دارد به تمرکز بر روی راه برای بازگشایی اکثریت کشور 30 آوریل روز که تهمت تمدید اجرایی دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

6.6 میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل برای بیکاری

اضافی 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت کار ایالات متحده.

پنج شنبه رقم می افزاید: برخی از 10 میلیون نفر که در حال حاضر اعمال شده برای بیمه بیکاری در میان COVID-19 همه گیر است که مجبور است غیر ضروری کسب و کار ،

این به این معنی فقط در سه هفته بیش از 16 میلیون نفر ثبت هفتگی مدعیان.

فقط چند ماه پیش نرخ بیکاری در آمریکا نزدیک به 50 سال کم است.

“بی امان هفتگی سیل از UI [بیمه بیکاری] ادعا می کند نشان می دهد که چگونه ناگهان coronavirus شیوع غوطه ور است بازار کار به بحران” Glassdoor اقتصاددان ارشد دانیل ژائو گفت: در یک تفسیر پنج شنبه. “در اولین ماه آن را به تنهایی coronavirus بحران آماده است تا بیش از هر مقایسه به رکود بزرگ.”

ژائو اضافه شده است که “the new normal” برای مدعیان بیکاری “خواهد بود قناری در معدن زغال سنگ برای چه مدت اثرات بحران را معطل برای میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی است.”

ABC News’ کاترین Faulders و متی Vann کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>