Coronavirus اقتصادی به روز رسانی: داو فرو مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هشدار از ‘درد’ هفته به آمده

بحران بهداشت و درمان است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک اقتصادی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت تکامل یافته از یک بحران بهداشتی و مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending کل صنایع و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم.

در اینجا آخرین اخبار در مورد چگونه COVID-19 بحران بر اقتصاد است. برای اطلاعات بیشتر بر روی منابع مالی در دسترس در طول همه گیر اینجا کلیک کنید.

بازارهای غوطه اوایل روز شنبه

بازارهای مالی ایالات متحده کاهش یافت و صبح روز چهارشنبه با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 750 امتیاز یا 3.6%.

S&P 500 با کاهش بیش از 3.7 درصد و نزدک کاهش یافته است بیش از 2.8%.

شیب سقوط می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهان منتقل پیام خود را در شیوع اواخر روز سه شنبه گفت: این پسوند از کاخ سفید و اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل نشان دهنده “موضوع مرگ و زندگی است.”

رئیس جمهور افزود که در چند هفته آینده خواهد بود “دردناک” اما “آن را به مانند یک انفجار نور” به عنوان همه چیز بهتر است.

“امیدوارم همانطور که کارشناسان پیش بینی بسیاری از ما پیش بینی پس از مطالعه آن خیلی سخت است رفتن به شروع به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل, اما این است که رفتن به بسیار دردناک دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ظاهر شدن به مراجعه به اوج مرگ و میر است که برخی از مدل های نشانه خواهد رسید اواسط ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>