Coronavirus: آیا برلین باید همه گیر تحت کنترل ؟

اولین برلین, محله Neukölln و در حال حاضر Friedrichshain. آپارتمان بلوک تحت قرنطینه در پایتخت آلمان. در همان زمان coronavirus محدودیت های در حال آرام بودن. اما آن را بیش از حد به زودی ؟

آن را به نام Coronavirus به روز رسانی پادکست. این ویژگی در آلمان معروف ترین virologist: برلین-مسیحی بر اساس Drosten. در ماه های اخیر او ساخته شده است شهرت ملی به صورت خود آگاه و سرگرم کننده به روز رسانی در جایی که دقیقا آلمان و سایر نقاط جهان ایستاده به عنوان آنها در نبرد برای جلوگیری از همه گیر.

50 نسخه از پادکست منتشر شد در تاریخ 23 ژوئن — اما قانع کننده استاد Drosten را ارائه نمی دهد خبر خوبی است. “وجود دارد نشانه های روشن در برلین و در جای دیگر که این ویروس می تواند به زودی پشت او گفت:” با تعدادی از عفونت های جدید دو برابر از ابتدای ماه.

به روز و به اصطلاح مثل شماره به سادگی R-ارزش — و به عنوان یک شاخص کلیدی — بالاتر از شماره 1.0 شکل است که باید مجموعه زنگ زنگ زنگ. با این وجود سنای برلین تصمیم به قراضه 13 از 25 coronavirus مقررات بود که اعمال شده در این شهرستان است. از ژوئن 27, مثلا محدودیت در تماس های اجتماعی برداشته خواهد شد. بیشتر چه تعداد افراد مجاز به فروشگاه در همان زمان در برلین فروشگاه ها دو برابر خواهد شد.

Neukölln Berlin (picture-alliance/dpa/W. Kumm)

این بلوک آپارتمانی در برلین-Neukölln که در آن صدها نفر از مردم تحت قرنطینه

است که در آن منطق?

برلین شهر دولت — سه راه ائتلاف سوسیال دموکراتها حزب چپ و سبزها — شده است پر سر و صدا در دفاع از کاهش coronavirus قوانین. Dilek Kalayci دولت وزیر بهداشت معتقد است که های اخیر شیوع این ویروس در پایتخت آلمان هنوز هم می تواند جدا شود.

Kalayci امتیاز به برلین مناطق Neukölln و Friedrichshain-Kreuzberg, که در آن وجود داشته است عمده و تکرار نگرانی در مورد عفونت های جدید در بلوک آپارتمان مسکن عمدتا سینتی و روما تنگ هم در شرایط بد زندگی. یک کل بلوک و تعداد خانوار فردی در حال حاضر موضوع را به قرنطینه. “این تصور ما آن است که همه رفتن بسیار خوب” گفت: یکی بهداشتی محلی رسمی.

مقامات بر این باورند که بسیاری از کسانی که تست مثبت برای این ویروس اعضای یک کلیسای پنطیکاستی جامعه که در آن ممکن است گسترش در میان نمازگزاران در طول خدمات. آن شناخته شده است که یکی از کشیشان است قرارداد COVID-19. کشیش اما سفر کرده بود در همان زمان منجر به خدمات در شهرهای دیگر. به عنوان یک نتیجه مقامات در ماگدبورگ حاضر بررسی شده است که آیا مردم در این شهر ممکن است آلوده شده اند.

بیشتر بخوانید: شیوع کروناویروس: آلمان تبدیل شدن به اروپا بزرگ بعدی hotspot?

آنچه در جریان است در برلین ؟

برلین دولت وزیر بهداشت به سادگی نمی تواند تضمین نماید که این ویروس است و نه نفوذ منطقه اطراف تحت تاثیر بلوک نما یک تهدید برای شهر به عنوان یک کل. “خطر واقعی” می گوید: Kalayci “این است که عفونت های جدید را گسترش می یابد.”

که می تواند شامل مدارس و مهد کودک دو که شد دوباره تعطیل در مدت کوتاهی پس از بازگشایی از آنجا که کودکان در حال تست مثبت است. نیز وجود دارد مشکل این است که بسیاری در برلین به سادگی است نادیده گرفتن قوانین و دستورالعمل ها. Kalayci به طور فزاینده ای نگران است که برخی از آنها به اشتباه به کاستن از مقررات به این معنی است که “وجود یک چراغ سبز برای تجمعات خانواده بزرگ و بدون فاصله و یا اقدامات حفاظتی.”

Shoppers have flocked to the iconic KaDeWe department store (picture-alliance/dpa/B. von Jutrczenka)

خریداران رفتند به یاد KaDeWe فروشگاه پس از کسب و کار بازگشایی شد

چه کسی مراقبت کنید ؟

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه بی دقتی چگونه بی پروا برخی از مردم در پایتخت آلمان تبدیل شده اند, همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به راه رفتن در اطراف مناطق مرکز شهر. این تابستان در این شهرستان است و سوزان. جمعیت در حال ساخت راه خود را به بالا و پایین محبوب Kurfürstendamm بلوار. ما هنوز زندگی در زمان بحران ؟ ما باید مصرف نمی شود تهدیدی برای سلامت ما بسیار به طور جدی ؟ نه در اینجا به نظر می رسد.

درست است کسی که در درب در اکثر فروشگاه ها مطمئن شوید که همه قرار می دهد در دهان و بینی, ماسک قبل از ورود. اما هنگامی که مردم در داخل بسیار کمی وجود دارد که نظارت و بیشتر چشم پوشی از نشانه ارائه مشاوره به مردم در مورد چگونه به حرکت در اطراف و چگونه به نگه داشتن یک فاصله از سایر خریداران.

این معمول است برای دیدن مردم اجازه می دهد ماسک خود را به لغزش در زیر بینی خود را و یا پوشیدن آنها را در اطراف خود چانه. امنیتی بپرسید که چرا آنها در حال مصرف هر گونه اقدام و آنها بیش از احتمال زیاد به موج شما همراه زیرکی. آنها به وضوح فقط داده می شود.

Berlin public transport (DW/S. Kinkartz)

خطرات بهداشتی در حمل و نقل عمومی

Kurfürstendamm منجر شرق به افسانه ای لوکس فروشگاه KaDeWe و فقط در اطراف گوشه است Wittenbergplatz ایستگاه مترو. صدای در که حلقه از بلندگوها در نزدیکی سیستم عامل است که با صدای بلند و روشن است: تمام مسافران باید از ماسک پوشش بینی و دهان خود را در تمام زمانها. اما موهای خاکستری زن نشسته که او منتظر قطار را نشان می دهد تماس نیست همیشه مثبت. سه مرد جوان در حال شوخی در اطراف بر روی پلت فرم دو بدون ماسک در حالی که یک سوم آن را آویزان از چانه اش.

زمانی که مقامات برلین اعلام کرد که لغو یا کاهش coronavirus محدودیت های آنها نیز اصرار داشت که ماسک باقی خواهد ماند واجب, با, برای اولین بار مجرمین رو €50 خوب است. تکرار مجرم ممکن است مجبور به پرداخت €500. اتحادیه پلیس شناخته شده به عنوان تولید ناخالص داخلی نیز بیرون آمد و اعلام کرد که اقدام خواهد شد مجرم — اما نقطه چک را پراکنده.

غیر قانونی مهمانی

پلیس باید در حال حاضر کار خود را کاهش دهد, در پاسخ به, و شکستن بسیاری از غیر قانونی آزاد “احزاب” توسط افراد جوان در اطراف شهرستان برای لذت بردن از گرما دریاچه ها و پارک ها.

رستوران ها و کافه ها نیز مورد نیاز پلیس با مهمانان اغلب به سادگی نادیده فاصله قوانین. طولانی شرجی شب یک یا دو لیوان آبجو یا شراب است و آن یک مورد از “چه کسی اهمیت میدهد؟” پلاستیک نشانه گذاری که قرار بود به نگه داشتن مردم از هم جدا شده اند پیموده زیر پا. مردم در حال ساخت تا قوانین خود را دارند.

Deutschland | Gewinner Grimme Online Award | Christian Drosten, Virologe Charité Berllin (picture-alliance/dpa/B. Pedersen)

Virologist مسیحی Drosten

موج دوم?

“سوال این است که همیشه: چه کسی قرار است برای تصمیم گیری زمانی که همه چیز خیلی دور رفته?” می پرسد virologist مسیحی Drosten با یک چشم و در تمام میله های زندان به سر می برند و باغ آبجو. پاسخ: “البته هیچ کس در حال رفتن به.”

این ممکن است توضیح دهد که چرا صدای خود را در طول 50 نسخه از Coronavirus به روز رسانی صدا و مجزا در مورد. “من خوشبین نیست که در یک ماه از هم اکنون همه چیز را فقط به یک صلح آمیز به عنوان آنها در حال حاضر.” او می افزاید: ominously: “در دو ماه من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مشکل اگر همه ما را دریافت نمی زنگ زنگ زنگ.”

اما در حال حاضر آن را به عنوان هر چند برلن آماده به افزایش به چالش.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>