Coronavirus: Deutsche Post توقف ارسال بسته به چین

بزرگترین شرکت پیک گفت: آن را متوقف بسته تحویل به چین برای لجستیکی دلایل. Coronavirus پدید آمده است که در چین مرکزی در پایان سال گذشته در حال حاضر به کشته شدن تقریبا 1400 نفر.

دویچه پست اعلام کرد روز جمعه آن را متوقف کرده است و پذیرش بسته برای ارسال به چین, هنگ کنگ و ماکائو با استناد به چالش های حمل و نقل با توجه به شیوع کروناویروس.

یک سخنگوی این سازمان گفت: حمل و نقل و ترخیص کالا از گمرک گمرک مشکلات بدان معنی است که در زمان حاضر این شرکت خواهد بود نه توزیع بسته های هر چند نامه ها هنوز هم می تواند ارسال.

ادامه مطلب: نظر: احتیاط توجیه می شود وقتی که می آید به کروناویروس

هر چند با توجه به محدودیت ترافیک مشتریان باید انتظار تاخیر در تحویل پست الکترونیکی به چین این شرکت اضافه شده است.

دویچه پست/DHL مجموعه تحویل و انبار مدیریت عملیات در هوبئی استان در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

در حال حاضر تایوان نهفته است که 180 کیلومتر (110 کیلومتر) از سرزمین اصلی چین ادامه خواهد داد برای دریافت بسته به صورت عادی این شرکت اعلام کرد.

آلمان در اروپا بیشترین تعداد افرادی که قرارداد این ویروس در حال حاضر با برچسب COVID-19 با 16 مورد در کل.

jsi/اس ام اس (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>