Coronavirus از بین می برد و زندگی, سکته مغزی و حمله قلبی و افراد مبتلا به سرطان

پزشکان در آلمان شاهد یک کاهش چشمگیر در بیماران با شرایط بهداشتی جدی به دنبال کمک های پزشکی برای ترس از ابتلا COVID-19 در درمانگاه. این می تواند جدی و دراز مدت تاثیر است.

توماس دچار سکته مغزی در آغاز آوریل در زمانی که به صحنه های دراماتیک در بخشهای ويژه شوکه آلمانی و محدودیت ها با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus بودند شروع به تاثیر زندگی روزمره است.

او 50 سال و در معرض خطر مبتلا به سکته مغزی. پس از جان سالم به یک حمله قلبی در سن 45 پنج سال بعد او هنوز هم سیگار کشیدن هنوز هم اضافه وزن با سطح قند خون بالا.

که ناگهان او قادر به نوشتن پیام های واتساپ او نگران بود اما حاضر به رفتن به اتاق اورژانس: “من نمی رفتن وجود دارد,” او گفت: دوست در تلفن. “من دیده ام آنچه در آن است وجود دارد مانند: بیمارستان ها که در آن شما گرفتن تاج.”

در واقع فشار خون بالا و سیگار و قند خون بالا همراه با دیابت و سرطان و آسم نیز شناخته شده به عنوان عوامل به احتمال زیاد به یک COVID-19 عفونت به نوبه خود خطرناک است.

ادامه مطلب: چگونه coronavirus حملات ما کل بدن

در ترس از ابتلا به این ویروس در بیمارستان توماس تنها نبود. مارس ارقام از بیمه سلامت نشان می دهد 30 درصد کاهش در تعداد هر دو از سکته مغزی و حمله قلبی بیماران در بخش اورژانس در سراسر کشور بیش از سه ماه گذشته است.

هر تعداد دقیقه

این هفته پزشکان آلمانی صدا زنگ زنگ: قلب و عروق و سرطان گزارش شده است که 50 درصد از بیماران خود را به حال لغو ملاقات, از جمله افراد مبتلا به اختلالات قلبی و عروقی و افراد مبتلا به سرطان. گفت: بسیاری از آنها می خواستم برای به تعویق انداختن ضروری زندگی-صرفه جویی در درمان زیرا آنها ترس آنها ممکن است با آلوده COVID-19 در اتاق انتظار دکتر.

آلمانی ارقام مرتبط با کسانی که از کشورهای دیگر است. جهان سکته مغزی سازمان نظرسنجی از 100 کشور جهان نشان می دهد که متوسط کاهش 50-70% در بازدید دکتر یا بیمارستان پذیرش در آورده با سکته مغزی یا حملات ایسکمیک گذرا (TIA) از فوریه سال 2020 است.

“سکته مغزی و حملات قلبی حاد هستند شرایط اضطراری که در آن هر تعداد دقیقه — حتی در زمان بیماری همه گیر” پزشک ارشد در عصبی بخش از مرکز پزشکی دانشگاه Hamburg-Eppendorf هشدار داد در مصاحبه با مجله هفتگی اشپیگل در اوایل ماه آوریل هنگامی که قطره در شماره اول آشکار شد. وی بیماران مبتلا به جلوگیری از بیمارستان ها از ترس از ابتلا COVID-19.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران rekindles بیمارستان بحث در آلمان

Signs stop visitors at entrance to German hospital (DW/R. Goldenberg)

بازدید کنندگان مجاز جدید بیماران در حال نمایش در بیمارستان آلمان

در آلمان برخی از 47,000 مردم از حمله قلبی می میرند هر سال است. برخی از 30 درصد از این مرگ و میر رخ می دهد خارج از بیمارستان به این دلیل که افراد مبتلا و یا کسانی که در اطراف آنها تماس خدمات اورژانس دیر یا نه در همه. برخی از 280,000 نفر در آلمان دچار سکته مغزی هر سال بعد از بیماری های قلبی و عروقی و سرطان و سکته مغزی سومین علت شایع مرگ در آلمان است. از کسانی که زنده ماندن یک سکته مغزی و برخی از 20 درصد باقی می ماند غیر فعال و تعداد افراد مبتلا به سکته مغزی با سن کمتر از 55 — در حال حاضر در یکی از پنج — پیش بینی شده است به رشد است.

در توماس’ مورد یک دوست او را به یک متخصص سکته مغزی واحد ساعت پس از اولین علائم است. پس از آن او نمی تواند صحبت می کنند فراتر از یک بازی ساده “بله” یا “نه”.

آلمان 330 تخصصی واحد سکته مغزی در بیمارستان که در آن تیم های چند رشته ای از پزشکان و پرستاران با هم کار کنند. حتی در میان اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در این واحد شد و عملکرد. “اگر چه چند تخت در بخش های مراقبت ويژه بوده است را کنار بگذارند برای COVID-19 افراد مبتلا وجود دارد هیچ تاثیری در اورژانس می گوید:” ماریو Leisle از سکته مغزی کمک های بنیاد. اما COVID-19 منجر بیمارستان به گزارش یک مشکل متفاوت: “از آنجا که از coronavirus محدودیت اعضای خانواده دیگر ممکن است همراه بيمار به بخش اورژانس. این به این معنی است که اغلب وجود دارد هیچ کس به متخصص مغز و اعصاب اطلاعات مهم در مورد دارو موجود و پیش شرط” او می گوید.

ادامه مطلب. سکته مغزی هنگامی که شما از دست دادن زبان مادری خود را

در دراز مدت اثر کرونا

14 میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را از سکته مغزی هر yearand بیش از 50 میلیون بازماندگان زندگی می کنند با از کار افتادگی دائم. در آلمان به تنهایی وجود دارد 1 میلیون بازماندگان سکته مغزی در ثابت نیاز به مراقبت.

درمان سریع و به طور منظم درمانی حیاتی برای حمله قلبی و سرطان و بازماندگان سکته مغزی هنگامی که آنها را ساخته اند آن را خارج از بیمارستان. اما شیوع کروناویروس تا به حال تاثیر قابل توجهی وجود دارد بیش از حد. چند نفر لغو و یا به تعویق افتاد برنامه ریزی درمان با استناد به ترس از ابتلا به ویروس —تاخیر که منفی می تواند بر مسیر بهبودی.

بستگان و دوستان ارائه پشتیبانی حیاتی برای بیماران که زندگی در حال تغییر شدید بیماری است. در حال حاضر این بیمارستان ها نمی اجازه می دهد تا بازدید کنندگان است. برای بیماران مانند توماس که قادر به صحبت می کنند تلفن تماس رضایت بخش نمی باشد گزینه است.

“Coronavirus محدودیت را به شدت مختل توانبخشی تلاش, می گوید:” ماریو Leisle از سکته مغزی کمک های بنیاد. مراکز درمان بسته شده اند و چهره به چهره با یاران و بازماندگان همکار بوده است به حداقل کاهش می یابد و یا به طور موقت متوقف در دسترس نباشد به عنوان دوره نقاهت بیماران مبتلا به سکته مغزی قرار دارد در انزوا به محافظت از آنها را از عفونت است.

در سمت به علاوه فقدان تعامل اجتماعی داده می شود, افزایش موجود ابزار دیجیتال برای بازماندگان به ملاقات در چت روم و برای استفاده شخصی توانبخشی و تناسب اندام نرم افزار که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب. هر چه این اقدامات با استفاده از کارشناسان ثابت قدم باقی می ماند که تداوم مراقبت میباشد. “اگر درمان قطع شده است پیشرفت در حال حاضر ساخته شده می تواند معکوس” Leisle هشدار می دهد.

اینجا را کلیک کنید برای اخبار بیشتر از آلمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>