Coronavirus اعلام اورژانس جهانی که پس از 1st person-to-person ما مورد

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در یک کنفرانس خبری پنج شنبه در ژنو است.

این تنها ششمین بار چنین اضطراری اعلام شده است با گذشته نمونه هایی از جمله شیوع بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو و Zika ویروس.

این که ذخایر تعیین برای “وقایع فوق العاده ای” که در برخواهد داشت خطر بهداشت عمومی با تهدید به گسترش در سطح بین المللی.

اولین مورد از انسان به انسان coronavirus انتقال در ایالات متحده تایید شده است در یک بیمار در ایلینوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پنج شنبه اعلام کرد.

انتقال رخ داده بین یک زن و شوهر بودند که در تماس نزدیک با یکدیگر است. همسر یک زن در 60 سفر کرده بود به ووهان, چین و تشخیص داده شده بود با این ویروس در هفته گذشته. شوهر یک شهروند ساکن شیکاگو نیز در 60s و کسانی که دارای مشکلات اساسی بود نه سفر به چین است.

“خطر به عموم مردم در ایلینوی پایین باقی می ماند,” مقامات بهداشتی دولت تاکید کرد. آنها گفتند که آنها بر این باورند که ویروس در حال گسترش به طور گسترده ای در جوامع و در حال کار برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارگران در بیمارستان که در آن بیمار تحت درمان هستند محافظت می شود.

موارد از انسان به انسان انتقال قبلا گزارش شده در خارج از چین در آلمان و ژاپن و ویتنام و تایوان است.

بهترین توصیه ها برای آمریکایی ها که نگران سلامت خود را به تمرین مناسب فصل آنفولانزا بهداشت از جمله شستن مکرر دست ها پوشش سرفه و نگه داشتن تا به روز اطلاعات جدید از CDC. CDC توصیه نمی پوشیدن ماسک برای جلوگیری از coronavirus.

“ارزیابی ما باقی می ماند که در معرض خطر فوری به آمریکا کم است,” گفت: دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

انتقال در ایلینوی علائم ششم مورد کروناویروس در آمریکا

که بررسی به صورت دو روز در هفته گذشته قبل از تصمیم به اعلام شرایط اضطراری. از آن پس این بیماران از آلمان و ژاپن و تایوان و ویتنام و ایالات متحده تشخیص داده شده اند با کروناویروس جدید بدون نیاز چین سفر. جدید کروناویروس در همان خانواده ای از ویروس ها به عنوان سرماخوردگی و سارس.

که انسان به انسان انتقال در خارج از چین “نگرانی ما” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل در که گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری.

در گذشته تعداد بیش از 7,700 مردم شده اند بیمار توسط رمان coronavirus و 170 از آن فوت کرده اند. بیش از 90 درصد از این موارد و هر مرگ شده اند در چین است.

با توجه به که 20 درصد از موارد در نظر گرفته بود شدید و 2 درصد منجر به مرگ شده است. این انتظار می رود که نرخ مرگ و میر جدید coronavirus را کاهش می دهد که بیشتر موارد گزارش شده از sickest تمایل افراد به دنبال درمان های پزشکی برای اولین بار.

در ایالات متحده 165 مردم تحت بررسی جدید کروناویروس. از آن دسته از افرادی 68 آزمایش منفی و شش آزمایش مثبت است. باقی مانده افراد آزمون در حمل و نقل و یا باید در انتظار نتایج.

بیست و آمریکایی در فرودگاه در حال غربالگری مسافران نشانه هایی از بیماری و توزیع مواد آموزشی علائم کروناویروس به مردم بازگشت از چین است.

خطوط هوایی در اطراف جهان را به حالت تعلیق در برخی از راه به چین-ایالات دلتا, American Airlines, بریتیش ایرویز, هوا, سئول, Lion Air, لوفت هانزا, گروهی, Cathay اقیانوس آرام, Finnair, Air Asia هوایی هند, هوا, کانادا, All Nippon Airways, Asiana Airlines و کره ای هوا.

این هفته به دولت آمریکا اجاره یک پرواز به تخلیه 196 آمریکایی ها از ووهان چین. کسانی که در آسمان بودند به نمایش و نظارت نشانه هایی از بیماری قبل و در طول پرواز خود را. پس از فرود در کالیفرنیا مسافران وارد داوطلبانه سه روز قرنطینه و ارائه خواهد شد برای تست ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در Jan. 29 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که از تشکیل یک coronavirus نیروی کار ساخته شده تا از سلامت بالا, حمل و نقل, و امنیت ملی در افغانستان ، این تیم را هماهنگ تلاش برای پاسخ به کروناویروس و کار برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ABC News’ مینا Kaji و کریستین Theodorou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>