Coronavirus مرگ و میر افزایش یابد اما نشانه هایی از پیشرفت دیده می شود: به روز رسانی زنده

به عنوان برخی از کشورها گزارش نشانه هایی از پیشرفت در coronavirus نبرد از جمله کاهش در تعداد hospitalisations در بخش هایی از ایالات متحده, مقامات خواست احتیاط و خواهان ادامه داد: رعایت اقدامات است که برای کمک به مهار این بیماری به عنوان جهانی مرگ و میر اینچ نزدیک به 100,000 که از جمعه.

در ایالات متحده مرگ و میر پیشی گرفته است 16,500. اما تعداد تازگی در بیمارستان بستری بیماران در سخت ترین ضربه ایالت نیویورک کاهش یافته است.

بیشتر:

آشکار پیشرفت در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس بسیار مسری نیز منعکس شده در تازه های کامپیوتر مدل پوسته پوسته شدن و برگشت در روز پنج شنبه پیش بینی شده در سراسر کشور مرگ و میر به 60,000 از پیش بینی های قبلی حداقل 100,000.

در انگلستان مرگ و میر افزایش 881 در 24 ساعت در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد از مراقبتهای اما همچنان در بیمارستان است.

در سراسر جهان وجود دارد در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون تایید موارد coronavirus اما از این تعداد نزدیک به 354 ، 000 فوت کرده اند در حال حاضر در حال بهبود است.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

سهشنبه, مارس 10

01:33 GMT – کره جنوبی coronavirus بیماران بازیگران, رای گیری در انتخابات پارلمانی

رای گیری اولیه در کره جنوبی, انتخابات پارلمانی لگد کردن در روز جمعه با کروناویروس بیماران استفراغ کردن, برگه های رای در ایستگاه های تعیین شده و نامزدها اتخاذ روش های جدید مبارزه برای محدود کردن خطر سرایت.

ملی کمیسیون انتخابات (NEC) راه اندازی هشت ایستگاه های رای گیری شود بیش از 3000 coronavirus بیماران دریافت کننده درمان و همچنین 900 کارکنان پزشکی در مراکز درمان در سخت-آمار مناطق از جمله سئول پایتخت و شهر Daegu به گفته خبرگزاری رویترز.

انتخابات خود را در مارس 15, اما مقامات امیدوار هستند که مردم را به استفاده از اوایل گزینه های رای گیری به کاهش تعداد رای دهندگان تراکم سنجی و مکان در آن روز.

South Korea

اوایل رای گیری برای 15 آوریل انتخابات عمومی برگزار خواهد شد و به مدت دو روز در مارس 10-11 در 3,508 مراکز رای دهی در سراسر کشور [Lee Jin-مرد/AP]

01:11 GMT – شیکاگو, زندان, گزارش, 450 مورد از coronavirus

برخی از 450 زندانیان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا شهر شیکاگو بزرگترین زندان شهرستان اصلاحات در انتخابات گفت: به نمایندگی از یک ملت بزرگترین شیوع بیماری تنفسی در یک سایت تا کنون در این بیماری همه گیر.

افزایش موارد در طبخ زندان شهرستان علائم آخرین عود COVID-19 در زندان و زندانها در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده که در آن بازداشت شدگان اغلب زندگی در محله های نزدیک.

00:50 GMT – چین-تایوان کلمه جنگ فوران بیش از که دست زدن به کروناویروس

چین را متهم تایوان از “venomously” حمله سازمان بهداشت جهانی (WHO) و conniving با کاربران اینترنت به گسترش نژادپرستانه نظرات پس از این سازمان گفت: رئیس نژادپرستانه و تهمت علیه او آمده بود از این جزیره است.

تایوان ادعا توسط چین به عنوان مقدس آن سرزمین است در پاسخ با عصبانیت به کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus این ادعا که “نژادپرستانه تهمت” در برابر او تا به حال در تایوان و خواستار او عذر خواهی کرد و گفت این اتهامات مزخرف هستند.

تایوان خروج از این که با توجه به چین اعتراض کرده و خشم تایپه دولت در طول شیوع کروناویروس.

00:10 GMT – چین گزارش 42 جدید کروناویروس موارد

چین روز جمعه گزارش 42 مورد جدید, 38 از آنها وارداتی همراه با یک اضافی مرگ در سخت ترین-آمار شهر ووهان.

یکی دیگر از 1,169 موارد مشکوک و یا کسانی که تست مثبت بود ولی نسبت به نشان دادن علائم تحت نظر قرار گرفتند تحت انزوا. چین در حال حاضر گزارش شده است و در مجموع 81,907 موارد و 3,336 مرگ و میر ناشی از ویروس است. بیش از 77,000 از کسانی که آلوده بودند بهبود یافته اند.

Migrants - Malta

نجات مهاجران در خط صبر کنید بعد از پیاده نظامی کشتی که وارد در سنگلی در والتا بزرگ بندرگاه اوایل روز جمعه پس از شیوع کروناویروس بیماری در مالت [Darrin Zammit Lupi/رویترز]

00:05 GMT – کالیفرنیا گزارش شیب در ICU پذیرش

کالیفرنیا دیدم اول آن روزانه کاهش در بخش مراقبت های ویژه hospitalisations در طول شیوع کروناویروس یک شاخص کلیدی چگونه بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی و پزشکی تامین نیازهای دولت فرماندار گاوین Newsom گفت: در روز پنج شنبه.

نرخ تمام ویروس hospitalisations کاهش پیدا کرده است و این هفته است. کسانی که در ICU نیاز به بالاترین سطح از مراقبت و پس از آن به خصوص دلگرم کننده است که تعداد بیماران در این اتاق در واقع کاهش یافته است 1.9 درصد در روز چهارشنبه به 1,132 از آسوشیتد پرس خبر داد.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (9 آوریل) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>