Coronavirus مرگ و میر در برزیل رسیدن به رکورد روزانه: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خلاصه ای از تحولات از روز سه شنبه:

  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) کشورهای عضو توافق کردند که در یک بررسی جهانی همه گیر پاسخ در مجازی جلسه مجمع بهداشت جهانی.

  • چین را متهم به ایالات متحده لکه پکن و طفره رفتن از مسئولیت به آژانس سلامت سازمان ملل متحد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به ترک سازمان است.

  • رهبران چند کشور آفریقایی از جمله کنیا و ساحل عاج و سیرالئون می گویند ثروتمند ملل شکست خورده اند این قاره بیش از coronavirus با وعده حمایت مالی و بدهی در حال سقوط به خوبی از آنچه مورد نیاز است.
  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.8 میلیون تایید موارد COVID-19 و تقریبا 323,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مه 20

01:10 GMT – استرالیا نیو ساوت ولز به سهولت داخلی محدودیت های مسافرتی

برتر Gladys Berejiklian می گوید زندگی مردم در نیو ساوت ولز خواهد بود قادر به گرفتن تعطیلات در استرالیا دولت از آغاز ماه ژوئن.

گالری های هنری و موزه ها نیز بازگشایی اما Berejiklian مردم هشدار داد که نیاز به انطباق به دلیل برخی اجتماعی فاصله اقدامات باقی خواهد ماند.

“ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از خود بود اما در همان زمان لطفا می دانم که هیچ چیز ما همان است که در طول یک بیماری همه گیر” او گفت: در یک کنفرانس رسانه ای کنفرانس.

00:10 به وقت تهران برزیل – گزارش رکورد روزانه مرگ و میر

برزیل روزانه مرگ و میر از این کروناویروس جدید به یک رکورد 1,179 در روز سه شنبه.

بالاترین روزانه تلفات قبل از آن تا به حال شده در مارس 12 881 نفر کشته شدند. همه گیر کشته شدن حداقل 17,971 مردم در برزیل, با توجه به وزارت بهداشت.

جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع, شده است و آوازی حریف به کروناویروس مستندات است که او را می بیند به عنوان بیش از حد آسیب رساندن به اقتصاد است.

برزیل سومین شماره از موارد در جهان پس از آمریکا و روسیه است.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (مارس 19) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>