Coronavirus تلفات فراتر از 10 ، 000 در ایالات متحده: به روز رسانی زنده

این COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته است 10,000, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

اسپانیا گزارش کرده است 4,273 موارد جدیدی از کروناویروس با 637 جدید, مرگ و میر, روز چهارم روزانه در مجموع کاهش یافته است و از روز قبل.

کل مرگ و میر در کشور از COVID-19 همانطور که از دوشنبه می ایستد در 13,055 میان 135,032 موارد است.

بیشتر:

در سطح جهانی مرگ و میر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس جدید را تصویب کرده است 70,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که تعدادی از عفونت های رز فوق 1.29 میلیون نفر است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, آوریل 6

17:30 به وقت تهران – با ما مرگ و میر پیشی 10,000

مرگ و میر از این کروناویروس جدید در ایالات متحده به تصویب رسید 10,000 نشانگر با توجه به چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز.

17:28 GMT – ماسک باید همگانی برای سلامت کارگران: که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) ابراز نگرانی کرد که با پوشیدن ماسک های پزشکی توسط عموم مردم می تواند باعث تشدید کمبود برای سلامت کارگران که در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

مستندات در بسیاری از مکان ها در حال اثبات موثر در تقلیل گسترش ویروس اما هیچ گونه لغو محدودیت نیاز به کالیبره مرحله حکیم رویکرد مبتنی بر داده های آن گفت.

“ماسک به تنهایی نمی تواند متوقف کردن بیماری همه گیر کشور باید ادامه پیدا منزوی و درمان هر مورد و ردیابی هر تماس” که مدیر کل Tedros Adhanom Gheybresus یک کنفرانس خبری گفت.

17:21 GMT – فرانسه روزانه مرگ و میر سرعت

تعداد افرادی که درگذشت از coronavirus عفونت در بیمارستان ها و افزایش 10 درصد در یک روز به یک تجمعی در مجموع 6,494 وزیر بهداشت Olivier Veran یک کنفرانس خبری گفت.

او افزود که از جمله به اطلاعات جزئی در مورد تعداد افرادی که فوت کرده اند در خانه های پرستاری کل مرگ و میر از این بیماری افزایش به 8,911 از 8,078 در روز یکشنبه است و همچنین میزان 10 درصد است.

در هر دو مورد میزان افزایش در تسریع دوباره پس از چند روز کاهش.

17:18 به وقت تهران – کویت قفل کردن دو حوزه گسترش حکومت نظامی

کویت قرار داده شده کامل مستند را در دو حوزه و تمدید آن حکومت نظامی جزئی دو ساعت از 5 بعد از ظهر (14:00 GMT) تا 6 صبح موثر در روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی بیانیه ای از کابینه گفت.

آن را نیز تمدید قبلا تصویب تعلیق از کار را برای تمام وزارتخانه ها و موسسات دولتی توسط دو هفته تا مارس 26 به عنوان اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.

COVID-19: مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ایالات متحده حرکت می کند به عرصه دیجیتال (02:16)

17:15 GMT – ترکیه مرگ و میر می رسد 649 با 30,217 کل موارد

ترکیه مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش 75 روز دوشنبه به مجموع 649 و جدید مورد تأیید افزایش 3,148 به این کشور در مجموع به 30,217 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت در توییتر.

او گفت: 21,400 آزمون برای COVID-19 بیماری شده بود انجام شده در ترکیه در 24 ساعت گذشته.

16:42 GMT – فرماندار نیویورک گسترش shutdown تا آوریل 29

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: داده های اخیر در رمان coronavirus از جمله بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نشان می دهد که بحران در حال حاضر هدف قرار دادن دولت ممکن است ضربه فلات.

کومو نیز گفت: “ما جلسه بود که او گسترش به منظور حفظ غیر ضروری کسب و کار و مدارس برای دو هفته دیگر تا آوریل 29.

COVID-19: آمریکا انجام آزمایش های پلاسما انتقال (06:59)

16:40 GMT – کانادا انتاریو می گوید ما مسدود شده تحویل 3 میلیون ماسک

نخست وزیر انتاریو, کانادا بزرگترین استان گفت: ایالات متحده مسدود شده بود تحویل سه میلیون ماسک طراحی شده برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس.

داگ فورد گفت: اخبار جهانی این حادثه اتفاق افتاده بود بیش از آخر هفته و توصیف آن به عنوان “کاملا غیر قابل قبول”.

16:15 به وقت تهران ایتالیا – روزانه افزایش شمار تلفات 636 جدید موارد به شدت سقوط

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 636 روز دوشنبه بیش از 100 بالاتر از قبلی روزانه شمارش از 525 مدنی سازمان حفاظت گفت: اما تعداد موارد جدید به شدت کاهش یافت.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 آمد به 16,523 بالاترین در جهان است.

تعداد کل تایید موارد افزایش 3,599 به 132,547 کمترین روزانه افزایش از مارس 17, تاکید امیدوار است که این بیماری ممکن است در عقب نشینی با تشکر از سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 9.

Venice canals run clear due to coronavirus lockdown

سان مارکو میدان خالی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در ونیز [Federico Vespignani/Anadolu]

16:14 GMT – ایتالیایی اداره پست enlists پلیس نظامی تحویل پانسیون

ایتالیایی اداره پست خواهد شد و استقرار پلیس نظامی تحویل بازنشستگی به افراد بازنشسته در یک تلاش جدید برای کاهش سرایت از coronavirus شیوع Poste Italiane گفت.

گروه امضا توافق نامه با ایتالیا Carabinieri که بخشی از پلیس اما همچنین دارای وظایف نظامی که تحت آن بازنشستگان که حداقل 75 سال می authorise افسران خود را به برداشت های بازنشستگی و ارائه آنها را به پول است.

این توافق شامل 23000 نفر در ایتالیا خواهد بود و در محل تا بهداشت و درمان اضطراری است بیش از Poste Italiane و Carabinieri گفت: در یک بیانیه مشترک.

16:07 GMT – آمریکا بزرگترین بانک نیست برش سود سهام هنوز: رئیس

بانک بزرگ در بریتانیا باید اوراق پرداخت به سهامداران این سال است. بنابراین بسیاری از بانک های اروپایی است. اما در سراسر تالاب بالا از بزرگترین بانک ها در ایالات متحده توسط دارایی است که هنوز هم فکر کردن در مورد آن است.

JPMorgan Chase & Co ارشد اجرایی جیمی Dimon گفت: در نامه سالانه به سهامداران منتشر شده در روز دوشنبه که او می بیند یک “بد رکود اقتصادی” در سال 2020 است که بانک می تواند تعلیق آن پرداخت سود سهام به سهامداران اگر coronavirus بحران عمیق تر.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:52 GMT – رهبر ایران تصویب بهره برداری از ثروت صندوق

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای را تایید کرده است خروج از یک میلیارد یورو از این کشور و ثروت صندوق برای کمک به مبارزه با کروناویروس اپیدمی رئیس جمهور حسن روحانی وب سایت رسمی گفت.

این پول خواهد شد مورد استفاده برای نیازهای وزارت بهداشت و بیمه بیکاری, صندوق بیانیه ای در سایت ریاست جمهوری گفت.

A medical aid worker sets up and installs a bed at a shopping mall, one of Iran's largest, which has been turned into a centre to receive patients suffering from the coronaviru (COVID-19), in Tehran

پزشکی کارگر مجموعه تا یک تخت در یک مرکز خرید تبدیل به یک coronavirus مرکز در تهران [علی خارا/WANA از طریق رادیو فردا]

15:47 GMT – ایمیل های روزانه ناشر می پرسد کارکنان به قبول سهام در ازای برخی از پرداخت

ایمیل های روزانه و کلی اعتماد رسانه ای واحد خواسته است تا کارکنان به فارغ التحصیل کاهش پرداخت با این تفاوت ساخته شده در سهام به کمک آب و هوا دوقلو آمار کمتر از درآمد حاصل از تبلیغات و کاهش گردش خون ناشی از کوروناویروس بحران است.

“این یک زمان بسیار دشوار برای صنعت ما” جاناتان Rothermere, DMGT رئیس و کنترل سهامداران گفت: در نامه ای به DMGT رسانه های کارکنان.

“با جهان فزاینده به رکود اقتصادی ما دیده می شود و باید انتظار کاهش قابل توجهی در درآمد حاصل از تبلیغات; در حالی که محدودیت های فعلی نیز ناشی از افت جدی در گردش است.”

15:45 GMT – UK مرگ و میر را افزایش می دهد توسط 439 به 5,373

انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش 439 به 5,373 مردم به عنوان 16:00 GMT در مارس 5, وزارت بهداشت در روز دوشنبه گفت:.

از 08:00 GMT در مارس 6 در مجموع 208,837 مردم شده بود را آزمایش کردند که 51,608 مثبت بودند و آن را گفت.

15:38 GMT – سوئد بانک مرکزی برای ارائه وام به طور مستقیم به شرکت های

سوئد بانک مرکزی را گسترش وام خود برنامه به شرکت های فردی آن گفت: در تلاش برای رسیدن به کسب و کار متاثر از شیوع کروناویروس.

به بانک مرکزی سوئد اعلام کرد یک طرح وام 500 میلیارد کرون تاج ($49bn) ماه گذشته در نظر گرفته شده به عنوان وسیله ای برای ارائه پول به کسب و کار مبارزه از طریق بانک های کشور, اما جذب تا کنون محدود بوده است.

“برای فعال کردن این تغییرات, تنظیم, سخاوتمندانه تر از نظر اعمال خواهد شد ،” بانک مرکزی سوئد در بیانیه ای گفت. “آنها همچنین می توانند به سیاست های پولی پیمانکاران که در حال حاضر وام گرفته شده در برنامه است.”

Sunny day views from Sweden

هیچ مستند هیچ قرنطينه تحمیل ها در سوئد [Atila Altuntas/Anadolu]

15:36 GMT – سنگاپور گزارش 66 موارد جدید کل 1,375

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید 66 بیشتر coronavirus موارد آوردن تعداد کل موارد در دولت شهر به 1,375.

فقط یکی بود که وارداتی مورد در حالی که دیگران شد به صورت محلی منتقل می شود. از موارد جدید, 35 در ارتباط بودند به خوشه در کارگر خارجی خوابگاه.

سنگاپور گفت: آن را به حال قرنطینه نزدیک به 20 ، 000 کارگران در دو خوابگاه ساخته شده عمدتا بنگلادش و دیگر جنوب آسیا دستی کارگران پس از آنها مرتبط به حداقل 90 عفونت.

15:14 GMT – مرکل: اتحادیه اروپا چهره خود بزرگترین آزمون با کروناویروس

Coronavirus همه گیر است که اتحادیه اروپا بزرگترین آزمون آنگلا مرکل گفت که این مهم است که بلوک پدیدار قوی از بحران اقتصادی به راه انداخته توسط coronavirus.

“به نظر من اروپا, اتحادیه اروپا مواجه است بزرگترین آزمون از پایه و اساس آن” مرکل گفت. “ما یک چالش های بهداشتی است که تأثیر همه کشورهای عضو با این حال متفاوت است.”

Coronavirus precautions in Germany

ترک دروازه براندنبورگ پس از تجمع بیش از دو نفر ممنوع شده است [عضو Hosbas/Anadolu]

15:12 GMT – کارشناسی ارشد 2020 مسابقات به تعویق افتاد

2020, کارشناسی ارشد, مسابقات شده است موقت rescheulded برای نوامبر 12-15, Augusta, باشگاه ملی گلف گفته است.

14:58 GMT – بیماری تحت کنترل در نروژ: وزیر بهداشت

این COVID-19 بیماری تحت کنترل در نروژ, اسکاندیناوی کشور وزیر بهداشت گفت: با اشاره به نرخ پایین از انتقال این بیماری است.

یک فرد حامل رمان coronavirus در نروژ آلوده در حال حاضر به طور متوسط 0.7 فرد دیگر خم Hoeie یک کنفرانس خبری گفت. هدف دولت بود به منظور محدود کردن گسترش به حداکثر یک نفر دیگر.

دولت تصمیم خواهد گرفت که در روز شنبه که آیا به گسترش مداوم محدودیت از جمله تعطیلی مدارس و مهد کودک فراتر از اواسط ماه آوریل است.

14:31 GMT – Dow موج تقریبا 900 امتیاز

وال استریت عمده شاخص سهام همه بسیج در آغاز هفته معاملاتی روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران قلب از یک کاتیون در coronavirus مربوط به مرگ و میر و موارد جدید در اروپا و افت ویروس-مرگ و میر در ایالات متحده نقطه داغ ایالت نیویورک است.

میانگین صنعتی داو جونز باز 892.02 امتیاز یا 4.24 درصد در 21,944.55. S&P 500 index – سنج برای عملکرد ما بازنشستگی و پس انداز کالج برنامه های باز تا 3.90 درصد در حالی که شاخص Nasdaq Composite به پایان رسید, جلسه تا 3.75 درصد است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Daily Life In New York City Amid Coronavirus Outbreak

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی خیابان هنر در شهر نیویورک [سیندی Ord/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

14:20 به وقت تهران – گلف-2020 قهرمانی باز لغو

این 149th باز Championsip با توجه به توان سلطنتی سنت جورج را از جولای 16-19 لغو شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس گلف را در بدن حاکم R&A را اعلام کرد.

“R&A تصمیم به انصراف از باز کردن در سال 2020 با توجه به زمان Covid-19 همه گیر” آن را در بیانیه ای گفت. “قهرمانی بعدی خواهد شد که در رویال سنت جورج در سال 2021.”

13:45 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول تشویق بازیابی در چین

صندوق بین المللی پول اشاره کرد محدود اما تشویق نشانه هایی از بهبود در چین اولین کشور دچار کامل نیروی COVID-19 همه گیر اما گفت که آن را نمی تواند رد یک تجدید حیات این بیماری همه گیر در چین و جاهای دیگر.

بالا اقتصاددانان صندوق بین المللی پول گفت: در یک وبلاگ که همه گیر ناشی از کروناویروس جدید تحت فشار قرار دادند جهان را به رکود اقتصادی خواهد بود که بدتر از بحران مالی جهانی و به نام جهانی هماهنگ سلامت و سیاست های اقتصادی پاسخ.

“آسیب اقتصادی است و نصب در سراسر کشور پیگیری افزایش شدید عفونت های جدید و مهار اقدامات در جای خود قرار داده و توسط دولت” کارشناسان صندوق بین المللی پول نوشت.

13:27 GMT – بوریس جانسون: من در روحیه خوبی انجام آزمایشات روتین

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او تحت آزمایشات روتین برای coronavirus علائم بود اما روحیه خوبی داشته و در تماس با تیم خود را.

“در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس” جانسون گفت: در توییتر.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم من به عنوان ما با هم کار کنند برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن است.”

13:22 به وقت تهران

_____________________________________________________________________

سلام من Tamila Varshalomidze در دوحه قطر, مصرف بیش از این وبلاگ از همکار من یوسف Stepansky.

_____________________________________________________________________

صادرات چین هواکش ها و ماسک های بسیار مهم در مبارزه با کروناویروس (02:38)

12:45 GMT – کنیا رئیس جمهور توقف جنبش در مناطق آسیب دیده

رییس جمهور کنیا دستور توقف تمام جنبش در بخش هایی از کشور را متاثر جدید کروناویروس از جمله در نایروبی پایتخت.

“توقف حرکت در نایروبی منطقه شهری باید به صورت اولیه مهار مدت 21 روز با اثر از 7 بعد از ظهر روز دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است که امروز” کنیاتا گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

کنیا گزارش داد 158 coronavirus موارد و شش مرگ و میر.

12:20 به وقت تهران – بریتانیا در حال حاضر 10,000 هواکش: سخنگوی PM

بریتانیا در حال حاضر 10,000 هواکش در آن سیستم بهداشت و درمان نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی کرده است گفت: تایید این تعداد افزایش یافته بود پس از تحویل از تامین کنندگان.

این سخنگو همچنین گفت هیچ زمان قصد دارد به ممنوعیت شهروندان از ورزش خارج از خانه های خود که 16,000 آزمون coronavirus انجام شد در روز یکشنبه.

12:10 GMT – لهستان ایران حزب حاکم طرح به رای دادن در پستی رای گیری پیشنهاد

لهستانی نمایندگان مجلس را رد کرد حکم قانون و عدالت (PiS), حزب, پیشنهاد برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10 توسط پست ساخت آن را بیشتر نامشخص است که آیا انتخابات برگزار خواهد شد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

PiS اصرار دارد که انتخابات باید برگزار شود با وجود افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس است. اما منتقدان آن را متهم به در خطر انداختن بهداشت عمومی در تلاش برای حمایت از متحد خود وقت آندره Duda که در حال اجرا برای اولین بار در پای صندوقهای رای است. این پیشنهاد جایگزین غرفه رای گیری با پستی برگه های رای.

مجلس گفت: 228 قانونگذاران مخالف از جمله این طرح در دستور کار قانونگذاری و 228 شدند نفع در حالی که سه رای ممتنع و یک رای نیست. گره خورده است در نتیجه به معنای PiS حرکت بود را رد کرد.

انگلستان ملکه الیزابت میاد کلیدی کارگران در coronavirus آدرس

12:00 GMT – رومانی را تمدید وضعیت اضطراری در 30 روز

رومانی را در دولت خود به گسترش وضعیت اضطراری توسط یکی دیگر از 30 روز پس از زمان پایان دوره در هفته آینده برای کمک به توقف گسترش جدید کروناویروس رئیس ریيس گفته است.

“ما نیاز به انجام این کار دوباره. این یک ضرورت است. مردم باید درک کنند که بدون این اندازه گیری این ویروس نمی تواند متوقف شد” انتخاب کرد گفت: تصویری جلسه.

رمانی است که تا کنون ثبت شده 4,057 تایید موارد عفونت و 157 مرگ و میر.

11:45 GMT – دولتی اسپانیا به دنبال تحکیم سرایت رکود

در اسپانیا دولت می خواهد برای تحکیم نرخ فعلی coronavirus سرایت رکود در اروپا دوم-بدترین آمار کشور, وزیر بهداشت سالوادور Illa است گفت: به اسپانیا وارد چهارمین هفته از سلول.

تا 60000 به تازگی بازنشسته کارکنان پزشکی – 70 ساله و یا کمتر دوباره استخدام شدهاند برای کمک به شیوع پاسخ Illa اضافه شده است.

زندگی تحت مستند: شیلی خلاق شدن

11:30 به وقت تهران – چین و پاکستان برای تقویت کنترل در مرزهای زمینی

چین کار می کنند بیشتر به جلوگیری از coronavirus موارد وارداتی از طریق مرزهای زمینی خود با دولت چین است در بیانیه ای گفت پس از یک جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ.

خطر ابتلا به ویروس بودن وارداتی به چین از طریق مرزهای زمینی افزایش است و تعداد این موارد بیش از حد آن ثبت شده در فرودگاه به تازگی بیانیه ای گفت:.

از 38 وارداتی موارد با علائم ثبت شده در سرزمین اصلی چین در پنج شنبه, 20 وارد شده بود در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ پس از سفر زمینی از شهر ولادی وستک در کشور همسایه روسیه پرواز به شهر ولادی وستک از مسکو.

People Mourn COVID-19 Victims In Wuhan On Tomb Sweeping Day

ساکن ارائه گل در طول یک سکوت ادای احترام به “شهدا” که جان خود را در مبارزه با رمان coronavirus در ووهان هوبئی چین [گتی ایماژ]

11:25 GMT – تایلند گسترش ممنوعیت ورودی پروازهای مسافری

تایلند تمدید ممنوعیت همه پروازهای مسافری از فرود در این کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید این کشور در حمل و نقل هوایی آژانس گفت.

ممنوعیت پروازهای ورودی را به اثر در صبح روز شنبه و در اصل مجموعه ای برای اجرا تا پایان روز شنبه با توجه به سفارش قبلی توسط سازمان هواپیمایی کشوری از تایلند.

سفارش جدید که تمدید این ممنوعیت برای 12 روز بیشتر تا پایان مارس 18 آمد و پس از این کشور گزارش شده 51 جدید کروناویروس موارد و سه مرگ و میر بیشتر در دوشنبه, بالا بردن اعداد به 2,220 موارد و 26 مرگ و میر.

بیشتر:

11:20 به وقت تهران – آلمان تساوی قصد دارد برای پایان دادن به مستند پس از آوریل 19

آلمان کشیده شده است تا یک لیست از اقدامات از جمله تعهد به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, محدودیت در مجامع عمومی و سریع ردیابی عفونت زنجیر که مقامات فکر می کنم باید اجازه می دهد زندگی به بازگشت به حالت عادی پس از مستند برنامه ریزی شده پایان مارس 19.

پیشنهاد مندرج در پیش نویس یک اقدام برنامه ریزی شده توسط وزارت کشور و سند و دیده شدن توسط خبرگزاری رویترز روز دوشنبه, می گویند این اقدامات باید به اندازه کافی برای نگه داشتن تعدادی از افراد آلوده شده توسط هر فرد زیر 1 حتی به زندگی عمومی مجاز است به تدریج به سر.

برای این که ممکن است مکانیزم باید در محل برای پیگیری بیش از 80 درصد از مردم یک فرد آلوده در تماس با ظرف 24 ساعت پس از تشخیص. در بازگشت مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی منطقه ای بر اساس دقیق و کنترل مرز خواهد بود, آرام, کاغذ گفت.

همه گیر احتکار: ما ترک را در scammers, قیمت درآوردن

11:15 GMT – متهم به “دزدی دریایی’ ایالات متحده و ایران انحراف ماسک برای آلمان

ما تا به حال هیچ دانش از حمل و نقل از ماسک صورت محدود برای آلمان است که مقامات برلین را متهم به آن از انحراف از یک فرودگاه در بانکوک یک سخنگوی سفارت آمریکا در تایلند گفت.

این اظهار نظر پس از برلین وزیر امور داخلی Andreas Geisel گفت: منظور از 200,000 ماسک عازم آلمان شده بود “مصادره” در بانکوک و منحرف به ایالات متحده خواستار آن است که یک “عمل مدرن دزدی”.

“دولت ایالات متحده انجام هر گونه اقدام برای منحرف کردن هر 3M منابع که به مقصد آلمان و نه ما هر گونه آگاهی از چنین حمل و نقل” جیلیان Bonnardeaux این سخنگوی سفارت آمریکا در بانکوک به رویترز گفت سازمان جدید است.

11:00 GMT – سر از تاریخ لهستان ائتلاف حزب استعفا کرد, انتخابات, طرح

جرسلو Gowin سر توافق یک حزب تاریخ در لهستان ائتلاف حاکم است گفت: او به دلیل ترک او مخالف این کشور تصمیم به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ماه مه هنگامی که شیوع کروناویروس است که انتظار می رود به اوج وجود دارد.

بزرگترین حزب محافظه کار اتحاد ملی قانون و عدالت (PiS) قصد دارد برای برگزاری انتخابات در مارس 10 عنوان برنامه ریزی شده.

“من استعفا… پس من فکر می کنم انتخابات برگزار نمی on May 10… توافق باقی خواهد ماند یک عضو” ائتلاف Gowin یک کنفرانس خبری گفت.

آموزش و پرورش در برگزاری: تعطیلی مدارس disadvantaging آفریقا فقیر

10:55 GMT – سوئیس مرگ و میر, آمار 584 عفونت افزایش به 21,652

سوئیس مرگ و میر از این رمان coronavirus افزایش یافته است به 584 این کشور در آژانس بهداشت عمومی است گفت: از 559 نفر در روز یکشنبه.

تعداد مثبت آزمایش نیز افزایش یافته و به 21,652 از 21,100 روز یکشنبه آن را گفت.

10:45 GMT – هند ساعت Modi, نمایندگان مجلس با موافقت با 30 درصد حقوق و دستمزد برش

نارندرا نخست وزیر هند و دیگر بالا آمار دولت را 30 درصد حقوق برش در این سال یک وزیر دولت گفته است که این کشور می پردازد coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد است.

مودی تحمیل کرده است در سه هفته مستند برای متوقف کردن گسترش ویروس اما آن را ترک کرده است میلیون ها نفر بدون شغل و بسیاری از بیشتر بخش های آسیب پذیر جامعه در مبارزه برای غذا و سرپناه.

فدرال کابینه را تایید کرده است یک فرمان زیر که مودی همراه با رئیس جمهور Ram, Nath Kovind دولت فرمانداران و اعضای پارلمان را حقوق و دستمزد برش به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی وزیر کابینه Prakash Javadekar به خبرنگاران گفت:.

10:30 GMT – فرانسه برای دیدن بدترین حالت پس از جنگ رکود در این سال: Bruno Le Maire

فرانسه به احتمال زیاد بدترین حالت آن بعد از جنگ رکود اقتصادی در این سال بیش از 2.2 درصد رکود دیده می شود در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی آن وزیر دارایی گفته است.

“ما احتمالا در بیش از منفی 2.2 درصد در سال 2009. که نشان می دهد این قدر شوک اقتصادی مواجه هستیم” Le Maire گفت: مجلس سنا در جلسه با تلفنی.

دولت برآورد ماه گذشته در یک بودجه اضطراری به روز رسانی است که اقتصاد خواهد قرارداد توسط 1 درصد در این سال, اما پس از نشان داده شده است که آن را مجبور به تجدید نظر در این رقم است.

Members of the French Civil Protection service arrive on site for a rescue operation in Paris, as the spread of the coronavirus disease (COVID-19) continues in France, April 4, 2020. Picture taken Apr

اعضای مدنی فرانسه خدمات حفاظت می رسند در سایت برای عملیات امداد و نجات در پاریس [Benoit Tessier/رویترز]

10:20 به وقت تهران – ایران مرگ و میر می رسد 3,739

مرگ و میر در ایران از شیوع کروناویروس رسیده 3,739, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در تلویزیون دولتی

تعداد کل افراد مبتلا به کروناویروس در کشور رسیده است 60,500, او گفت:.

10:10 GMT – آفریقای جنوبی مخابراتی تنظیم کننده اعلام اورژانس طیف انتشار

آفریقای جنوبی مخابراتی تنظیم کننده ICASA اعلام کرده است که انتشار اضطراری از طیف پهنای باند برای دیدار با افزایش استفاده از اینترنت با توجه به جدید کروناویروس که تا کنون آلوده 1,655 نفر کشته و 11 در کشور است.

“اورژانس انتشار این طیف نیست … نفی فرآیندهای است که در حال حاضر در جریان دائم تخصیص طیف از طریق حراج فرایندی است که با اقتدار به حال متعهد به نهایی تا پایان سال 2020 گفت:” مستقل ارتباطات اقتدار SA (ICASA) در بیانیه ای.

A man carries home groceries during a nationwide 21 day lockdown in an attempt to contain the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Umlazi township near Durban

یک مرد حامل خانه مواد غذایی در سراسر کشور 21-day مستند در آفریقای جنوبی [روگان بخش/رویترز]

09:45 GMT – اسپانیا گزارش 4,273 موارد جدید, 637 جدید, مرگ و میر, در ادامه روند رو به پایین

اسپانیا گزارش کرده است 4,273 موارد جدیدی از کروناویروس با 637 جدید, مرگ و میر, روز چهارم روزانه در مجموع برای هر دو برگه کاهش یافته است و از روز قبل.

کل مرگ و میر ناشی از COVID-19 در سخت-آمار کشور که دوم بیشتر موارد در جهان به تاریخ در حال حاضر می ایستد در 13,055 میان 135,032 گزارش شده عفونت.

09:35 به وقت تهران – ایران هرگز از ما بخواهید برای کمک: رسمی

ایران هرگز درخواست ما برای کمک به تهران در مبارزه با کروناویروس جدید, سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت:, و اضافه کرد که واشنگتن باید خود را بالا ببرد “غیر قانونی” تحریم ها بر جمهوری اسلامی است.

“ایران هرگز نمی خواست و نمی خواهد درخواست امریکا برای کمک به تهران در مبارزه با شیوع … اما امریکا باید رفع تمام آن غیر قانونی و یک جانبه تحریم های ایران” موسوی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

“آنها (آمریکا) در حال تلاش برای وادار کردن تهران به قبول مذاکره با آمریکا است.”

09:30 GMT – اتریش قصد دارد برای شروع به بازگشایی مغازه ها از هفته آینده

اتریش قصد دارد به بازگشایی مغازه های کوچکتر از هفته آینده در اولین گام خود به شل یک مستند است که آهسته گسترش coronavirus به عنوان طولانی به عنوان ادامه به مشاهده این مستند به طور گسترده صدراعظم Sebastian Kurz گفته است.

Kurz یک کنفرانس خبری گفت که از اتریش تا به حال عمل کرده و زودتر از بسیاری از کشورها است که به آن توانایی به بازگشایی مغازه ها هر چه زودتر به عنوان به خوبی.

اگر همه می رود و آن را بازگشایی غیر ضروری مغازه ها کمتر از 400 متر مربع و تبادل نظر مغازه در مارس 14, پس از تمام مغازه ها و مراکز خرید در مارس 1, او گفت:.

بیشتر:

09:15 GMT – ژاپن به اعلام وضعیت اضطراری در برخی از مناطق: PM

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شش استان در اوایل روز سه شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus نخست وزیر شینزو Abehas گفت: دولت با تهیه یک بسته محرک برای نرم کردن اقتصادی ،

بیش از 3500 نفر تست مثبت برای coronavirus در ژاپن و 85 فوت کرده اند. به عنوان اعداد رو به افزایش وجود دارد خاص زنگ بیش از این گسترش در توکیو که بیش از 1000 موارد از جمله 83 جدید در روز دوشنبه.

در طول یک کنفرانس خبری, کنفرانس آبه گفت: اورژانس که حدود یک ماه را به فرمانداران اقتدار به تماس مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار به اما نه به سفارش نوع مستندات دیده می شود در کشورهای دیگر.

Japan mask

مسافران پوشیدن ماسک در راه خود را به کار در توکیو ژاپن [Kimimasa Mayama/سازمان حفاظت محیط زیست]

09:00 GMT – فیلیپین گزارش 11 بیشتر مرگ و میر 414 عفونت های جدید

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش شده 11 اضافی مرگ و میر و 414 عفونت های جدید از از شیوع کروناویروس.

در بولتن وزارت گفت: مجموع مرگ و میر در فیلیپین رسیده بود 163 و موارد رز به 3,660 در حالی که 73 بيمار بهبود بود.

08:55 GMT – اندونزی گزارش بزرگترین روزانه افزایش موارد

اندونزی تایید کرده 218 جدید کروناویروس موارد بزرگترین روزانه پرش از موارد برای اولین بار اعلام شد یک ماه پیش در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 2,491 فتح کرد گرفته شد یک وزارت بهداشت گفت.

Achmad Yurianto رسمی گفت که 11 مرگ و میر ثبت شده است مصرف کل به 209 در حالی که 192 نفر بهبود بود.

08:50 GMT – لهستان انتظار اوج عفونت در مه, ژوئن,

لهستان است که هنوز در ابتدای آن مبارزه با کروناویروس با اوج عفونت انتظار می رود در ماه مه و ژوئن نخست وزیر Mateusz Morawiecki گفته است.

صحبت به مجلس Morawiecki گفت: لهستان به کمبود برخی از تجهیزات پزشکی. این برنامه برای افزایش در روز به تعداد روزانه coronavirus آزمون 8,000-9,000 از زمان از 6000-7000 در, او گفت:.

لهستان گزارش کرده است 4,201 coronavirus موارد از جمله 98 مرگ و میر.

Poland coronavirus statue mask

کسی را فراهم کرده است کراکوف معروف اروس Bendato (اروس) را مجسمه سازی با یک ماسک صورت [Jakub Wlodek/رویترز]

08:40 GMT -هزاران پاکستانی در امارات متحده عربی می خواهید برای رفتن به خانه

بیش از 20 ، 000 کارگران پاکستانی, گیر در امارات متحده عربی می خواهید برای رفتن به خانه به عنوان دولت های خلیج فارس تدابیر محدودیت با توجه به شیوع کروناویروس.

بیش از 20 ، 000 نفر تا به حال ثبت نام از آوریل 3 با کنسولگری به بازگشت به پاکستان, کنسولگری سخنگوی گفته خبرگزاری رویترز.

امارات متحده عربی است که گزارش 1,799 coronavirus موارد و 10 مرگ و میر به تدریج افزایش یافته و محدودیت هایی از جمله اعمال در سراسر کشور حکومت نظامی, تعلیق پروازهای مسافری و قرار دادن در دبی تحت مستند.

08:15 GMT – جمهوری چک گزارش کمترین روزانه افزایش موارد

از جمهوری چک گزارش داد که کمترین روزانه درصد افزایش در تایید coronavirus موارد به عنوان کشور وارد هفته چهارم آن محدودیت در کسب و کار و حرکت است.

این کشور تا به حال 4,591 موارد به یکشنبه نیمه شب تا 2.6 درصد از روز گذشته وزارت بهداشت گفت: در وب سایت خود را. این بود که کمترین درصد افزایش از اوایل ماه مارس زمانی که این کشور تا به حال تعداد انگشت شماری از شناخته شده عفونت. شده اند وجود دارد 72 کشته و 96 بهبود.

08:05 GMT – ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت خیره کننده مقامات باغ وحش

یک ببر در نیویورک باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه در جهان مقامات فدرال و باغ وحش گفت.

چهار سال تاپیر ببر, نادیا بود که در میان یک گروه از شش حیوانات دیگر را نیز کاهش یافته است بیمار انجمن حفاظت از حیات وحش که مدیریت این باغ وحش گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

او نمایش برای COVID-19 بیماری پس از در حال توسعه یک سرفه خشک همراه با سه نفر دیگر از ببر و سه شیرها را گفت و اضافه کرد که همه این گربه در حال انتظار برای بازیابی.

اینجا بیشتر بخوانید.

tiger story inside image

نادیا 4-year-old female تاپیر ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus [ایسنا]

07:50 به وقت تهران روسیه – موارد پرش با تقریبا 1000 در 24 ساعت

روسیه coronavirus مورد شمارش افزایش یافته است به 6,343 در 24 ساعت گذشته یک رکورد روزانه افزایش 954 این کشور در پاسخ به بحران مرکز گفته است.

موارد ثبت شده به طور گسترده اما مسکو همچنان کانون شیوع با 591 موارد جدید این مرکز گفت. حداقل 47 نفر فوت کرده اند در سراسر کشور آن را گفت.

07:40 GMT – پادکست: آیا ایران پهن کردن COVID-19 منحنی است ؟

از این شماره در آن بود به دنبال مانند ایران موفق به پهن کردن coronavirus منحنی اما بسیاری در این کشور باقی می ماند تردید دولت داده است.

آنها از ترس ایران کمبود شدید تست و تجهیزات پزشکی ایجاد می شود تا حد زیادی توسط آمریکا تحریم – اتحاد چپ سلامت سیستم با چند منابع در یک مبارزه است که هیچ جا در نزدیکی بیش از و می تواند خیلی بدتر است.

الجزیره را, پادکست صحبت می کند به دکتر راشا احمدی یک ER, دکتر, در, تهران, هما یک زن 27 ساله ایرانی معلم و حامد موسوی, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه تهران در مورد وضعیت در کشور است.

07:30 GMT – نیوزیلند به چوب با محدودیت با وجود نشانه هایی از بهبود

نیوزیلند را به چوب سخت آن محدودیت هایی برای مبارزه با کروناویروس با وجود برخی از نشانه های اولیه از گسترش این بیماری شده است تثبیت نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفته است.

نیوزیلند آغاز شده و چهار هفته کل مستند از جمعیت آن در حدود 5 میلیون در اواخر ماه مارس و اعلام ملی اضطراری به سرعت گسترش ویروس. این کشور 67 عفونت های جدید در روز دوشنبه بودند که کمترین میزان در پنج روز مصرف آن شمارش به بیش از 1,100. این گزارش یک مرگ.

“ما اقدامات باقی مانده از این دوره در چهار سطح خواهد شد در حدود دو برابر را برای اطمینان از سود ساخته شده در نیمه اول نیست حیف و میل در دوم” protocol wine studio به خبرنگاران گفت: در ولینگتون.

بیشتر:

07:20 به وقت تهران – سهام اروپا پرش به مرگ و میر در قاره آهسته

سهام اروپا در بازگشت در روز دوشنبه به عنوان یک کاهش در coronavirus مرگ و میر در فرانسه و ایتالیا مطرح امیدوار است که مستندات گسترده شد و شروع به نشان دادن نتایج.

معیار STOXX 600 شاخص شد تا 2.9 درصد در 07:07 GMT پس از پایان جمعه با ششمین کاهش هفتگی در هفت عنوان بحران بهداشت و درمان متوقف شده فعالیت های کسب و کار.

ایتالیایی و فرانسوی ثبات نسبی بازار بورس شروع به پریدن کرد به 3.5 درصد و 3.4 درصد به ترتيب به عنوان داده ها نشان داد ایتالیا گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر بیش از دو هفته در روز یکشنبه در حالی که فرانسه و مرگ و میر کاهش یافته است و پذیرش به مراقبت های ویژه کاهش یافته است.

این STOXX 600 شاخص دهکدهای از دست داد بیش از 3 تریلیون دلار ارزش بازار از ماه فوریه به عنوان رکود در فعالیت های اقتصادی به ارمغان آورد بسیاری از بخش ها به آستانه فروپاشی وادار کردن شرکت ها به حالت تعلیق سود سهام و سهم بیع متقابل به ساحل تا پول نقد.

Employees of the Lantz funeral company, wearing protections, pull the coffin of a victim of the COVID-19 of an EHPAD (Housing Establishment for Dependant Elderly People), in Mulhouse, eastern France,

مراسم تشییع جنازه کارکنان آوردن تابوت از COVID-9 قربانی از یک خانه سالمندان در مولوز فرانسه [سباستین Bozon/خبرگزاری فرانسه]

07:00 GMT – Alibaba است Jack Ma اهدا 500 دستگاه تهویه مصنوعی به 54 کشور آفریقایی

Jack Ma مؤسسین تکنولوژی نیروگاه Alibaba اهدا 500 دستگاه تهویه مصنوعی 200,000 لباس و چهره, سپر, 2,000, دماسنج, یک میلیون سواب و استخراج کیت و 500,000 دستکش برای تمام 54 کشور آفریقایی گفت در توییتر.

Ma قبلا اهدا بیش از یک میلیون آزمایشگاه تشخیصی کیت های آزمایش و عفونت پیشگیری و کنترل مواد برای این قاره است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند از یک کمبود شدید منابع به ویژه هواکش در سراسر آفریقا با پناهندگی نروژی شورای هشدار در ماه مارس که در جمهوری آفریقای مرکزی تا به حال تنها سه فن های موجود برای COVID-19 بيمار.

06:45 GMT – انگلستان جانسون ادامه خواهد داد به رهبری دولت: وزیر مسکن

نخست وزیر بوریس جانسون همچنان به رهبری, دولت, مسکن, وزیر رابرت Jenrick گفته است, بعد از انگلیسی, رهبر صرف شب در بیمارستان برای آزمایش چون او هنوز هم رنج می برند علائم کروناویروس.

“او شده است کار بسیار سخت پیشرو دولت و به طور مداوم به روز شده است که رفتن به ادامه” Jenrick گفت: تلویزیون بی بی سی.

وزیر مسکن اضافه شده است که جانسون است “به خوبی انجام می دهند”.

اینجا بیشتر بخوانید.

In this handout photo provided by 10 Downing Street, Britain's Prime Minister Boris Johnson claps outside 11 Downing Street to salute local heroes during Thursday's nationwide Clap for Carers NHS init

جانسون در بیمارستان بستری شد برای آزمون پس از نشان دادن علائم مداوم coronavirus [آسوشیتد پرس]

06:35 GMT – تایلند گزارش 51 جدید کروناویروس موارد سه مرگ و میر بیشتر

تایلند گزارش شده 51 جدید کروناویروس موارد و سه مرگ و میر بیشتر به گفته یک سخنگوی دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

سیزده از موارد جدید شد و پرسنل پزشکی که تمایل به بیماران آلوده بودند و یا در تماس با آنها گفته سخنگوی Taweesin Wisanuyothin.

بیش از نیمی از موارد جدید در بانکوک, او گفت:. تایلند تایید کرده است در مجموع 2,220 موارد و 26 تلفات پس از وقوع پدید آمده در این کشور در ماه ژانویه است.

thailand blog entry

کارگران مهاجر از میانمار تصویب از طریق Myawaddy دروازه مرزی پس از خروج از تایلند با توجه به کروناویروس [ایسنا]

06:25 GMT – نروژی هوا مه ترافیک بلغزد 60 درصد

نروژی هوا حجم مسافر سقوط کرد 60 درصد در سال در سال در ماه مارس به عنوان شرکت به تدریج مبتنی ناوگان خود را در میان جهانی از تلاش برای متوقف کردن گسترش این رمان coronavirus.

این شرکت گفته است: “انصراف از 85 درصد از آن پروازها در زمان جلوتر و کردند 90 درصد از کارکنان خود را در حالی که به دنبال کمک های مالی از نروژ با دولت است.

06:10 GMT – ژاپن با توجه به 6 ماه وضعیت اضطراری: گزارش

دولت ژاپن در نظر دارد یک دوره شش ماه برای وضعیت اضطراری که در آن در حال آماده سازی برای تماس در پاسخ به کروناویروس همه گیر پخش TBS گزارش کرده است.

این حرکت را پوشش توکیو و سه کشور همسایه استان و همچنین اوزاکا TBS گفت: با استناد به منابع ناشناس. در مدت شش ماه این استان می گیرید طول زمان برای خود فرد اقدامات TBS گفت.

دولت در حال آماده سازی برای اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز سه شنبه پخش گفت.

_____________________________________________________________________

این است که یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من Zaheena رشید.

_____________________________________________________________________

05:40 GMT – اپل به کشتی 1 میلیون سپر چهره یک هفته

اپل می گوید آن را به تولید یک میلیون سپر چهره یک هفته برای کارگران پزشکی مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدیر اجرایی تیم کوک می گوید این شرکت طراحی شده خود را شفاف محافظ سپر صورت و آغاز تولید انبوه در کارخانه در ایالات متحده و چین است.

“ما برنامه ریزی برای کشتی بیش از یک میلیون و تا پایان این هفته,” او می گوید:, و اضافه کرد که اولیه توزیع خواهد شد با تمرکز بر ما.

05:07 GMT – آلمان گزارش چهارم روزانه در کاهش میزان عفونت های جدید

آلمان ثبت 3,677 جدید کروناویروس عفونت در 24 ساعت گذشته, به مناسبت چهارمین مستقیم افت روزانه میزان موارد جدید.

این رقم پایین تر از 5,936 عفونت های جدید منتشر شده در یکشنبه, با توجه به داده ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی.

حداقل 1,434 اند از COVID-19 در آلمان در حالی که تعداد کل موارد تایید شده در حال حاضر در 95,391.

04:10 GMT – ویروس-آمار کشتی کروز اسکله در استرالیا به عنوان جنایتکار کاوشگر آغاز می شود

روبی شاهزاده خانم یک کشتی کروز است که تبدیل به بزرگترین منبع واحد از coronavirus موارد در استرالیا است متصل و در یک بندر در جنوب ولز جنوبی جدید پس از خدمه نیاز فوری به درمان پزشکی را می توان به ارمغان آورد در ساحل.

پلیس ولز جنوبی جدید در حال راه اندازی است تحقیقات جنایی را به کشتی اجازه می دهد آلوده مسافران را پیاده در سیدنی در روز 19 مارس ،

حداقل 360 COVID-19 نفر از جمله خدمه در ارتباط با روبی شاهزاده خانم. حداقل شش نفر از آنها اند.

اینجا بیشتر بخوانید.

03:51 GMT – اسکاتلندی پزشکی رئیس استعفا داد پس از نقض قواعد خاص خود را دارد

کاترین Calderwood اسکاتلند افسر ارشد پزشکی است که پس از استعفا او را شکست و مشاوره خود را در ماندن در خانه و با مراجعه به او را خانه دوم در این آخر هفته و آخرین.

Calderwood گفت که او موافقت کرده بود در گفتگو با اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon در یکشنبه شب که اقدامات او در معرض خطر منحرف از “بسیار مهم است که دولت و حرفه پزشکی را در کشور از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس”.

“این است که با قلبی سنگین که من استعفا به عنوان افسر ارشد پزشکی” او می گوید: در بیانیه ای.

پلیس پیشتر هشدار به Calderwood در مورد رفتار و ماهیان خاویاری برداشته و او را به عنوان چهره عمومی از کمپین برای مقابله با کروناویروس.

Scotland's First Minister Sturgeon Gives A Coronavirus Briefing

کاترین Calderwood در coronavirus جلسه در سنت اندرو در اسکاتلند [جف J Mitchell/گتی ایماژ]

3:31 GMT – ژاپن Pikotaro طراحی دوباره آهنگ امضا به عنوان شستن دست ملودی

ژاپنی رسانه های اجتماعی افراد مشهور Pikotaro بازگشت و به عنوان یک پیشرو در توییتر روند در ژاپن با کروناویروس دست شستن آهنگ که repurposes امضای خود را قلم-آناناس-سیب-Pen (PPAP) به دعا-برای-افراد-و-صلح.

Pikotaro که نام واقعی است Kazuhito Kosaka عینک همان طلا چاپ حیوانات لباس میپوشید در سال 2016 را ویروسی PPAP تصویری.

خود دست شستن ویدئو کوتاه تر از سال 2016 دو-دقیقه, ضربه, تا به حال نیز مشاهده شده است بیش از 250,000 بار در یوتیوب پس از آن آپلود شده بود در روز شنبه.

02:47 GMT – ژاپن ‘مجموعه به اعلام وضعیت اضطراری’

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه تنظیم شده است به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد با توجه به افزایش coronavirus عفونت با توجه به Yomiuri روزنامه.

اعلامیه را توانمند سازی مقامات محلی به دستور عمومی به ماندن در خانه و درخواست بسته شدن مدارس و دیگر امکانات با توجه به Kyodo و هدف قرار دادن شهرهای بزرگ مانند توکیو و اوزاکا.

02:25 GMT – مسن Rohingya پناهندگان در بنگلادش در معرض خطر قریب الوقوع’

سازمان عفو بین الملل هشدار داده است که مسن تر Rohingya پناهندگان در اردوگاه به سر می برند در بنگلادش هستند که پشت در مقام پاسخ به COVID-19.

گروه حقوق می گوید: پایه اطلاعات دقیق در مورد بیماری و اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش آن است که عدم رسیدن به مردم در اردوگاه ها به خصوص مسن تر کرد.

وجود دارد بیش از 31,500 پناهندگان در سن 60 یا در میان 860,000 مردم ساکن در این اردوگاه با توجه به سازمان ملل متحد آمار و ارقام.

Myanmar Faces Charges Of Genocide

مردم در یک رستوران در یک Rohingya اردوگاه پناهندگان در کخس بازار بنگلادش [فایل: آلیسون جویس/گتی ایماژ]

02:05 GMT – می توانید ‘ایمنی گذرنامه’ سهولت coronavirus مستندات?

بازگشت به کار و گرفتن اقتصاد در حال حرکت دوباره ممکن است مدت زمان طولانی در بسیاری از کشورها است. اما یکی وجود دارد ایده در این نسخهها کار میکند با این امید که آن را ممکن است به سهولت در سراسر جهان مستندات است: “ایمنی پاسپورت” یک گواهی برای کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 و اعلام شده است سیستم ایمنی بدن به ویروس.

“ایده این است که اگر مردم ایمنی بدن از طریق, طبیعی, عفونت, آنها در یک وضعیت مشابه به عنوان کسی که پس از دریافت یک واکسن. ما می تواند با استفاده از آنتی بادی آزمایش به عنوان به زودی به عنوان آزمونهای مناسب در دسترس تبدیل به سند که مصونیت می گوید:” جرارد Krause که سران گروه اپیدمیولوژی در مرکز هلمهولتز برای تحقیقات عفونت در آلمان براونشوایگ.

پخش این گزارش از شبکه تلویزیونی الجزیره را Priyanka گوپتا برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع.

1:51 GMT – موارد جدید در کره جنوبی سقوط به زیر 50 برای اولین بار از ماه فوریه به اوج

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش 47 موارد جدیدی از کروناویروس جدید از 81 موارد یک روز زودتر و بدترین روزانه عفونت های پس از آن, مارس 29 اوج.

این رقم به ارمغان می آورد از کره جنوبی در مجموع عفونت به تاریخ به 10,284.

سه نفر از این ویروس در پایان از یکشنبه افزایش مرگ و میر به 136.

1:45 GMT – جهان را می بیند ‘هولناک افزایش خشونت’ در میان همه گیر

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ, دبیر کل سازمان ملل متحد جذاب برای پایان دادن به خشونت خانگی به عنوان نگرانی که قربانیان قادر به فرار به ایمنی به دلیل coronavirus مستندات تحمیل شده به جهان است.

“در طول هفته گذشته به عنوان اقتصادی و فشارهای اجتماعی و ترس رشد کرده اند و یک هولناک جهانی افزایش خشونت خانگی. در برخی از کشورها تعداد زنان خواستار حمایت از خدمات دو برابر شده است,” او می گوید در یک بیانیه است.

دولت باید “پیشگیری و جبران” خشونت علیه زنان یک کلید بخشی از پاسخ خود به COVID-19 گیر او می افزاید.

01:12 GMT – چین گزارش افزایش در موارد

سرزمین اصلی چین گزارش 39 جدید کروناویروس موارد در پایان روز شنبه همه اما یکی از آنها از خارج وارد از 30 گزارش یک روز پیش از آن به عنوان تعدادی از موارد بدون علامت نیز رسید.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 78 جدید بدون علامت موارد شناخته شده بود روز یکشنبه در مقایسه با 47 روز قبل از.

تنها یکی از جدید مرگ ثبت شده در آوریل 5, اطلاعات جدید نشان داد.

00:46 GMT – آمریکا برسد وحشتناک نقطه’ در مرگ و میر ویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هشدار از افزایش coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در هفته های آینده.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به یک نقطه خاص و که نقطه است برای رفتن به یک وحشتناک نقطه نظر مرگ است. اما آن را نیز یک نقطه که در آن همه چیز در حال رفتن به شروع به تغییر” رئیس جمهور می گوید.

“ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به سطح است که در حال حاضر. هفته آینده و نیم دو هفته در حال رفتن به بسیار دشوار است.”

00:30 به وقت تهران – هائیتی گزارش اول مرگ

هائیتی ثبت آن مرگ اول از coronavirus 55 سال بود که شرایط بهداشتی اساسی.

او یکی از تنها 21 مورد تأیید در فقیر کارائیب ملت است.

00:20 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن امید برای ‘درست کردن’ از coronavirus در نقاط داغ

مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز امید ما این است که از دیدن یک “درست کردن” از coronavirus بحران با استناد به اندکی کاهش در مرگ و میر در نیویورک, سخت ترین ضربه به دولت است.

“شاید که نشانه خوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: با اشاره به کاهش مرگ و میر.

مرگ و میر در ایالت نیویورک افزایش یافت به 4,159 روز یکشنبه از 3,565 روز قبل از.

00:00 GMT – US پرانتز برای ‘سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته

ما جراح عمومی جروم آدامز گفت: آمریکایی ها باید م بریس برای “سخت ترین و غم انگیزترین هفته بیشتر آمریکایی’ زندگی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی تواند موضعی,” بالا دکتر هشدار داد در فاکس نیوز در روز یکشنبه.

او تا به حال یک پیام برای نه فرمانداران که هنوز اعمال پناهگاه در محل سفارشات در کشورهای خود را

“اگر شما نمی توانید به ما یک ماه به ما چه شما می توانید. ما یک هفته است. ما هر آنچه که شما می توانید به ماندن در خانه در این خصوص دشوار است زمانی که ما در حال رفتن به ضربه اوج ما بعد از هفت تا 10 روز است.”


سلام این Zaheena رشید در ماله مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, آوریل 5 در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>