Coronavirus مرگ در هنگ کنگ به چین اذعان ‘کاستی’

هنگ کنگ گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه – تنها دوم خارج از چین – که شمار تلفات ناشی از شیوع یافت و با حداقل 425 و چین اعتراف کرد “کاستی ها و مشکلات” در پاسخ به آنفولانزا مانند عفونت است.

هنگ کنگ قربانی 39 سال از ووهان که در آن ویروس نشات گرفته که تا به حال مشکلات اساسی این مقامات گفت. این دومین مرگ ثبت شده در خارج از چین – برای اولین بار در فیلیپین در روز یکشنبه.

در ضمن چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش 64 جدید مرگ و میر که از نیمه شب روز دوشنبه – بزرگترین افزایش روزانه از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته. ووهان و اطراف آن در استان هوبئی شده اند به طور موثر مهر و موم شده از سایر نقاط کشور برای بیش از یک هفته است.

در حال حاضر وجود دارد 20,438 مردم تایید به عفونت است.

بیشتر:

اواخر روز دوشنبه کمیته دائمی از دفتر سیاسی – کشور رهبری – ملاقات در پکن و اذعان کرد “کاستی ها و مشکلات” در چین در واکنش به شیوع.

“این بسیار نادر نوع زبان به شنیدن” الجزیره را به آدریان براون گفت: از هنگ کنگ که در آن او است گزارش از مرز. “این عضو ارشد رهبری حزب اساسا اعتراف آنها به شکست مردم است. آنها گفتند مقامات که تا به حال ساخته شده اشتباه خواهد بود. و به آنها گفت: چین می توانست به بهبود راه آن را در پاسخ به این نوع اضطراری ملی در آینده است.”

کشورهای دیگر را با عجله به تخلیه شهروندان خود از هوبئی و پایتخت آن شهر ووهان در حالی که بسیاری از آنها نیز تحمیل فوق العاده ای محدودیت های مسافرتی در مسافران و از چین است.

بیش از 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها با ایالات متحده گزارش مورد دوم از انسان به انسان انتقال در روز دوشنبه.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, فوریه 4

سنگاپور اعلام کرد اولین محلی coronavirus انتقال

سنگاپور اعلام کرد اولین محلی انتقال مرگبار coronavirus از چین است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را پیدا کرده بود شش بیشتر موارد چهار نفر از آنها مربوط به انسان به انسان انتقال در سنگاپور آوردن مجموع عفونت به 24 در شهرستان دولت.

“اگر چهار تا از این موارد را تشکیل می دهند انتقال محلی خوشه ای وجود دارد که هنوز هیچ شواهد گسترده جامعه پایدار انتقال در سنگاپور” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

تایلند تایید شش مورد جدید

تایلند تایید شش مورد جدید چهار نفر از آنها را اتباع تایلندی و چینی دو.

چهار تایلندی نفر شامل یک زن و شوهر است که از ژاپن بازدید و دو راننده که تا به حال برداشت چینی مسافر در تایلند وزارت بهداشت گفت.

این موارد جدید به ارمغان آورد و مجموع گزارش شده در کشور به 25.

بانک جهانی خواستار تلاش جهانی در برابر ویروس

بانک جهانی به نام برای کشورها به گام تا برنامههاي مبارزه با کروناویروس جدید شیوع و گفت که با توجه به بسیج منابع خود را در برابر این بیماری است.

“ما در حال دعوت از همه کشورها برای تقویت سلامت خود نظارت و پاسخ سیستم ضروری است که برای جلوگیری از گسترش این و هر آینده شیوع” این موسسه در بیانیه ای گفت.

“گروه بانک جهانی است که به بررسی منابع مالی و فنی است که می تواند بسیج را به سرعت به حمایت از کشورها را تحت تاثیر قرار” و همچنین “هماهنگی نزدیک با شرکای بین المللی برای سرعت بخشیدن به واکنش بین المللی.”

گزارش های ضد چینی انداز در فیلیپین بیش از coronavirus (02:20)

طلا و جواهر پاندورا می گوید: چین کسب و کار در ‘متوقف’

پاندورا کسب و کار در چین زمین به توقف جواهرات ساز و خرده فروش گفت: به عنوان یک ویروس جدید آنفلوآنزا مانند ویروس این شرکت را مجبور به تعطیل حدود یک سوم از فروشگاه خود را در یکی از آن بالا در بازار و خریداران در خانه بماند.

“همانطور که من اینجا نشسته و به تماشای کسب و کار چینی آن است که در یک وقفه حالت من معنی وجود دارد سکه به فروش می رسد” رئیس اجرایی الکساندر Lacik به رویترز گفت توصیف یک “بی سابقه” رها در کسب و کار.

پاندورا بسته شده است 70 از آن 240 مغازه ها در چین در دستور کار دولت و در آن باقی مانده آنهایی که عمدتا در مراکز خرید مشتری ترافیک است “بعد به هیچ کدام” Lacik گفت.

فیلیپین نظارت 105 بيمار

فیلیپین وزارت بهداشت گفت: 105 نفر در این کشور در حال حاضر در دست سازمان دیده بان ممکن است رمان coronavirus عفونت است.

می تواند چین رسیدگی به بحران اقتصادی از آن شیوع ویروسی?

یک تحلیلگر می گوید که این بحران ممکن است به دولت بهانه ای به آن نیاز دارد را به دست رشد آن هدف است.

داستان به عنوان خوانده شده اینجا.

کامبوج بعد از ظهر به بازدید دانش آموزان در ووهان برای حمایت معنوی

کامبوج نخست وزیر کامبوج گفت: او را دیدار کامبوج دانش آموزان در ووهان به آنها حمایت معنوی زیر انتقاد از تصمیم به بازگرداندن آنها را.

Hun Sen یک متحد نزدیک چین گفت: پرواز روز چهارشنبه از کره جنوبی که در آن او با حضور در یک نشست و که او تا به حال به اطلاع مقامات چینی از سفر خود را.

او در یک پست در Facebook صفحه او مراجعه دانش آموزان به “به آنها نشان می دهد گرما و به مطمئن شوید که آنها می ترسم نه از نوع جدیدی از عفونی کروناویروس”.

هیوندای تعلیق تولید داخلی

کره جنوبی بزرگترین خودروساز هیوندای موتور را به حالت تعلیق تمام تولید داخلی در این هفته به دلیل کمبود قطعات با توجه به شیوع کروناویروس در چین آن را گفت.

“هیوندای موتور تصمیم گرفته است به حالت تعلیق در خطوط تولید خود از عامل در همه گیاهان آن در کره” این خودروساز در بیانیه ای گفت.

منظور از تعلیق را متفاوت از آن گفت: اما همه تولید را بس تا پایان هفته.

ANA ژاپن به بریده بریده پروازها به مقصد پکن از توکیو

ژاپن بزرگترین حامل آنا دارایی گفت: آن را بریده بریده تعداد پروازهای بین توکیو و پکن دو سوم آغاز فوریه 10 برای حداقل هفت هفته.

آنا را کاهش می دهد پرواز از توکیو دو فرودگاه هاندا و ناریتا به چینی پایتخت از 21 پرواز در هفته به هفت شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

آنا محلی رقیب ژاپن شرکت هواپیمایی در بیانیه ای جداگانه گفت: همچنین برنامه ریزی برای کاهش خدمات به چین بیش از چند هفته آینده از جمله لغو و استفاده از کوچکتر هواپیما در برخی مسیرهای.

عودت بلژیک تست مثبت برای coronavirus

یک بلژیکی فرد یکی از نه عودت از ووهان در چین برگزار آزمایش مثبت برای coronavirus بلژیک آژانس بهداشت گفت.

این سازمان گفت: همه نه تا به حال دستخوش یک سری از آزمایشات در یک بیمارستان نظامی در پایتخت بروکسل. هشت نفر از آنها را آزمایش منفی است.

هیچ جزئیات داده شد در مورد کسی که آزمایش مثبت اما آژانس گفت: آنها در سلامت خوب نیست و در حال حاضر نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس.

مالزی تایید اولین شهروند آلوده به ویروس مجموع موارد در حال حاضر 10

مالزی, مقامات بهداشت و درمان تایید اولین شهروند آلوده با کروناویروس جدید, آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 10.

آنها گفتند 41 ساله مالزی سفر کرده بود به سنگاپور برای یک جلسه در ماه گذشته با همکاران از چین – از جمله یکی از ووهان. اما او تنها نشان داد علائم در ژانویه 29, تقریبا یک هفته پس از بازگشت او به مالزی.

وزیر بهداشت Dzulkefly احمد گفت: نتایج آزمایشگاهی در فوریه 3 تایید کرد که این مرد به همراه یک زن 63 ساله از ووهان که در زیر مشاهده کرده بود قرارداد این ویروس.

چین حرکت ویروس بیماران به امکانات جدید

چین را آغاز کرده است در حال حرکت بیماران مبتلا مرگبار ویروس جدید به سرعت در حال ساخته شده و یا اقتباس امکانات اگر چه درجه ای از پزشکی انزوا در میان آنها به نظر می رسد به طور گسترده ای متفاوت است.

50 بيمار منتقل Huoshenshan بیمارستان های پیش ساخته سازه در حومه شهر ووهان.

تایوان برای محدود کردن ورود اتباع خارجی از چین

تایوان وزارت امور خارجه گفت: این جزیره را انکار ورود برای کلیه اتباع خارجی که به چین بوده است و در طی 14 روز شروع از جمعه.

جدید ورودی ممنوعیت سفر شامل همه اتباع خارجی که در چین از فوریه 7, تایوان وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

آن را گسترش موجود ممنوعیت بازدید کنندگان از چین می کند شامل بازدید از هنگ کنگ و ماکائو است.

ماکائو به قمار برای دو هفته بیش ویروس

ماکائو تمام آن قمار به مدت دو هفته به دلیل coronavirus رهبر نیمه مستقل territry اعلام کرد.

بازی اشکال ستون فقرات ماکائو اقتصاد.

“ما را به حالت تعلیق در صنعت قمار و کازینو کسب و کار برای یک و نیم ماه” رئیس اجرایی هو Iat-seng گفت.

Macau

قمار بسیار مهم است به اقتصاد ماکائو یک نیمه مستقل و خاک در جنوب چین [فایل: Jason Lee/رویترز]

کره جنوبی زن تست مثبت برای coronavirus پس از تایلند بازدید

کره جنوبی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازدید از تایلند, مقامات کره جنوبی گفت: اولین توریست خارجی گزارش شده آلوده شده اند پس از سفر به آسیای جنوب شرقی کشور است.

42 ساله که تنها به بیمار 16 پرواز به کره جنوبی در ژانویه 19 بعد از تعطیلات در تایلند و کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) در بیانیه ای گفت.

درمان پس از توسعه لرز و علائم دیگر از ژانویه 25, او را بهبود نمی بخشد تا یکشنبه KCDC اضافه شده و تایید شد مثبت در شنبه زیر چک در دانشگاه ملی Chonnam بیمارستان.

شهرستانها چینی به دور از ویروس کانون مهر و موم کردن

دو شهرستانها در چین شرقی استان ژجیانگ دور از کانون سلامت اورژانس را محدود کرده اند این جنبش از ساکنان.

شهر تایژو و سه Hangzhou مناطق از جمله منطقه است که به دفتر اصلی چینی غول تکنولوژی Alibaba – تنها اجازه خواهد داد که یک نفر از هر خانواده برای رفتن به خارج هر دو روز برای خرید ضروریات شهرستان خبر داد.

بین آنها در این مناطق به بیش از نه میلیون نفر است.

China virus

Taizhou و سه منطقه از Hangzhou آخرین به اعمال محدودیت های شدید بر ساکنان’ جنبش [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

چین می گوید شرکت های هواپیمایی داخلی به قطع پروازهای بین المللی

چین در سازمان هواپیمایی کشوری به خواست حامل داخلی برای ادامه پرواز در مسیرهای بین المللی به جز کشورهای با ممنوعیت سفر به عنوان یک نتیجه از بیماری کروناویروس, دولت, خبرگزاری ایسنا گفت:.

نظرات مدنی اداره حمل و نقل هوایی از چین به گزارش ایسنا حساب در نرم افزار پیام Weibo.

مالزی سرسختانه شهروندان از ووهان در اجاره هواپیمایی ایرآسیا جت

مالزی روز چهارشنبه به ارمغان آورد 107 نفر – از جمله شهروندان غیر مالزی همکاران و کودکان – از ووهان قرار داده و آنها را در قرنطینه برای 14 روز.

اجاره AirAsia هواپیما فرود آمد در کوالالامپور در 6:00am می باشد (22:00 به وقت تهران) و به آسمان و همچنین 12 خدمه و 14 مقامات دولتی در هیئت مدیره گرفته شد به یک ساختمان مجزا برای غربالگری ملی مدیریت بحران سازمان در بیانیه ای گفت.

از 107 دو عبور نمی کند سلامت غربالگری شدند و اعتراف به کوالالامپور اصلی بیمارستان را گفت.

تایوان تماس چین ‘ننگین’ به صورت محدود جزیره دسترسی به کسانی که در coronavirus

تایوان وزارت امور خارجه گفت: چین است “ننگین” برای محدود کردن این جزیره دسترسی به این که در طول coronavirus شیوع اضافه کردن به تنش ها در روابط با پکن بیش از بحران بهداشت و درمان.

چین روز دوشنبه گفت که آن را به اشتراک گذاشته بود اطلاعات کامل این ویروس با مقامات در تایوان که در آن وجود داشته است 10 مورد تأیید و کانال های ارتباطی بودند “باز”.

هنگ کنگ گزارش اولین مرگ ناشی از کوروناویروس

هنگ کنگ گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس در صبح روز سه شنبه; 39 ساله با زمینه مسائل بهداشتی به عنوان قلمرو بسته و همه به جز سه نفر از آن گذرگاه های مرزی و سلامت کارگران بر شدت اعتصاب بیش از دولت را از دست داده و وقوع.

مدیر اجرایی کری لام رد پزشکان ادعا می کند.

“من قطعا موافق با آنچه که ما در حال پرداختن به این نگرانی سلامت به اندازه کافی” لام به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس رسانه های روز سه شنبه. “قطعا من موافق نیستم با این ادعا که ما در حال قرار دادن سیاست بالاتر از سلامت عمومی است.”

برای اطلاعات بیشتر در اعتصاب و کارگران پزشکی نگرانی در اینجا بخوانید.

تایوان شدت گروه اول از ووهان, اعلام محدودیت ماسک

تایوان دارای تخلیه اولین گروه از حدود 500 تایوانی رشته در ووهان.

تایوان شکایت کرده بود که چین تا به حال نه در پاسخ به درخواست برای پرواز کردن شهروندان خود را حتی در حالی که پکن به چنین اجازه به دولت های دیگر از جمله ایالات متحده و بریتانیا.

China virus

تایوان محدود کردن خرید ماسک صورت بعد از شیوع کروناویروس باعث افزایش تقاضا [دیوید چانگ/سازمان حفاظت محیط زیست]

تایوان به سرزمین اصلی امور شورا گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه 247 مردم وارد شده بود در تایپه اصلی فرودگاه بین المللی اواخر روز دوشنبه. آنها را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز و هر کسی نشان دادن علائم این ویروس خواهد بود به بیمارستان فرستاده شده.

به طور جداگانه تایوان گفت: این امر شروع سهمیه بندی ماسک صورت با مردم محدود به دو ماسک های هر هفته در ارائه خود را بیمه ملی کارت.

چین می گوید ما نباید افتاد در شیوع کروناویروس

چین وزارت امور خارجه تصریح کرد در روز سه شنبه ایالات متحده باید خودداری از زیاده بیش از شیوع کروناویروس و به نام در واشنگتن به کار با پکن و جامعه بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در بیانیه صادر شده توسط وزارت همچنین گفت: پکن یادداشت های مکرر را از آمریکا به چین برای کمک در مبارزه با شیوع بیماری است. پکن امیدوار است که واشنگتن ارائه خواهد شد ارائه کمک های اولیه به زودی, او گفت:.

ژاپن قرنطينه کشتی کروز در یوکوهاما

ژاپن قرنطینه یک کشتی کروز با 3,500 مردم در هیئت مدیره پس از یک مسافر که خاموش کردم بوش در هنگ کنگ تست مثبت برای ویروس.

Japan cruise ship

الماس شاهزاده خانم و 3,500 مردم در هیئت مدیره شده اند قرنطینه کردن بندر یوکوهاما در ژاپن [Kyodo از طریق رادیو فردا]

تلویزیون فیلم نشان داد تصاویر از چندین قرنطینه افسران ورود به الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در دوشنبه شب برای بررسی سلامت همه 2500 مسافر و 1000 خدمه.

80 سال مسافری که متحرك در ژانویه 25 در هنگ کنگ تست مثبت برای این ویروس مرگبار است.

استرالیا ووهان evacuees وارد جزیره کریسمس

این هواپیما برای اولین بار-بار از استرالیا تخلیه از ووهان وارد قلمرو اقیانوس هند از جزیره کریسمس که در آن آنها خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته برای جلوگیری از گسترش این ویروس, نخست وزیر اسکات موریسون گفت:

این هواپیما حامل 243 مسافر و 14 خدمه چهار خلبانان و مسئولان وزارت بهداشت اولین فرود در فرودگاه نظامی هوایی حدود 1200 کیلومتر (746 مایل) شمال پرت و یک زن باردار و شریک زندگی خود قرار داده بودند به انزوا در پرت موریسون گفت.

باقی مانده 241 مردم ادامه سفر خود به کریسمس جزیره فرود در 9:01pm (14:01 به وقت تهران) روز دوشنبه با توجه به استرالیا (australian Broadcasting Corporation (ABC).

موریسون گفت: استرالیا در حال حاضر به همکاری با چین در دوم تخلیه پرواز و مشغول به کار بود با نیوزیلند به امن استرالیا اتباع یک صندلی در هواپیما خود را.

روسیه به تعویق انداختن سرمایه گذاری سالانه فروم

روسیه به تعویق انداختن سالانه انجمن سرمایه گذاری در دریای سیاه در شهر سوچی که برنامه ریزی شده بود را در هفته آینده به دلیل نگرانی در مورد coronavirus نگرانی دولت منظور گفت.

روسیه سرمایه گذاری فروم است که با حضور یک رشته از مقامات عالی رتبه و سرمایه گذاران خارجی تعیین شده بود به محل از فوریه 12-14. دولت منظور نمی گویند که آن را در حال حاضر برگزار می شود.

Coronavirus: How does it spread?

هواپیمایی متحده تعلیق ما محدود به سرزمین اصلی چین پرواز یک روز زودتر

هواپیمایی متحده روز دوشنبه گفت: آن را به جلو خود را به طور موقت تعلیق در ایالات متحده محدود پرواز از سرزمین اصلی چین یک روز به سه شنبه.

شرکت هواپیمایی است که در گذشته ما هواپیمایی هنوز عامل, چین, پروازهای روز جمعه گفت: این برنامه ریزی برای پرواز آخرین پرواز از چین در روز چهارشنبه به دلیل شیوع کروناویروس.

خطوط هوایی دلتا به حالت تعلیق پروازهای بیش از آخر هفته در حالی که خطوط هوایی آمریکا به پایان رسید آن پرواز از سرزمین اصلی چین در روز جمعه. ایران روز دوشنبه گفت: هنوز برنامه ای برای از سرگیری پروازها به مقصد و از چین در آوریل 28.

United Airlines

هواپیمایی متحده آورده بود جلو تعلیق آن چین پرواز [فایل: Chris Helgren/رویترز]

بانک جهانی خواستار تلاش جهانی در برابر ویروس

بانک جهانی به نام روز دوشنبه برای کشورها به گام تا برنامههاي مبارزه با کروناویروس جدید شیوع و گفت که با توجه به بسیج منابع خود را در برابر این بیماری است.

“ما در حال دعوت از همه کشورها برای تقویت سلامت خود نظارت و پاسخ سیستم ضروری است که برای جلوگیری از گسترش این و هر آینده شیوع” این موسسه در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که آن را بررسی منابع مالی و فنی است که می تواند بسیج را به سرعت به حمایت از کشورها را تحت تاثیر قرار و راه برای سرعت بخشیدن به واکنش بین المللی.

جزئیات به روز رسانی دوشنبه, فوریه 3 در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>