Coronavirus مرگبارترین در نیویورک, سیاه, لاتین محلات: اطلاعات

برخی از نیویورک شهرستان محلات دیده اند نرخ مرگ و میر از این رمان coronavirus نزدیک به 15 برابر بیشتر از دیگران با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان در روز دوشنبه نشان نامتناسب تلفات گرفته در جوامع فقیر.

داده ها نشان می دهد برای اولین بار از زمان شکست در تعداد مرگ و میر در هر یک از شهرستان بیش از 60 postcodes. بالاترین میزان مرگ و میر دیده می شود در لبه بروکلین در یک محله توسط یک بزرگ یارانه-توسعه مسکن به نام Starrett شهرستان.

بیشتر:

مدنی رهبران بوده است هل دادن برای بیشتر گرانول داده که به گفته آنها نشان می دهد استارک نژادی و نابرابری اقتصادی پس از شهر نیویورک تبدیل شد, به قلب یکی از بدترین شیوع کروناویروس در جهان در ماه مارس و آوریل.

ثروتمند عمدتا سفید محاصره از Gramercy Park در منهتن نرخ 31 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان این داده ها را نشان می دهد. یک مترو سوار دور در دور Rockaway در کویینز است که بیش از 40 درصد و 25 درصد لاتین یا اسپانیایی, میزان مرگ و میر نزدیک به 15 برابر بیشتر: 444 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر.

“این واقعا دلخراش و آن را باید یدک کش در وجدان اخلاقی از شهر” Mark Levine, رئیس شورای شهر سلامت کمیته در مصاحبه ای گفت:. “ما می دانستیم که ما تا به حال چشمگیر نابرابری. این در گرافیک, فرم نشان می دهد که آن را حتی بیشتر از شاید بسیاری از ما می ترسید.”

فقیر سیاه پوست و لاتین در نیویورک هستند احتمال بیشتری برای انجام کم پرداخت های ضروری شغل است که نمی توان از راه دور با قرار دادن آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض لوین گفت. آنها همچنین به احتمال زیاد بیشتر از غنی, سفید, نیویورک برای زندگی کوچکتر بیشتر شلوغ آپارتمان.

با توجه به نابرابری در دسترسی به بهداشت و درمان آنها نیز بیشتر احتمال دارد به شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت یا فشار خون بالا لوین گفت.

شهر شده بود با انتشار به روز رسانی روزانه از موارد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس توسط کد پستی اما تنها به یک شکست از مرگ و میر برای هر یک از این شهرستان در پنج بخش نیویورک.

Coronavirus کشته شدن حداقل 20,800 مردم در این شهرستان تا کنون با توجه به وزارت بهداشت داده است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>