Coronavirus بحران ‘شبیه هیچ دیگر’ به عنوان موارد در نزدیکی 2m: به روز رسانی زنده

 • صندوق بین المللی پول می گوید اقتصاد جهانی انتظار می رود که به کوچک شدن با 3 درصد در سال جاری پیش بینی شدیدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ دهه 1930

 • تعداد کل coronavirus موارد در روسیه رسید گذشته 20,000 به عنوان کشور ارسال شده تعداد رکورد روزانه موارد است.

 • برخی از 1.93 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید شده است به کروناویروس جدید, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 120 ، 000 فوت کرده اند در حالی که حدود 450,000 بهبود یافته اند.

 • این است که با توجه به انتشار آخرین مشاوره استراتژیک در مقابله با شیوع بیماری که شامل شش معیار برای لغو محدودیت در حرکت است.
 • سوئد می گوید: تعدادی از coronavirus مرگ و میر در کشور است و بیش از 1000.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, مارس 14

15:45 GMT – ترکیه coronavirus تلفات توسط 98 به 1,296: وزیر

ترکیه را تایید موارد coronavirus افزایش 4,093 در 24 ساعت گذشته و 98 بیشتر مردم فوت کرده اند, در نظر گرفتن مرگ و میر به 1,296 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

تعداد کل موارد در کشور بود در 61,049, او گفت:.

در مجموع 3,957 مردم بهبود یافته اند تا کنون و تعدادی از تست های انجام شده طی 24 ساعت بود 34,456 وزیر گفت.

15:25 GMT – پاکستان شل مستند با باز کردن را انتخاب کنید و صنایع

پاکستان گسترش آن در سراسر کشور و دولت از مستند در مدارس و مراکز خرید و مجامع عمومی و خدمات غیر ضروری به مدت دو هفته اما ساخته شده استثنا برای بخش های معینی از اقتصاد به منظور دفع افزایش بیکاری و راکد اقتصاد است.

بخش ساخت و ساز آغاز خواهد شد به بازگشایی در روز شنبه گفت: نخست وزیر عمران خان در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار از این کشور هماهنگی ملی کمیته coronavirus.

صنایع دیگر و یا کسب و کار است که اجازه داده می شود به بازگشایی شامل سیمان و کود گیاهان, معادن, تولید کنندگان شیشه ای دامپزشکی, خدمات کتابفروشیها و فروشگاه های ثابت و خشک پاک کننده ها و خاص های مرتبط با کشاورزی کسب و کار.

مقامات استانی خواهد شد رایگان به گسترش محدودیت های خود را در این صنایع اگر آنها بر این باورند که لازم خان گفت.

15:05 GMT – Coronavirus مرگ و میر در سوئد تصویب 1,000

سوئد گزارش داد که بیش از 1000 نفر کشته شده بود از رمان coronavirus به عنوان یک گروه از کارشناسان با حمله به مقامات رویکرد به بحران است.

سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: در آن ثبت شده بود در مجموع 11,445 تایید موارد COVID-19 و 1,033 مرگ و میر.

و در آن هشدار داد که دلیل مرگ و میر در عین حال گزارش شده است بیش از چهار روز آخر هفته عید پاک به تعداد واقعی ممکن است بالاتر است.

People walk in Stockholmسوئد ثبت کرده است و در مجموع 11,445 تایید موارد COVID-19 و 1,033 مرگ و میر [ایسنا]

15:00 GMT – دانمارک دولت پیشنهاد سریعتر بازگشایی جامعه: PM

دانمارک دولت می خواهد به بازگشایی جامعه سریعتر از آنچه قبلا پیش بینی شده به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به سقوط نخست وزیر Mette Frederiksen گفت.

“تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است نه آنها کاهش یافته است. و تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه نیز در حال سقوط” Frederiksen گفت: “ما جلسه بدون مشخص کردن جزئیات پیشنهاد دولت است.

این پیشنهاد مورد بحث قرار خواهد با احزاب دیگر در مجلس بعد از آن در روز سه شنبه Frederiksen گفت.

14:40 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول می گوید: “بدترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ” است که به احتمال زیاد

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) نیست گوشت چرخ کرده و کلمات مورد وخیم آن چشم انداز برای یک coronavirus زده اقتصاد جهان است.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که در این سال اقتصاد جهانی خود را تجربه می کنند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ گردیده است که دیده می شود در طول بحران مالی یک دهه پیش” اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath نوشت: در آمدن به صندوق چشم انداز اقتصادی جهان.

اینجا بیشتر بخوانید.

IMF Gita Gopinath

گیتا Gopinath می گوید که آن را بسیار به احتمال زیاد است که در این سال اقتصاد جهانی خود را تجربه می کنند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ [ایسنا]

14:30 GMT – چک اسباب بازی همین ماسک برای کمک به پزشکان مقابله با کروناویروس

محبوب خط از چهره های اسباب بازی در جمهوری چک آغاز کرده اند که با پوشیدن ماسک صورت همراه با بقیه کشور برای جمع آوری کمک به خرید تجهیزات پزشکی ستاد مبارزه رمان coronavirus.

Toymaker Efko شروع به تجهیز آن پلاستیکی کوچک Igracek مجسمه – که شبیه به لگو یا Playmobil – با ماسک در ماه مارس است.

آن است که اهدای بخشی از فروش خود را از اسباب بازی ها با علامت “کمک Igracek” برای خرید تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و پرستاران در مرکز Vysocina منطقه که در آن شرکت استوار است.

“ما فکر کردیم که اگر هر کس دیگری به پوشیدن یک ماسک و سپس بنابراین باید Igracek” گفت: Efko مدیر عامل میروسلاو Kotik اضافه کرد که 15 تاج چک ($0.60) از قیمت خرده فروشی از مجسمه خواهد بود اهدا به تلاش است.

14:00 GMT – گرجستان برای قفل کردن چهار شهرستانها به مدت 10 روز: PM

گرجستان را قفل کردن چهار شهرهای بزرگ از جمله پایتخت آن تفلیس به مدت 10 روز از 15 آوریل در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus نخست وزیر Giorgi Gakharia گفت.

Gakharia گفت: وضعیت اضطراری در این کشور خواهد بود تمدید تا زمانی که ممکن است 10.

12:55 GMT – کومو می گوید تهمت نمی تواند نیروی متحده به بازگشایی

فرماندار نیویورک اندرو کومو در زمان به صبح تلویزیون را نشان می دهد به عقب براند علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای “کل” اقتدار برای بازگشایی ملت ویروس-متوقف اقتصاد اشاره کرد که یک رئیس جمهور است و نه یک پادشاه مطلق.

“ما لازم نیست که یک پادشاه” کومو گفت: امروز ان بی سی.

“ما یک رئیس جمهور. که یک تصمیم بزرگ. ما دور زد از داشتن یک پادشاه جورج واشنگتن رییس جمهور شد نه شاه واشنگتن است. بنابراین رئیس جمهور ندارد و در مجموع قدرت.”

این فرماندار دموکرات که دولت تبدیل به کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده بود در واکنش به تهمت ادعای دوشنبه که “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است”.

Andrew Cuomo بیش از 10 ، 000 نفر در ایالت نیویورک که در آن کومو است فرماندار فوت کرده اند از coronavirus [فایل: Mike Segar/رویترز]

12:40 GMT – هلندی coronavirus موارد افزایش 868

تایید coronavirus موارد در هلند افزایش یافت 868 به 27,419 مقامات بهداشت و درمان گفت: با 122 جدید مرگ و میر.

مجموع مرگ و میر در کشور هستند در 2,945 هلند موسسه بهداشت عمومی گفت: در به روز رسانی روزانه.

بازدید کنندگان جلوگیری از یونان بیش ویروس ترس ضرب و جرح اقتصاد

12:18 GMT – Sinn Fein رهبر می گوید: او است که دوره نقاهت بعد از coronavirus

رهبر جناح چپ ایرلندی حزب ملی Sinn Fein, Mary Lou مک دونالد گفت که آزمون گرفته شده در پایان ماه مارس تایید او coronavirus اما او دیگر آلوده و بازگشت به کار هفته آینده.

مک دونالد گفت: او با توجه به نتیجه در روز دوشنبه پس از “هفته بسیار ناخوش”. تست گرفته شده در مارس 28.

مک دونالد حزب حیرت زده ایرلند استقرار در ماه فوریه توسط برنده بیشترین آرا در بی نتیجه انتخابات.

بیشتر:

12:00 GMT – مک دونالد عذر خواهی پس از چین فروشگاه ممنوعیت سیاه مردم

ما زنجیره ای مک دونالد عذر خواهی کرد پس از ثبت نام گفتن مردم سیاه و سفید آنها ممنوع از ورود به یک شعبه در جنوب چین باعث خشم آنلاین, گزارش زیر از رفتار تبعیض آمیز نسبت به آفریقایی ها در شهرستان.

تحریم هایش بین پلیس و آفریقایی در جنوب شهر گوانگژو پس از مقامات محلی اعلام کرد یک خوشه از COVID-19 موارد در یک محله با جمعیت مهاجر.

به عنوان ردیف تشدید پست به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین نشان داد نشانه در فست فود زنجیره ای مک دونالد گفت: مردم سیاه و سفید بودند و اجازه ورود به رستوران.

11:40 GMT – که روح! ژاپن بيمارستان پیدا کردن راه به ضرب و شتم sanitiser کمبود

قوی نوشیدنی های الکلی استفاده می شود “زمانی که کاملا ضروری” به جای دست sanitiser در بیمارستان, مقامات گفت: به عنوان لوازم خشک اجرا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ارواح با الکل مدرک بین 70 و 83 درصد را می توان جایگزین برای جماهير دست تحت قوانین جدید در وزارت بهداشت سند به دست آمده توسط AFP news agency.

برخی از vodkas هستند که قوی اما سنتی ژاپنی tipples از قبیل خاطر و shochu نمی کلاس – در حداکثر الکل اثبات حدود 22 و 45 درصد بود.

گربه های ولگرد مبارزه در قرنطینه استانبول

10:50 GMT – گینه به دستور ماسک-پوشیدن در برابر ویروس

رئیس جمهور گینه آلفا کند تصمیم گرفته است تا با پوشیدن ماسک های اجباری در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

صحبت کردن در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز دوشنبه رئيس جمهور گفت: مجرم خواهد بود “مانع از حرکت در اطراف” و با یک سیلی نافرمانی مدنی مالیات از 30,000 گینه فرانک ($3.16, 2.8 یورو).

سفارش طول می کشد, اثر, از شنبه.

کند به تمامی شرکت های, وزارتخانه ها و سازمان های غیر دولتی به ارائه ماسک به کارکنان خود را توسط شنبه. او همچنین خواست که ماسک توان به صورت محلی تولید و فروش ارزان.

10:40 GMT – گرسنگی برای ‘خبر خوب’ رشد می کند در میان coronavirus بحران

توفان گریم عناوین هولناک آمار و عدم اطمینان بیش از coronavirus همه گیر بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال تلاش برای بلند کردن روح خود را با دنبال کردن اخبار مثبت داستان است.

سایت متخصص در ماندند باید شاهد افزایش در هفته های اخیر و Google جستجو برای “خبر خوب” شروع به پریدن کرد پنج برابر از زمان آغاز سال است.

خبر خوب این شبکه ایجاد شده در اواخر 1990s دیده است سه برابر ترافیک در ماه گذشته با بیش از 10 میلیون بازدید کنندگان با توجه به بنیانگذار و سردبیر جری Weis-Corbley.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:20 به وقت تهران – ایران می گوید ویروس مرگ و میر کمتر از 100 برای اولین بار در ماه

ایران گفت: تعدادی از زندگی از دست رفته در این کشور به رمان coronavirus کاهش یافته و به دو چهره برای اولین بار در یک ماه.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 98 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ثبت شد در 24 ساعت گذشته, آوردن کلی تلفات به 4,683.

“متاسفانه ما از دست 98 از هموطنان ما آلوده به این بیماری… اما بعد از یک ماه انتظار, این اولین روزی است که مرگ و میر شده است دو چهره” او گفت: در یک کنفرانس خبری تلویزیونی

09:50 GMT – اسپانیا ویروس در صدر تلفات 18,000

Coronavirus precautions in Spain

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در خالی Plaza de Cibeles مادرید در یک وضعیت اضطراری برای جلوگیری از گسترش coronavirus. [Anadolu Agency]

اسپانیا گزارش 567 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید یک افزایش اندک پس از یک روز کاهش آوردن تعداد کل مرگ و میر به 18,056 – رسما سوم بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا.

تعدادی از عفونت های جدید رز با 1.8 درصد به 172,541 موارد با توجه به سلامت وزارت بهداشت بالاترین افزایش از کشور اعمال شده در سراسر کشور مستند در 14 مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

09:30 به وقت تهران روسیه – نوشته های دیگر رکورد روزانه افزایش جدید COVID-19 موارد

تعداد coronavirus موارد در روسیه عبور کرده 20,000 در حالی که مرگ و میر نزدیک 200, مقامات گفت.

در مجموع 2,774 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن کلی مورد تعداد به 21,102 روسیه coronavirus نیروی کار در بیانیه ای گفت.

مرگ و میر افزایش یافته است به 170 پس از 22 بیشتر مرگ و میر در حالی که بهبود رسیده 1,694 به عنوان 224 بیشتر از بيماران ترخيص شده از بيمارستان ،

09:26 GMT – ‘پادشاه’: مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت مواجه می شود برای کل سازمان ادعا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که او “کل” قدرت را به تصمیم می گیرید چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد پس از هفته سخت فیزیکی فاصله دستورالعمل با هدف مبارزه با رمان coronavirus.

اما فرمانداران از هر دو طرف شد و سریع به عقب براند و اشاره کرد که آنها باید مسئولیت اصلی برای حصول اطمینان از ایمنی عمومی در کشورهای خود را و تصمیم می گیرید که آن را امن برای آغاز یک بازگشت به عملیات عادی.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:45 GMT – انگلستان متهم underreporting ارشد ویروس مرگ و میر

رئیس یکی از بریتانیا بزرگترین خانه سالمندان اپراتور میگه شماره از گزارش coronavirus مرگ و میر در میان سالمندان ساکن است بسیار بالاتر از این بوده است رسما گزارش شده است.

دولت می گوید شیوع COVID-19 گزارش شده در یک در هشت انگلستان مراقبت از خانه. اما دیوید Behan رئیس خانه اپراتور HC-یکی گفت: موارد جدید کروناویروس گزارش شده بود در 232 شرکت خانه – دو سوم از کل.

او می گوید: 311 ساکنان فوت کرده اند با تایید و یا مشکوک COVID-19.

08:20 به وقت تهران – منحصر به فرد: کرالا سانتی متر می گوید درهم امکانات قرنطینه ‘نامناسب’

نخست وزیر هند کرالا دولت خواست نخست وزیر نارندرا مودی به بازگرداندن کارگران هندی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ابراز alarm بیش از خلیج فارس کشور در پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری.

در نامه ای ارسال شده در مارس 9, Pinarayi Vijayan نشان داد که شکایت های متعدد می شد دریافت بیش از “ناکافی جداسازی و قرنطینه امکانات” در امارات متحده عربی است که در حال حاضر میزبانی بیش از سه میلیون کارگران مهاجر از هندوستان, با توجه به سازمان ملل متحد.

اینجا بیشتر بخوانید.

Two construction workers examine a drainage system with the Burj Khalifa, the world's tallest building, in the skyline behind them in Dubai, United Arab Emirates, Monday, April 6, 2020. Dubai, one of

وجود بیش از سه میلیون کارگران مهاجر از هند در امارات متحده عربی. [Jon Gambrell/AP]

08:01 GMT – تایوان گزارش جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در یک ماه

تایوان گزارش هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار در بیش از یک ماه از آخرین نشانه آن است که این جزیره اولیه و موثر روش های پیشگیری باید پرداخت شود.

تایوان موفق به کسب ستایش دیگران از کارشناسان بهداشت و چگونه آن را مبارزه کرده است این ویروس از جمله شروع در اوایل دسامبر 31 با بررسی بر روی مسافران پس از رسیدن از چین در شهر ووهان که اولین موارد گزارش شده در اواخر سال گذشته.

تایوان گزارش کرده 393 موارد به تاریخ و شش مرگ و میر. در مجموع 338 شد و به اصطلاح وارداتی موارد که در آن مردم بودند مشکوک به آلوده شدن به خارج از کشور قبل از ورود به تایوان و بقیه موارد از محلی انتقال.

07:45 GMT – خشم به عنوان جناح راست انگلستان, صدای, ‘پیش بینی’ رمضان ویروس گسترش

نگرانی مطرح شده است که جناح راست صدای در بریتانیا می تواند سوخت هراسی پس از یک مفسر پیش بینی “سنبله” در coronavirus موارد در ماه رمضان.

اندرو پیرس یک روزنامه نگار برای ایمیل های روزانه تلخیص توییتی گفت: “اگر خانواده ها جمع آوری برای ماه رمضان وجود خواهد داشت سنبله بزرگ در Covid موارد است. پزشکان هستند بسیار نگران است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

07:18 GMT – AstraZeneca برای سنجش پتانسیل سرطان خون با مواد مخدر

AstraZeneca Plc گفت که این امر آغاز یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی پتانسیل Calquence در درمان اغراق آمیز پاسخ ایمنی در ارتباط با COVID-19 عفونت به شدت بیمار بیماران.

Calquence است BTK بازدارنده و در حال حاضر استفاده می شود برای درمان انواع خاصی از سرطان خون.

این دارو تایید شده برای درمان بیماران مزمن لنفوسیتی leukaemia در ایالات متحده و تعدادی از کشورهای دیگر است.

07:01 GMT – ترکیه برای آزادی زندانیان به سهولت ازدحام

مجلس ترکیه به تصویب رسانده است که برخی از 90000 زندانیان برای کاهش ازدحام در زندان ها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما می کند که شامل روزنامه نگاران و فعالان سیاسی که باقی خواهد ماند در پشت میله های زندان.

قانون تصویب شده در اوایل روز سه شنبه کاهش برخی از جملات و مکان 45,000 محکومین در حال حاضر در خدمت شرایط در زندانها تحت موقت بازداشت خانگی است.

COVID-19: پرستار نشان می دهد که چگونه سریع میکروب گسترش

06:40 GMT – مالزی بازداشت میانمار کارگران برای نقض محدودیت های مستند

مالزی بازداشت 62 کارگران مهاجر از میانمار برای عبور مستند محدودیت های اعمال شده توسط گفته در مرحله یک آخر هفته, خیابان, پارتی, مارک Thingyan های بودایی در سال جدید.

“برخی از بستری برای حضور در این رویداد و بازداشت های بیشتر در حال انجام و پیگیری مظنون دیگر درگیر است. دو گوشی های تلفن همراه مورد استفاده متهمان نیز توقیف” گفت: Wan Kamarul Azran دستیار کمیسر پلیس از Sepang کوالالامپور.

این Thingyan جشنواره است که معمولا یک هفته از کنسرت خیابانی احزاب و دعوا آب در سراسر بسیاری از میانمار و همچنین در میان بزرگ جوامع مهاجر از میانمار در کشور همسایه تایلند و مالزی است.

بیشتر:

06:20 به وقت تهران – انگلستان به فرودگاه هیترو می بیند تقاضای مسافر توسط 90 درصد در ماه آوریل

فرودگاه هیترو به طور سنتی شلوغ ترین در اروپا پیش بینی می کند که تقاضای مسافر خواهد شیرجه رفتن بیش از 90 درصد در ماه آوریل به عنوان coronavirus محدودیت توقف ترین سفر.

هیترو گفت که آن تعداد مسافر بود را 52 درصد در ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با بسیاری از کسانی که انگلیسی ها از بازگشت به خانه از خارج از کشور.

فرودگاه متعلق به یک گروه از سرمایه گذاران از جمله اسپانیا Ferrovial به قطر سرمایه گذاری اقتدار و چین سرمایه گذاری پارسیان گفت که در حال حاضر تنها با استفاده از یکی از آن دو باند فرودگاه به پرواز ادامه محموله.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.


05:40 GMT –

من در مدت کوتاهی بود توزیع این وبلاگ به همکاران من در دوحه. نگه داشتن چک کردن در به دنبال ما در ادامه پوشش همه گیر.

05:30 GMT – هیلونگجیانگ بست پایین مردم از بازگشت از روسیه

مقامات در چین و شمال شرقی استان هیلونگجیانگ تاسیس یک خط تلفن برای پاداش دادن به شهروندان برای گزارش مردم با عبور از مرز به طور غیر قانونی پس از یک جهش در تعداد coronavirus موارد وارداتی از روسیه است.

با توجه به اطلاع مردم تهیه تایید اطلاعات در مورد غیر قانونی مرزی جنایات خواهد 3000 یوان ($426). کسانی که در دستگیری هر مهاجران غیر قانونی و دست آنها را به مقامات را دریافت 5 ، 000 یوان ($710).

روسیه تبدیل شده است چین بزرگترین منبع وارداتی موارد با 409 موارد یافت که سرچشمه وجود دارد. دولتی گلوبال تایمز در سرمقاله شهروندان چینی باید قرار داده در روسیه و سعی کنید برای بازگشت به صفحه اصلی.

هیلونگجیانگ تا به حال 79 موارد جدید وارداتی coronavirus در روز دوشنبه. همه شهروندان چینی در سفر بازگشت از روسیه, دولت, رسانه ها گفت: در روز سه شنبه.

05:10 GMT – تجهیزات پزشکی ذخایر صندوق مورد بحث در دیدار با آسه آن

رهبران 10 عضو از انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) ملاقات آنلاین در روز سه شنبه برای بحث در مورد کشور خود’ پاسخ به کروناویروس از جمله بحث های منطقه ای انبار تجهیزات پزشکی در شرایط اضطراری و ایجاد یک منطقه ای صندوق برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این است که در این گریم ساعت که همبستگی آسه آن جامعه می درخشد مانند یک فانوس دریایی در تاریکی” ویتنامی نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در یک سخنرانی افتتاحیه.

مهار تلاش های قرار داده بود همه گیر “در واقع تحت کنترل او گفت:” هشدار در برابر خوشنودی است.

بیشتر ایران با چین و ژاپن و کره جنوبی برگزار خواهد شد بعد از آن در روز سه شنبه.

04:50 GMT – آلمان گزارش روز چهارم از کاهش موارد

تایید موارد جدید به ادامه آهسته در آلمان که در آن رابرت کخ موسسه (RKI) به تازگی اعلام کرد 2,082 بیشتر موارد آوردن مجموع به 125,098.

این چهارمین روز از کاهش پس از چهار روز افزایش موارد جدید.

بیشتر از 170 نفر از ویروس RKI گفت: در روز سه شنبه.

04:30 GMT – هند ساعت مودی گسترش در سراسر کشور مستند تا آوریل 3

نخست وزیر هند نارندرا مودی به تازگی اعلام کرد این کشور در سراسر کشور مستند تمدید خواهد شد تا زمانی که ممکن است 3 به نبرد coronavirus.

03:15 GMT – صبر یک فضیلت: استرالیا, نیوزیلند چسبیده با مستندات

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این کشور باقی مانده است “بسیاری از هفته دور” از بلند کردن هر گونه محدودیت و با وجود رکود شدید در coronavirus موارد است.

“صبر کردم تا به فضیلت ما در اینجا” موریسون گفت.

استرالیا تایید 63 عفونت های جدید در روز یکشنبه و دوشنبه – پایین ترین دو روز افزایش در یک ماه – آوردن مجموع آن موارد به 6,366.

Australia Sydney

پلازا در مقابل خانه اپرای سیدنی شده و سمت چپ تقریبا خالی میان دولت مستند در استرالیا کمک کرده است که آهسته گسترش coronavirus. [Joel Carrett/سازمان حفاظت محیط زیست]

موارد در نیوزیلند در حال سقوط نیز با تنها هشت مورد جدید در روز سه شنبه – کمترین میزان در بیش از سه هفته.

“هدف ما این است که باید به اوایل و به سختی به طوری که ما را به یک موقعیت که در آن ما می تواند به سهولت محدودیت با اعتماد به نفس” نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, اضافه کردن که هیچ عمل خواهد بود گرفته شده برای حداقل یک هفته دیگر.

هر دو کشور بسته اند مرزهای خود را به خارجی ها و تحمیل 14 روز قرنطينه در بازگشت ساکنان.

نیوزیلند اجرا سخت stay-at-home مستند در حالی که استرالیا تحمیل تنگ محدودیت در جنبش تجمعات و فعالیتهای عمومی است.

02:55 GMT – فیلیپین نظامی با رویکرد همه گیر مجازات فقیر

فیلیپین دارای قفل شده اصلی آن جزیره لوزون از جمله آلاینده سرمایه مانیل را امتحان کنید و جلوگیری از یک شیوع کروناویروس که در حال حاضر بزرگترین در جنوب شرقی آسیا.

اما برای این کشور فقیر مستند را ترک کرده است و آنها را بدون غذا و یا درآمد و در خطر بازداشت اگر آنها سرمایه گذاری های خارج برای پیدا کردن یا نه. شما می توانید جزئیات بیشتر در این داستان توسط Ana سانتوس.

02:40 GMT – جنوب شرق آسیا خواست به انجام بیشتر برای پناهندگان کارگران مهاجر

یک گروه از جنوب شرقی آسیا اعضای پارلمان خواستار منطقه ای دولت به انجام بیشتر برای کمک به کارگران مهاجر و پناهنده که نه تنها شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از coronavirus اما همچنین بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض بیماری است.

“از آنجا که از شرایط زندگی خود وضعیت کار و یا محدود کردن دسترسی به بهداشت و درمان آنها در معرض خطر ابتلا به هر دو ویروس و سقوط به فقر شدید گفت:” چارلز سانتیاگو یک مالزی MP و صندلی آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر است. “اخیر تصاویر از کارگران مهاجر عجله به خانه را تنها برجسته چگونه اقدامات انجام شده توسط یک کشور عمیقا تحت تاثیر قرار دیگری است.”

ما گزارش داده اند که در این وضعیت برای هزاران نفر از مردم از میانمار که کار و زندگی در تایلند, سخت قرنطينه مهاجر کارگر خوابگاه در سنگاپور و ترس رو به پناهندگان و پناهجویان در مالزی است که از امضا کنندگان کنوانسیون سازمان ملل متحد.

Singapore workers

سنگاپور قرار داده و دو کارگر خوابگاه تحت سخت انزوا در میان سنبله در موارد میان کارگران مهاجر استخدام برای ساخت و ساز, roadworks و دیگر مشاغل که سنگاپور تمایلی به انجام. [ادگار سو/رویترز]

02:30 GMT – کره جنوبی گزارش 27 موارد جدیدی از کروناویروس

کره جنوبی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید آن را تایید 27 مورد جدید از coronavirus 13th پی در پی روز با کمتر از 100 مورد جدید.

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun در طول یک anti-virus جلسه روز سه شنبه به نام مقامات برای ارائه پشتیبانی قوی تر برای دانشمندان تلاش برای توسعه واکسن و درمان برای ویروس که او گفت می تواند یک مزیت برای این کشور پزشکی میباشد.

02:00 GMT – دانشگاه جانز هاپکینز اصلاح coronavirus موارد پایین تر

دانشگاه جانز هاپکینز است تجدید نظر رو به پایین تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سطح جهان است. آن است که در حال حاضر 1.918 میلیون. آن گفت: بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده بود با این ویروس.

01:40 GMT – چین تصویب مراحل اولیه آزمایشات انسانی برای دو واکسن

چین را تایید کرده است در مراحل اولیه بشر آزمون در دو گروه آزمايش واکسن برای مبارزه با کروناویروس جدید, دولت, رسانه های خروجی ایسنا گزارش روز سه شنبه.

این واکسن در حال طراحی و توسعه توسط پکن-بر اساس واحد و شاخص Nasdaq ذکر شده Sinovac تراریخته و ووهان موسسه بیولوژیکی محصولات وابسته دولتی ملی چین در گروه دارویی.

در ماه مارس چین به چراغ سبز به صورت یک کارآزمایی بالینی برای coronavirus واکسن نامزد توسعه یافته توسط چین آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی و هنگ کنگ-ذکر شده بیوتکنولوژی شرکت CanSino زیستی.

بیشتر:

01:00 GMT – چین گزارش 89 جدید کروناویروس موارد

چین تایید کرده است 89 موارد جدید در مارس 13, در مقایسه با 108 روز قبل.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید 86 موارد وارد شد – بسیاری از مواردی هستند که از طریق شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که هم مرز روسیه است.

تعداد کل موارد تایید شده در چین پس از آغاز شیوع این بیماری در حال حاضر در 82,249 و مرگ و میر است 3,341 با هیچ جدید و میر گزارش شده در مارس 13. همه تازه واردان به چین از خارج از کشور باید از طریق 14 روز متمرکز شده است.

00:00 GMT – که به آزادی جدید مشاوره در coronavirus

سازمان بهداشت جهانی (WHO) منتشر خواهد شد آخرین مشاوره استراتژیک در مقابله با این بیماری همه گیر بعد از آن در روز سه شنبه.

آن را شامل راهنمایی برای دولت با توجه به لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در رسانه های, کنفرانس در روز دوشنبه مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: شش معیارهای مورد نیاز در نظر گرفته شود:

 • انتقال کنترل شده است.
 • سیستم در محل برای تشخیص, تست منزوی و درمان هر مورد و ردیابی تماس های خود را.
 • خطرات به حداقل رسانده در مراقبت از خانه و در محیط خطر.
 • اقدامات پیشگیرانه در محل در مدارس و ادارات و جاهای دیگر مردم نیاز به رفتن.
 • واردات خطرات می تواند اداره می شود.
 • جوامع به طور کامل تحصیل کرده و قادر به مقابله با “هنجار جدید”.

22:15 به وقت گرینویچ (دوشنبه) – مغلوب ساختن پیشی جستن نقش مبارزات انتخاباتی به سبک تصویری از ویروس پاسخ

در روزانه خود را coronavirus مطبوعاتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی مبارزه به سبک تصویری دفاع از خود و پاسخ به همه گیر در میان انتقاد از کاخ سفید دست زدن به بحران است.

این ویدئو در کنار هم قرار شد توسط کاخ سفید تیم.

تهمت را رد کرده است دیدن ژانویه 30 یادداشت توسط یکی از مقامات ارشد آمریکا هشدار مقام دولتی ده ها هزار نفر از مرگ و میر و ویرانی اقتصادی از جدید کروناویروس. او همچنین ادعا کرد او را نمی دانند, درباره ما, هوش هشدارهای گزارش ساخته شده در اوایل ماه نوامبر حدود یک عفونت است که تا به حال بالقوه منجر به یک “رویداد زمین شناسی”.

US Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس پخش چند رسانه ای ارائه شده توسط کاخ سفید به دفاع از رئيس جمهور در پاسخ به شیوع [لی میلیس/رویترز]

22:00 GMT (دوشنبه) – Fauci می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به گوش خود coronavirus مشاوره

ما متخصص بهداشت مادر, Anthony Fauci, می گوید تهمت آیا گوش دادن به توصیه های خود را زمانی که او توصیه می شود که کاهش تلاش های گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Fauci ساخته شده نظرات پس از گفت و در مصاحبه جداگانه زندگی می کند که می تواند ذخیره شده و اگر این کشور به حال تعطیل دیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Fauci پس از آن مصاحبه اما کاخ سفید روز دوشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قصد اخراج او را.

من کیت Mayberry در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (13 آوریل) در اینجا.

پاکستان شل مستند با باز کردن را انتخاب کنید و صنایع حفظ محدودیت در مجامع عمومی

پاکستان گسترش آن در سراسر کشور و دولت از مستند در مدارس و مراکز خرید و مجامع عمومی و خدمات غیر ضروری به مدت دو هفته اما ساخته شده استثنا برای بخش های معینی از اقتصاد به منظور دفع افزایش بیکاری و راکد اقتصاد است.

بخش ساخت و ساز آغاز خواهد شد به بازگشایی در روز شنبه گفت: نخست وزیر عمران خان در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار از این کشور هماهنگی ملی کمیته Coronavirus. صنایع دیگر و یا کسب و کار است که اجازه داده می شود به بازگشایی شامل سیمان و کود گیاهان, معادن, تولید کنندگان شیشه ای دامپزشکی, خدمات کتابفروشیها و فروشگاه های ثابت و خشک پاک کننده ها و خاص های مرتبط با کشاورزی کسب و کار. مقامات استانی خواهد شد رایگان به گسترش محدودیت های خود را در این صنایع اگر آنها بر این باورند که لازم خان گفت. در روزهای اخیر وجود داشته است تفاوت بین خان فدرال و دولت استانی دولت در استان سند خانه را به بزرگترین شهر کشور بیش چقدر سخت این مستند باید باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>