Coronavirus می تواند منجر به کمبود دارو در آمریکا

حدود 90 درصد از generics ساخته شده در ایالات متحده آمریکا نیاز به قطعات از چین است.

به عنوان رمان coronavirus فلج تکه های زیادی از اقتصاد چین دیگر ممکن است ناشی از شیوع بیماری می تواند اعتصاب نزدیک به خانه برای بسیاری از آمریکایی ها: کمبود نجات بخش دارو است.

ایالات متحده متکی بر چین برای الکترونیک و لباس و اسباب بازی و به طور فزاینده داروهای تجویزی. حدود 90 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال مورد استفاده توسط شرکت های ایالات متحده در تولید مواد مخدر از چین آمده که باعث شده است تا سیاستمداران و کارشناسان بهداشت و درمان به بیان نگرانی های بالقوه کمبود شایع generics.

به تاریخ تولید و اختلالات ناشی از رمان coronavirus یا COVID-19 نیست و منجر به گزارش کمبود در ایالات متحده, اما غذا و دارو گفت: آن را از نزدیک نظارت بر وضعیت.

FDA گفت: در اوایل این هفته آن را ردیابی حدود 20 داروهایی که تولید می شوند و عمدتا در چین است. بسته به مواد مخدر انبارهای ماندگار هفته و شاید ماه ها شده اند warehoused با توجه به زنجیره تامین ،

اما “این موضوع در حال حاضر” گفت: David Jacobson استاد از عمل در متدیست جنوبی دانشگاه مدرسه کسب و کار. “اگر چین نیست در یک موقعیت به نوبه خود [تولید مواد مخدر] در اطراف … پس ما لازم نیست که یک جایگزین منبع که از آن به منبع آنها.”

مایکل Wessel کمیسر ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون گفت: generic آنتی بیوتیک ها و فشار خون meds می تواند در میان کسانی که برای اولین بار تحت تاثیر قرار.

“ما دقیقا نمی دانند که محصولات در حال رفتن به کوتاه گفت:” ارین فاکس ارشد سیاست مدیر اطلاعات دارویی و خدمات پشتیبانی در دانشگاه یوتا سلامت. اما او افزود ، برای بسیاری از آمریکایی ها انباشت دو هفته از عرضه متفاوت از آماده شدن برای یک تعطیلات طولانی ممکن است یک ایده خوب.

“ما نمی خواهیم مردم را به وحشت” جاکوبسن گفت: “بیماران ممکن است سعی کنید به موقعیت به چند ماه پیش فقط در مورد. ما به رسمیت شناختن است که اگر همه سعی خود را انجام دهید که این امر مشکل را تشدید کند اما این چیزی است که من می خواهم که خانواده من انجام دهد.”

Wessel گفت: اگر چه “احتکار چیزی است که ما باید به جلوگیری از” با اکثر ارائه دهندگان “این بسیار سخت در این روز و سن به سهام تا زمانی که شرکت بیمه خود را به شما محدود به 90 روز عرضه است.”

Coronavirus شیوع برجسته است یک “قابل توجه و بالقوه تهدید اتکا به چین با ما دارو و لوازم” وسل اضافه شده است. “به عنوان تولید در چین گرفته شده آفلاین, منابع از این محصولات است که به 90 درصد از generics آمریکایی را در معرض خطر هستند.”

به عنوان دولت چین در ادامه کار برای جلوگیری از اپیدمی آن را نیز ممکن است داروها یا محصولات مرتبط که قبلا اختصاص داده شده برای صادرات استفاده خواهد شد به صورت محلی.

“چین است که برای درمان مردم خود برای اولین بار-هر کشور را انجام دهد که” وسل گفت. “ما نباید آنها را برای آن سرزنش. اما از آنجا که ما خیلی وابسته به آنها را برای کسانی که سوال این است که رفتن به این که آیا وجود دارد رفتن به درمان های در دسترس برای شهروندان در سراسر جهان است.”

به عنوان coronavirus تشخیص افول و بیشتر کارخانه ها در چین بازگشایی, خطرات بالقوه به زنجیره تامین نیز باید کاهش, کارشناسان گفت: ABC News.

“من فکر می کنم ما باید یک ایده بسیار بهتر در هشت تا 12 هفته” روباه گفت. “من فکر می کنم این مهم را به وحشت اما من فکر می کنم آن را یک ایده خوب برای یک زن و شوهر از هفته در دست مزمن داروها. که هرگز یک ایده بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>