Coronavirus مهار در اروپا کار ‘تا کنون در اروپا و آلمان Spahn

آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn معتقد است که تا کنون تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus در اروپا مشغول به کار هستند اما او هشدار داد که “همه چیز می تواند بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.”

صحبت کردن با DW در بروکسل پس از نشست اتحادیه اروپا وزرای بهداشت در پنج شنبه, آلمان ینس Spahn گفت که برلین مشغول بود در اقدام هماهنگ با شرکای اتحادیه اروپا برای مبارزه با کروناویروس’ گسترش یافته است.

در این نشست وزیران مورد بحث و بررسی “اقدامات مورد سفر در حالی که حفاظت از حرکت آزاد در داخل اتحادیه اروپا” با توجه به بیانیه مشترک.

Spahn گفت: DW که یک رویکرد هماهنگ در درون اتحادیه اروپا و در سطح بین المللی مورد نیاز بود. وی با تاکید بر اهمیت کاهش گسترش COVID-19 ویروس برای اطمینان از آن تکثیر در مناطق فراتر از چین است.

“تا کنون فقط یک منطقه ای شیوع بیماری همه گیر در چین, اما ما نیاز به مطمئن شوید که آن را تبدیل به یک اپیدمی یا همه گیری در سراسر جهان” Spahn گفت.

“تا کنون در اروپا و, اتحادیه اروپا, تشخیص و مهار کار” Spahn گفت. “اما ما باید اعتراف کنیم که امروز. آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود چرا که به عنوان طولانی به عنوان آن را تحت کنترل در چین این منطقه همه گیر می تواند تبدیل به یک در سراسر جهان همه گیر.”

بله به خلبان گزارش هیچ به فرودگاه متوسط چک

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا یا نه آلمان باید در نظر محدود کردن مسافرت به چین وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات محدود کننده که در حال حاضر در محل.

او اشاره کرد که خلبانان در پروازهای مستقیم از چین به آلمان شد و در حال حاضر نیاز به گزارش مسافران با علائم رویکرد برای فرود.

“ما ممکن است نیاز به اقدامات بیشتری بدانید که مسافران در تماس با مردم از ووهان منطقه و این چیزی است که ما باید در اینجا مورد بحث در [اروپا] شورای” Spahn گفت.

از نظر تعداد موارد گزارش شده و این که آیا داده ها که از چین بود قابل اعتماد Spahn گفت به اعتقاد او در وجود بیشتر موارد از چهره های عمومی در حال حاضر منعکس کننده.

“ما می دانیم که بسیاری از علامت-موارد رایگان. بنابراین من فرض وجود دارد بسیاری از موارد بیشتر از ما می بینیم در آمار,” او گفت:.

سراسر شهر بود مستندات یک مرحله بیش از حد?

Spahn ستایش بسیار از کاری که چین انجام داده است حاوی ویروس, اما همچنین نشان داد که برخی از اقدامات انجام شده در چین ممکن است به اژدهایی. او جلب مقایسه با این مورد اخیر البته در حد مقیاس کوچکتر از سرخک در آلمان است.

“برای مثال اگر یک سرخک در آلمان و سرخک بسیار عفونی از آنچه ما می بینیم با کروناویروس تا کنون ما در واقع قادر به مقابله با آن را بدون قرار دادن تمام شهرهای تحت قرنطینه.”

آلمان ثبت کرده است 16 مورد در coronavirus در خاک خود به تاریخ 14 که متصل به یک آلمانی-چینی قطعات خودرو از شرکت در بایرن. دو نفر دیگر از مسافران در پرواز به فرانکفورت فرودگاه که مشخص شد در هنگام ورود.

دویچه وله برند Riegert انجام مصاحبه در بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>