Coronavirus: پیامدهای گردشگری در آلمان

آیا در جنگل سیاه در فرودگاه فرانکفورت و یا در Neuschwanstein قلعه عواقب ناشی از کوروناویروس اپیدمی نیز احساس در آلمان است. صنعت مسافرت در انتظار ضرر و زیان و محدودیت.

در باواریا روستای Hohenschwangau نزدیکی Neuschwanstein, همه چیز کسب و کار به عنوان معمول است. اتوبوس گردشگران را که می خواهید به سفر به قلعه افسانه پای پیاده یا با حمل و نقل. برخی از 1.5 میلیون نفر از طریق اتاق شاه لودویگ دوم هر سال است. اما از اواخر ژانویه روز به عملیات روز تبدیل شده اند بیشتر قابل کنترل است. گردشگران چینی وجود ندارد.

Franziska Wimberger از باواریا کاخ دولت گفت: DW که با وجود لغو چین تور گروه “تورهای در Neuschwanstein قلعه هنوز هم بسیار شلوغ است.”

فرودگاه بین المللی فرانکفورت نیز احساس اثرات coronavirus بحران است. دیتر Hulick مطبوعاتی سخنگوی Fraport AG که در عمل آلمان بزرگترین فرودگاه گفت: DW که متعدد پرواز لغو خواهد تاثیر قابل توجهی در لوفت هانزا به عنوان مثال. اما بیشتر چهره های بتن در دسترس نخواهد بود تا اواسط ماه مارس. آنچه در حال حاضر قابل رویت جدا از کوتاه خط انتظار در چک در حال افزایش اقدامات احتیاطی گرفته شده مانند گردشگران از آسیا که به طور فزاینده ای به پوشیدن ماسک.

ادامه مطلب: شرکت های آلمانی برای انتخاب کردن “صبر کنید و ببینید” بیش از شیوع کروناویروس

کنترل خسارت

بزرگترین سفر شرکت توی گروه همچنین در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه. همه در ارتباط توی شرکت — از جمله کشتی های هوایی و هتل ها — به دنبال “ایجاد روش برای جلوگیری از عفونت” سخنگوی گفت. بیشتر مواد ضد عفونی کننده اسپری شده ارائه شده بر روی کشتی های کروز ،

از لحاظ آسیایی, تور, TUI در حال حاضر ثبت یک کاهش خفیف در رزرو به و از جمله در هفته گذشته. در کل این شرکت چند ملیتی گفت: خیلی زود است که برای شناسایی “تغییرات اساسی در رزرو رفتار مشتریان و ممکن است عواقب مالی.”

Hotel on Tenerife quarantined due to coronavirus (picture-alliance/dpa/A. Rodriguez)

Coronavirus و عواقب آن: هتل در جزیره تنریف می شود یک ایستگاه قرنطینه

توی همچنین اعمال رزرو یخ برای همه تازه واردان در مهر و موم کردن هتل در تنریف تا مارس 13. در حال حاضر حدود 200 مهمان در این هتل که رزرو از طریق توی گروه. این گردشگران داخلی درخواست خود را به ترک اتاق برای هم بودن. “ما در ادامه به نظارت بر وضعیت از نزدیک و در تماس نزدیک با هتل و مقامات محلی گفت:” توی.

ادامه مطلب: Coronavirus فلج گردشگری در اروپا

نگرانی اما هیچ وحشت

آلمانی انجمن سفر (DRV), لابی گروه به نمایندگی از منافع آلمانی اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی گفت: آن را می بیند رشد عدم اطمینان در میان مشتریان. سخنگوی Kerstin Heinen تایید DW که مشتریان در حال حاضر بسیار تمایلی به سفر رزرو برای سال جاری است.

علاوه بر گردشگران داخلی که در حال حاضر رزرو سفر باید افزایش نیاز به اطلاعات است. “ایمنی از مشتریان و کارکنان با اولویت” گفت: Heinen. “یکی باید وحشت نیست اما دیگر اوضاع همچنان بدتر از آن است که برای صنعت گردشگری است.”

چقدر جدی در این وضعیت دیده می شود واکنش شناخته شده باواریا آبجوسازی. وقتی پرسید که توسط دویچه وله در مورد امکان کاهش تعداد بازدید کنندگان آنها پاسخ داد: “ما نمی خواهیم به نام در ارتباط با کوروناویروس.”

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم ؟ چگونه به تفاوت

عواقب آن برای منطقه جنگل سیاه

Germany's Black Forest region: Titisee and Feldberg(picture-alliance/Bildagentur-online/Exss)

محدودیت های مسافرتی در اروپا را نیز تحت تاثیر قرار منطقه جنگل سیاه

وجود دارد در حال حاضر هیچ دلیلی برای وحشت به گفته ولفگانگ ویلر, سخنگوی, دختر سیاه, جنگل, گردشگری است. اگر چه وجود داشته است هیچ مسافران از چین در هفته های اخیر آنها تنها تا حدود 0.4 درصد از مهمانان — بر خلاف برخی از کلیشه. اما فردی ارائه دهندگان متخصص در مشتریان از جمله کسانی که در تیتیزی یک دریاچه در جنوب جنگل سیاه در حال حاضر بیشتر به شدت تحت تاثیر نبود.

“اما اگر این بیماری همه گیر تبدیل به یک بیماری همه گیر و مسافران از اروپا نیز ندارد, پس از آن ما در یک سال سخت,” ویلر گفت: DW.

حدود 25 درصد از بازدید کنندگان به جنگل سیاه آمده از کشورهای همسایه. در حالی که این بازدید کنندگان تضمین شده را برای اجرا به جمعیت عظیم در منطقه و لذت بردن از بسیاری از انفرادی مسیرهای پیاده روی پیاده روی وجود دارد هیچ ایمنی را تضمین می کند.

همه از این می تواند تغییر به سرعت تحولات در شمال ایتالیا نشان داده اند. پس از یک پرش در coronavirus موارد در ایتالیا, حوادث لغو شد در میلان و ونیز. حتی بزرگترین صنعت سفر جمع آوری نمایشگاه بین المللی گردشگری (ITB) برلین از مارس 4-8 نیز بر روی صخره ها. در حالی که به تازگی وجود دارد تنها صحبت از افزایش اقدامات احتیاطی وجود دارد در حال حاضر بیشتر و بیشتر صدای تماس برای این رویداد برای لغو می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>