Coronavirus خوشه ترسیم به آلمانی کلیسا

مکان های عبادت در آلمان افتتاح شد درهای خود را دوباره در شروع ممکن است. اما در حال حاضر یک COVID-19 خوشه شده است مربوط به یکی از این سرویس های مذهبی.

یک خوشه از 40 عفونت کروناویروس در شهر فرانکفورت و مناطق اطراف آن شده است مربوط به یک کلیسای باپتیست سرویس قرار گرفت که در مارس 10, گزارش آلمانی خروجی اخبار der Tagesspiegel در روز شنبه.

“اکثریت قریب به اتفاق آنها نیست به خصوص بد” گفت: این روزنامه با استناد به Rene Gottschalk به فرانکفورت بهداشت مقامات ارشد. “با توجه به اطلاعات فعلی تنها یک نفر در بیمارستان بستری شده است” اضافه شده Gottschalk.

ادامه مطلب: Coronavirus — آلمانی رفتن به کلیسا اما هیچ آواز مجاز

ایالت هسن که در آن کلیسا است بر اساس ممنوع مراسم مذهبی و تجمعات از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از محدودیت های اجرا شده در سراسر کشور به سرعت گسترش coronavirus. اما Hesse مجاز مراسم مذهبی به سر از مارس 1 به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله و سایر اقدامات بهداشتی در حال اجرا به معنی کلیسای شکست هیچ قوانین در برگزاری این سرویس است.

عفونت های ترسیم شده از هاناو

حداقل 16 عفونت موارد در شهر هاناو, 25 کیلومتر (15.5 مایل) در شرق فرانکفورت باید ترسیم شده است به, مارس 10 خدمات کلیسا گفت: هاناو مقامات.

“این بسیار پویا, رویداد,” آنتونی Walczok رئیس هاناو سلامت سازمان گفت: در نظرات به daily, روزنامه Frankfurter Rundschau.

به عنوان یک نتیجه از عفونت های جدید شهر به نام خاموش یک روزه و نماز در جمع بیش از 1000 شرکت کننده از چندین مسلمان موسسات در راین-اصلی منطقه است. خطر بیشتر عفونت شد “بیش از حد بالا” توضیح هاناو شهردار نوئل Kaminsky.

ادامه مطلب: روزه و Netflix — ماه رمضان در زمان coronavirus

برای بسیاری از مسلمانان coronavirus مستند شده است به خصوص به عنوان اقدامات پیشگیرانه را متوقف کرده اند و آنها را جمع آوری برای نماز و شکستن سریع با هم در طول ماه رمضان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای مکان عبادت برای بازگشایی

ویروس خوشه می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کلیساها بودند “ضروری” و خواست آنها را مجاز به بازگشایی با وجود کشور جهان بالاترین عفونت ویروس میزان مرگ و میر در بیش از 1.6 میلیون عفونت با بیش از 96,000 مرگ و میر.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید تهدید به “نادیده گرفتن” فرمانداران که آیا گوش دادن به او.

برخی از مناطق ما هنوز تحت coronavirus مستند و معلوم نیست چه اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن به ابطال فرمانداران’ تصمیم گیری.

kmm/rc (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>