Coronavirus موارد بالا 100,000 به اقتصاد چین ضربه: به روز رسانی زنده

تعداد موارد جدید coronavirus را در صدر 100000 نفر در سراسر جهان به عنوان رسمی چینی داده ها نشان داد یک ضربه قابل توجهی به صادرات کشور پس از شیوع این بیماری موجب اختلال در عملیات کسب و کار و فعالیت اقتصادی است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام گسترش ویروس “عمیقا نگران” به عنوان یک موج از کشورها گزارش شده در شنبه اولین مورد از این COVID-19 بیماری که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 3,500 مردم و آلوده بیش از 100 ، 000 در سراسر 92 ملت و سرزمین.

بیشتر:

در کره جنوبی مقامات گزارش داد صدها مورد جدید از عفونت در شنبه آوردن مجموع بالاتر از 7000 در حالی که ایالات متحده مبارزه برای مهار شیوع در شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن 21 نفر باید آزمایش مثبت برای ویروس.

اینجا همه آخرین به روز رسانی.

Grand Princess

با توجه به شاهزاده Cruises شاهزاده بزرگ کشتی است که رشته در سواحل کالیفرنیا می توانید نگه دارید تا 2600 مسافران و 1,150 خدمه [گارد ملی کالیفرنیا از طریق AP]

پنج شنبه, مه 7

08:23 GMT – کره جنوبی گزارش 274 موارد جدید

تعداد کل افراد آلوده در کره جنوبی افزایش یافته است به 7,041 به عنوان کشور تایید 274 بیشتر موارد.

اعلام ساعت پس از کره جنوبی مقامات گزارش شده بود 483 مورد جدید از عفونت.

08:11 GMT – فیلیپین تایید جامعه انتقال

وزارت بهداشت فیلیپین گفت: آن را به حال خود را تایید اولین مورد از جامعه انتقال جدید کروناویروس, باعث مسئولان به تماس رئیس جمهور به اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری شامل گسترش آن.

این مورد شامل 62-سال-مرد فیلیپینی که تا به حال سفر خارج از کشور شده است. او 59 سال نیز آلوده آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به شش وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که هر دو در حال درمان در یک بیمارستان دولتی.

وزارت بهداشت اعلام کرد یک کد red alert که در تماس های پزشکی حرفه ای آماده می شود به گزارش وظیفه و توصیه می شود که رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است که کمک خواهد کرد که با تهیه بحرانی منابع و همچنین با اقدامات قرنطینه.

“این یک پیشگیرانه تماس بگیرید تا اطمینان حاصل شود که ملی و محلی و عمومی و خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند آماده شدن برای افزایش ممکن است در مشکوک و مورد تأیید” وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو به خبرنگاران گفت:.

07:56 GMT – قطر گزارش 12 مورد

قطر, وزارت بهداشت اعلام کرد این کشور 12 مورد: قطر یک شهروند که در بازگشت از ایران به تازگی و در معرض قرنطینه پس از ورود خود را.

بیمار در وضعیت با ثبات این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که فرد آلوده “است که تا به حال در تماس با اعضای جامعه پس از ورود او”.

“خطر شیوع این بیماری در جامعه گسترده تر در قطر است که هنوز هم پایین” در این بیانیه اشاره کرد.

07:34 GMT – تجارت چین طول می کشد عمده آمار

چین-صادرات کاهش دو رقمی در دو ماه اول سال به عنوان ضد ویروس کنترل بسته کارخانه در حالی که واردات غرق شد توسط یک کوچکتر حاشیه.

در خارج از کشور محموله های سقوط 17.2 درصد از سال قبل به $292.4 میلیارد تیز معکوس از ماه دسامبر سال گذشته 7.8 درصد افزایش گمرک داده ها نشان داد. واردات 4 درصد کاهش یافته است به $299.5 میلیارد دلار را از ماه قبل 16.3 درصد به دست آورید.

تجارت آماده شد برای افزایش پس از پکن و واشنگتن برداشته تنبیهی تعرفه برخی از کالاها در تجارت آتش بس امضا شده در ماه ژانویه است. اما بود که جبران چینی anti-virus کنترل است که تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد در اواخر ماه ژانویه است.

صادرات به آمریکا فرو 27.7 درصد در ژانویه و فوریه به $43bn بدتر شدن از ماه دسامبر سال گذشته 12.5 درصد کاهش است. واردات ما کالاهای رخنه کرد تا 2.5 درصد به $17.6 میلیارد دلار رسیده اما چین هنوز ثبت $25.4 میلیارد دلار مازاد تجاری با ما.

چین تجارت جهانی تعادل کاهش یافت و به $7.1 میلیارد دلار کسری بودجه برای دو ماه اول از سال است.

Coronavirus مرگ و میر: سازمان بهداشت جهانی آمار و ارقام مورد مناقشه (2:23)

07:15 GMT – ما گردشگری است کاستاریکا در اولین coronavirus مورد

ایالات متحده در یک سفر توریستی به کاستاریکا آزمایش مثبت برای coronavirus, اولین مورد تایید شده در آمریکای مرکزی این کشور وزیر بهداشت اعلام کرده است.

49 سال تا به حال قرارداد این ویروس قبل از ورود به این کشور در مارس 1, وزیر بهداشت دانیل Salas گفت: با توجه به AFP news agency.

این زن در حال حاضر “سخت انزوا” در یک هتل در پایتخت سن خوزه با شوهرش که Salas گفت: تا به حال در تماس با مردم در نیویورک که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“مرد است و نه آشکار علائم. بانوی کرده است اما آنها بسیار خفیف آنفولانزا علائم اسهال و درد شکم” وزیر در یک کنفرانس خبری گفت میزبانی مشترک با رئیس جمهور Carlos Alvarado.

04:00 GMT شنبه – فلوریدا: 2 مرده پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

فلوریدا مقامات بهداشتی اعلام کرده است که دو نفر که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس فوت کرده اند در دولت است.

فلوریدا وزارت بهداشت گفت: دو نفر که کشته شدند در 70s و تا به حال سفر خارج از کشور.

یکی بود یک مرد با زمینه مسائل مربوط به سلامت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی با توجه به این بیانیه. آن اضافه شده است که مرگ دوم بود که از یک فرد مسن در لی کانتی در فورت مایرز منطقه است.

بیانیه ای را نشان نمی دهد که در آن دو سفر کرده بود.

از جمعه, فلوریدا, مقامات گفت: هفت نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

02:54 GMT شنبه – ما را بالا می برد, سفر هشدار, سطح, آذربایجان, ترکمنستان

وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح شده است و آن سطح هشدار برای سفر به آذربایجان, هشدار آمریکایی ها به تجدید نظر در سفر وجود دارد با توجه به شیوع کروناویروس و پاسخ اقدامات اجرا شده توسط دولت این کشور.

وزارت امور خارجه نیز مطرح شده آن سطح هشدار برای سفر به ترکمنستان با توجه به محدودیت های مسافرتی و قرنطینه روش های نهاد در پاسخ به این ویروس.

نه کشور گزارش کرده است بسیاری از موارد اما هر دو مرز ایران است که ضربه coronavirus.

وزارت امور خارجه ایالات متحده سیلی سفر مشورتی هشدار ایران در ماه گذشته اصرار آمریکایی ها به سفر وجود دارد.

02:25 به وقت تهران شنبه – کره جنوبی تایید 483 جدید کروناویروس موارد مصرف کل به 6,767

کره جنوبی روز شنبه گزارش داد 483 اضافی coronavirus موارد از اواخر روز جمعه در نظر گرفتن این ملی شمارش به 6,767, Yonhap به نقل از خبرگزاری کره جنوبی مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری (KCDC) عنوان کرد و گفت.

مرگ و میر نیز افزایش یافت و به 46 از 44, Kwon Jun-wook این KCDC معاون مدیر گفت: در یک جلسه.

بسیاری از موارد عفونت ترسیم شد از یک فرقه مذهبی در دائگو شهرستان از 2.5 میلیون نفر است.

South Korea - coronavirus

کره جنوبی در مجموع گزارش شده عفونت – بیشترین تعداد در خارج از چین که در آن ویروس های دولتی – افزایش به 6,767 روز شنبه کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: [Yonhap از طریق خبرگزاری فرانسه]

01:38 به وقت تهران شنبه – 2 US سلامت screeners در LAX مثبت برای coronavirus

دو فدرال بهداشت screeners در فرودگاه بین المللی لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یک ایمیل ارسال به همکاران خود را در اواخر روز جمعه با توجه به گزارش رویترز در روز شنبه.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کارکنان انجام شد ثانویه قراضه از ورود مسافران از خارج از کشور از جمله چین شده اند و به کارگردانی خود قرنطینه تا مارس 17, ایمیل گفت.

“در این زمان ما می توانیم تایید می کنند که این دو screeners قرار گرفتند” گفت: این ایمیل که ارسال توسط ارشد CDC رسمی.

“اجازه بدهید ما نگه دارید همکاران ما در افکار ما در طول این دوره است.”

00:56 GMT شنبه – لابی AIPAC گروه می گوید 2 شرکت کنندگان در کنفرانس آزمایش مثبت برای coronavirus

آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته لابی گروه همچنین به عنوان شناخته شده AIPAC گزارش اواخر روز جمعه که شرکت کنندگان در آن کنفرانس اخیر در واشنگتن, DC دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

این گروه در اوایل این هفته میزبان یک کنفرانس با حضور معاون رئیس جمهور پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

00:22 به وقت تهران شنبه – چین گزارش 28 جدید مرگ و میر 99 جدید تایید موارد

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه حداقل 28 جدید کروناویروس مرگ به عنوان پایان جمعه آوردن به 3,070 مرگ و میر در سراسر کشور.

دولت همچنین گزارش جدید 99 موارد تایید شده در مارس 6, از 143 روز قبل با مجموع 80,651 موارد در سراسر کشور. بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر بودند از هوبئی این کانون شیوع بیماری در چین است.

در همین حال روز جمعه چین آژانس بهداشت گزارش داد که حداقل 53,726 مردم بهبود یافت و مرخص شده از بیمارستان.

China - coronavirus

مقامات چینی گفت: بیش از 53,000 مردم بهبود از coronavirus و مرخص شد از بیمارستان ها در سراسر کشور [Stringer/خبرگزاری فرانسه]

23:17 GMT جمعه – G20 تعهدات پولی اقدامات در coronavirus پاسخ

G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در روز جمعه متعهد را “مناسب” اقدامات مالی و پولی در پاسخ به شیوع کروناویروس و برای محافظت از رشد اقتصادی در برابر شوک به گفته خبرگزاری رویترز.

در یک بیانیه مشترک صادر شده توسط G20 صندلی عربستان سعودی و وزیران که در ریاض در ماه گذشته گفت: آنها استقبال اقدامات و برنامه های در حال حاضر رو به جلو توسط کشور برای حمایت از فعالیت های اقتصادی.

“ما آماده هستند تا به اقدامات بیشتر از جمله اقدامات مالی و پولی به عنوان مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس حمایت از اقتصاد در این مرحله و حفظ انعطاف پذیری سیستم مالی” گروه گفت.

22:13 به وقت تهران جمعه – دوم coronavirus مرگ تایید شده در انگلستان

دوم بیمار در انگلستان که تست مثبت برای coronavirus کرده و بریتانیا افسر ارشد پزشکی کریس Ersin تایید کرد. بيمار تحت درمان در میلتون کینز بیمارستان دانشگاه بود و شرایط بهداشتی اساسی.

22:05 به وقت تهران جمعه – South by Southwest لغو

شهر آستین در آمریکا لغو مارس خرما برای SXSW یا جنوب غربی و SXSW EDU.

“ما در حال ویران برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. ‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای,” برگزارکنندگان گفت.

این رویداد برگزار شد در تگزاس است که یکی از بزرگترین شرکتهای بین المللی در جشنواره های موسیقی و ویترین استعداد از دهها کشور جهان, سبک ها و سنت.

در سال 2019 بیش از 400 ، 000 نفر با حضور در این جشنواره است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه به روز رسانی از 6 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>