Coronavirus موارد بالا 1 میلیون با 50000 مرگ و میر: به روز رسانی زنده

بیش از 1,002,000 مردم تشخیص داده شده اند با COVID-19 بیماری در سراسر جهان به عنوان مرگ و میر پیشی گرفته 51,000 در حالی که در مورد 208,000 بیماران بهبود یافتند.

Coronavirus همه گیر مرگ و میر در اسپانیا گذشت 10,000 روز پنجشنبه به عنوان کشور گزارش بالاترین تک-روز تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع شروع با مجموع افزایش بیش از 1000 به 10,096 میان 110,238 عفونت.

بیشتر:

ایالات متحده – سخت ترین ضربه از کشور – ثبت بیش از 5600 coronavirus مرگ و میر با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آن را تایید کرده است بیش از 236,000 موارد این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 2

23:15 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی قانون به گسترش ماسک محافظ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل می کنند به سرعت در حال گسترش تولید داخلی از N95 ماسک محافظ توسط مینه سوتا بر اساس توسط 3M برای کمک به اولین پاسخ دهندگان.

یک تفاهم نامه امضا شده با مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار DHS وزیر چاد گرگ به “استفاده از هر و همه قدرت موجود” تحت عمل برای به دست آوردن ماسک های تولید شده توسط 3M Co FEMA مدیر عقب Adm جان Polowczyk شارژ برای تعیین تعدادی از ماسک های مورد نیاز, با توجه به یادداشت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: نمایندگان مجلس در اواخر فوریه که ما نیاز به یک انبار در حدود 300 میلیون N95 ماسک صورت برای پزشکی کارگران در خط مقدم ناشی از گسترش ویروس.

23:10 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن admin حرکت به سمت ترویج استفاده گسترده تر از ماسک صورت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی جدید راهنمایی توصیه می شود که بسیاری از آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در هنگام خروج از خانه در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

توصیه هایی هنوز در حال نهایی پنجشنبه اعمال را برای کسانی که در مناطقی زندگی می کنند سخت ضربه توسط جامعه انتقال این ویروس است که باعث COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد آزمایش قرار گرفت دوباره برای coronavirus شنبه با استفاده از جدید سریع آزمون نشان داد جمعه حمایت از او چنین توصیه. “اگر مردم می خواست به پوشیدن آنها می تواند به,” او گفت:.

20:30 به وقت تهران – به ما وام گیرندگان به دنبال کمک از بانک ها صورت موانع

ایالات متحده وام گیرندگان به دنبال تاخیر از وام مسکن و خودرو و یا کارت های اعتباری پرداخت به دلیل coronavirus سختی در حال گرفتن کمک از آنها انتظار می رود از بانک های بزرگ که کمک های وعده داده شده در هفته های اخیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

20:25 GMT – ما پزشکان به دنبال مواد مخدر تولید افزایش

ایالات متحده پزشکان در حال اجرا از مواد مخدر مورد نیاز برای COVID-19 بيمار در هواکش درخواست دولت فدرال برای افزایش تولید محدودیت برای داروسازان با توجه به نامه ای که توسط خبرگزاری رویترز پس از ملی سهمیه بندی شده بود محکم به آدرس مواد مخدر, اعتیاد به بحران است.

اینجا بیشتر بخوانید.

20:12 GMT – دو رشته کشتی های کروز با توجه به تصویب حوض در فلوریدا

مسافران روی عرشه کشتی دو کشتی های کروز است که تا به حال coronavirus موارد و مرگ و میر شده است با توجه به چراغ سبز به پیاده در فلوریدا پورت.

Broward شهرستان کمیسر مایکل اودینه گفت که توافق رسیده بین محلی و ایالتی و فدرال مقامات و کارناوال پارسیان که صاحب زاندم و روتردام. و پورت های باتلاقی ترافیک پرونده های لیست دو کشتی ورود به عنوان “تایید”.

خط کروز هلند امریکا عامل کشتی. هلند امریکا می گوید 45 مسافران که در حال خفیف بیمار خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که بهبود می یابند اما به آن نیاز دارد که 10 نفر باید به فورت Lauderdale بیمارستان برای مراقبت فوری پزشکی.

لیبی ترس 150,000 آواره در معرض COVID-19 (02:20)

20:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل منظور افزایش تولید ونتیلاتور

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به شرکت های ساخت هواکش برای coronavirus بیماران برای دریافت عرضه مواد آنها نیاز دارید.

در یادداشت منتشر شده توسط کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی US بهداشت و خدمات انسانی وزیر به استفاده از قدرت خود را برای کمک به تسهیل تامین دستگاه تنفس مصنوعی مواد برای شش شرکت های General Electric Co, Hill-Rom Holdings Inc , Medtronic Plc Resmed شرکت رویال فیلیپس میهن و Vyaire پزشکی, Inc.

19:40 GMT – Bolsonaro می گوید coronavirus ‘نه همه آن ساخته شده بود’

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ادامه داد: به تطهیر coronavirus اپیدمی گفت: “نه همه آن را ساخته شده به” و انکار است که هر بیمارستان در کشور رسیده است ظرفیت کامل خود را با توجه به شیوع.

صحبت کردن به کلیسا وزیران در خارج از اقامتگاه رسمی در برازیلیا او خواست دولت فرمانداران نمی شود بنابراین “رادیکال” و هشدار داد که خود را حبس و قرنطینه اقدامات در حال گرفتن تلفات سنگین بر اقتصاد است.

او تخمین زده است که 60 درصد به 70 درصد از برزیلی در نهایت قرارداد ویروس.

18:23 به وقت تهران – بانک جهانی به رول $160bn کمک های اضطراری

بانک جهانی تصویب یک طرح به رول $160bn در کمک های اضطراری بیش از 15 ماه برای کمک به کشورهای در مقابله با تاثیر جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

هیئت واشنگتن-بر اساس توسعه دهنده اعلام کرد که اولین مجموعه از پیگیری سریع بحران بودجه اولیه 1.9 میلیارد دلاری رفتن به پروژه های در 25 کشور و عملیات در حال حرکت رو به جلو در یکی دیگر از 40 کشور این بانک در بیانیه ای گفت.

این بانک همچنین کار به نقل و $1.7 میلیارد دلار از بودجه موجود از جمله استفاده از “فاجعه بار drawdowns” یک نوع اضطراری خط اعتباری.

18:21 GMT – فرانسه تلفات جهش نزدیک به 5,400

تعداد تجمعی شناخته شده مرگ و میر ناشی از کروناویروس در فرانسه رسید به حدود 5,400 به عنوان کشور آغاز شده از جمله مرگ و میر در خانه های پرستاری در آن داده است.

جروم سالومون از اقتدار بهداشت گفت: تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در بیمارستان ها افزایش یافت 12 درصد در روز پنج شنبه به 4,503 از یک روز پیش از آن.

او افزود که موقت شمارش نشان داد که تجمعی 884 نفر در کل مرده بود در خانه های سالمندان. این باعث می شود در مجموع 5,387 زندگی از دست رفته به کروناویروس در فرانسه.

18:20 به وقت تهران – لبنان شهرداری ‘تبعیض علیه پناهندگان

نزدیک به دو دوجین لبنان شهرداری باید اجرا محدودیت با هدف قرار دادن پناهندگان سوری در میان coronavirus همه گیر از جمله حکومت است که نمی شود به دیگر خارجی ها و یا لبنان شهروندان با توجه به دیده بان حقوق بشر.

اینجا بیشتر بخوانید.

18:19 GMT – انگلستان به دنبال ویروس ایمنی گواهینامه های

انگلستان به دنبال صدور گواهی ایمنی برای کسانی که توسعه مقاومت به coronavirus اما نیاز به تحقیقات بیشتر به علم پشت آن وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

افرادی که تا به حال COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس توسعه آنتی بادی برای مبارزه با ویروس اما معلوم نیست که چه مدت هر مصونیت آنها توسعه می کشد.

“[ایمنی گواهی] نکته مهم است که ما انجام خواهد داد و به دنبال اما آن را خیلی زود در علم ایمنی است که می آید از داشتن حال بیماری” هنکاک گفت: در یک کنفرانس خبری.

17:31 GMT – پرتغال خاموش تمام فرودگاه برای پروازهای تجاری در طول عید پاک

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا اعلام کرد بسته شدن تمام فرودگاه برای پروازهای تجاری در طول معمولا شلوغ تعطیلات عید پاک دوره برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

فرودگاه ها بسته خواهد شد بین 9 آوریل و مارس 13 و تنها پروازهای بازگرداندن شهروندان و یا حمل و نقل کالا خواهد بود و مجاز به کار گیرند.

17:05 به وقت تهران – ترکیه از افزایش شمار تلفات 356 کل موارد 18,135

ترکیه شمار کشته شدگان از شیوع کروناویروس افزایش 79 به 356 آن کمترین روزانه افزایش یابد در حالی که تعداد موارد تایید شده از این بیماری افزایش 2,456 فتح کرد گرفته شد به 18,135, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد.

آن گفت: 18,757 آزمايش انجام شده در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل آزمایش های انجام شده در ترکیه به 125,556 پس از وقوع آغاز شد.

17:01 به وقت تهران – مسکو گسترش جزئی مستند تا زمانی که ممکن است 1

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: بخشی از مستند و محدودیت های دیگر معرفی شده برای توقف گسترش coronavirus را در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 1.

ساکنان مسکو در پی این حادثه طبیعی از روسیه شیوع کروناویروس را از دوشنبه شده مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو در این نزدیکی هست, دریافت فوری پزشکی, درمان, راه رفتن سگ و یا از بین بردن زباله.

16:33 GMT – مالاوی گزارش اول آن سه مورد

مالاوی رئیس جمهور پیتر Mutharika می گوید این کشور آفریقایی را به ثبت رساند سه coronavirus موارد است.

“مالاوی تا به حال هیچ موردی از ویروس. متاسفانه ما در حال حاضر سه مورد تأیید” Mutharika گفت: در یک آدرس به ملت.

16:25 GMT – پنج تحولات کلیدی در اسپانیا

اسپانیا دوم در جهان بیشترین تعداد مرگ و میر و افزایش بیکاری است اما امیدواریم که در میان بحران است.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:20 به وقت تهران – چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد کوروناویروس

با بسیاری از مردم جهان را محدود به خانه های خود در بحبوحه تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس خانواده ها در حال پیدا کردن خود را صرف زمان بیشتر از همیشه با هم.

برای بسیاری از افراد این است که یک فرصت غیر منتظره برای ارتباط با همسران و فرزندان و خواهر و برادر. اما یک سوال آمده است حباب بالاتر: چگونه باید بالغ مراقبان بود صحبت کردن در مورد کوروناویروس به کودکان در زندگی خود را?

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America

ویژه مصرف چادر در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین شهر نیویورک [Spencer Platt/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

16:14 GMT – نیویورک هواکش به شش روز: فرماندار

نیویورک هواکش به اندازه کافی در انبار به گذشته یکی دیگر از شش روز در زمان رای آنها در حال استفاده در بیمارستان ها برای درمان coronavirus بیماران فرماندار گفت.

اندرو کومو گفت: جلسه توجیهی روزانه ایالت coronavirus موارد افزایش یافته بود به 92,381 از 83,712 یک روز قبل از آن با افزایش مرگ و میر به 2,373 از 1,941.

16:10 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های قیمت نفت جنگ آتش بس به عنوان عربستان سعودی تماس اوپک+ جلسه

عربستان سعودی روز پنج شنبه خواستار نشست اضطراری بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن به رهبری روسیه در برابر فشار از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس با آتش بس در جنگ قیمت نفت که فرستاده است قیمت نفت و کاهش تولید نفت شیل ایالات متحده تولید کنندگان.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:28 GMT – رییس مجلس سخنران تست مثبت برای coronavirus

مجلس ایران می گوید سخنران علی لاریجانی دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس است و در قرنطینه.

15:22 GMT – کانادا شمارش جهش توسط 1,115 موارد

کانادا آژانس بهداشت عمومی داده ها نشان می دهد که تعدادی از coronavirus موارد بالا رفت و 1,115 در یک روز به 10,132. مرگ و میر افزایش 22 آوردن مجموع به 127.

14:41 GMT – رومانیایی پزشکان به دریافت 500 یورو جایزه ماهانه

رومانیایی پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل در برخورد با کروناویروس موارد را ماهانه دریافت جایزه در حدود 500 یورو ($543) یک ماه رئیس جمهور ریيس گفت.

“من خواستار دولت به تغییر مسیر اروپا (اتحادیه) بودجه برای دادن یک جایزه ماهانه 500 یورو به خط مقدم برخورد پرسنل با COVID[-19] بیماران آلوده. من آماده برای ارائه راه حل” گام به گفته یک تصویری جلسه.

حدود 15 درصد از coronavirus عفونت در رومانی در حال پرسنل پزشکی.

14:37 GMT – مدعیان افزایش به 6.65 میلیون

یک هفته دیگر یکی دیگر از رکورد شکسته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رها قتل عام بی سابقه در اقتصاد ایالات متحده.

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده اولیه برای مزایای بیکاری رسید به 6.65 میلیون در هفته پایان مارس 28 ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار گفت: در روز پنج شنبه محو رکورد قبلی 3.3 میلیون مجموعه تنها هفته قبل از.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:35 به وقت تهران – به عنوان ایران در تلاش برای صندوق ویروس مبارزه ما را نگه می دارد فشردن اقتصاد

جنگ علیه coronavirus همه گیر است که به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی مبارزه برای سازمان ملل. اما ایران راه انداختن آن با یک اقتصاد به شدت فلج توسط آمریکا که تهران بیبهره از منابع مالی به کوه موثر بهداشت عمومی پاسخ.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:08 GMT – پوتین گسترش روز کاری تا آوریل 30

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت: روسیه ادامه خواهد داد به کار نمی رود در حالی که از دریافت پرداخت تا پایان ماه برای مبارزه با کروناویروس.

در دوم آدرس تلویزیونی در روسیه در پاسخ به این ویروس پوتین گفت در مسکو “تا کنون است و به نوبه خود در اطراف در این وضعیت با وجود اقدامات انجام شده توسط دولت فدرال و مقامات شهر”.

مقامات منطقه ای باید تصمیم گیری در مورد آنچه باید تعطیل بر اساس “وضعیت عینی” در حالی که اطمینان از ایمنی مردم, پوتین گفت.

A journalist wearing a protective face mask is seen in an elevator in Pyatigorsk

یک پوستر با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه آمده است: ‘پوتین ما با شما!’ [ادوارد Korniyenko/رویترز]

14:06 GMT – چهار سرباز فرانسوی تست مثبت

چهار سرباز در غرب آفریقا را آزمایش مثبت برای coronavirus ارتش فرانسه گفت.

ارتش همچنین گفت: سه نفر از سربازان آلوده شده اند عودت به فرانسه.

13:46 به وقت تهران – سنگاپور را تایید 49 موارد جدید

سنگاپور گزارش 49 بیشتر coronavirus موارد آن وزارت بهداشت گفت: مصرف شهر-دولت در مجموع عفونت به 1,049.

این کشور را به ثبت رساند چهارم coronavirus مربوط به مرگ است.

13:30 GMT – انگلستان تلفات به 2,921 تا 24 درصد در یک روز

انگلستان مرگ و میر از coronavirus افزایش 24 درصد به 2,921 به عنوان از آوریل 1.

از 08:00 GMT در تاریخ 2 آوریل در مجموع 163,194 مردم شده بود را آزمایش کردند که 33,718 آزمایش مثبت وزارت بهداشت گفت.

“از کسانی که در بیمارستان بستری در انگلستان که تست مثبت برای coronavirus 2,921 اند متاسفانه درگذشت” وزارت بهداشت گفت.

13:25 GMT

سلام من Tamila Varshalomidze در دوحه مصرف بیش وبلاگ از همکار من یوسف Stepansky.

12:55 GMT – بوئینگ اعلام داوطلبانه اخراج طرح

بوئینگ پرده برداری کرده است داوطلبانه کارگر اخراج برنامه گفتن کارکنان آن امیدوار به جلوگیری از “دیگر اقدامات نیروی کار” به عنوان صنعت حمل و نقل هوایی قرقره از coronavirus بحران است.

ابتکار اعلام کرد که با بوئینگ اجرایی دیوید Calhoun که چنین تسمه سفت مورد نیاز بود در میان ضربه به این صنعت ناشی از این بیماری همه گیر.

او گفت: “این مهم است که ما شروع به تنظیم برای ما واقعیت جدید در حال حاضر.”

12:50 GMT – همه گیر نیروهای تعویق مهم سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوا

در این سال سازمان ملل متحد در اجلاس جهانی آب و هوا است که به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که میزبان بریتانیا گفته است.

مهم ترین اجلاس آب و هوایی از پاریس 2015, نیز نامیده می شود COP26 بود به جای برنامه ریزی شده در شهر گلاسکو در ماه نوامبر. آن را در حال حاضر خواهد شد در برگزار شد 2021.

سازمان ملل متحد مذاکره کنندگان می گویند به تعویق افتادن که هل اجلاس سران ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری اجازه می دهد آنها را برای ارزیابی اینکه آیا آنها را حمایت در کاخ سفید رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده 2015 توافق پاریس در سال 2017 و نورد اوباما-دوران سیاست های زیست محیطی.

Boris Johnson Launches UN Climate Change Conference To Be Held Later This Year

برخی از 30000 نفر از جمله 200 رهبران جهان بودند و با توجه به حضور 10 روز کنفرانس [جرمی Selwyn/WPA استخر/گتی ایماژ]

12:40 GMT – UK وزیر بهداشت به مجموعه ای از اقدامات تست جدید

زنان بریتانیا, وزیر بهداشت مت, Hancock, مجموعه ای از روز پنج شنبه چگونه بریتانیا را افزایش دهند آن تست رژیم برای کمک به مقابله با کروناویروس شیوع یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: اذعان بیشتر مورد نیاز برای انجام شود.

جانسون معتقد بریتانیا باید ببینید “افزایش عظیم” در تست به “باز کردن coronavirus پازل و شکست آن در پایان” سخنگوی گفت.

“ما اذعان دارند که بیشتر باید انجام شود در رابطه با تست ما نیاز به تست بیشتر مردم و ما نیاز به پیشرفت بسیار سریع … از وزیر بهداشت تنظیم خواهد شد بعد از این مراحل ما در حال رفتن به گرفتن به اطمینان حاصل شود که وجود دارد افزایش قابل توجهی در تست.”

12:35 به وقت تهران – ‘عزیز الون’: اوکراین طول می کشد تا تسلا یک پیشنهاد از طریق توییتر

اوکراین گرفته شده به توییتر به درخواست Elon Musk به ارسال آن هواکش پس از میلیاردر اجرایی تسلا, Inc ارائه شده به کشتی آنها را در سراسر جهان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مشک و گفت: در این هفته او آماده بود برای قرار دادن در زندگی-صرفه جویی در دستگاه های خود را در هر کجا که شرکت ارائه می شود رایگان است.

“عزیز Elon, اوکراین دومین کشور بزرگ اروپا با جمعیت نزدیک به 40 میلیون شهروندان” اوکراین سفارت در واشنگتن دی سی در توییتر نوشت اواخر روز چهارشنبه. “این وضعیت همه گیر در اوکراین در حال نزدیک شدن به اوج خود مارس در حال رفتن به سخت ترین. مردم در بیمارستان ها نیاز به هواکش. ما آماده همکاری! Dyakuyemo! [با تشکر از شما!]”

12:30 به وقت تهران – پرتغال تمدید وضعیت اضطراری

پرتغال را مجلس تصویب کرد تمدید وضعیت اضطراری توسط 15 روز دیگر برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به عنوان تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری افزایش بیش از 200.

“اگر فرمان وضعیت اضطراری لازم بود 15 روز پیش ضروری است که ما آن را تمدید امروز” نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت مجلس. “تمام تلاش ما ساخته شده تا کنون خواهد بود به خطر بیافتد اگر آن را ادامه نمی دهد.”

فقط یک نماینده مجلس رای دادند در برابر این اقدام با 10 رای ممتنع و 215 رای به نفع. ارشد سوسیالیستی مجلس آنا کترینا مندس تلقی حرکت “سخت است”. پرتغال تایید کرده است 9,034 coronavirus موارد و 209 مرگ و میر.

12:20 به وقت تهران – توییتر حذف حساب های مربوط به مصر, عربستان سعودی, کشورهای دیگر

توییتر به پایین هزار حساب مربوط به مصر, هندوراس, اندونزی عربستان سعودی و صربستان برای هر دو در نظر گرفتن جهات از دولت و یا ترویج طرفدار دولت محتوا.

توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها تحت فشار هستند برای پاک کردن اطلاعات غلط و نفرت محتوا در سیستم عامل خود را در حالی که سوء استفاده مربوط به شیوع کروناویروس نیز افزایش یافته است نظارت خود را اعمال.

توییتر گفت: آن حذف حساب چرا که آنها نقض سیاست های خود شدند و هدفمند تلاش برای تضعیف گفتگو عمومی. آن را در زمان پایین 2,541 حساب در مصر مبتنی بر ال Fagr شبکه به دلیل آن ایجاد حساب های جعلی برای تقویت پیام مهم ایران به قطر و ترکیه است.

12:15 GMT – عربستان سعودی تحمیل 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه, مدینه,

عربستان سعودی تحمیل کرده است تا 24 ساعت منع رفت و آمد در مکه و مدینه وزارت کشور گفت: گسترش اقدامات انجام شده برای مبارزه با گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1700 نفر کشته و 16.

وزارت کشور در بیانیه ای گفت: وجود چند استثنا از جمله برای کارگران ضروری و برای ساکنان به خرید مواد غذایی و دسترسی به مراقبت های پزشکی. حکومت نظامی قبلا از 1500 به 0600.

12:10 به وقت تهران – مرگ و میر در هلند افزایش به 1,339

تعداد مرگ و میر ناشی از عفونت با کروناویروس جدید در هلند افزایش یافته 166 به 1,339 بهداشت مقامات گفته اند.

تعداد تایید عفونت کروناویروس در کشور افزایش 8 درصد به 14,697 هلندی موسسه بهداشت عمومی گفت.

12:00 GMT – اسرائیل وزیر بهداشت می شود coronavirus; مقامات بالا منزوی

Coronavirus را مجبور بالا بیشتر مقامات اسرائیلی به انزوای این کشور و وزیر بهداشت که تا به حال به تماس مکرر با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر آزمایش مثبت وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

اسرائیل وزیر بهداشت Yaakov Litzman و همسرش که او نیز قراردادی به این ویروس هستند در انزوا اما گفت که آنها احساس خوب و در حال درمان یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

مدت کوتاهی بعد از اعلام دفتر نخست وزیر اسرائیل گفت: نتانیاهو با بازگشت به خود قرنطینه به دلیل تماس خود را با Litzman.

اینجا بیشتر بخوانید.

Israeli Health Minister Yakov Litzman, a rabbi from the United Torah Judaism party, waves to journalists after handing in his resignation to Prime Minister Benjamin Netanyahu, during the weekly cabine

اسرائیل وزیر بهداشت Yaakov Litzman دارای آزمایش مثبت برای coronavirus [گلی Tibbon/رویترز]

11:55 GMT – سابق سومالی ساعت می میرد از coronavirus در لندن

سومالی وارد سه روز عزاداری در دوره پس از نور حسن حسین نخست وزیر سابق درگذشت در لندن یک بیمارستان در روز چهارشنبه پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس.

او 83.

محبوب شناخته شده به عنوان نور Adde او شرق کشور آفریقایی نخست وزیر از نوامبر 2007 تا فوریه 2009.

اینجا بیشتر بخوانید.

epa01254269 French Foreign Minister Bernard Kouchner (unseen) and Somali Premier Nur Hassan Hussein Adde address the media during their joint press conference at the Quai d'Orsay, in Paris, France, 13

نور حسن حسین نخست وزیر سومالی درگذشت از coronavirus در لندن [Horaico Villalobos/سازمان حفاظت محیط زیست]

11:45 GMT – خشم عمومی رشد می کند به عنوان بوسنی مادر محروم تست می میرد

Advija Kanlic 52 سال از سارایوو به حال جدی علائم کروناویروس عفونت بیش از یک هفته از جمله تب بالا و تنگی نفس.

برای شش روز فرزندان او پرسید خدمات سلامت برای coronavirus آزمون, اما درخواست های خود را به طور معمول را رد کرد چرا که او تا به حال نشده است به هر کشور با جدی شیوع.

این بود تا پس از او درگذشت که مقامات در نهایت انجام یک COVID-19 تست و تایید عفونت است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus precautions in Bosnia and Herzegovina

مقامات را آماده در Bjelave خوابگاه دانشجویی برای افرادی که از ایتالیا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در سارایوو بوسنی و هرزگوین [سمیر Jordamovic/Anadolu Agency]

11:35 GMT – LATAM هواپیمایی به قطع تمام اما 5 درصد از پروازها در ماه آوریل

LATAM هواپیمایی آمریکای جنوبی بزرگترین حامل تنها عمل 5 درصد از آن به طور منظم برنامه ریزی شده پروازهای مسافری در مه با توجه به کروناویروس بحران این شرکت گفت.

شرکت هواپیمایی گفت: این را حفظ خواهد کرد 39 مسیرهای داخلی در برزیل, 13 در شیلی و 4 مسیرهای بین المللی. LATAM قبلا گفت: آن را قطع 70 درصد از آن پرواز.

11:30 به وقت تهران – بریتانیا یک کنسرسیوم با هدف قرار دادن 1500 واحد در هر هفته

یک کنسرسیوم از مهندسین هوافضا و فرمول یک شرکت امیدوار به تولید حداقل 1,500 هواکش یک هفته در عرض چند هفته.

شرکت ها از جمله ایرباس, فورد, Rolls-Royce و BAE گرد هم آمده اند با هفت فرمول یک تیم به سطح شیب دار بالا تولید دو موجود هواکش های ساخته شده توسط Penlon و اسمیتس در بریتانیا.

این شرکت در پاسخ نخست وزیر بوریس جانسون برای صنایع برای کمک به ایجاد زندگی صرفه جویی در تجهیزات جلوتر از زمان اوج شیوع کروناویروس.

اسپانیا گزارش 950 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت بيشترين تلفات روزانه

11:20 به وقت تهران – سوئیس افزایش شمار تلفات 432

سوئیس مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافته است به 432 این کشور در آژانس بهداشت عمومی است گفت: از 378 نفر در روز چهارشنبه.

تعداد تست مثبت افزایش یافته و به 18,267 از 17,139 آن گفت.

11:10 به وقت تهران – زامبیا ثبت مرگ

زامبیا ثبت اولین مرگ ناشی از کروناویروس و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است توسط سه نفر به 39 وزیر بهداشت Chitalu Chilufya گفته است.

Chilufya گفت: سه مورد جدید حال همه رو ویروس از افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور.

ضد مالاریا مواد مخدر استفاده می شود به مبارزه COVID-19 در سنگال

11:00 GMT اتحادیه اروپا اجرایی رئیس نگران مجارستان اقدامات اضطراری بیش از حد

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen ابراز نگرانی کرده است که coronavirus محدودیت اقدامات انجام شده توسط مجارستان رفت و بیش از حد و اصرار آنها باید در زمان محدود و منوط به بررسی دقیق.

مجارستان در پارلمان اعطا نخست وزیر ویکتور اوربان باز حق حکومت فرمان و معرفی احکام زندان برای هر کسی که مانع اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس یا پخش اطلاعات نادرست در مورد این بیماری همه گیر.

“من نگران هستم که برخی اقدامات رفتن بیش از حد و من به خصوص در مورد وضعیت در مجارستان” von der Leyen گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

“این اقدامات اضطراری باید محدود به آنچه که لازم است آنها را صرفا متناسب چرا که آنها به اندازه کافی در این وضعیت آنها نباید گذشته به طور نامحدود و بسیار مهمتر از آنها باید به طور منظم بررسی” او ادامه داد.

10:45 GMT – هند توستر-اندازه دستگاه تنفس مصنوعی به کمک در مبارزه با بیماری همه گیر

نور قابل حمل و آسان به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی کوچک در اصل ایجاد شده توسط یک ربات دانشمند و جراح مغز و اعصاب ارائه شده است امیدوارم که در این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چرا که نیاز به مقدار زیادی از قدرت اجرا می شود و می توان در هر نقطه AgVa یک قابل حمل است که اجازه می دهد کمتر بحرانی بیماران به نقل مکان کرد و به خانه برگشت.

به عنوان coronavirus تلفات افزایش می یابد در هند, تولید AgVa را یک شات از 500 یک ماه به 20 ، 000.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:35 GMT – اتحادیه اروپا باید “طرح مارشال” برای اروپا: Von der Leyen

بعدی بودجه اتحادیه اروپا باید یک “طرح مارشال” به استوک اروپا بازیابی از coronavirus بحران رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفته است.

“ما می دانیم که در این بحران است که ما نیاز به پاسخ سریع” او گفت:, و اضافه کرد که در دراز مدت بودجه, شناخته شده به عنوان هزینه ها هستیم (MFF) بود و بازیابی قوی ترین ابزار.

“ما می خواهیم به شکل MFF در چنین راهی که آن را بخشی حیاتی از ما طرح بهبود… من فکر می کنم بودجه اروپا باید طرح مارشال ما در حال تخمگذاری هم به عنوان یک اروپایی, اتحادیه اروپا, مردم,” او گفت:, با اشاره به ما کمک برنامه برای اروپای غربی از سال 1948 به تحریک بهبودی پس از جنگ جهانی دوم است.

بیشتر:

10:30 به وقت تهران – بیش از نیمی از ساکنان بریتانیا می گویند آنهم نه بیش از حد آهسته در پاسخ به: نظرسنجی

بیش از نیمی از ساکنان بریتانیا فکر می کنم نخست وزیر بوریس جانسون دولت بیش از حد آهسته به منظور مستند به سرعت گسترش coronavirus با توجه به نظر سنجی.

این ایپسوس موری نظرسنجی آنلاین انجام شده 27-30 آوریل نشان داد 56 درصد از مردم معتقد بودند که دولت در اجرای, اجتماعی, فاصله اقدامات خیلی دیر شده بود در مقایسه با 4 درصد که احساس آن انجام شد بیش از حد به زودی.

ایپسوس موری گفت: آن مصاحبه 1,072 انگلیسی, بزرگسالان در سن 18 تا 75.

UK On Lockdown Due To Coronavirus Pandemic

56 درصد از افراد مورد مطالعه معتقد بودند که دولت در اجرای آمد خیلی دیر [نائومی بیکر/گتی ایماژ]

10:25 GMT – هند مسابقه برای پیدا کردن 9,000 در معرض ساکنان

هندی مقامات در حال مسابقه برای پیگیری کردن برخی از 9,000 نفر در معرض این کشور بزرگترین عفونت خوشه مربوط به یک مسلمان کون گروه تجمع در پایتخت در ماه گذشته.

تعداد موارد شروع به پریدن کرد بیش از نیمی به 1,965 در یکشنبه سوخت توسط عفونت در میان افرادی که هر دو نماز با حضور و سخنرانی در Tablighi Jamaat را در مقر پر بسته بندی شده دهلی نو محله و یا به تماس با شرکت کنندگان بعد.

یک مقام دولتی گفت: حدود 9000 نفر مربوط به دهلی خوشه ای شد برای حساب نشده که 2,000 شناخته شدند Tablighi Jamaat مقامات و بقیه به عنوان اصلی تماس با ما.

“این به عنوان یک انتقادی گره ما در مبارزه با کروناویروس ما باید این افراد را به جلو آمده و بنابراین ما می توانید قرنطینه آنها” مقام رهبری عملیات برای ردیابی ویروس های بالقوه حامل گفته خبرگزاری رویترز صحبت در خواست نامش فاش نشود.

10:15 به وقت تهران هند – تبدیل قطار به جداسازی بخش

هند را آغاز کرده است تبدیل قطار و استادیوم به جداسازی بخش برای مقابله با پیش بینی افزایش در coronavirus موارد است.

راه آهن هند روز چهارشنبه گفت: کار آغاز شده بود در اصلاح 20,000 واگن به تجهیزات پزشکی, با هر یک از حمل و نقل شامل 16 تخت.

این به این معنی است که در مجموع 320,000 بیماران می تواند برای مراقبت در “قرنطینه مربیان” بیانیه ای از راه آهن گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

india isolation

یک کارمند راه آهن کار می کند به تبدیل یک قطار مربی به انزوا بخش [Anupam Nath/آسوشیتد پرس]

10:10 GMT – ایرلندی محدودیت ممکن است فراتر از مارس 12

بسیار محدود اقدامات ایرلند در محل قرار داده در هفته گذشته به سرعت گسترش coronavirus به خوبی ممکن است تمدید اولیه مهلت مارس 12, معاون نخست وزیر سیمون Coveney گفته است.

ایرلند و نخست وزیر به طور قابل توجهی یافت محدودیت جمعه گذشته هنگامی که او دستور داد شهروندان را به ماندن در خانه و تنها ترک برای خرید مواد غذایی به صورت مختصر فردی ورزش و یا کاملا ضروری خانواده بازدیدکننده داشته است.

“من فکر می کنم مردم باید متوجه باشید که این محدودیت ها ممکن است برای برخی از زمان. ما مجموعه یک دوره اولیه, اما من فکر می کنم آن را به خوبی ممکن است که ما باید به فراتر از اولیه که مهلت اما دوباره خواهد شد که تصمیم گرفته شده با بهترین بهداشت عمومی مشاوره” Coveney یک کنفرانس خبری گفت.

10:05 GMT – زوم می کشد بیش از 200 میلیون کاربر روزانه در سراسر جهان در طول مستندات

زوم روزانه کاربران ballooned به بیش از 200 میلیون دلار در ماه مارس از قبلی حداکثر مجموع 10 میلیون ویدئو کنفرانس برنامه رئیس اریک یوان است گفت: به عنوان شرکت در مبارزه برای برطرف کردن نگرانی های حریم خصوصی و “Zoombombing”.

استفاده از زوم و دیگر ارتباطات دیجیتال افزایش یافت با احزاب سیاسی و شرکت ها و مدارس و میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال کار از خانه بعد از مستندات اجرا شد به سرعت گسترش coronavirus.

حداقل 100 ملوانان در ناو هواپیما قرارداد COVID-19

10:00 GMT – ایران مرگ و میر از coronavirus افزایش می یابد به 3,160

ایران مرگ و میر از coronavirus رسیده 3,136 با 124 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی روز پنج شنبه گفت که این کشور تا به حال 50,468 موارد عفونت است.

“ما 3,956 افراد آلوده در وضعیت بحرانی … وجود دارد 2,875 موارد جدید آلوده مردم در 24 ساعت گذشته … 16,711 مردم بهبود از بیماری” Jahanpur گفت:

09:45 GMT – اسپانیا coronavirus غرق 10,000

اسپانیا coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است به 10,003 از 9,053 با توجه به کشور, مقامات بهداشت بالاترین روزانه تلفات پس از وقوع آغاز شد.

تعدادی از عفونت های رز به 110,238 از 102,136 روز قبل.

با وجود شکل جدید وزیر بهداشت سالوادور Illa اصرار وجود دارد بود دلیلی برای خوشبینی کرد و گفت که “این اطلاعات نشان می دهد که منحنی تثبیت شده است – ما باید به بالاترین نقطه و همه چیز در حال کاهش است.”

09:35 GMT – بلژیک در صدر تلفات 1,000

Coronavirus مرگ و میر در بلژیک به شدت افزایش یافته و گذشت از 1000 علامت گذاری, سلامت, مقامات گفت.

رسمی تلفات در این کشور از 11.4 میلیون دو برابر شده است در فضای سه روز در بخشی به دلیل آمار و ارقام به روز شده اند با تعداد مرگ و میر از خانه های بازنشستگی.

وجود دارد در حال حاضر شده است 1,001 مرگ و میر و 15,348 ثبت موارد پس از وقوع آغاز شده و مقامات گفت: روزانه یک کنفرانس خبری.

09:30 GMT – امارات متحده عربی به کار پروازها به بازگرداندن بازدید کنندگان سابق pats

امارات دریافت تایید از مقامات امارات متحده عربی به کار تعدادی از خروجی پروازهای مسافری شروع آوریل 6 به بازگرداندن بازدید کنندگان و ساکنان که مایل به بازگشت به کشورهای خود رئیس شرکت گفت: در یک توییت در روز پنج شنبه.

یکی از بزرگترین مسافت های طولانی خطوط هوایی امارات به نظر می رسد برای از سرگیری پروازها به تدریج در خط با بلند کردن اجسام از سفر و عملیاتی محدودیت شیخ احمد بن سعید آل مکتوم گفت.

09:15 به وقت تهران و ترکیه وزیر انتظار پرواز به حالت عادی بازگشت تا پایان ژوئن

گردشگری ترکیه است وزیر گفت که او انتظار دارد پروازها به حالت عادی برگردد تا پایان ماه ژوئن پس از شرکت های هواپیمایی لغو اکثر پروازها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Mehmet Nuri Ersoy گفته گوینده سی ان ان ترک است که ترافیک هوایی از آسیا خواهد بود به احتمال زیاد باز برای اولین بار پس از روسیه و سپس بالکان و اروپا است. پروازهای داخلی نیز راه اندازی مجدد او گفت:.

خطوط هوایی ترکیه افزایش یافته لغو آن پرواز از مارس 17 آوریل 1 در حالی که محدود به پروازهای داخلی ادامه خواهد داد. هواپیمایی پگاسوس, یک حامل بودجه را متوقف کرده است تمام پروازهای.

09:10 به وقت تهران – مالزی گزارش 208 جدید کروناویروس موارد در مجموع بیش از 3000

مالزی گزارش شده 208 جدید کروناویروس موارد مصرف کل به 3,116 بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

وزارت بهداشت ثبت شده و در مجموع 50 میر پنج گزارش در روز پنج شنبه.

بیشتر:

09:00 GMT – فیلیپین گزارش 11 کروناویروس جدید, مرگ و میر, 322 عفونت بیشتر

فیلیپین’ وزارت بهداشت ثبت شده 11 جدید مرگ و میر و 322 موارد اضافی از coronavirus عفونت است.

آخرین آمار و ارقام آوردن تلفات به 107 و عفونت به 2,633 بهداشت وزیر فرانسیسکو دوقو گفت: به طور منظم در کنفرانس خبری تکرار است که مردم باید در خانه بمانند در حالی که کشور اصلی جزیره Luzon است که کمتر از یک ماه سخت شده است.

Philippines - healthcare workers

خواستار بهبود در بخش بهداشت و درمان در میان شیوع کروناویروس [رولکس دلا پنا/سازمان حفاظت محیط زیست]

08:45 GMT – بیش از یک چهارم شرکت های بریتانیا را کاهش کارکنان: گزارش

بیش از یک چهارم از شرکت ها در حال کاهش کارکنان سطوح بیش از کوتاه مدت به عنوان coronavirus بازدید بحران اقتصاد کشور را به تازگی یک نظرسنجی منتشر شده نشان می دهد.

“بیش از یک چهارم (27 درصد) از پاسخ کسب و کار گفت: آنها کاهش کارکنان سطوح در کوتاه مدت در حالی که 5 درصد گزارش شده استخدام کارکنان در کوتاه مدت” دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

08:30 به وقت تهران – اوگاندا پزشکان می گویند مستند می تواند باعث مرگ و میر بیشتر

اوگاندا سلامت کارگران باید دولت را متهم به خطر انداختن زندگی مادران باردار و کسانی که نیاز به درمان اورژانس نیاز آنها به امن اجازه قبل از رفتن به بیمارستان.

رئیس جمهور Yoweri Museveni تحمیل یک مستند در روز دوشنبه به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که شامل ممنوعیت خودروهای شخصی از جاده ها برای 14 روز. او گفت که دولت را کمک در حمل و نقل کسانی که خود را در شرایط اضطراری پزشکی به بیمارستان.

اما هیچ عملکرد عمومی آمبولانس سیستم برای تخلیه پزشکی با بسیاری از زنان باردار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مجروح در حوادث و یا جرم و اغلب با تکیه بر خصوصی به معنی رسیدن به بیمارستان است.

“پزشکی دیگر شرایط اضطراری مانند مادری متوقف نشده چون coronavirus آمده است” Ekwaro Obuku یک رئیس سابق اوگاندا انجمن ملی پزشکان گفته خبرگزاری رویترز. “هیچ در کار درد باید درخواست برای اجازه به نوزاد خود. ما به پایان خواهد رسید تا با داشتن غیر ضروری و قابل پیشگیری مرگ و میر.”

پوشیدن فولاد ماسک در حال حاضر اجباری در برخی از کشورها

08:15 GMT – تایلند اعلام سراسر کشور حکومت نظامی شروع جمعه

تایلند اعلام سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد بین 10pm و 4am جمعه شروع به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید دولت در بیانیه ای گفت.

حکومت نظامی را در برخی از موارد استثنا از جمله برای حمل و نقل تجهیزات پزشکی حرکت مردم به قرنطینه و درمان و سفر از پرسنل پزشکی با توجه به این بیانیه نشان داده شده است به خبرنگاران گفت.

“نخست وزیر را اعلام اين شب در تلویزیون ملی حدود 6” معاون سخنگوی Ratchada Thanadirek گفته خبرگزاری رویترز زمانی که با تلفن رسیده.

07:45 به وقت تهران روسیه – موارد پرش به بیش از 3,500 در رکورد روزانه افزایش

روسیه coronavirus مورد شمارش شروع به پریدن کرد و شروع به پریدن کرد به 3,548 رکورد روزانه افزایش 771 با توجه به روسیه بحران مرکز پاسخگویی.

موارد ثبت شده در 76 روسیه بیش از 80 مناطق اما مسکو همچنان کانون شیوع با 595 مورد این مرکز گفت. سی نفر کشته شده اند در سراسر کشور آن را گفت.

07:30 GMT – بالا بهداشت و درمان بریتانیا رسمی می گوید: “همه نا امید’ بیش از متوقف تست

یکی از این مقامات بهداشت گفت: وجود گسترده سرخوردگی در درون دولت است که این کشور نه مردم به اندازه کافی تست نشده است.

“همه درگیر نا امید است که ما نمی کردم به این موقعیت در عین حال که ما باید برای رسیدن به” پل Cosford, بازنشسته, مدیر پزشکی, بهداشت عمومی انگلستان گفت: رادیو بی بی سی.

“اما ما باید تا تقریبا 13,000 آزمون در روز, در دسترس بودن,” او گفت:.

07:20 GMT – تقریبا 900,000 اسپانیایی کارگران شغل خود را از دست داده پس از مستند

برخی از 898,822 کارگران شغل خود را از دست پس از 12 مارس در اسپانیا, اجتماعی, امنیت داده ها نشان داد که در روز پنج شنبه بیش از نیمی از آن ها کارگران موقت.

تعداد زیادی از مردم رسما به عنوان بیکار در کشور افزایش به 3.5 میلیون در ماه مارس به بالاترین سطح خود از مارس 2017.

07:15 GMT – قبرس گسترش ممنوعیت پرواز برای دو هفته دیگر

قبرس تمدید ممنوعیت تجاری لینک های هوا با 28 کشور برای دو هفته دیگر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

ممنوعیت های معرفی شده در مارس 21 برای یک دوره 14 روزه باقی خواهد ماند برای بیشتر از 14 روز قبرس وزیر Transport Yiannis Karousos گفت: در یک صدای جیر جیر. او گفت: این تصمیم توسط دیکته شد وضعیت در قبرس و “چشمگیر” وضعیت در دیگر کشورهای اروپایی.

قبرس ثبت شده 320 coronavirus موارد و نه مرگ. آن است اعمال محدودیت های سخت بر جنبش از جمله یک شب مقررات منع رفت و آمد و اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود تنها یک بار در روز با یک مجوز خاص.

07:05 GMT – چین می گوید مقامات آمریکایی ساخته شده ‘خودت’ نظرات در مورد آن گزارش

چین وزارت امور خارجه گفت: مقامات آمریکایی در حال ساخت “shameless” نظرات مصاحبه شک در مورد چین گزارش از coronavirus موارد در کشور است.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه که چین باز شده است و شفاف در مورد شیوع کروناویروس آغاز شد که در این کشور در اواخر سال گذشته و متهم ما از politicising یک مسئله بهداشتی و اضافه کرد که آمریکا باید به جای تمرکز بر ایمنی آن مردم است.

“این نظر توسط کسانی که ما سیاستمداران فقط خودت و اخلاقی دافعه” Chunying گفت. “آنها باید رها چنین politicising از مسائل مربوط به سلامت. این است که فقط غیر اخلاقی و غیر انسانی و خواهد بود را محکوم کرد توسط مردم در سراسر جهان است.”

این بیانیه می آید پس از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در یک گزارش طبقه بندی شده به کاخ سفید به این نتیجه رسیدند که چین گزارش شده است عمدا ناقص با توجه به گزارش های رسانه ها.

اینجا بیشتر بخوانید.

China Wuhan

وزارت امور خارجه سخنگوی گفت: چین شده است باز و شفاف در مورد شیوع کروناویروس [Aly آهنگ/رویترز]

07:00 GMT – بریتیش ایرویز در اتحادیه مذاکرات را به حالت تعلیق در مورد 32,000 کارکنان: گزارش

بریتیش ایرویز در مذاکرات با اتحادیه به بحث در مورد یک طرح را به حالت تعلیق در مورد 32,000 کارکنان در پاسخ به کروناویروس گیر یک فرد آشنا با این وضعیت گفته خبرگزاری رویترز.

پرچم بریتانیا حامل قطع پروازها و هشدار داد که نیاز به کاهش شغل برای زنده ماندن از شیوع بیماری به عنوان ضرب و شتم بخش حمل و نقل هوایی تصدیق به هزینه های پایین تر.

06:45 GMT – یونان قرنطينه مهاجر کمپ پس از مثبت شدن تست

یونان قرنطینه یک مهاجر کمپ پس از 20 پناهجویان آزمایش مثبت برای coronavirus مهاجرت وزارت گفته است.

جنبش در داخل و خارج از Ritsona اردوگاه 75 کیلومتر (45 مایل) در شمال شرقی آتن و خانه را به برخی از 2500 نفر محدود خواهد شد به مدت 14 روز در این وزارت افزود که پلیس در امر نظارت بر اجرای.

شصت و سه نفر مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از 19 سال زنان مهاجر که به هنگام تولد در آتن بیمارستان شد آلوده شدن اولین مورد ثبت شده در میان هزاران نفر از پناهجویان نگهداری در اردوگاه به سر می برند در سراسر کشور است. هیچ یک از موارد تایید شده بود هر گونه علائم این وزارتخانه گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

A view of a refugee camp in Ritsona, northern of Athens, Greece, REUTERS/Alkis Konstantinidis

هزاران نفر از پناهجویان در حال نگهداری در اردوگاه به سر می برند در سراسر یونان [فایل: Alkis Konstantinidis/رویترز]

06:40 GMT – تایلند گزارش 104 جدید موارد جدید مرگ و میر

تایلند گزارش شده 104 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع آن به 1,875 موارد یک سخنگوی دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت گفته است.

سه مرگ و میر در کشور را در مجموع مرگ و میر به 15 سخنگوی Taweesin Wisanuyothin گفت.

06:30 GMT – چین می گوید مرگ و میر ثابت در شش

چین گزارش شش جدید کروناویروس مرگ به عنوان پایان روز شنبه به همان تعداد به عنوان روز قبل.

چین تا به حال 35 موارد جدید در مارس 1, همه از آن وارد شد ملی کمیسیون بهداشت گفت.

06:15 GMT – تعطیلات جدید برای اندونزی به جای سنتی عید مهاجرت دسته جمعی ؟

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo گفت: دولت با توجه به اعلام جدید تعطیلات ملی برای جلوگیری از سالانه خروج دسته جمعی است که معمولا می گیرد در پایان از مسلمان و روزه ماه رمضان.

Widodo گفت: در جلسه هیئت دولت که اقدامات می تواند در جای خود قرار داده و در طول تعطیلات جدید برای کمک به “را برخی از آرامش برای مردم”.

وزیر کار و امور اجتماعی Juliari Batubara همچنین به خبرنگاران گفت که دولت قصد دارد به کمک ویژه به ساکنان جاکارتا در این سال به حد خروج از پایتخت در طول دوره تعطیلات که می افتد بیش از آوریل و مه.

نزدیک به 90 درصد از اندونزی مسلمان هستند و معمولا بازگشت به روستاها در پایان ماه رمضان, خرید لباس های جدید و بهره گیری از یک جشن با خانواده و دوستان خود.

06:00 GMT – استرالیا آغاز می شود قبل از تست بالینی برای واکسن

استرالیا ملی علم آژانس گفت: این آغاز اولین مرحله از تست بالقوه واکسن برای COVID-19 به عنوان آن می پیوندد یک مسابقه جهانی برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

قبل از تست بالینی توسط مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان (CSIRO) متشکل از تزریق بلاگها با دو بالقوه واکسن جریان بود در آن بالا مهار امنیت زیستی تسهیلات در نزدیکی ملبورن.

فاز اول خواهد شد در حدود سه ماه CSIRO مدیر بهداشت راب Grenfell گفته خبرگزاری رویترز اضافه کرد که هر نتیجه واکسن نمی خواهد در دسترس عموم قبل از اواخر سال آینده است. ثانیهاومان محاکمه یکی از این دو واکسن در حال آزمایش بود و انتظار می رود برای شروع در اواخر این ماه یا اوایل ماه آینده.

استرالیا گزارش کرده است در اطراف 5,200 موارد و 24 مرگ و میر.

بیشتر:

05:45 GMT – که انتظار مالزی موارد به اوج اواسط ماه آوریل

تعداد coronavirus موارد در مالزی است که انتظار می رود به اوج خود در اواسط ماه مارس سازمان بهداشت جهانی گفت:, و اضافه کرد که نشانه هایی وجود دارد از مسطح از عفونت منحنی.

“بر اساس اطلاعات موجود را که در کشور وجود دارد و پیش بینی شده است که مالزی را ببینید اوج در بيماران بستری در اواسط ماه آوریل” Ying-Ru حقیقت که سر از ماموریت و نماینده مالزی و برونئی و سنگاپور گفت: خبرگزاری رویترز در ایمیل و نظرات.

تعدادی از بیماران بدحال برآورد شده است برای رسیدن به اوج در هفته آینده, او گفت:. شده اند وجود دارد 2,908 موارد تایید شده در کشور و 45 مرگ و میر.

سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry

05:30 GMT – خلاصه ای از صبح امروز تحولات

من را بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی.

خلاصه ای از تحولات امروز صبح:

  • به نظر می رسد به ما اجازه خواهد داد که مسافران در هیئت مدیره زاندم کشتی کروز که در آن وجود دارد تعدادی از coronavirus موارد به پیاده در فلوریدا.
  • ایالات متحده نیز در حال برنامه ریزی برای تخلیه ملوانان از آن ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر است که موارد گزارش شده از این ویروس. کشتی در حال حاضر در گوام است.
  • استرالیا خوشبین است که آن “در خانه ماندن” اقدامات در حال کمک به کاهش میزان عفونت است.
  • نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در حال مسخره برای طرح خود را به ارسال دو ماسک برای هر خانوار در کشور است.

05:25 GMT – سلامت کارگران در فیلیپین نبرد نه تنها ویروس اما انگ

فیلیپین اتحاد دوم-بدترین coronavirus شیوع بیماری در جنوب شرقی آسیا و اما پزشکان و پرستاران در خط مقدم خود را به مبارزه با نه تنها یک ویروس اما ننگ از عفونت است.

به عنوان الجزیره آنا سانتوس گزارش از مانیل آنها شده اند turfed از خانه های خود گفت: به هیئت مدیره اتوبوس و حاضر در دکه ها و رستوران ها.

05:05 GMT – سفیر فیلیپین به لبنان می میرد COVID-19

Bernardita Catalla فیلیپین سفیر ایران در لبنان مرده است از COVID-19 در بیمارستانی در بیروت.

05:00 GMT – چین ارسال پرواز به انگلستان را به دانش آموزان خانه

یک پرواز اجاره در حال حاضر در راه خود را به لندن به جمع آوری یک گروه از دانش آموزان چینی که قادر به بازگشت به خانه. چین برگزار مشابه بازگشت پرواز از کشورها از جمله ایتالیا و ایران.

دولت چین می گوید آن را داده “بسته بهداشتی” با بیش از 11 میلیون ماسک و 500,000 ضد عفونی محصولات به دانش آموزان چینی در سخت-آمار کشور است.

04:55 GMT – کره جنوبی می گوید: 158 کوتاه مدت بازدید کنندگان در انزوا

کره جنوبی می گوید: 158 کوتاه مدت بازدید کنندگان جدا شده اند که در تعیین امکانات یک روز پس از آن آغاز شد اجرای دو هفته قرنطينه در هر ورود از خارج از کشور.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب در روز پنج شنبه نیز گفت: 224 کره جنوبی اتباع و 11 خارجی باقی مانده در فرودگاه در انتظار نتایج حاصل از ویروس آزمون پس از نشان دادن علائم زمانی که آنها وارد این کشور در روز چهارشنبه.

هشت اتباع خارجی محروم بودند پس از ورود آنها حاضر به قبول شده است.

04:30 GMT – آلمان موارد افزایش به بیش از 73,500

آلمان رابرت کخ موسسه می گوید: تعداد تایید coronavirus موارد در کشور افزایش یافته است به 73,522 در حالی که 872 که مردم از این بیماری است.

موارد افزایش 6,156 در مقایسه با روز قبل در حالی که مرگ و میر صعود 140.

04:15 GMT – جاز بزرگ الیس مارسیاس می میرد از ذات الریه در سن 85

الیس مارسیاس Jr, جاز, پیانیست, معلم و ایلخانی نیواورلئان موسیقی قبیله که شامل مشهور مجری پسران Wynton و برانفورد سالگی پس از مبارزه با پنومونی در آورده با coronavirus یکی از پسران خود گفت: اواخر روز چهارشنبه.

“ذات الریه شد چیزی که واقعی است که باعث مرگ خود را,” الیس مارسیاس III گفته آسوشیتد پرس. “اما آن را ذات الریه در آورده با COVID-19.”

85 ساله جاز ایلخانی زندگی در نیواورلئان. چهار نفر از شش فرزندان نوازندگان.

Ellis Marsalis

الیس مارسیاس دیده می شود در اینجا در New Orleans Jazz & Heritage Festival در سال گذشته از سوی ذات الریه در آورده با کروناویروس در سن 85 [فایل: سوفیا گرمر/AP Photo]

04:00 GMT – ژاپن آبه مورد حمله بیش از دو ماسک طرح

مردم در ژاپن که در پاسخ به یک وعده نخست وزیر شینزو آبه به ارسال دو قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت برای هر خانواده با مسخره.

هشتگ “Abenomasks” یک نخست وزیر را امضا “Abenomics” سیاست های اقتصادی روند در توییتر.

02:35 GMT – شنژن اعلام جارو ممنوعیت پرورش, مصرف حیات وحش

جنوب چین شهر شنزن صادر شده است گسترده ترین بان کی مون در عین حال در پرورش و مصرف حیوانات وحشی.

شنژن مقررات به طور دائم ممنوعیت تجارت و مصرف حیوانات وحشی, یک گام فراتر از توقیف موقت صادر شده توسط دولت مرکزی در آغاز شیوع فعلی. همراه با مار و مارمولک و دیگر حیوانات وحشی آن نیز ممنوعیت مصرف سگ و گربه دستش به گوشت.

کسانی که شکستن قانون جریمه خطر منعکس کننده ارزش حیات وحش کشف و ضبط شروع در 150,000 یوان ($21,400).

Coronavirus شده و ترسیم شده برای یک بازار در ووهان که به فروش حیوانات وحشی مانند pangolins و گربه گربه ها و همچنین بیشتر مرسوم کرایه مانند مرغ و ماهی.

02:30 GMT – استرالیا می گوید آن است که کاهش گسترش coronavirus

برخی از خبر خوب از استرالیا که در آن نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این کشور کاهش گسترش coronavirus و مجلس را بازگشایی بعد از چهارشنبه.

02:10 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کشتی کروز مسافران را تخلیه کردند در فلوریدا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مسافران در هیئت مدیره زاندم کشتی کروز تخلیه خواهد شد پس از این اسکله در فلوریدا.

Zaandam

این زاندم بود لنگر انداخت و کوبا بود اما پس از ممانعت از ورود مسافران گزارش COVID-19 علائم [کارلوس Lemos/سازمان حفاظت محیط زیست]

کشتی که در آن ده ها تن کاهش یافته است بیمار از coronavirus و حداقل دو نفر از آن منع شده است از چند کشورهای آمریکای جنوبی.

این زاندم و خواهر خود کشتی روتردام انتظار می رود به ما وارد آبهای اوایل روز پنج شنبه و بارانداز در فورت Lauderdale.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما شد “ارسال تیم پزشکی در هیئت مدیره کشتی” و در نظر گرفتن مردم و پس از آن غیر آمریکایی ها خواهد بود عودت.

02:10 GMT – کره جنوبی شروع مبارزات انتخاباتی برای انتخابات پارلمانی

کره جنوبی آغاز مبارزه برای 15 آوریل انتخابات پارلمانی در روز پنج شنبه با دولت در پاسخ به کروناویروس شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد انتظار می رود در میان رای دهندگان نگرانی های کلیدی.

وجود دارد 253 مستقیم کرسی و 47 کرسی های متناسب برای grabs با رای دهندگان قادر به بازیگران دو برگه های رای یک نامزد و یکی برای یک حزب سیاسی با توجه به Yonhap news agency.

South Korea

دولت در واکنش به شیوع کروناویروس انتظار می رود که در میان رای دهندگان نگرانی های کلیدی [Yonhap از طریق رادیو فردا]

01:55 GMT – plugs & TUNNELS هشدار در کامبوج قدرت اضطراری

دیده بان حقوق بشر گفت: کامبوج قانون اضطراری را فعال دیرین نخست وزیر کامبوج به محدود کردن آزادیهای مدنی و سیاسی, هدف رسانه ها و سرکوب مدافعان حقوق بشر است.

“این جارو تعریف نشده و بدون کنترل قدرت باید تنظیم کردن زنگ هشدار میان کامبوج دوستان و خیرین و” بشر آسیا مدیر براد آدامز در بیانیه ای گفت.

این گروه خواست کامبوج به ارائه پیش نویس جدید prioritising بهداشت عمومی و حفاظت از حقوق اساسی. این لایحه با توجه به رفتن به یک حزب ملی مجلس در هفته آینده است.

00:15 GMT – ملوانان به بود گرفته شده ناو هواپیمابر توسط جمعه: نیروی دریایی ایالات متحده

حدود 3000 ملوانان در هیئت مدیره یک ناو هواپیما که در آن coronavirus گسترش یافته است خاموش خواهد شد کشتی توسط جمعه مقامات نیروی دریایی گفت: در روز چهارشنبه.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت: برخی از نیاز به باقی می ماند در هیئت مدیره یو اس اس تئودور روزولت به حفاظت از کشتی و اجرای سیستم های بحرانی.

او گفت: حدود 1000 رفته در ساحل و این تعداد رشد را به حداقل 2,700 در چند روز. فقط زیر 100 از نزدیک به 5000 ملوان در کشتی در حال حاضر لنگر انداخت در گوام باید آزمایش مثبت برای ویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

حداقل 100 ملوانان در ناو هواپیما قرارداد COVID-19

00:00 GMT – اسرائیل وزیر بهداشت و همسرش تست مثبت برای coronavirus

اسرائیل وزیر بهداشت Yaakov Litzman و همسرش را آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر خود گفت: اواخر روز چهارشنبه.

وزارت بهداشت می گوید: 71 ساله و همسر او هستید احساس خوبی دریافت مراقبت های پزشکی و باقی خواهد ماند و در انزوا.

Litzman ترین ارشد اسرائیلی رسمی مبتلا به این ویروس و ادامه خواهد داد به کار از خانه.

—-

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (مارس 1) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>