Coronavirus موارد افزایش در هند برای ثبت هفتمین روز در یک ردیف

افزایش موارد همزمان با کشور جزئی بلند کردن اجسام از مستند.

هند گزارش کرده است یک رکورد افزایش در coronavirus موارد برای هفتمین روز متوالی با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

وزارت بهداشت گزارش داد که وجود داشته است را روزانه افزایش 6,535 coronavirus موارد آوردن تلفات به 145,380 موارد است. در مجموع وجود داشته است 4,167 رسما ثبت coronavirus مرگ و میر. این کشور در حال حاضر نقل مکان کرد به بالا 10 در نظر تایید coronavirus موارد است.

با وجود افزایش در موارد مقامات مشتاق بودند به استرس است که هند یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان و کشور در حال بهبود نرخ 41.61%. ]

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر واقعی تعداد آلوده شد مشخص نیست اما این کشور در حال حاضر افزایش یافته است تست ظرفیت 110,000 نمونه هر روز در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

افزایش موارد می آید پس از یک جزئی آسانسور در مستند نهاد در ماه مارس است. مسافرت داخلی در داخل کشور از سر گرفته شد روز دوشنبه به وزارت بهداشت توصیه کرد که تمام فرودگاه ها راه آهن و ایستگاه های اتوبوس به طور منظم بررسی و همچنین به عنوان حرارتی غربالگری در نقطه عزیمت و اجباری ماسک پوشیدن برای مسافران است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • رهبر مخالفان حزب کنگره راهول گاندی در انتقاد از دولت خود را برای دست زدن به بحران گفت که به اندازه کافی وجود ندارد و هماهنگی بین ملی و منطقه ای دولت در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در روز سه شنبه.

  “دو ماه پیش نخست وزیر [نارندرا] گفت: ما از رفتن به مبارزه 21-روز-جنگ علیه COVID,” او گفت:. “این او بود که انتظار ما خواهد شکست COVID ویروس در 21 روز. در حال حاضر ما در 60 روز و ما تنها کشور در جهان که در آن ویروس است که به صورت تصاعدی در حال افزایش است و ما در حال از بین بردن مستند.”

  “این بسیار روشن است که هدف و منظور ما مستند شکست خورده است,” او گفت:.

  کارشناسان به مدت طولانی می ترسید پتانسیل رمان coronavirus به انتقام ویران کردن در هند زیر منابع نظام سلامت در کشور که در آن ازدحام به خصوص در مناطق فقیر می کند, اجتماعی فاصله نزدیکی غیر ممکن است.

  برای یک کشور از اندازه آن هند نگران کننده نرخ پایین از پزشکان با کمتر از هشت پزشکی در هر 10000 نفر با توجه به آمار از چه کسی است. ایالات متحده در مقابل 26 پزشکان در هر 10000 نفر بیش از سه برابر جمعیت هند با توجه به همین آمار است.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>