Coronavirus موارد در آفریقا نزدیک به 100,000: به روز رسانی زنده

  • تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در آفریقا رسیده است 95,201 های آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است.
  • بیش از پنج میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید شده است به coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی و در حالی که برخی از 1.9 میلیون نفر بهبود یافته اند.
  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده 106,000 موارد در سطح جهانی بالاترین سطح در یک روز و در عین حال بالا بردن نگرانی از گسترش COVID-19 در کشورهای فقیر.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 21

12:05 به وقت تهران – یک در شش اسپانیایی کودکان افسرده در طول همه گیر: نظرسنجی

نزدیک به یک ششم کودکان اسپانیایی احساس کرده و به طور منظم افسرده در طول همه گیر با کسانی که از پس زمینه فقیر رنج بدتر یک موسسه خیریه گفته است.

اسپانیا تا به حال یکی از دقیقترین مستندات از جمله نگه داشتن کودکان در پشت درب برای هفته ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 28000 نفر.

نجات کودکان گفت: بررسی آن از مارس نشان داد که در حالی که در مستند بود را قادر می سازد بسیاری از خانواده ها برای لذت بردن از زمان بیشتر با هم, هنوز 17 درصد از کودکان احساس افسرده اغلب یا روزانه و جدید مشکلات اقتصادی شد و گسترش نابرابری.

11:53 GMT – بالقوه برای سرایت در Rohingya اردوگاه های پناهندگان بالا است: سازمان ملل متحد

آژانس پناهندگان سازمان ملل رئیس جمهور گفت که coronavirus موارد در Rohingya اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش تحت کنترل هستند اما هشدار داد که پتانسیل برای سرایت بالا بود.

“خوشبختانه ما دیده نمی شود عمده شیوع اگر چه در هفته گذشته دیده ایم در مورد پنج مورد تأیید پناهندگان با coronavirus” فیلیپو Grandi, سازمان ملل متحد, کمیساریای UNCHR الجزیره گفت: برای AJNewNormal نشان می دهد.

“…. [از آلوده Rohingya] خوب هستند آن را تحت کنترل اما البته پتانسیل برای سرایت وجود دارد,” او گفت:.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در اینجا.

11:09 GMT – آفریقا گزارش بیش از 95,000 موارد

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در آفریقا رسیده است 95,201 های آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است.

با توجه به آخرین داده های مرگ و میر در قاره اندکی در 2,997 در حالی که 38,075 مردم بهبود یافته اند.

آفریقای جنوبی ثبت 18,000 coronavirus موارد کمترین تعداد در این قاره است.

outside image - blog - 21 may - africa

مردم ایستاده در صف در طلوع آفتاب منتظر غذا بودن دست در ملی مستند در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی [کیم Ludbrook/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

11:07 GMT – نیجریه پزشکی اتحادیه به پایان می رسد لاگوس پزشکان اعتصاب

نیجریه بزرگترین پزشکی اتحادیه دستور داده است تا اعضای آن در پایتخت تجاری لاگوس به سر کار پایان دادن به یک اعتصاب بیش اتهام آزار و اذیت پلیس.

نیجریه انجمن پزشکی (NMA) پزشکان اتحادیه که دستور لاگوس اعضا به توقف کار به طور نامحدود از چهارشنبه شب در گفت و گو با دریافت اطمینان داد که پزشکان خواهد بود معاف از سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه و بنابراین می تواند اجازه حرکت آزادانه توسط پلیس.

11:03 به وقت تهران – با وجود بسته مرزهای آرژانتین به پرواز در خاخام به گواهی حلال گوشت

آرژانتین که در اجرا یکی از سخت ترین تعمیرات جهان ممنوعیت سفر قصد دارد به کمک منشور یک پرواز خصوصی را در خاخام ها از اسرائیل به گواهی گوشت در این کشور بسته بندی گیاهان برای حلال بازارهای سراسر جهان است.

سفر کلید آرژانتین که قادر به حفظ صادرات گوشت گاو به کلید خریدار اسرائیل تبدیل شده است که به طور فزاینده مهم با صادرات متوقف شده به اتحادیه اروپا و به شدت به خریدار اصلی چین است.

“تنها جایگزین شده است قادر به سعی کنید به ترتیب یک منشور در ترکیب با اسرائیل مشتریان و نظارت مجاز و هماهنگ توسط دولت گفت:” ماریو Ravettino سر از آرژانتین ABC گوشت صادرات کنسرسیوم.

Argentina entry

مردم در صف برای خرید مواد غذایی در خیابان بازار در طول این مستند در بوئنوس آیرس آرژانتین [Juan Mabromata/خبرگزاری فرانسه]

10:46 GMT – آفریقای جنوبی دانشمندان می گویند تا 50000 مرگ و میر ممکن است

آفریقای جنوبی می تواند تا 50000 coronavirus مرگ و میر و به عنوان بسیاری به عنوان سه میلیون عفونت در پایان سال به عنوان نیمکره جنوبی زمستان منجر به نرخ بالاتر از عفونت, علمی, مدل نشان داد.

این کشور در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از عفونت و مرگ و میر در این قاره با بیش از 18,000 شناسایی موارد و 339, مرگ و میر, اما ملی مستند ورود ششمین هفته کاهش عفونت.

با این حال دانشمندان و آمار استخدام وزارت بهداشت به مدل گسترش این بیماری گفت: این کشور می تواند بین 35,000 و 50000 coronavirus مرگ و میر در ماه نوامبر.

10:23 GMT – قطر استقبال ناتو ابتکار به ترابری coronavirus لوازم

قطر استقبال کرده است ناتو ابتکار به ترابری مورد نیاز پزشکی و منابع انسانی در حمایت از سازمان ملل متحد تلاش ها در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“قطر مفتخر است برای پیوستن به ناتو ابتکار به ارسال انسانی و تجهیزات پزشکی با هماهنگی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) برای مبارزه با COVID-19 در کشورهایی که نیاز به حمایت های خارجی,” وزارت امور خارجه سخنگوی Lolwah Alkhater گفت در توییتر.

“هواپیمایی قطر شرکت خواهد کرد در airlifting این منابع.”

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ همچنین با استقبال از پیشنهاد بریتانیا و قطر به ارائه ترابری دارایی با هماهنگی ناتو یورو آتلانتیک در واکنش به این فاجعه هماهنگی مرکز (EADRCC).

سازمان ملل متحد رسید صادر کرده است یک فراخوان جهانی درخواست کرد که مناسب نظامی و مدنی دفاع دارایی های در دسترس برای حمل و نقل انسان دوستانه و اقلام پزشکی مورد نیاز در طول بیماری همه گیر.

09:40 GMT – ایران می گوید: 10,000 آن سلامت کارگران مبتلا به کروناویروس

حدود 10000 ایران سلامت کارگران آلوده شده اند با coronavirus نیمه رسمی ایلنا به نقل از معاون وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت.

“حدود 10000 سلامت کارگران آلوده شده اند با این بیماری کشنده در ایران و برخی از آنها درگذشت” قاسم Janbabai گفت: با توجه به ایلنا.

09:33 GMT – اندونزی گزارش 973 موارد جدید بزرگترین روزانه پرش

اندونزی ثبت کرده است بزرگترین روزانه پرش در موارد آوردن تعداد کل موارد به 20,162 در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور است.

اندونزی تایید 973 عفونت های جدید و 36 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 1,278 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

09:30 GMT – ژاپن ممکن است بلند توکیو وضعیت اضطراری در اوایل هفته آینده: PM

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و گفت: ممکن بود که یک حالت اضطراری در توکیو و اطراف آن مناطق می تواند در نهایت به عنوان اوایل هفته آینده اگر تعداد coronavirus عفونت در ادامه به کاهش است.

“وضعیت اضطراری همچنان در توکیو, Hokkaido و مناطق دیگر. ما را به دیدار با کارشناسان (روز دوشنبه) برای به روز رسانی وضعیت در عفونت های” آبه به خبرنگاران گفت: پس از پایان وضعیت اضطراری در اوزاکا کیوتو و هیوگو استان.

“اگر وضعیت کنونی ادامه, این امکان وجود دارد که وضعیت اضطراری می تواند برداشته شود در آن مناطق است.”

بیشتر:

08:26 GMT – شرکت های هواپیمایی به دنبال قیمت بلیط قوانین به عنوان هند رزومه برخی از پروازها

شرکت های هواپیمایی باید چوب قیمت بلیط دستورالعمل صادر شده توسط هند هواپیمایی وزارت زمانی که آنها راه اندازی مجدد برخی از پروازهای داخلی, دو ماه پس از سفر هوایی متوقف شد با توجه به همه گیر وزارت گفته است.

شرکت های هواپیمایی باید پایبند به محدودیت های بالا و پایین از نرخ تعیین شده توسط وزارت در آن گفت: در یک متوجه, اما آن را انجام نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد مقدار.

شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داشت برای از سرگیری حدود یک سوم از عملیات خود را از روز شنبه با پیوستن به قوانین است که شامل هیچ وعده های غذایی در هیئت مدیره متوسط چک برای همه مسافران و کامل دنده محافظ برای خدمه وزارت گفت.

08:10 به وقت تهران – فیلیپین گزارش چهار مرگ و میر بیشتر و 213 عفونت

فیلیپین’ وزارت بهداشت تایید کرده است چهار coronavirus مرگ و میر و 213 مورد جدید.

در بولتن وزارت گفت: تعداد مرگ و میر به دلیل این بیماری همه گیر افزایش یافته بود به 846 در حالی که عفونت افزایش یافته بود به 13,434. اما 68 بیشتر بیماران بهبود آوردن تعداد کل بهبود به 3000.

08:04 GMT – UK بهداشت و درمان کارگران را آغاز محاکمه هیدروکسی کلروکین

بریتانیا بهداشت و درمان کارگران آغاز خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در یک دانشگاه آکسفورد به رهبری بین المللی محاکمه دو داروهای ضد مالاریا برای دیدن اگر آنها می تواند به جلوگیری از COVID-19 از جمله یک رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید مصرف شده است.

این ‘COPCOV’ مطالعه شامل بیش از 40 ، 000 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از اروپا و آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی برای تعیین اگر کلروکين و هیدروکسی کلروکین موثر در جلوگیری از coronavirus.

داروهای افزایش یافته است به شهرت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک طب پیشگیری در برابر ویروس با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین

07:40 GMT – روسیه رسمی مرگ و میر پیشی 3,000

روسیه رسمی coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است به 3,099 پس از انتخابات گفت: 127 نفر کشته در 24 ساعت گذشته.

روسیه مقامات گزارش 8,849 موارد جدید از coronavirus بالا بردن تعداد کل موارد به 317,554.

مسکو گسترش مستند تا مارس 31 عنوان COVID-19 عفونت افزایش می یابد

07:33 GMT – لوفت هانزا بسته در $10bn دولت نجات مقابله

لوفت هانزا است که در پیشرفته مذاکرات بیش از یک $9.9 میلیارد دلار (9 میلیارد یورو) دولت یونان که آلمان را 20 درصد سهام آن گل سرسبد شرکت هواپیمایی.

لوفت هانزا گفته یک معامله شامل دولت با در نظر گرفتن دو کرسی در هیئت نظارت بر آن, اما آن را تنها ورزش آن حقوق رای دادن در شرایط استثنایی مانند برای محافظت از شرکت در برابر تصاحب.

لوفت هانزا بوده است در گفتگو با برلین برای هفته بیش از کمک به آن کمک کند کنار آمدن با آنچه که انتظار می رود به یک سفر طولانی رکود شده است اما کشمکش بر سر چه مقدار کنترل عملکرد در ازای پشتیبانی می کند.

اینجا بیشتر بخوانید.

Lufthansa entry

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: در 20 مه که تصمیم گیری خواهد آمد ‘به زودی’ در یک پتانسیل نجات برنامه برای coronavirus زده هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا پس از هفته ها مذاکرات [Christof Stache/خبرگزاری فرانسه]

07:26 GMT – انگلستان در برخورد با مسائل فنی از پیگیری و ردیابی نرم افزار: وزیر

انگلستان در برخورد با مسائل فنی آن پیگیری و ردیابی نرم افزار را با استفاده از ردیابی سنتی به معنی تا زمانی که آن را توسط نورد امنیتی وزیر گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “جهان-ضرب و شتم” برنامه برای تست و ردیابی کسانی که مشکوک به داشتن شده است در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و در تاریخ 1 ژوئن.

آزمون و پیگیری برنامه است دیده می شود به عنوان یک معیار کلیدی برای بازگشایی این کشور نیز شده است گل نشسته با انتقاد پس از مخالفت نمایندگان مجلس گفت: قبل وعده یک رول در سراسر کشور-خارج از خدمات بهداشت ملی (NHS)-طراحی و توسعه برنامه های گوشی های هوشمند تضعیف شده بود و از اواسط این ماه است.

UK NHS app entry

ساکن جزیره موجود زنده با گوشی های هوشمند خود را نشان تازگی منتشر شده NHS Coronavirus تماس با ردیابی برنامه در راید [خبرگزاری فرانسه]

07:20 به وقت تهران – سنگاپور را تایید 448 موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید کرده است یکی دیگر از 448 coronavirus موارد مصرف شهر-دولت شمارش از عفونت به 29,812.

07:00 GMT – EasyJet به راه اندازی مجدد پروازها در ماه ژوئن با اجباری ماسک

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی easyJet گفت: تعداد کمی از پروازهای خواهد راه اندازی مجدد در 15 ژوئن و که مسافران و خدمه کابین تمام خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام سفر.

EasyJet هواپیما باید مبتنی شده از اواخر ماه مارس زمانی که coronavirus گسترش در سراسر اروپا اما این شرکت هواپیمایی گفت: آن را راه اندازی مجدد پروازهای داخلی در انگلستان و فرانسه از ژوئن 15 قبل از اضافه کردن مقصد دیگر بعد از آن.

EasyJet entry

کم هزینه خطوط هوایی easyJet گفت: تعداد کمی از پروازهای خواهد راه اندازی مجدد در 15 ژوئن [فایل: Matthew کودکان/رویترز]

06:30 GMT – چگونه coronavirus موارد به پنج میلیون نفر در سراسر جهان

بیش از پنج میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده است با جدید کروناویروس در سراسر جهان است.

نقطه عطفی را رقم رسیده بود تقریبا پنج ماه پس از اولین مورد گزارش شده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

آمریکا و روسیه و برزیل را به عنوان کشورهای با بیشترین تعداد موارد تایید شده.

اینجا بیشتر بخوانید.

Made with Flourish

___________________________________________________________________________________

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

___________________________________________________________________________________

04:48 GMT – اندونزی هشدار داد در برابر زودرس و کاهش محدودیت

گروه عمران در اندونزی هشدار داده اند دولت است که آن را نباید عجله به کاهش محدودیت های اعمال شده در کشور به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

Lapor COVID-19 یک جامعه مدنی داد شد به نقل از جاکارتا پست اعلام کرد که مرگ و میر در میان مشکوک coronavirus موارد در 18 استان باید آمار 3,833 به عنوان از آوریل 15. همراه با 1,242 مرگ و میر در میان موارد تایید شده از 20 مه این گروه گفت: تعداد کل مرگ و میر حداقل 5,075.

indonesia blog entry

کارکنان در لباس محافظ صحبت کردن با یک زن به عنوان مردم نشستن فاصله از هم جدا به عمل اجتماعی فاصله در حالی که در انتظار نوبت خود را برای ورود به یک جامعه مرکز بهداشت در اندونزی [Achmad ابراهیم/AP]

04:28 GMT – یونان به دنبال به سرعت آغاز فصل گردشگری در ژوئن 15

یونان مدتها در انتظار فصل گردشگری آغاز خواهد شد در 15 ژوئن با باز شدن فصلی هتل ها.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis می گوید پروازهای بین المللی آغاز خواهد شد رفتن به طور مستقیم به مقصد توریستی در ژوئیه 1.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز چهارشنبه Mitsotakis می گوید بازدید کنندگان خواهد بود موضوع را به نمونه coronavirus تست و “سلامت عمومی ما پروتکل را رعایت شود”.

وجود دارد 2,850 موارد و 166 مرگ و میر گزارش شده در کشور نزدیک به 11 میلیون نفر است.

greece blog entry

یک نگهبان از آثار باستانی می ایستد در وظیفه در آتن باستان شناسی در سایت, در, آتن, یونان [اورستیس Panagiotou/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

03:45 GMT – ژاپن پایان دادن به اورژانس سفارش در اوزاکا, دو, دیگر مناطق

ژاپن وزیر اقتصاد می گوید کارشناسان تایید کرده اند که یک دولت برنامه ای برای حذف یک coronavirus وضعیت اضطراری در اوزاکا و دو همسایه استان در غرب که در آن عفونت تلقی کند در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل در توکیو منطقه و Hokkaido.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت که کارشناسان در این نشست تصویب طرح برای بلند کردن و اندازه گیری در اوزاکا کیوتو و هیوگو.

این اندازه گیری خواهد شد در جای خود نگه داشته در توکیو و سه کشور همسایه استان و همچنین هوکایدو که در آن عفونت های آهسته اما مهار نیاز به بهبود بیشتر با توجه به AP news agency گزارش.

japan blog entry

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ سر برای کار در میان شیوع کروناویروس در اوزاکا ژاپن [Kyodo/کرج]

03:13 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند بودجه برای آمریکا, کاهش, رای گیری در همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به نگه دارید تا بودجه فدرال برای دو انتخابات میدان نبرد ایالت میشیگان و نوادا است که در حال تلاش برای آن را آسان تر و امن تر برای رای دادن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او بعد از حمایت دور از تهدید اما گیر با پشتیبانی نشده ادعا می کنند که گسترده رای گیری از طریق پست و ترویج “بسیاری از غیر قانونی”. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند رای گیری توسط پست الکترونیکی به عنوان یک گزینه امن در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها بدون شواهد و مدارک که از طریق پست رای گیری اجازه می دهد تا بسیاری از تقلب های گسترده و نگران است عمومی که در دسترس بودن گسترده ای می تواند بسیاری از مردم را به رای دادن است که جمهوری خواهان از دست دادن در ماه نوامبر.

02:50 GMT – کامبوج آسانسور ورود بان کی مون از شش کشور به عنوان coronavirus برطرف

کامبوج اعلام کرد که لغو ممنوعیت سفر گردشگران از ایران و ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه و ایالات متحده است.

در یک اطلاعیه اواخر روز چهارشنبه اعلام وزارت بهداشت و درمان گفت: بازدید کنندگان از این کشورها نیاز به ارائه گواهی بیش از 72 ساعت تایید که آنها عاری از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان مدرک از $50,000 پوشش بیمه درمانی.

بازدید کنندگان نیز نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

02:09 GMT – رکود-آمار ژاپن صادرات و واردات در پاییز به دلیل همه گیر

رکود-آمار ژاپن صادرات فرو نزدیک به 22 درصد در ماه آوریل این کشور در بدترین افت بیش از یک دهه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان تقاضای جهانی AP خبر داد.

وزارت دارایی همچنین گفت: واردات کاهش یافت و 7 درصد است.

کاهش صادرات بدترین پس از بحران مالی 2008 به صادرات وابسته به ژاپن در تلاش برای حقه بازی خطرات بهداشتی از COVID-19 با نیاز مبرم به حفظ اقتصاد رفتن.

ژاپن است که در ویژگی های رکود اقتصادی پس از رکود آغاز شد که در آخرین سه ماهه سال گذشته عمیق تر در ماه های ژانویه-مارس چهارم. تحلیلگران می گویند بدتر ممکن است پیش رو با توجه به اقتصادی درد همه گیر ممکن است در طولانی مدت.

Japan - coronavirus

خریداران در شهر یوکوهاما قدم زدن در یکی از شهر و مراکز کسب و کار در روز سه شنبه [Koji Sasahara/AP]

01:38 GMT – آنگلا مرکل: آلمان برش کمک های خارجی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید این کشور نخواهد بود برش کمک های خارجی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بیشتر برای کمک به کشورهای فقیر مورد نیاز است.

صحبت های روز چهارشنبه پس از یک ویدیو جلسه با روسای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و اقتصادی جهانی بدن مرکل اشاره کرد ماه گذشته توافق به توقف فقیر بدهی های کشورهای تعهدات و گفت که “تا آنجا که پایداری بدهی نگران است بیشتر مراحل باید به دنبال”.

اما او نمی طلسم کردن که آیا آلمان خواهد رفت تا آنجا که موافقت خود را بدهی.

01:17 GMT – نیوزیلند protocol wine studio پیشنهاد چهار روز کار در هفته

نیوزیلند نخست وزیر می خواهد کارفرمایان در نظر تعویض به چهار روز کار در هفته به عنوان یک راه برای ترویج گردشگری است که هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

Jacinda protocol wine studio گفت: در Facebook Live تصویری که مردم تا به حال آموخته زیادی در مورد انعطاف پذیری و کار از خانه در این کشور مستند بود که کاسته هفته گذشته است.

نیوزیلند صنعت گردشگری تا به حال حدود 10 درصد از اقتصاد است اما زمین به توقف در طول شیوع بیماری با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اقیانوس آرام جنوبی کشور مرزهای بسته باقی می ماند اما protocol wine studio گفت که تا آنجا که 60 درصد از گردشگری داخلی و انعطاف پذیر تر کار ترتیبات می تواند اجازه می دهد زلاند نو به سفر در کشور خود را دارند.

00:56 GMT – کره جنوبی-صادرات coronavirus تست کیت افزایش

کره جنوبی-صادرات coronavirus کیت های آزمایش انتظار می رود برای جمع آوری شتاب پایین جاده با تشکر به بالا در خارج از کشور تقاضا Yonhap news agency گزارش روز پنج شنبه به نقل از منابع صنعت.

Yonhap به نقل از وزارت غذا و دارو ایمنی عنوان کرد و گفت که 72 تست کیت های تولید شده توسط 46 شرکت های تایید شده اند برای صادرات است. این رقم شامل شش محصولاتی که موفق به کسب تایید برای استفاده به صورت محلی.

چند تست کیت سازان در حال حاضر مسجل سفارشات بیشتر در این سال نسبت به سال گذشته را در مجموع با Sugentech Inc تامین $49m ارزش معاملات به صادرات coronavirus تست کیت از تاریخ 1 آوریل. این شرکت تولید شده است از دو میلیون و کیت هر هفته این ماه است.

Test Kits

نمونه تست دستگاه های مورد استفاده در تشخیص coronavirus در حال بررسی بر روی یک خط تولید در نزدیکی سئول [فایل: اد جونز/خبرگزاری فرانسه]

00: 28 GMT – چین 2 جدید کروناویروس موارد 31 جدید موارد بدون علامت

چین را به کمیسیون بهداشت گزارش روز پنج شنبه دو coronavirus موارد تا پایان روز شنبه, از جمله یکی از وارداتی مورد.

سلامت آژانس همچنین گزارش 31 جدید بدون علامت موارد در سرزمین اصلی کمی بالاتر از 16 روز قبل.

00:19 GMT – روسیه مجموعه قرنطینه تسهیلات در سیبری

ارتش روسیه راه اندازی یک مرکز قرنطینه در سیبری معدن طلا که در آن صدها نفر از کارگران شده است با آلوده رمان coronavirus.

این الیمپیاد معدن در شهر Yeruda پدید آمده است به عنوان یک نقطه بالا سرایت با کارگران بیش از 800 تست مثبت برای COVID-19. امکانات جدید می تواند به جای به عنوان بسیاری از 2000 نفر از بیماران.

روسیه رتبه دوم را پشت سر ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 300,000 coronavirus موارد است.

مکزیک برطرف محدودیت با وجود افزایش در COVID-19 مرگ و میر

00:01 GMT – Large مشروط کوبا پزشکان کمک مکزیک با کروناویروس

حداقل 500 کوبا سلامت کارگران در حال کمک به مقابله با کروناویروس جدید در مکزیکو سیتی, مکزیک مقامات گفته خبرگزاری رویترز آن را به احتمال زیاد بزرگترین مشروط کمونیست به رهبری جزیره مستقر در سطح جهان به عنوان بخشی از پاسخ خود را به همه گیر.

شهردار کلودیا Sheinbaum علنا اذعان کرد حضور “چند” کوبا پزشکان مشغول به کار در این شهر بیمارستان برای کمک به را تشکیل می دهند کمبود نیروی انسانی اما او تایید نشده مقیاس استقرار.

فدرال وزارت بهداشت گفت: سلامت وجود دارد در حال حاضر 600 کوبا سلامت کارگران بر روی زمین است. هر دو منابع خواسته نمی شود شناخته شده است. کوبا برای دهه فرستاده متخصصان پزشکی به کشور در سراسر آمریکای لاتین و جاهای دوردست به آفریقا برای کمک به در طول بهداشت بحران.

__________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (20 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>