Coronavirus آغاز می شود خاموش کردن زندگی عمومی در سراسر آلمان

به دنبال در ایتالیا به عنوان یک هشدار از آنچه که می آیند رویداد بزرگ در آلمان لغو شده است و بسیاری از کسانی که می توانید در حال کار از خانه. کارشناسان می گویند زندگی باید پیشتر بیشتر به یک شانس ایستادن در کاهش ویروس.

با گسترش SARS-CoV-2 ویروس هل دادن تعداد موارد تایید شده در اروپا بالاتر روز به روز شیوع کروناویروس است ابتدا به یک اثر قابل مشاهده در زندگی روزمره در آلمان و فراتر از آن.

ایتالیا گرفته, مرحله بی سابقه ای از قرار دادن کل کشور از 60 میلیون نفر تحت قرنطینه محدود کردن جنبش و بستن فضاهای عمومی برای حداقل سه هفته. رویدادهای مهم لغو شده است و مدارس در حال تعطیل در سراسر کشور و تمام غیر ضروری مغازه ها نزدیک با مردم تنها مجاز به حرکت در اطراف برای کار یا بهداشت نیاز دارد. شورش رخ داده در زندان به سر می برند. این Corriere della Sera روزنامه نوشته است که “کل ایتالیا بسته است.”

چندین کشور اروپایی را آغاز کرده اند که به دنبال کت و شلوار: نروژ لیتوانی و ایرلند و اتریش بسته اند بیشتر مدارس. لیستی از بسته شدن در حال تغییر است با ساعت.

دفعات بازدید: آخرین coronavirus به روز رسانی در اینجا.

در آلمان که پس از ایتالیا و فرانسه و اسپانیا بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا دولت نیست با توسل به اقدامات شدید — هنوز. اما یک نظرسنجی جهانی انجام شده توسط شرکت تحقیقاتی ایپسوس در حال حاضر در اواخر فوریه نشان داد که 62 درصد از آلمانی ها حمایت خواهد قرنطینه اقدامات باید آنها را لازم تلقی می شود.

این جارو تلاش برای مهار این ویروس پس از اولیه بی میلی برخی از دولتها به طور قابل توجهی مختل کردن زندگی عمومی و متعاقبا بی ثبات کردن اقتصاد خود و باعث وحشت. اخیرا در مارس 3, هنگامی که تعداد موارد در اسپانیا در حال حاضر در حدود 200 وزارت بهداشت تاکید شد که هنوز هم وجود دارد “نه یک معامله بزرگ از انتقال در سطح ملی است.” در مارس 12, تایید موارد افزایش به حدود 3000 بود.

آهسته پاسخ یادآور چگونه مقامات در آلمان بریتانیا و فرانسه در ابتدا محدود گزارش در طول سال 1918 همه گیری آنفولانزای ترس آن را کاهش روحیه نیروهای افغان هنوز هم مبارزه با جنگ جهانی اول و حتی اسپانیا که اولین موارد گزارش شده از آنفولانزا — منجر به آن به اشتباه بودن لقب “آنفلوآنزای اسپانیایی” — در “تردید چون آنها می دانستند که این امر تاثیر منفی در اقتصاد به خصوص رشد صنعت گردشگری گفت:” Svenn-اریک Mamelund یک استاد پژوهش در اسلو شهری دانشگاه در نروژ که به بررسی تاثیر اجتماعی بوده است ،

ادامه مطلب: آنچه شما باید بدانید در مورد ما محدودیت های مسافرت از اروپا

بیشتر مردم ماندن در خانه

به طور فزاینده ای در آلمان کسب و کار شده اند تشویق کارکنان به دور ماندن از دفتر با یک نظرسنجی اخیر از بیش از 700 آلمانی ها توسط کسب و کار مشاوره استراتژی و نشان می دهد که 38 درصد از پاسخ دهندگان می خواستم برای کار از خانه. یک سوم گفتند که اجتناب از جلسات و نمایشگاه ها و رویدادهای مهم در هفته های آینده.

در روزهای اخیر وزیر بهداشت ینس Spahn توصیه می شود که بزرگ رویدادهای عمومی بود به تعویق افتاده و یا لغو شد و تقریبا همه از آلمان 16 متحده در حال حاضر ممنوع همه تجمعات با بیش از 1000 نفر حداقل تا آوریل است.

“ما در حال حاضر می دانیم که ما در مرحله کنونی از این بیماری همه گیر که در آن ما را عملا قطع تمام ارتباطات اجتماعی اگر ما می خواهیم به هر گونه شانس نگه داشتن تعدادی از افراد آلوده به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است” پاتریک Larscheid یک افسر بهداشت در برلین گفت: DW.

وی از مقامات در برلین را قاطع تر مراحل را برای توقف گسترش coronavirus. زندگی عمومی باید به طور موقت محدود به عنوان آنجا که ممکن است برای حفاظت از جمعیت بزرگتر.

تصمیم به انصراف از حوادث با بیش از 1000 بازدید کننده نمی تواند به اندازه کافی Larscheid گفت. هر فضایی که در آن مردم با هم در تماس نزدیک باید بسته شود.

“در غیر این صورت ما نمی خواهد بود قادر به کنترل آن نمی,” او اضافه می کند.

محدودیت های لازم

بوندسلیگا در ضمن اعلام کرده است که چندین فوتبال آینده برگزار خواهد شد خالی استادیوم با آلمان, لیگ برتر فوتبال (DFL) گفت: تصمیم گیری در نهایت می توان مورد به مورد و بر اساس. آلمانی فرهنگی شورای اسلامی گفت: فرهنگ و رسانه, بخش شده است “به شدت” با نمایشگاه و رویداد لغو شد. برخی از سینما و تئاتر را گزارش کرده اند مشتریان درخواست برای بازپرداخت اما انجمن فیلم و تئاتر گفت: در اوایل این هفته آن است که “در حال حاضر آگاه از هر گونه ضرر و زیان در فروش با توجه به کوروناویروس.”

ادامه مطلب: بوندسلیگا: “این طبیعی نیست به بازی بدون طرفداران’

مقامات بهداشتی می گویند این محدودیت ها لازم است به سرعت گسترش ویروس با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار روز چهارشنبه که نزدیک به دو سوم از جمعیت کشور می تواند تبدیل به آلوده از مردم ندارد و ایمنی. کلید در حال حاضر است که برای خرید زمان است.

“ما همبستگی حس مشترک ما و قلب ما برای یک دیگر قرار داده به آزمون و من امیدوارم که ما با تصویب این تست,” او گفت.

مرکل و حزب دموکرات مسیحی (CDU) را لغو کنفرانس برنامه ریزی شده برای مارس 25 زمانی که مرکل را به عنوان جانشین رهبر حزب CDU قرار بود انتخاب شود.

نگرانی برای سلامت روانی نابرابر اثرات

در حالی که موافقت با این, اجتماعی, فاصله اقدامات Mamelund با اشاره به یکی از غیر منتظره عارضه در شیوع: افزایش افسردگی و سایر اختلالات روانی. با اشاره به یک مطالعه در سال 1918 همه گیر که به شدت مختل زندگی روزانه برای ماه و در نهایت به کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان او گفت: “رها در ادغام اجتماعی با توجه به جداسازی و قرنطینه تجمع جرم در حال تعطیل و بسته شدن مدارس و کلیساها [و] درد و غم و اندوه به خاطر از دست دادن عزیزان به این بیماری منجر به افزایش تعداد خودکشی.”

در حالی که زمان COVID-19 شیوع است و تقریبا به عنوان جدی — و مردم امروز مسلما کمتر جدا شده با تشکر مدرن روش های ارتباطی — Mamelund گفت که او انتظار می رود برای دیدن بزرگ اجتماعی نابرابری وقتی که می آید به عفونت و مرگ و مير. او گفت: فقیر اقشار جامعه ممکن است فرصت کمتری برای کار از خانه و خود را منزوی همراه با کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت و فقیر به طور کلی سلامت عمومی.

“یک فرد مبتلا به بیماری های قلبی در غنی دولت رفاه [مانند نروژ] را بالاتر [شانس] از بازمانده های جدید کروناویروس از یک فرد مبتلا به بیماری های قلبی زندگی در یک کشور فقیر,” او گفت:.

تمیز کردن دست بدون لمس کردن

در حال حاضر شیوع این بیماری به نظر می رسد که تاثیر کمی در فعالیت های معنوی در آلمان است. این کشور از بزرگترین ادیان که تا کنون گزارش شده هیچ نشانه ای از کاهش حضور و غیاب با توجه به بررسی های انجیلی سرویس مطبوعاتی منطقه ای کلیساهای پروتستان و کاتولیک دایره اسقفی در اوایل ماه مارس.

کلیسا مقامات تاکید کرده اند که اقدامات پیشگیرانه مانند شستن دست و استفاده از مواد ضد عفونی کننده, توصیه های آن نیز پوشانده فضاهای عمومی و رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. آداب اجتماعی کارشناسان نیز chimed در ارائه بدون تماس با جایگزین های سنتی دست دادن — یک توصیه مرکل تکرار روز چهارشنبه گفت: مردم باید به یک نگاه دوستانه در چشم و لبخند به جای از دست دادن.

این اقدامات پیشگیری به نظر می رسد هدف قرار دادن خانه حداقل با راه آهن مسافران است. راه آهن اپراتور Deutsche Bahn گزارش شده است 20 درصد افزایش در استفاده از صابون و مواد ضد عفونی کننده پردازنده آن قطار در هفته های اخیر — هر چند داخلی سفر با قطار است کاهش با توجه به افزایش آگاهی از نیاز اجتماعی فاصله و متعدد مرز محدودیت هایی که اجرا شده اند در روزهای اخیر.

آیا مردم را چوب به بهبود بهداشت و از همه مهم دست شستن ارشاد همچنان نامشخص است. Mamelund یکی نیست بیش از حد خوش بینانه یادآوری 2009 H1N1 flu pandemic که به کشته شدن بین 151,700 و 575,400 مردم در سراسر جهان با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“مردم نیز بهتر است در شستن دست ها در سال 2009 در طول آنفولانزای اما من فکر می کنم مردم رفت و برگشت به فقیر عادات کاملا به سرعت پس از همه گیر شد,” او گفت:.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>