Coronavirus میدان نبرد شیفت به آمریکای لاتین زندگی می کنند به روز رسانی

  • برزیل‘s coronavirus شیوع بدتر شده در روز چهارشنبه و آمریکای جنوبی می تواند به زودی دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان به عنوان وزارت بهداشت گزارش 888 جدید مرگ و میر و نزدیک به 20 ، 000 عفونت های جدید در یک روز, هل دادن کل موارد به 291,579 و تقریبا 19,000 مرگ و میر.

  • پرو تعداد تایید coronavirus موارد پیشی گرفته 100,000 ساخت آن کشور با دوم بیشترین تعداد موارد در آمریکای جنوبی پس از برزیل. آن را تا بیش از 3000 مرگ و میر.

  • مکزیک ثبت بیش از 54,000 موارد و 5,666 مرگ و میر در حالی که شیلی را 53,617 موارد و 544 مرگ و میر.

  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده 106,000 موارد در سطح جهانی بالاترین سطح در یک روز و در عین حال بالا بردن نگرانی از گسترش COVID-19 در کشورهای فقیر.

  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.96 میلیون تایید موارد COVID-19 و بیش از 326,000 نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 21

00:56 GMT – کره جنوبی-صادرات coronavirus تست کیت افزایش

کره جنوبی-صادرات coronavirus کیت های آزمایش انتظار می رود برای جمع آوری شتاب پایین جاده با تشکر به بالا در خارج از کشور تقاضا Yonhap news agency گزارش روز پنج شنبه به نقل از منابع صنعت.

Yonhap به نقل از وزارت غذا و دارو ایمنی عنوان کرد و گفت که 72 تست کیت های تولید شده توسط 46 شرکت های تایید شده اند برای صادرات است. این رقم شامل شش محصولاتی که موفق به کسب تایید برای استفاده به صورت محلی.

چند تست کیت سازان در حال حاضر مسجل سفارشات بیشتر در این سال نسبت به سال گذشته را در مجموع با Sugentech Inc تامین $49m ارزش معاملات به صادرات coronavirus تست کیت از تاریخ 1 آوریل. این شرکت تولید شده است از دو میلیون و کیت هر هفته این ماه است.

00: 28 GMT – چین 2 جدید کروناویروس موارد 31 جدید موارد بدون علامت

چین را به کمیسیون بهداشت گزارش روز پنج شنبه دو coronavirus موارد تا پایان روز شنبه, از جمله یکی از وارداتی مورد.

سلامت آژانس همچنین گزارش 31 جدید بدون علامت موارد در سرزمین اصلی کمی بالاتر از 16 قبلی.

00:19 GMT – روسیه مجموعه قرنطینه تسهیلات در سیبری

ارتش روسیه راه اندازی یک مرکز قرنطینه در سیبری معدن طلا که در آن صدها نفر آلوده شده اند با رمان coronavirus.

این الیمپیاد معدن در شهر Yeruda پدید آمده است به عنوان یک نقطه بالا سرایت با کارگران بیش از 800 تست مثبت برای COVID-19. امکانات جدید می تواند به جای به عنوان بسیاری از 2000 نفر از بیماران.

روسیه رتبه دوم را پشت سر ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 300,000 coronavirus موارد است.

00:01 GMT – Large مشروط کوبا پزشکان کمک مکزیک با کروناویروس

حداقل 500 کوبا سلامت کارگران در حال کمک به مقابله با کروناویروس جدید در مکزیکو سیتی, مکزیک مقامات گفته خبرگزاری رویترز آن را به احتمال زیاد بزرگترین مشروط کمونیست به رهبری جزیره مستقر در سطح جهان به عنوان بخشی از پاسخ خود را به همه گیر.

شهردار کلودیا Sheinbaum علنا اذعان کرد حضور “چند” کوبا پزشکان مشغول به کار در این شهر بیمارستان برای کمک به را تشکیل می دهند کمبود نیروی انسانی اما او تایید نشده مقیاس استقرار.

فدرال وزارت بهداشت گفت: سلامت وجود دارد در حال حاضر 600 کوبا سلامت کارگران بر روی زمین است. هر دو منابع خواسته نمی شود شناخته شده است. کوبا برای دهه فرستاده متخصصان پزشکی به کشور در سراسر آمریکای لاتین و جاهای دوردست به آفریقا برای کمک به در طول بهداشت بحران.

__________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (20 مه) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>