Coronavirus: آنجلا مرکل مقبولیت بالا در میان بحران بهداشتی

آلمان به “ائتلاف بزرگ” به ضرب گلوله در تصویب رتبه بندی در میان گسترده بحران بهداشت عمومی به هر طریقی توسط COVID-19 بیماری همه گیر. پشتیبانی از راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب کاهش یافته است.

یک هفته ای از حکومت های محدود از آزادی های مدنی توقیف مغازه ها و رستوران ها و برنامه های که در مسیر مردم حرکت و بی سابقه بدهی های عمومی است که تم ما ممکن است روبرو می شوند در dystopian فیلم. اما این روزها با دولت آلمان تحمیل تا کنون اقدامات سختگیرانه تر برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus جمله طرفداران کم رنگ در مقایسه با واقعیت است.

در عین حال بسیاری از آلمانی ها از سن رای گیری تایید اقدامات تحمیل شده بر اساس یک نظرسنجی که به سفارش پخش عمومی ARD و انجام شده توسط infratest dimap. در سراسر طیف سیاسی, آلمانی خیال اقدامات انجام شده مناسب است. در واقع 72 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که راضی هستند با دولت و مدیریت بحران است. تنها سه نفر از هر ده مهم دولت است.

یک ماه پیش 25 درصد از آلمانی ها گفت: آنها می ترسید آنها و یا بستگان خود را می تواند قرارداد این رمان coronavirus. در حال حاضر 51 درصد نگران این می تواند اتفاق می افتد. وجود تنوع بین گروه های سنی در این زمینه. در حالی که 53 درصد از کسانی که بیش از سن 65 گفت: آنها نگران ابتلا به ویروس 45 درصد از کسانی که در زیر سن 40 گزارش چنین نگرانی.

Most Germans of voting age approve of the measures imposed by the German government

آلمانی ها حمایت اجتماعی فاصله

اکثریت قریب به اتفاق آلمان تایید سخت اجتماعی فاصله قوانین معرفی سراسر کشور در 23 مارس. در سراسر طیف سیاسی, 93% باور آنها مناسب است.

با توجه به نظرسنجی در مورد نیمی از آلمانی ها را به طور داوطلبانه نصب یک برنامه تلفن هوشمند است که آهنگ coronavirus عفونت و مردم حرکات برای هشدار دادن به کاربران ممکن است خطر ابتلا پاتوژن. نیم دیگر را رد کرد برنامه. بسیاری از استناد به اطلاعات مسائل مربوط به حریم خصوصی.

Germans support social distancing

می توانید بیمارستان آلمان برای مقابله ؟

دو سوم از کسانی که آرای گفت: آنها را بزرگ و یا حتی خسته کننده اعتماد به نفس است که در آلمان سیستم بهداشت و درمان و پزشکان را مدیریت برای مقابله با این بیماری همه گیر. حتی پس از ده مصاحبه شوندگان شک آلمان دارای منابع کافی برای درمان تمام بیماران. آنها تا حدودی و یا حتی عمیقا نگران آن است که هر بیمار دریافت درمان پزشکی نیاز دارند.

آزادی های مدنی در خطر است ؟

اگرچه پشتیبانی گسترده ای برای اجتماعی فاصله اعمال قوانین در سراسر کشور چهار نفر از هر ده آلمانی ها نگران آزادی های مدنی ممکن است بازسازی پس از همه گیر را تصویب کرده است. حامیان جایگزین برای آلمان (AfD) و حزب چپ ها بیشتر نگران این چشم انداز. همچنین 40 درصد از کسانی که شناسایی به عنوان اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و یا مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) رای دهندگان به اشتراک گذاری این ترس است.

Four out of ten Germans worry civil liberties may not be restored after the pandemic has passed

آلمانی ها نگرانی در مورد پیامدهای اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. 75% گزارش عالی و یا شدید نگرانی است که اقتصاد آلمان را در آمار. تا کنون بسیاری از آلمانی ها هستند نه بیش از حد خود را نگران امرار معاش خود. در عین حال دو سوم از این مصاحبه گفت: آنها از ترس خود را در وضعیت مالی می تواند بدتر.

Germans worry most about the economic repercussions of the coronavirus pandemic

دولت تصویب رأی

به طور کلی دولت تصویب رتبه بندی هستند. در حالی که در اوایل ماه مارس شش از ده آلمان گفت: آنها مخالف دولت سابقه این در حال حاضر معکوس شده است. ائتلاف حاکم — متشکل از سوسیال دموکرات (SPD) اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) — محبوب ترین دولت پس از پخش عمومی ARD شروع راه اندازی این نظر سنجی سری در سال 1997.

این ائتلاف نه تنها محبوب با SPD CDU و CSU رای دهندگان. بسیاری از حامیان سبزها و دموکرات آزاد (FDP) تصویب دولت اخیر سیاست گذاری به عنوان به خوبی. به عنوان نیمی از حزب چپ هواداران. هنوز هم تنها در شش AfD رای دهندگان حمایت ائتلاف.

How would voters cast their ballots if a general election were held on Sunday?

CDU و CSU محبوب ترین هستند

پس چگونه خواهد رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند اگر یک انتخابات عمومی روز یکشنبه برگزار شد?

SPD است که با بهره گیری حداقل از دولت را تصویب امتیاز افزایش — تنها 16 درصد از پرسش شوندگان را برای رای دادن به آنها. SPD وزیر دارایی اولاف شولز تنها SPD مجلس با بهبود رتبه بندی. او به ثمر رساند یک امتیاز از 63 درصد (+17 نسبت به ماه گذشته) قرار می دهد که او تقریبا در همان وضع به عنوان صدراعظم مرکل با یک امتیاز از 64% (+11).

وزیر بهداشت ینس Spahn تایید اعتبار (60%; +9) و کسانی که امور اقتصادی وزیر پیتر Altmaier (51%; +13 در مقایسه با ژانویه) را به بالاترین رکورد در این مجلس مدت است. هر دو Spahn و Altmaier متعلق به حزب CDU. بدیهی آلمانی تایید قانونگذاران که امور را به دست خود در میان این بحران به عنوان دولتی باواریا برتر مارکوس Söder تایید اعتبار (58%; +16) نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>