کروناویروس و 2020 مبارزات: متحده mull نحوه رسیدگی باقی مانده مقدماتی

به عنوان 2020 چرخه انتخابات وارد مرحله بی سابقه ای از مجازی مبارزه و اجتماعی فاصله نامزدها و مقامات حزب در حال کشتی با چگونه به بهترین تنظیم در میان گسترش سریع coronavirus.

وجود دارد حداقل 1,701 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و 40 coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

لحن به ABC News Live ظهر ET هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

در اینجا چگونه به چرخه انتخابات به سرعت در حال تغییر.

لوئیزیانا در حال حرکت اولیه به 20 ژوئن نقض زمان DNC قوانین ،

لوئیزیانا, وزیر امور خارجه, Kyle Ardoin جمعه اعلام کرد که اصلی بود که مجموعه ای را در مارس 4 شده است به تعویق افتاد و به تاریخ 20 ژوئن — یک حرکت است که کمیته ملی حزب دموکرات گفت: اجرا می شود گرفتار این کمیته را “حکومت در زمان” پس از تمام مسابقات باید برگزار شود و قبل از ژوئن 9th.

Ardoin گفت: او درخواست تعویق انداختن اولیه “از فراوانی از احتیاط برای لوئیزیانا رای دهندگان رای گیری مقامات و رای گیری عمومی به عنوان یک کل است.”

کلید ذینفعان در تصمیم گیری بود برای محافظت از “انتخابات در روز رای گیری در کمیسیون. بیش از نیمی از این کمیسیون بیش از سن 65 جمعیت است که به خصوص در معرض این بیماری است.

“امن و انتخابات هم به معنی ایمنی به مردم لوئیزیانا” Ardoin گفت.

او گفت که آنها سعی در پیدا کردن راه برای برگزاری انتخابات “اما نگه داشته در حال اجرا به سد پس از سد.”

Ardoin گفت که او مطمئن است که اگر هر دولتی با تاخیر در خود انتخابات و این که او “است واز هر گونه تماس از سایر انتخابات.”

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: او ثبت خواهد جداگانه اجرایی جهت تصویب درخواست.

“محدودیت در گردهمایی از 250 نفر و یا بیشتر در سطح ایالت است که بر اساس فدرال CDC هدایت داده شده جامعه گسترش است که ما در حال حاضر تجربه. این مراحل لازم را برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم لوئیزیانا از خطر COVID-19” او در بیانیه ای گفت.

در پاسخ به لوئیزیانا, منشی, از دولت درخواست, DNC اشاره می کند که تغییر اولیه به 20 ژوئن نقض کمیته “حکومت در زمان” پس از تمام مسابقات باید برگزار شود و قبل از ژوئن 9th. هر گونه تخلف از قوانین می تواند در نتیجه یک نماینده مجازات است.

تمام مسابقات باید اتفاق می افتد در ماه ژوئن 9 و نمایندگان باید انتخاب ژوئن 20, همانطور که در قوانین تصویب شده توسط کامل DNC.

قوانین و آیین نامه کمیته در DNC را در حال حاضر به نقد و بررسی این درخواست است.

“ما همچنان به همکاری با هر دولت به عنوان آنها خود را تنظیم کنید نماینده انتخاب طرح در اطراف coronavirus. این تغییر را نقض می کنند ما قانون بر زمان فراهم می کند که همه کشورها خود را نگه دارید مسابقات در ماه ژوئن 9th. هر گونه تخلف از قوانین ما می تواند منجر به یک پنالتی که شامل یک دولت دست دادن حداقل نیمی از نمایندگان خود را” یک DNC سخنگو گفت: ABC News. “این تغییر خواهد بود بررسی قوانین و آیین نامه کمیته.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در پاسخ به تعویق افتادن. بایدن معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر کیت Bedingfield منتشر شد بیانیه تشویق کسانی که هنوز به خوبی برای بیرون رفتن و رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب سهشنبه و نشان می دهد کسانی که در معرض خطر هستند یا شده اند در معرض کشف راه های دیگر برای رای دادن.

“رای گیری است که در قلب خیلی از کسانی که ما به عنوان یک دموکراسی است. به عنوان انتخاباتی کار با مقامات بهداشت عمومی در حال نشان دادن در سراسر کشور ما انتخابات انجام می شود با خیال راحت در مشورت با مقامات بهداشت عمومی. اگر رای دهندگان احساس سالم نه برگزاری نمایشگاه علائم و باور نمی آنها بوده ام در معرض COVID-19 لطفا رای در روز سه شنبه. اگر رای دهندگان اعضای خطراند, برگزاری نمایشگاه علائم شده اند و یا در معرض تشخيص مورد COVID-19 ما آنها را تشویق به کشف غیابی و رای دادن از طریق پست گزینه” Bedingfield بیانیه بخوانید.

در همین حال مقامات در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو منتشر شد بیانیه مشترک گفت: آنها “اعتماد به نفس است که رای دهندگان در کشورهای ما می توانید با خیال راحت و ایمن رأی دهی در این انتخابات که در غیر این صورت سالم نظرسنجی کارگران می توانند و باید در انجام وظایف میهنی در روز سه شنبه.”

“به عنوان هر یک از ما چهار متحده آماده شدن برای رای دهندگان به پای صندوق های رای در روز سه شنبه, مارس 17, 2020, ما در حال همکاری نزدیک با مقامات بهداشتی دولت به اطمینان حاصل شود که نظر سنجی ما کارگران و رای دهندگان می تواند اعتماد به نفس است که رای گیری امن است” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

دو سوم از آمریکایی ها نگران پیمانکاری coronavirus به عنوان کشور, هایش با بحران رو به رشد: نظرسنجی

دو سوم از آمریکایی ها نگران هستند که آنها و یا کسی که آنها را می دانم که خواهد شد شما با رمان coronavirus اما در یک کشور در حال رشد حزبی تقسیم سیاسی قبیله گرایی است که با داشتن یک تاثیر بزرگ وقتی که می آید به اضطراب بیش از این بیماری با توجه به جدید ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

اگر چه فشارهای بیش از coronavirus بالا است آن را نیز به شدت می شکند همراه حزبی خطوط. در میان دموکرات ها 83% نگران گرفتن coronavirus از جمله 47 درصد است که بسیار نگران و در میان جمهوری خواهان 56% نگران هستند از جمله تنها 15 درصد است که بسیار نگران هستند. تنها 17 درصد از دموکرات ها نگران هستند در حالی که بزرگتر 44 درصد از جمهوری خواهان نگران هستند.

ادامه مطلب نظرسنجی یافته است در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس بایدن یک “پوسیدن جسد یک نامزد” در توییتر

رشد همه گیر متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی از افزایش حملات خود را بر دموکرات سناتور جو بایدن—در حال حاضر تماس با معاون رئیس جمهور سابق یک “پوسیدن جسد یک نامزد” در توییتر.

در یک صدای جیر جیر در جمعه رسمی تهمت کمپین حساب به نظر می رسد به تکرار نظر قطعه از واشنگتن تایمز انفجار بایدن به عنوان آنچه که آنها به نام “پوسیدن جسد یک نامزد.”

این توییت به شرح زیر بایدن ادامه انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و از شیوع کروناویروس. معاون سابق رئیس جمهور سخنرانی طراحی شده برای چکش مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع روز پنج شنبه با این استدلال که این ویروس تا به حال “گذاشته لخت شدید کاستی های دولت فعلی است.”

ساعت بعد رئیس جمهور خود را اخراج در بایدن در توییتر و سعی کردم به استفاده از اوباما/بایدن دولت دست زدن به آنفولانزای خوکی در سال 2009 به استدلال خود در پاسخ به کروناویروس شده است “یکی از بهترین است.”

ABC اخبار کریس Donato, Kendall Karson مالی ناگل و خواهد Steakin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>