کروناویروس و حقوق اساسی: آیا دولت مجاز به انجام این کار ؟

آلمان تاسیس دموکراسی است. اما در شرایط اضطراری ممکن است وجود داشته باشد قابل توجهی تهاجم به حقوق اساسی. یک نمای کلی از حقوقی پیچیده وضعیت در آلمان است.

بایرن در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری افراطی ترین اندازه گرفته شده تا کنون در مبارزه با کروناویروس در آلمان است. دولت برتر مارکوس Söder گفت: یکی از دلایل اصلی برای گرفتن این اندازه گیری شد و برای فعال کردن پرسنل کمکی آتش نشانی و خدمات امداد و نجات قرار می گیرد و تحت فرماندهی واحد — یا حداقل به ارمغان آورد با هم بیشتر به راحتی. این است که به طور معمول به عهده مقامات محلی و یا به صورت جداگانه و اداری مناطق و شهرستانها.

بعلاوه تمام بیمارستان ها در بایرن در حال حاضر به طور موثر تحت کنترل دولت است. آنها گفته شده است به تمرکز بر روی مبارزه با کروناویروس. در اعلام “وضعیت فاجعه” است — نه تنها در بایرن به قرعه کشی لیست پزشکان بازنشسته و یا پزشکان عمومی و در صورت لزوم به آنها نیاز به نقل و. افراد خصوصی نیز موظف به کمک به. اما به عنوان هر یک از دولت فدرال خود دفاع مدنی قانون وجود دارد تفاوت های بین آنها را در جزئیات.

ادامه مطلب: خون در زمان تاج: چرا کمک های مالی مورد نیاز بیشتر از همیشه

چه شده است که وضعیت در حال حاضر ؟

عمل در حال حاضر گرفته شده در سراسر کشور مطابق با عفونت قانون حفاظت در سال 2001 است. این به تنهایی می تواند به معنای محدودیت های شدید به زندگی مردم و حقوق اساسی. این با توجه به بند 17 قانون هستند و آزادی های فردی شهروندان آزادی جنبش آزادی اجتماعات و مصونیت از خانه است.

ممنوعیت تجمع جرم در حال حاضر به اجرا در آمده است. Quarantining از موارد مشکوک نیز اتفاق می افتد مطابق با قانون است.

ادامه مطلب: Coronavirus سردرگمی در مورد ایمنی از ایبوپروفن

چه چیزی می تواند گام های بعدی?

آلمان هنوز اعمال شده به طور کلی حکومت اما این بیش از حد امکان پذیر خواهد بود.

در یک وضعیت فاجعه بیشتر محدودیت نیز امکان پذیر است و هر ایالت قوانین خاص خود را دارد در این زمینه. به عنوان مثال در تورینگن را نشان می دهد تا چه حد این محدودیت ها می تواند به. وجود یک منطقه آسیب دیده می تواند محاصره و محرمانه بودن ارتباطات از راه دور می تواند بازنویسی شود به این معنی است که تماس های تلفنی می ره. حق مالکیت از اموال خود را در یک خانه یا زمین – نیز می تواند محدود.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم: من باید یک پزشک را ببینید?

چه اتفاقی می افتد در یک دولت ملی اضطراری ؟

هیچ کشور فاجعه قانون وجود دارد اما به اصطلاح اضطراری ، این افتراق بین حالات مختلف از نظر داخلی و خارجی تهدید برای مثال بیماری های همه گیر و یا حمله نظامی.

این بسته های قانونی یک مکمل به آلمان قانون اساسی بود و تنها در سال 1968 و پس از آن تنها پس از بحث های زیادی گرم. مردم هنوز هم زخم خورده دیکتاتوری نازی ها وجود دارد و قابل توجه بود نگرانی در مورد ایجاد یک دولت استبدادی.

در میان چیزهای دیگر, اورژانس قوانین تنظیم چگونه فدرال متحده می تواند کمک به یکدیگر – ارسال توسط افسران پلیس ، دولت فدرال همچنین می توانید فرض کنترل عملیاتی و استقرار ارتش آلمان داخلی است که در غیر این صورت ممنوع است.

ادامه مطلب: چرا coronavirus ترس نامتناسب در مقایسه با دیگر خطرات بهداشتی

فدرال متحده می تواند داده مرکزی-دستورالعمل صادر شده. قانونی توزیع ظرفیتهای بین فدراسیون روسیه و ایالات آن نتیجه خواهد بود دوباره تنظیم یا دقیق تر: متمرکز است.

اعلام وضعیت اضطراری نیز مستلزم محدودیت های قابل توجهی از حقوق اساسی. محرمانه بودن مکاتبات می تواند به حالت تعلیق درآمد. شهروندان می تواند به طور موقت محروم از حق خود برای حرکت آزادانه. آن خواهد بود که مسئولیت آلمان فدرال, دولت برای اعلام وضعیت اضطراری است. این هرگز اتفاق افتاده در 70 سال تاریخ جمهوری فدرال.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>