Coronavirus: آمریکا مسافران کروز در قرنطینه ما پایگاه

بیش از 300 آمریکایی مسافران کشتی کروز از جمله 14 که تست مثبت برای coronavirus بودند که در قرنطینه پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس روز دوشنبه پس از ورود به ژاپن در پروازهای چارتر یک شبه.

یک هواپیمای حامل مسافران کروز لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا درست قبل از نیمه شب یکشنبه در حالی که دیگری وارد در لککلند ایر فورس بس در تگزاس اوایل روز دوشنبه. مسافران باقی خواهد ماند و در این پایگاه به مدت دو هفته.

ژاپن وزیر دفاع تارو Kono توییتی قبل از آن که سربازان ژاپنی به کمک حمل و نقل 340 ما مسافران در 14 اتوبوس از بندر یوکوهاما به توکیو فرودگاه هاندا. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز.

بیشتر:

ایالات متحده گفت: آن چیده شده برای تخلیه چرا که مردم در الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس جدید شده است که گسترش در آسیا است. برای خروج آمریکایی ها تخلیه کاهش کوتاه مدت 14 روز در قرنطینه آغاز شد که در هیئت مدیره کشتی کروز فوریه 5.

وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees دریافت تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز از آنجا که آنها تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. آنها بودند که نگهداری جدا از دیگر مسافران پرواز, وزارت امور خارجه ایالات متحده و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

معلوم نیست که پایه 14 که تست مثبت برای این ویروس به رفت.

مقامات گفت: evacuees که وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس خواهد بود قرار دارد در مکان های مختلف از بیش از 200 دیگر آمریکایی بودند که در حال حاضر در حال قرنطینه در این پایگاه در یک هتل. کسانی که شده اند در این پایگاه از اوایل ماه فوریه زمانی که آنها وارد پروازها از چین است.

هیچ تراویس نیروی هوایی را در تماس با, مسافران, مقامات گفت.

در حال حاضر که آنها در آمریکا و کشتی کروز مسافران باید از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی – معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

US Coronavirus

یک گروه از آمبولانس از سلنو اورژانس تعاونی مرحله در مرکز بازدید کنندگان در پایگاه نیروی هوایی تراویس در مجاورت Fairfield, کالیفرنیا [هکتور Amezucua/AP Photo]

استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز از مسافران است. دولت های دیگر از جمله کانادا و هنگ کنگ نیز نیاز مسافران به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه.

ژاپن اعلام کرد در روز دوشنبه یکی دیگر از 99 عفونت در الماس شاهزاده خانم بالا بردن کشتی تعداد کل موارد به 454. به طور کلی ژاپن 419 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ. آمریکا تایید کرده است و 15 مورد در داخل کشور. به طور جداگانه یک شهروند ایالات متحده درگذشت در چین است.

آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک تصمیم گرفتند به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای یکی دیگر از ترک کشتی کروز به پرواز به ما. Cheryl Molesky گفت: افزایش تعداد بیماران در کشتی میان به تصمیم گیری.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه” شریل Molesky قبلا گفته تلویزیون NHK در ژاپن است. “این فقط یک کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.”

او فرستاده آسوشیتد پرس خبر گزاری یک ویدیو از او و شوهرش سوار شدن به هواپیما با دیگر آمریکایی.

“خوب خسته هستیم اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس,” او گفت:.

برخی از مسافران گفتند که تصویب این فرصت را به پرواز به آمریکا به دلیل اضافی قرنطینه. نیز وجود دارد نگرانی در مورد اینکه در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

یکی از آمریکایی Matthew Smith گفت: در یک توییت در روز یکشنبه که او را دیدم یک مسافر بدون ماسک صورت صحبت کردن در محله های نزدیک با یکی دیگر از مسافر. او گفت که او و همسرش scurried دور.

“اگر وجود دارد عفونت های ثانویه در هیئت مدیره این است که چرا” او گفت:. “و شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

او گفت: ما مقامات بهداشتی که برای بازدید اتاق خود را ظاهرا تعجب است که زن و شوهر تا به حال تصمیم به ماندن و خواست آنها ،

“با تشکر میکنیم اما خوب” اسمیت گفت که او به آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>