Coronavirus تغییر 2020 انتخابات در راه اساسی

این طبیعت بی سابقه ای گسترش سریع از coronavirus است در بسیاری از جهات اساسا تغییر زمان مرحله از سال 2020 چرخه انتخابات.

تا کنون حداقل 1,323 موارد از رمان coronavirus یا COVID-19, تایید شده اند در ایالات متحده روز شنبه به عنوان حوادث بیشتر در حال لغو سراسر کشور است. سی و هشت نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده در حال حاضر دارای هشتم-بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان است.

لحن به ABC News Live ظهر ET هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

برای برخی از 2020 نامزد این بیماری همه گیر به معنای لغو, رویدادهای میزبانی “مجازی” نسخه از دیگران, و یک میزبان از دیگر تغییرات است. برای دیگر نامزدها حوادث همچنان به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان آنها مشورت با مقامات بهداشت عمومی.

در اینجا چگونه به چرخه انتخابات به سرعت در حال تغییر.

آینده Dem بحث نقل مکان کرد و از ققنوس به DC

یکشنبه شب بحث دموکراتیک – برای اولین بار به ویژگی های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز سر-به-سر – در حال حاضر حرکت از آریزونا به سی ان ان استودیو در واشنگتن, DC.

بحث برگزار خواهد شد در سی ان ان استودیو و نمی خواهد که مخاطبان زندگی می کنند.

Univision لنگر خورخه راموس تصمیم گرفته است به دیگر وزش بحث چرا که او گفت که او “در نزدیکی با کسی که در تماس مستقیم با یک فرد است که آزمایش مثبت برای coronavirus” DNC اضافه شده است.

“راموس و شخص او در تماس هستند و در سلامت خوب است و نشانه ای رایگان” DNC گفت.

راموس پاک شد توسط متخصصان پزشکی اما تصمیم “از فراوانی احتیاط” DNC گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در حال حاضر نوبت به “مجازی حوادث” زیر ABC اخبار گزارش

در ضمن در میان مداوم رمان coronavirus تهدید و ترس از گسترش ویروس در آمریکا و به عنوان رئیس جمهور تهمت به طور موقت لغو کمپین حوادث مبارزات انتخاباتی خود و کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که در حال حاضر تغییر تمام رویدادهای جاری در برنامه به مجازی RNC مقامات بگویید ABC News.

جزئیات بیشتر از نحوه RNC برنامه ای برای تغییر حوادث حاضر نمی شد فورا در دسترس است.

حرکت آمد و در اواخر روز پنجشنبه پس از انتشار یک ABC News در گزارش جزئیات صدها نفر از حوادث که staled به جای شروع در روز جمعه. مغلوب ساختن پیشی جستن کرگدن عملیات زمینی یک تلاش مشترک بین RNC و کمپین به نام تهمت پیروزی برنامه ریزی شده بود در فرد و “ملی هفته آموزش” با حوادث در سراسر ایالات متحده از جمله در کشورهای که اعلام وضعیت اضطراری — مانند فلوریدا و کلرادو است.

خود را قوی انتخاب مجدد عملیات برنامه ریزی شده برای برگزاری حدود 500 حوادث در سراسر کشور شروع جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرگدن عملیات زمینی است که در یک تلاش مشترک بین کمیته ملی حزب جمهوری خواه و کمپین (تهمت پیروزی) برنامه ریزی شده بود “ملی هفته آموزش” مجموعه ای برای شروع جمعه با حوادث در حال وقوع در سراسر کشور (از جمله متحده به شدت تحت تاثیر ویروس) —و همانطور که در حال حاضر کمپین حوادث در حال حرکت رو به جلو به صورت عادی دو حزب جمهوری خواه منابع بگویید ABC News.

بین ماه های مارس 13-19 تهمت پیروزی تا به حال حدود 470 حوادث کشیده در سراسر ده ها تن از کشورها به عنوان مبارزات انتخاباتی تبدیل می شود نسبت به انتخابات عمومی و رمپ تا آن زمین بازی تلاش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • بسیاری از حوادث در برنامه بودند مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رهبری دوره های آموزشی که معمولا از ویژگی های بین 100-200 مردم به دنبال تبدیل شدن به مبارزات انتخاباتی داوطلبان بر روی زمین در دولت خود را. گاهی اوقات این آموزش بسیار بزرگتر هستند اما.

  رسمی کمپین حساب ترویج سراسر کشور حوادث در توییتر کمتر از 24 ساعت پیش.

  مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی تیم تا به حال یک نقشه حرارتی بالا آنلاین نمایش تمام حوادث در سراسر کشور است.

  از راه های دیگر نامزدها به نظر می رسد تغییر راه آنها مبارزه است.

  یکشنبه شب طی یک بیضی آدرس دفتر تهمت با تاکید بر تلاش به طور خاص حمایت از آمریکایی های قدیمی تر با اجتناب از غیر ضروری سفر در مناطق شلوغ و اجتناب از همه از نظر پزشکی غیر ضروری سفر به خانه سالمندان.

  زیر کاخ سفید منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد در توییتر آن است “به تعویق انداختن” هفته آینده کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در میلواکی بود که مجموعه ای از ویژگی های رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

  مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را به تعویق انداخته است “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” تور اتوبوس بود که مجموعه ای به پا زدن کردن دوشنبه در میشیگان بالا شامل عملیاتی از جمله مرسدس بنز Schlapp, که, شوهر CPAC رئیس-یک محافظه کار کنفرانس که در آن حداقل یکی از شرکت کنندگان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را تایید کرد به ABC News.

  بایدن کمپین کارکنان به telework سابق معاونت میسازد پیشنهاد در برخورد با کروناویروس

  در یادداشت منتشر شده داخلی توسط رهبری معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین تمام مبارزات انتخاباتی کارمندان در هر دو فیلادلفیا ستاد و دفاتر در سراسر کشور در حال آموزش برای کار از خانه شروع این شنبه به دلیل نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

  “شروع روز شنبه, مارس 14 همه بایدن برای رئیس جمهور کارکنان هر دو ما در فیلادلفیا ستاد و در زمینه دفاتر در سراسر کشور خواهد شد و کار از خانه. سر گروه خواهد بود در تماس با تیم مورد تله پروسه کار و عملیات” با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ABC News.

  این یادداشت گفت: این سیاست ها در اثر برای دو هفته آینده و پس از آن کمپین را ارزیابی مجدد وضعیت. تغییرات اعلام شد و پس از مشاوره با کارشناسان خود به تازگی اعلام کرد که بهداشت عمومی کمیته مشورتی–که آنها می گویند آنها ادامه خواهد داد به انجام در طول دو هفته.

  همه کارکنان در حال حاضر در ایالات متحده خواهد بود با توجه به گزینه بازگشت به خود اقامت دائم و یا ارائه خواهد شد مسکن برای پرداخت توسط کمپین در “کار از خانه” کنترل از راه دور دفتر غلاف در سراسر کشور است. علاوه بر این همه بایدن برای رئیس جمهور دفاتر از جمله دفتر مرکزی و دفاتر – بسته خواهد شد ،

  این یادداشت همچنین ارائه به روز رسانی در برنامه ریزی برای سفر و مبارزه به جلو رفتن کرد و گفت که تا زمانی که عمومی ارشاد تغییر نمی کند این کمپین را در ادامه به برگزاری “کوچکتر حوادث” هر چند جمع آوری اعانه را تبدیل به مجازی در طبیعت به طور نامحدود.

  حرکت در آمد و در مدت کوتاهی پس از بایدن گذاشته باید روز شنبه برای مبارزه با این تهدید در حال رشد از coronavirus و excoriated مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن “شدید کاستی” در دست زدن به بحران است.

  “متاسفانه این ویروس گذاشته لخت شدید کاستی های دولت فعلی است. نگرانی های عمومی هستند که مرکب فراگیر عدم اعتماد به این رئیس جمهور. سوخت توسط روابط خصمانه با این حقیقت که او در ادامه به” بایدن گفت: در یک سخنرانی پنج شنبه در ویلمینگتون ،

  پیشنهاد خود را شامل:” این در دسترس بودن گسترده ای از تست های اضطراری مرخصی با حقوق برای همه کسانی که تحت تاثیر شیوع نصب موثر ملی پاسخ اضطراری و بسیج جهانی برای مقابله با این بحران”
  بایدن انتخاباتی اعلام کرد که روز شنبه آن را میزبانی خواهد کرد “مجازی حوادث” در محل حوادث بر روی زمین در ایالت ایلینوی و فلوریدا.

  کمپین همچنین به اعلام کمیته با هدف ارائه مشاوره کمپین در خطرات بهداشتی در طول این چرخه انتخابات به نامزد کارکنان و هواداران است.

  “کمپین اولویت است و ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی عمومی” این کمپین در بیانیه ای گفت. “اعضای این کمیته را در جریان ارائه مشاوره به کمپین که به نوبه خود ادامه خواهد داد برای به روز رسانی عمومی در مورد تصمیم گیری های عملیاتی.”

  ساندرز کمپین کارکنان به telework سناتور به ماندن در DC پس از مناظره

  ایالت ورمونت برنی ساندرز’ کمپین نیز خواسته همه کارکنان به محل کار از خانه.

  “با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس و از فراوانی از احتیاط برای ما کارکنان و داوطلبان و حامیان ساندرز مبارزات انتخاباتی خواسته است تا همه کارکنان به محل کار از خانه و دیگر نمی خواهد به برگزاری مراسم بزرگ و یا درب-به-درب بوم به جای حرکت به فرمت های دیجیتال و توسعه هر جا که ممکن است” ساندرز مدیر ارتباطات مایک کسکا در بیانیه ای گفت به ABC News.

  ساندرز در سخنان از برلینگتون ورمونت, عصر روز پنج شنبه تأکید “سلامت و بحران اقتصادی رو به این کشور است.”

  “ما همچنین باید به صورت حقیقت و آن این است که تعداد تلفات در واقع ممکن است حتی بالاتر از آنچه نیروهای مسلح با تجربه در جنگ جهانی دوم” او ادعا کرد. “به عبارت دیگر ما باید عمده, عمده بحران و ما باید بر این اساس عمل. ”

  “آن است که مطلق اخلاقی ضروری است که پاسخ ما به عنوان یک دولت به عنوان یک جامعه به عنوان یک کسب و کار جامعه و به عنوان شهروندان دیدار با وقاحت از این بحران” ساندرز گفت.

  “ما در حال برخورد با یک اورژانس ملی و رئیس جمهور ایالات متحده باید درک کنند که و اعلام کرد که اورژانس” او ادامه داد.

  ساندرز’ پیشنهاد همچنین شامل: برگزاری اضطراری هر دو حزب اقتدار از کارشناسان کنگره مشغول به کار در آمریکا شیوه ای برای مقابله با بحران, کمک به ارائه مواد غذایی برای ساکنان کم درآمد تحت تاثیر بحران و تشویق بخش عمومی و بخش خصوصی با هم کار کنند.

  “ما پیشنهاد هر کسی که دست می دهد یک کار باید واجد شرایط برای جبران بیکاری حداقل 100 درصد از خود را قبل از حقوق و دستمزد با یک کلاه $1150 دلار در هفته یا $60,000 دلار در سال,” او گفت:.

  جین ساندرز همسرش به خبرنگاران گفت که سناتور خواهد ماند در واشنگتن پس از بحث و بازگشت به کار در سنا در میان بحران است.

  ساندرز قبلا نشان داد که coronavirus است که به عنوان کمپین طرح بزرگ تظاهرات و اشاره کرد که مبارزات انتخاباتی بررسی می شود تا با مقامات بهداشت عمومی در لس آنجلس و سان خوزه, کالیفرنیا قبل از تظاهرات. مبارزات انتخاباتی خود را به آینده برنامه ریزی دفتر دهانه در پنسیلوانیا و یک کمپین-حمایت رویداد در Tampa, Florida منطقه است.

  هر دو بایدن و ساندرز لغو شد تظاهرات در کلیولند اوهایو سه شنبه شب.

  ABC News’ Averi هارپر مولی ناگل و خواهد Steakin کمک به این گزارش.

  این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>