کروناویروس یک تست استرس برای آلمان پناهنده مراکز

COVID-19 در حال گسترش است و در آلمان پناهنده خانه و مستند اقدامات در حال قرار دادن افرادی که در حال حاضر دچار آسیب های روانی تحت استرس افزایش یافته. مقامات هنوز هم به دنبال راه هایی برای رسیدگی به این ویروس گسترش یافته است.

در یک لرزان تصویری شات دو هفته پیش در برلین یک مرکز پناهندگان در طی یک درگیری بین پناهندگان و پلیس یک مرد شنیده می شود فریاد می زدند: “نه من و نه ماندن در اینجا.”

این حادثه اتفاق افتاد بعد از پلیس به همراه یک آمبولانس حمل و نقل COVID-19 بیمار و همچنین سه تماس با مردم که قرار بود به حرکت به پیچیده است.

در پایان آمبولانس و پلیس به سمت چپ. اما پناهندگان گفته شد به ماندن در داخل. برخی از رد عصبانی چرا که آنها در حال حاضر صرف روز در قرنطینه. در حال حاضر آنها ترسیده بودند که آنها را به صرف دو هفته دیگر قفل شده است.

بیشتر بخوانید: آلمان: بیش از 1600 جرایم ” هدفمند پناهندگان

مردم وحشتزده’

“ما تا به حال فقط به کسانی که مبتلا به کروناویروس در مرکز ما, ما می خواهم آرام خودمان” گفت: آنا. (نه نام واقعی او — او گفت: DW بر روی گوشی است که او نگران از دست دادن خانه خود را اگر او نشان داد او هویت واقعی). “اما پس از آن خانواده جدید اینجا آورده و این وضعیت تشدید شده است. من نگران هستم در مورد کودکان. چرا آنها آوردن افراد آلوده در اینجا ؟ آنها قفل شده است و ما در و در بالای آن, آنها, آوردن افراد آلوده است.”

Refugee home in Germany (Privat)

یک تلفن همراه تصویری نشان داد پناهندگان در تلاش برای متوقف کردن یک فرد آلوده بودن نقل مکان کرد و در

برلین برای پناهندگان (LAF) تایید کرد که یک نفر با COVID-19 منتقل شده است از دیگر اسکان مرکز و همچنین سه نفر با آنها که فرد به حال آمد چرا که در غیر این صورت اصلی خود مجتمع مسکونی نیز قرار بود آن را در زیر قرار داده شده است. ظاهرا در مرکز دوم آن را آسان تر به “جدا” کسانی که تحت تاثیر از دیگران است.

اما آنا تعجب که چرا هیچ کس می تواند ترک پیچیده اگر کسانی که تحت تاثیر از هم جدا شدند. او گفت که در آن آمده بود به عنوان یک شوک زمانی که قرنطینه شد در ابتدا تحمیل شده است. “مردم وحشتزده از آنجا که هیچ کس تا به حال به ما داده هر گونه هشدار است. ما نمی تواند انجام هر گونه خرید در پیش است. وجود دارد هیچ حوله بهداشتی چپ و یا دیگر محصولات ویژه. همه پرخاشگر و عصبانی است.”

پاسخ LAF به دویچه وله سوال در مورد این بود که هیچ هشدار داده می تواند به دلیل رسمی دکتر تا به حال ساخته شده تصمیم گیری در اطلاع بسیار کوتاه است. اما LAF اصرار داشت که ساکنان گفته شده بود به طور مستقیم و در گروه های کوچک در مورد قرنطینه و داده شده است “اطلاعات کافی”. آن اضافه شده است که “برای برخی از فردی ساکنان این ممکن است ذهنی نیست که در نظر گرفته شده است به اندازه کافی.”

بیشتر بخوانید: آلمان, مراقبت از خانه سالمندان منزوی

‘این است که اخلاقی نیست’

مرکز دیگر کامل شده است. اما دو نفر دیگر مراکز با توجه به LAF. یکی از آنها خانه های 270 پناهندگان دیگر 100. ساکنان نمی تواند بیرون رفتن برای دو هفته حتی به فروشگاه و یا برای رفتن به دکتر. مواد غذایی و ارائه مواد غذایی و پزشکان در حال پرداخت بازدیدکننده داشته است به مرکز. اگر بیشتر موارد COVID-19 هستند تشخیص داده و قرنطینه می تواند تمدید شود.

Refugee home in Germany (Privat)

این حادثه باعث درگیری بین پلیس و پناهندگان

وجود دارد حدود یک و نیم میلیون پناهنده در آلمان است. بسیاری از زندگی در مراکز با چند صد نفر. شرایط تنگ و در برخی موارد ساکنان به اشتراک گذاری خوابگاه با غریبه ها. پناهندگان سازمان های حقوق به مدت طولانی با انتقاد از شرایط و عدم حفظ حریم خصوصی. در حال حاضر این واقعیت است که مردم برای به اشتراک گذاشتن حمام و آشپزخانه است که تشدید این وضعیت و سرایت همه بیشتر احتمال دارد.

نیروهای مسلح لبنان گفت: DW که وجود دارد نیز به اشتراک گذاشته شد حمام و سرویس بهداشتی در این مراکز که تحت قرنطینه.

برخی از منتقدان نگران هستند که ساکنان را تا پایان آلوده کردن هر یک از دیگر و قرنطینه را به سادگی می تواند تمدید شود هفته به هفته. یک مقام رسمی که به برلین مقامات بهداشت عمومی اما ترجیح داده به ناشناس باقی می ماند گفت که آن را مانند یک “کشتی های کروز” با افراد آلوده. “نگرش به نظر می رسد ‘ما قرار دادن کل مرکز تحت قرنطینه با پلیس حمایت تا زمانی که کل محل آلوده شده است.’ این است که اخلاقی نیست!”

مقامات بهداشت عمومی تصمیم بگیرد که آیا مراکز باید در زیر قرار داده شده کامل یا جزئی شده است. دویچه وله ناشناس بهداشت عمومی منبع آن را پذیرفته بود بسیار نگران کننده است که پناهندگان سوری که در حال قفل شده است بدون هشدار: “این می تواند آغاز بسیار دچار آسیب های روانی فرد است.”

آنچه را حس بیشتری را به آنها اضافه شده بود به جای مردم در خالی هتل ها. اما مشکل این بود که هر کس دیگری بود بیش از حد نگران وضعیت خود را به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد به پناهندگان است.

Nora Brezger (DW/M. Müller)

نورا Brezger گفت: پناهنده شده اند به خوبی مطلع در مورد ویروس

“من نگران خانواده من’

برلین وزارت بهداشت در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک مرکز که در آن افرادی که آلوده شده اند و یا در تماس با فرد آلوده می تواند مستقر در واحد مجزا.

نورا Brezger از برلین پناهندگان شورای اسلامی گفت: DW که عمده مشکل ارتباطی است. او گفت که ممنوع شده بود در جای خود قرار داده و بدون “اطلاعات کافی و یا توضیح” و اضافه آن به اندازه کافی برای قرار دادن پوستر های چند زبانه در مورد کوروناویروس.

او گفت که افرادی که صحبت نمی کنم, آلمانی بودند در تلاش برای پیدا کردن پاسخ به سوالات در مورد چگونه از آن آسان است به حذف ویروس به طور کامل و فعالیت های که هنوز هم مجاز است. “این است که باعث بسیاری از مشکلات و سردرگمی” Brezger گفت.

DW ملاقات علی سعد پناهنده از سوریه خارج از محل اقامت مرکز در جنوب برلین که در آن او زندگی می کند و سه-ماه-پیر دختر.

او گفت که او بسیار نگران است: “به ما گفته شد که ما تا به حال به ماندن در خانه نیست که هر گونه تماس با هر کسی. که تمام است. ما در حال گرفتن هر گونه اطلاعات دیگر. من نگران خانواده من است.”

او گفت که او تنها کسی بود که هنوز هم از رفتن به فروشگاه, اما که او همیشه عینک و دستکش و استفاده از مواد ضد عفونی کننده که او را از خود. “ما چیزی در خانه است.”

با گزارش های اضافی می باشد که توسط Oxana Evdokimova.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>