Coronavirus: 20 آلمانی ها منتشر شد از قرنطینه در برلین

آنها در سمت چپ آلمانی صلیب سرخ درمانگاه دو هفته پس از پرواز از چین در شهر ووهان. آلمان گزارش کرده است در مجموع 16 coronavirus موارد اما هیچ مرگ و میر.

بیست و آلمانی ها که به چین سفر منتشر شد از دو هفته قرنطینه در آلمانی صلیب سرخ (DRK) درمانگاه در روز یکشنبه در برلین.

ما “بسیار آسوده” که رمان coronavirus شناسایی شده بود در هر یک از کسانی که تحت تاثیر گفت: DRK دبیر کل مسیحی رویتر در یک بیانیه است.

14-روز انزوا بوده است “عظیم” بار برای همه نگران او اضافه شده است.

بیشتر بخوانید:آلمان coronavirus مهاجر توصیف زندگی در قرنطینه

دو هفته پیش 20 آلمان شده بود پرواز بازگشت از چین در شهر ووهان کانون coronavirus. این گروه شامل 16 بزرگسالان و چهار فرزند.

این گروه در روز جمعه آزمایش منفی خود را در چهارم و نهایی آزمون برای SARS-CoV-2 ویروس.

پس جمعه DRK شده است مراقبت از 15 ووهان عودت در کیرشهایم اونتر تک در بادن-وورتمبرگ واقع شدهاست. روز شنبه, شش, آلمانی, مسافران کشتی کروز “الماس شاهزاده” نیز وارد در آلمان پس از قرنطینه در کشتی به پایان رسید.

یکشنبه گذشته بیش از 100 آلمانی ووهان evacuees داده شد همه روشن به ترک قرنطینه بازداشتگاه نظامی در گرمرزهایم آلمان. وجود دارد در ابتدا 122 نفر در پرواز و دو نفر از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس شدند و قرنطینه به طور جداگانه در فرانکفورت.

آلمان گزارش شده 16 مورد از coronavirus اما هیچ مرگ و میر. چند تا از موارد مربوط به یک شرکت در جنوب ایالت بایرن پس از بازدید از یک مدیر اجرایی از چین است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/mm (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>