پلیس تیراندازی مشکوک به اتهام اقدام به قتل

مردی که به ضرب گلوله یک افسر پلیس شهر نیویورک دوشنبه شب و پس از زخمی دیگر در طول یک تیراندازی در داخل یک برانکس حوزه 12 ساعت بعد بود که arraigned در چندین اتهام آنچه شرح داده شد به عنوان پیش برنامه ریزی شده “سوء قصد” در برابر پلیس.

رابرت ویلیامز 45 التماس کرد گناه نیست به مجرم می شمارد از جمله 14 اقدام به قتل به اتهام برای این دو حادثه شد و به زندان بازگردانده شدند. افسر پل Stroffolino زده بود در گردن در شنبه تیراندازی و سرهنگ خوزه Gautreaux زده بود در بازو در حوزه حادثه است.

وکیل اطلاعات برای ویلیامز بود فورا در دسترس است.

Gautreaux چپ لینکلن بیمارستان در روز دوشنبه به سلامتی و سلام همکار خود را NYPD رفقا. Stroffolino تا به حال مشابه جمعیت از افسران و تشویق او در زمانی که او در سمت چپ بیمارستان یکشنبه.

“این واقعا یک روز خوب. ما بسیار خوش شانس” کمیسر پلیس درموت شیا به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری پس Gautreaux انتشار از بیمارستان است.

اگر چه شیا ذکر اخیر ضد پلیس تظاهرات و شعارهای به عنوان یک عامل آخر این هفته حملات که او به نام “سوء قصد” ویلیامز’ ادعا انگیزه بود بلافاصله روشن نیست با توجه به شکایت. منابع پلیس گفت: ABC اخبار او ممکن است نگه داشتن کینه علیه NYPD بیش از یک سال 2018 DWI دستگیری که در آن ادعا شده که وی را در بر داشت در پشت چرخ با PCP با توجه به شکایت کیفری از آن حادثه.

ویلیامز گفته می شود ادعا کرد که او زده بود با تفنگ بی حس کردن در طول سال 2018 دستگیری و فریاد زد: “آنها tasered من” زمانی که ماموران او را بازداشت پنج شنبه, به گفته پلیس و منابع. در حالی که در بیمارستان تحت درمان پس از چند روز بازداشت ویلیامز گفت که گفته یکی از ماموران او را به تماشای “من قصد دارم به شما شلیک زمانی که من خارج” با توجه به منابع.

شیا اشاره کرد که ویلیامز دستگیر شد در سال 2002 و محکوم در اقدام به قتل به اتهام در یک حادثه که درگیر یک carjacking و تیراندازی با پلیس است. او رفت در آزادی مشروط در سال 2017, با توجه به کمیسر.

ویلیامز گفته راه می رفت تا به یک مشخص شده پلیس ون حدود 8 p. m. روز شنبه و برای جهت خواسته قبل از باز کردن آتش سوزی در Stroffolino بود که در صندلی راننده شکایت گفت. Stroffolino زده بود در گردن و چانه گرفته و به لینکلن بیمارستان توسط شریک زندگی خود را در حالی که ویلیامز فرار کرد.

حدود ساعت 8 صبح یکشنبه ویلیامز گفته راه می رفت به 41 حوزه نه بیش از حد دور از صحنه جرم و باز آتش در افسران و یک کارمند غیر نظامی هدف قرار دادن Gautreaux در بازو و با توجه به شکایت. افسران دستگیر ویلیامز که او را از گلوله های حاوی گفت.

یک زن که گفته می شود کاهش یافته ویلیامز در حوزه سوال شد توسط پلیس منتشر شد و بعد از آن در روز. او در حال درمان به عنوان یک شاهد, به گفته پلیس.

تیراندازی پرسیده نگرانی در میان مقامات اجرای قانون و تنش بین آنها و شهرستان رهبران. در یک یادداشت به افسران به دست آمده توسط ABC News, Shea خواسته افسران به امن باقی می ماند و مراقب باشند.

“من آگاه از خطرات شما با هر و هر روز شما قرار داده و در آن ، ما باید سخت و خطرناک است, من آن را درک” این یادداشت بخوانید.

دیگر NYPD رهبران به حال شدیدتر احساسات, به خصوص در, شهردار, بیل د Blasio. Sergeants خیرخواه انجمن اتحادیه به نمایندگی از 13,000 فعال و بازنشسته NYPD sergeants توییتی در شهردار یکشنبه شب سرزنش او برای تیراندازی.

“شهردار DeBlasio [sic] اعضای NYPD هستند اعلام جنگ بر شما!” توییت گفت.

Freddi گلدشتاین سخنگوی د Blasio, اخراج SBA جمهور ادوارد Mullins و صدای جیر جیر آن را “کاملا سزاوار سرزنش است.”

“او به وضوح فراموش کرده سوگند خود را برای محافظت و خدمت می کنند. در حالی که او را تهدید می کند خشونت شهردار باقی مانده است با تمرکز بر امنیت از افسران ما و جوامع” او در بیانیه ای گفت.

شیا دفاع de Blasio بعد از ظهر دوشنبه و گفت: Mullins’ بیانیه را منعکس نمی کند صدای NYPD.

“هنگامی که شما نگاه کنید چه شهردار برای این شهر او شده است بسیار حمایتی از این NYPD” او به خبرنگاران گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری.

ABCNews علامت Crudele کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>