قاتل پلیس که کشیده ماشه در ناتانیل جنگل مورد ممکن است هرگز اجرا: وکیل

در حالی که خانواده از ناتانیل جنگل دود بیش اعدام و آماده خود را برای تشییع جنازه مردی که اعتراف به بازیگری به تنهایی در قتل سه آلاباما افسران پلیس که فرود آمد و آن دو را اعدام زنده است و هرگز ممکن است اعدام با توجه به سابق خود تجدید وکیل.

به عنوان یک موج خشم و انزجار جاروب دولت و ملت بیش از جنگل’ اعدام اواخر روز شنبه, آلاباما مجازات اعدام از قوانین در حال بررسی توسط رهبران حقوق مدني و به عنوان برچسب ناعادلانه توسط جنگل هواداران و گفت کیفری دادگاه های ناعادلانه به اقلیت متهمان.

اما وکیل سابق برای کری اسپنسر مرد محکوم به گانینگ کردن سه افسر پلیس در بیرمنگام کرک خانه در سال 2004 گفت که او امیدوار است این اعدام را نهایی ناخن در مجازات مرگ در آلاباما و 28 کشورهای دیگر که در آن هنوز هم وجود دارد.

“در صورتی که نمی تواند یک پوستر مورد برای از بین بردن مجازات اعدام من نمی دانم چه خواهد شد” بازنشسته و وکیل مدافع چارلز گل سوم گفت: ABC News در روز جمعه. “تنها چیزی که خوب است که می تواند از تمام این ظروف سرباز یا مسافر است که اگر این مورد خاص محرک به مردم نشان میدهیم که چگونه وحشتناک مجازات اعدام است چرا که شما نمی تواند اداره آن را نسبتا.”

جنگل کشته شد توسط تزریق کشنده در روز پنج شنبه شب در William C. Holman Correctional Facility در آتمور آلاباما با وجود خانواده و هواداران از جمله مارتین لوتر کینگ سوم از حقوق مدنی و نماد و Kim Kardashian West, رقیب وجود دارد شواهد که او به احتمال زیاد بی گناه است.

به نام پادشاه تصمیم گیری در آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به مداخله و دادگاه عالی ایالات متحده به توقف جنگل ” مرگ “قابل سرزنش” و “مسخره از عدالت و قانون اساسی و تضمین های محاکمه عادلانه.”

گل گفت که با وجود اسپنسر ادعا او به تنهایی عمل کرده و در سال 2004 بیرمنگام سه گانه قتل او ممکن است در نهایت هرگز به مرگ قرار داده.

چرا که زمانی که اسپنسر محکوم شد در سال 2005 داوران که او گناه به غیر به اتفاق آرا حکم اعدام فاز خود را دنباله و توصیه می شود او را محکوم به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط. قاضی در مورد این overrode تصمیم هیئت داوران و محکوم اسپنسر به مرگ است.

سپس در سال 2017 آلاباما قانونگذاری ایالتی به تصویب یک قانون است که محروم قضات از اختیار خود برای نادیده گرفتن عدم اتفاق آراء هیئت منصفه حکم در مورد مجازات مرگ به طور موثر اعلام چنین تصمیماتی در نقض متمم ششم تضمین حقوق کیفری متهمان به هیئت منصفه پیدا کردن.

به عنوان یکی از اولین به عنوان آلاباما فرماندار Ivey که تصمیم را محکوم کرد جنگل برای مرگ, امضا لایحه.

در حالی که قانون را متوقف ساخت آن اعمال عطف به ماسبق به زندانیان مانند اسپنسر گل و دیگر مجازات اعدام کارشناسان می گویند این تنها یک ماده از یک زمان تا زمانی که آن را عطف به ماسبق می شود که بیشتر محکومان به اعدام قبل از تصویب این قانون به چالش کشیدن آن و در نهایت نیروی دیوان عالی ایالات متحده به حکومت در این مسئله است.

ضمن اینکه هیئت منصفه که شنیده جنگل’ آزمایشی که قبل از اسپنسر اعتقاد راسخ همچنین به غیر به اتفاق آرا حکم 10-2 و توصیه می شود یک حکم اعدام در, که پذیرفته شد توسط قاضی دادگاه.

“اگر چه من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد اتفاقی می افتد اگر دیوان عالی کشور بارها ایران را اعدام که من قطعا امیدواریم که آنها انجام می دهند و جنگل اعدام شد, شما در حال رفتن به یک وضعیت که در آن یک مرد که احتمالا باید یک چیز در دنیا برای انجام با چیزی که اجرا شد و مردی که ماشه کشیده است نه” گل گفت.

رابرت Dunham, مدیر اجرایی, مجازات اعدام مرکز اطلاعات یک سازمان غیر انتفاعی در واشنگتن دی سی است که با تمرکز بر انتشار مطالعات و گزارش های مربوط به اعدام گفت: گل به خوبی می تواند درست است.

“آن را ذاتا دلخواه می گویند که برخی از عمل بسیار غیر قابل اعتماد است که آن را خلاف قانون اساسی و پس از آن اجازه می دهد تا اعدام بودند که اعمال شده بر آن غیر قابل اعتماد عمل به موضع” Dunham گفت: ABC News. “به طوری که این موضوع اما تا کنون وجود نداشته است یک بیانیه که آن را خلاف قانون اساسی است چرا که تقریبا هر کس دیگری تا به لغو آن و دیوان عالی کشور نیست و در عین حال خطاب آن است.”

با توجه به برابر عدالت ابتکار, یک, Montgomery, Alabama, غیر انتفاعی, فراهم می کند که نمایندگی حقوقی به زندانیان که ممکن است به اشتباه محکوم شده اند از جنایات, آلاباما, قضات را باطل داوران توصیه 112 بار از مجازات مرگ ابقاء شد در سال 1976 از جمله 101 بار که در آن آنها صادر شده و محکوم به اعدام.

Dunham گفت: یکی دیگر از موضوع جنگل’ اعدام به بازیگران به ملی ویژه است که از غیر به اتفاق آرا داوران است.

دیوان عالی ایالات متحده است که انتظار می رود به زودی تصمیم گیری در قانون اساسی از غیر به اتفاق آرا حکم.

در یک تصمیم گیری است که فقط اعمال فدرال موارد دادگاه عالی در سال 1972 زده عمل به عنوان یک بازمانده از Jim Crow عصر به معنای تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. دادگاه گفت: متمم ششم را تضمین محاکمه عادلانه به معنی هیئت منصفه حکم در جنایت محاکمه باید به اتفاق آراء.

آلاباما و اورگان آخرین متحده در این کشور است که اجازه می دهد تا غیر به اتفاق آراء هیئت منصفه حکم در موارد جرم. مورد قبل از دیوان عالی کشور مربوط به لوئیزیانا.

در حالی که Louisianans رای دادند در نوامبر سال 2018 به لغو عدم اتفاق آراء هیئت منصفه حکم لوئیزیانا محکوم Evangelisto راموس که حفظ بی گناهی خود را در وحشتناک, پرونده قتل می خواهد دادگاه عالی به زور دولت به درخواست خود قوانین جدید عطف به ماسبق و او را به یک محاکمه جدید. راموس محکوم شد 10 از 12 منصفه در درجه دوم قتل محاکمه و محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط.

در حالی که از شنیدن شفاهی در این مورد در ماه اکتبر 2019 عدالت برت Kavanaugh جدیدترین عضو دیوان عالی کشور اشاره کرد که “حکومت در سوال اینجا است که ریشه در نژاد پرستی … ریشه در میل ظاهرا, برای کاهش صدای از رای دهندگان.”

فلوریدا و دلاور بودند که در میان اخیر متحده به لغو تمرین, در علاوه بر این به لوئیزیانا.

Dunham که مورد مطالعه در هر دو وودز’ و اسپنسر موارد گفت که در حالی که آن همان جرم نمایندگی حقوقی است که هر انسان دریافت و شواهد ارائه شده در خود را جداگانه محاکمه شد بسیار متفاوت است.

“جنگل رو وحشتناک, نمایندگی و وجود دارد همه نوع از مسائل است که هرگز مطرح شده و انواع و اقسام شواهد که هرگز ارائه شده است که ارائه شده بود اسپنسر در مورد” Dunham گفت.

در طول محاکمه اش اسپنسر شهادت دادند که او به تنهایی عمل کرده که او به ضرب گلوله افسران پلیس بیرمنگام کارلوس اون هارلی Chisholm سوم و چارلز بنت و زخمی شدن یک چهارم افسر. او ادعا کرد که او از کار اخراج شدند در دفاع از خود زمانی که افسران کشیده اسلحه بر او و سوگند یاد عکسبرداری نیست پیش برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی شده به عنوان دادستان ادعا.

جنگل’ داوران هرگز شنیده اسپنسر دفاع از خود ادعا Dunham گفت.

“اگر جنگل’ داوران شنیده بود که وجود یک احتمال قوی است که آنها را تبرئه دلیل آن را از بین می برد دادستان نظریه که اساسا او به رهبری آنها را به یک کمین” Dunham گفت. “منظورم این است که اسپنسر می گوید: ‘جنگل نمی تواند احتمالا شناخته شده اند من که قرار بود به شلیک ماموران [چرا که] من نمی دانم که من که قرار بود به شلیک کردند.'”

او گفت که در جنگل’ محاکمه خود شهادت دادند که او متنفر افسران پلیس یک مشاجره که جفت و جور میشد به دادستان نظریه که جنگل فریب آنها را به دام مرگ. این دختر بعد از recanted شهادت او و ادعا کرد او را وادار توسط پلیس Dunham گفت.

افسر که جان سالم به در تیراندازی شهادت در جنگل’ محاکمه که جنگل نفرین شده در افسران زمانی که آنها در ابتدا وارد خانه اش به چالش کشیده و یکی را به او نشان و مبارزه او با توجه به دادگاه رونوشت موجود در جنگل’ درخواست تجدید نظر.

“او [افسر] شهادت اسپنسر در مورد بیش از حد و هرگز از ذکر هر چیزی از مرتب کردن بر اساس” Dunham گفت.

جنگل ها همچنین ادعا کرد وکیل خود متقاعد او را به رد درخواست مقابله دادستان ارائه شده او را از 20 به 25 سال زندان با توجه به سوابق دادگاه.

“به این دلیل است که این مورد به خود جذب بسیار مورد توجه است چرا که آن را ظالمانه مورد. و آلاباما در پاسخ به این که نیست به تن است که وجود دارد و مشکلات آن را به فشار جلوتر و تقریبا دو برابر در تمام این اظهارات که به نظر می رسید مشکوک به شروع با” Dunham گفت.

“هنگامی که ما فکر می کنیم از لحظات مهم در حقوق مدنی که تغییر افکار عمومی مانند گاو Connors siccing سگ و قرار دادن شلنگ در صلح آمیز راهپیمایان این چنین بود پاسخ نامناسب و همه آن را دیدم راست در باز” او گفت:. “در اینجا آلاباما تا به حال یک پاسخ نامناسب و همه آن را دیدم راست کردن در فضای باز. موضوع همان است, اما آنچه شما باید چیزی است که به نظر می رسد مانند بی عدالتی و آن را به نظر می رسد مانند آلاباما مراقبت می کند.”

اما Ivey گفت: در طولانی بیانیه منتشر شده پس وودز’ اعدام که او کاهش یافته است به دخالت و اعطای مهلت “پس از کامل و بررسی دقیق حقایق اطراف آن مورد است.”

“یک هیئت منصفه از آقای وودز’ همسالان او را محکوم کرد چهار فقره قتل پایتخت. در 15 سال گذشته اعتقاد خود را بازبینی شده است حداقل نه بار و بدون دادگاه پیدا کرده است به هر دلیلی به سرنگونی داوران تصمیم” Ivey گفت: در بیانیه ای. “در آلاباما قانون کسی که کمک می کند تا کشتن یک افسر پلیس است که فقط به عنوان گناه به عنوان کسی که به طور مستقیم مرتکب جرم و جنایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>