پلیس به اعدام محکوم شده در ضرب و شتم مرد سیاه و سفید که از دست چشم

تورنتو افسر پلیس متهم کرده بود حمله در ضرب و شتم یک جوان سیاه که از دست چشم زمانی که او دستگیر شد و در سال 2016

تورنتو — تورنتو افسر پلیس متهم کرده بود حمله در ضرب و شتم یک جوان سیاه که از دست چشم زمانی که او دستگیر شد و در سال 2016.

دادستان ادعا پاسبان مایکل Theriault بود که وظیفه خاموش و برادر خود را مسیحی تعقیب Dafonte میلر در ساعات اولیه صبح پیچ پس از آن 19 ساله بین دو خانه در Whitby, Ontario و ضرب و شتم او را به شدت با یک لوله که چشم چپ خود را پشت سر هم.

این Theriaults التماس کرد گناه نیست به تشدید حمله و انسداد عدالت در رابطه با Dec. 28, 2016, حادثه و پیامدهای آن. قاضی محکوم افسر و تبرئه برادر خود را.

انتاریو دادگاه عالی عدالت یوسف Di Luca تحویل حکم خود را روز شنبه. مایکل Theriault محکوم خواهد شد در تاریخ بعد و چهره به پنج سال زندان است.

میلر تشکر جامعه برای حمایت از.

“در حال حاضر یک افسر برگزار شده است یک پاسخگو به حدی,” او گفت:. “بسیاری از مردم در موقعیت من که نمی تونم همین پشتوانه است که من کردم.”

میلر وکیل جولیان Falconer گفت میلر به نظر می رسید به همان اندازه در دادگاه به عنوان برادران. Falconer گفت: این همه آغاز شده به عنوان یک مورد با چندین اتهام از جمله استفاده از سلاح در اختیار داشتن مواد مخدر و دیگر اتهامات علیه میلر. او گفت: مشتری خود را سزاوار نیست به لوله های فولادی مورد استفاده در برابر او و یا به از دست دادن چشم خود را.

“چگونه آن اتفاق می افتد که یک فرد که دچار صدمات فاجعه بار — تخم چشم چپ خود را روی کاپوت خودرو و قطعات از چشم او در واقع نشت بر روی کاپوت خودرو در دست دو نفر که هیچ قابل مشاهده صدمات آنچه می تواند تا موضوع متعدد کیفری می شمارد و بدون هر یک از اعضای این دورهام سرویس پرسش آن است؟” Falconer گفت.

سیستمعامل آن را به نام یک پوشش به دلیل دورهام پلیس و پلیس تورنتو نمی تماس با امور داخلی. وی فدرال تحقیقات پلیس ضرب و شتم سیاه و بومی کانادایی.

“این حادثه جدا نیست. این است که در مورد یک سیب بد. این اتفاق می افتد در سراسر شمال امریکا” Falconer گفت. “این یک سیستمیک مزمن مشکل است.”

دفاع وکلا استدلال برادران گرفتار میلر و دوستان خود را به شکستن را به یک وسیله نقلیه و عمل کردن به دفاع از خود ادعا میلر یکی دارای حق اعمال یک لوله.

در خواندن تصمیم خود Di Luca گفت که او آگاه از زمینه اجتماعی اطراف آن مورد است. مورد و دیگران آن را دوست دارم “افزایش قابل توجهی در مسائل مربوط به نژاد و پلیس است که باید بیشتر مورد بررسی قرار,” او گفت:.

اما قاضی گفت: وظیفه او این بود که به انجام یک تحقیق در مسابقه و پلیس و یا برای ارائه این حکم به دنبال عمومی آن برای تعیین این پرونده بر اساس مدارک و شواهد.

میلر در حال حاضر 22, شهادت پاییز گذشته و تکذیب سرقت از اتومبیل های که شب.

او به دادگاه گفت او از راه رفتن با دو نفر از دوستان که Theriaults شروع به سوال آنها در مورد اینکه چرا آنها در منطقه بودند. او گفت: برادران شروع به تعقیب او هنگامی که او و دوستان او راه می رفت دور.

میلر گفت که او نمی باید یک شانس برای مبارزه با عقب و تنها به یاد می آورد از دیدن مایکل Theriault با لوله.

این مورد موجب اعتراض اعضای بزرگ سیاه زندگی ماده و ضد نژاد پرستی در ایران ،

“به عنوان رئیس من نمی تواند انکار کند که این موضوع باید افزایش فشار بین پلیس و جامعه به خصوص جامعه سیاه و سفید,” تورنتو رئیس پلیس مارک ساندرز گفت.

“Dafonte میلر دریافت یک زندگی تغییر آسیب است. او خود را از دست داد چشم.”

ساندرز گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد اینکه آیا افسر را حفظ خواهد کرد کار خود را به عنوان تحقیقات داخلی ادامه خواهد داد و پس از تجدید نظر. Theriault شده است در پرداخت تعلیق.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>