محکوم قاتل در شل پس از فرار بازداشت

دانیل خیش شد گزارش از دست رفته از تخت خود را در شب شنبه.

یک محکوم قاتل است در شل پس از فرار از یک کار انتشار تسهیلات در, آلاباما, مقامات گفت.

دانیل معدنچی, 43, بود گزارش از دست رفته از تخت خود را در شب شنبه در یک تعداد از زندانیان در دولت-اجرای تاسیسات در شهر کوهستانی در حدود 40 کیلومتری جنوب شرقی Birmingham با توجه به آلاباما بخش از اصلاحات. معلوم نیست چه زندانی فرار کردند.

معدنچی در حال گذراندن حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط پس از محکوم به قتل در مارشال شهرستان در سال 1994. او همچنین محکوم به اعدام در ترویج زندان اتهام قاچاق در سنگ آهک شهرستان در سال 2003 با توجه به زندانی سوابق.

مارشال شهرستان کلانتر دفتر گفت که در حال همکاری با مقامات دولتی برای قرار دادن فرار زندانی.

معدنچی گذشته دیده می شد با پوشیدن یک دولت صادر زندان. او به عنوان یک مرد سفید پوست است که 5 فوت و 6 اینچ قد و وزن 192 پوند است. او “قدرت سفید” خالکوبی و دیگران بر گردن و بازوها و تنه و پشت با توجه به آلاباما بخش از اصلاحات.

خیش را بازداشت سطح ذکر شده است به عنوان “حداقل کردن” که در آلاباما وزارت اصلاحات توصیف در وب سایت خود را به عنوان “مناسب برای زندانیان که مطرح نیست خطر قابل توجهی به خود یا دیگران و مناسب اختصاص داده می شود خاموش-ملک جزئیات کار بدون نظارت مستقیم اصلاح افسران.”

این Childersburg جامعه مبتنی بر تسهیلات و جامعه کار مرکز در آلپ که از آن خیش فرار است حداقل-امنیتی نهاد که در آن زندانیان ممکن است اختصاص داده شده به کار به صورت های مختلف سازمان های دولتی برای پرداخت اشتغال زندانیان در کار-انتشار برنامه کار برای کارفرمایان خصوصی در جامعه با توجه به آلاباما وزارت اصلاحات سایت.

هر کسی که می بیند خیش یا ممکن است اطلاعات در مورد محل نگهداری او خواست به تماس آلاباما وزارت اصلاحات در 1-800-831-8825 یا 911 تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>