بحث اعدام انجام شده با وجود درخواست از طرفداران

بحث اجرای ناتانیل جنگل انجام شد در اواخر روز شنبه در آلاباما فقط چند دقیقه پس از دادگاه عالی رد اقامت موقت صادر شده و تنها چند ساعت پیش از آن.

جنگل مرده در 9:01 p. m. به وقت محلی با توجه به آلاباما بخش از اصلاحات.

طرفداران استدلال کرده بود جنگل بود که محکوم به قتل سه افسر پلیس در سال 2004 نیست به طور مستقیم در بخشی از slayings و باید اعدام او به تعویق افتاد.

این تصمیم پس از آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey بررسی نامه درخواست مهلت از حکم اعدام, اما گفت که او اجازه می دهد اعدام برای ادامه.

“فرماندار Ivey نمی فعلا قصد ورزش قدرت خود از تخفیف و یا تاخیر در این مورد” مشاور عمومی William G. پارکر جونیور نوشت. “در حالی که فرماندار Ivey حق اعطای عفو در هر زمان قبل از اعدام انجام شده است او تعیین می شود بر اساس بررسی کامل ضبط از جمله موضوعات ارائه شده در نامه خود که بخشش برای آقای وودز در این ساعت بی اساس است.”

جنگل, 44 کشته شد توسط تزریق کشنده در William C. Holman Correctional Facility در آتمور, Alabama.

“مبارزه به مراتب بیش از. ناتانیل است که یک مرد بی گناه که همیشه حقیقت است. ما در حال از دست دادن” خانواده گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ABC News.

هواداران خواستار شدند برای Ivey به اعطای کردند. همانطور که از پنج شنبه صبح Ivey ارائه شده هیچ نشانه ای که او را دخالت در Williams’ مورد و آن را به نظر می رسد اعدام را به عنوان برنامه ریزی شده.

اما در اواخر روز پنجشنبه دادگاه عالی عدالت کلارنس توماس صادر اقامت موقت در دقیقه منجر به اعدام از جنگل بود که به جرم قتل پایتخت در سال 2004 قتل سه بیرمنگام آلاباما, افسران پلیس.

او در حال حاضر درخواست خود را در آخر وعده غذایی سیب زمینی شیرین و اسفناج و مرغ, پای مرغ, پای سه ماهه پخته, سیب, سیب زمینی سرخ کرده, دو تا پرتقال و پرتقال با طعم نوشابه, با توجه به بیانیه ای از آلاباما بخش از اصلاحات. اما او تنها در زمان یک گاز از مرغ و چپ بقیه وعده غذایی خود را دست نخورده در این بیانیه عنوان خوانده شده.

جنگل همچنین تماس های ساخته شده پیش از آن روز به پدر, خواهر, پدر و مادر و همچنین به عنوان دوستان است. خود امام خواهد شد تنها فرد حاضر در اعدام.

در اخبار از اقامت موقت پسر نماد حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور که تا به حال به عضویت گروه کر تماس برای توقف اعدام ستایش حرکت می کند.

“اخبار شگفت انگیز!! دیوان عالی کشور صادر شده اعدام برای ناتانیل جنگل!! کار بزرگ همه!” مارتین لوتر کینگ سوم در توییتر نوشت.

پس از اعدام شاه آن را به نام “مسخره از عدالت است.”

یک سخنگوی با Alabama وزارت اصلاحات ABC گفت که خبر اجرای حکم اجرا نشد تا 11:59 p. m. به این معنی که آنها تا به حال تا آن زمان به انجام این اعدام پس از آن که دادگاه تصمیم به لغو اقامت موقت.

در روز سه شنبه, پادشاه با ارسال نامه ای به Ivey یک جمهوری خواه خواندن “من ایستاده با صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها در سراسر آلاباما و ملت شفاعت با شما نیست برای اجرای ناتانیل جنگل.”

در نامه خود شاه که در آلاباما متولد شد و گفت: Ivey او را دولت بود “مجموعه ای برای کشتن یک مرد است که به احتمال بسیار زیاد بی گناه است.”

پادشاه گفت: فاکس نیوز دوشنبه “اگر یک فرد بی گناه است آنها نباید کشته در این کشور است. مردم کشته شده اند و [دار] برای انجام هیچ چیز. و در این زمینه اگر که چشم انداز ما باید حداقل از طریق حقایق را از طریق اطلاعات به سیستم این فرصت را به کار اگر آن کار نمی کند.”

از بعد از ظهر پنجشنبه بیش از 91,000 مردم تا به حال امضا طومار در سایت Change.org برای جلوگیری از اعدام جنگل که تبدیل به اولین فرد اعدام شده در آلاباما در این سال و 67 پس از دولت ابقاء مجازات اعدام در سال 1976. Ivey اشاره کرد دو آلاباما شهروندان اعدام شده بود از سال 1983 به عنوان همدستان به قتل پایتخت.

جنگل’ اتهام همدست کری اسپنسر اعتراف به اینکه تنها فرد مسلح کشته شدند که ماموران با بالا مجهز به سلاح اما جدا داوران او را محکوم کرد و جنگل از چهار پایتخت به اتهام قتل از جمله قتل افسران در این دوره از ارتکاب جرم دیگری.

“دولت به ارائه شهادت 39 شاهدان در جنگل’ قتل پایتخت محاکمه از جمله افسر Michael Collins, 25, دیگر مأموران اجرای قانون و کارشناسان پزشکی قانونی,” Ivey نوشت: در طولانی بیانیه ای اعلام وودز’ اعدام است. “هیچ مدرکی وجود ندارد و هیچ استدلال شده است که ناتانیل جنگل در تلاش برای جلوگیری از مسلح از ارتکاب این جنایات شنیع. در واقع او بعد از bragged در مورد مشارکت خود در این قتل وحشتناک. به این ترتیب داوران را مشاهده وودز’ به عنوان کسانی که از یک گناه اطرافیان آنها بر این باور بودند که او به طور کامل درگیر شرکت کنندگان.”

اسپنسر در دادگاه برگزار شد قبل از جنگل’ مورد شنیده می شد توسط یک هیئت منصفه اما اعدام او تاریخ هنوز به تنظیم شود.

در هر دو آزمایش دادستان ارائه داوران این نظریه که جنگل و اسپنسر عمل در پشت سر هم برای فریب ماموران به آپارتمان آنها را بکشند.

در ژوئن 17, 2004, Birmingham افسران پلیس کارلوس اون هارلی Chisholm سوم و چارلز بنت بودند به ضرب گلوله به مرگ در حالی که اجرای یک بزه حمله به حکم جنگل در یک مشکوک به ترک خانه در بیرمنگام. یک چهارم افسر شد اما جان سالم به در برد و شهادت در برابر جنگل.

یک هیئت منصفه محکوم جنگل در دسامبر 2005 و در یک nonunanimous حکم 10-2 توصیه می شود یک جمله از مرگ است.

Chisholm خواهر آمده است علیه اعدام گفت: در بیانیه ای به ABC اخبار ارائه شده توسط چوب خانواده: “من نوشتن برای بیان صادقانه من خواسته برای فرماندار Ivey به توقف اجرای ناتانیل جنگل. من از هارلی Chisholm III. من فکر نمی کنم که ناتانیل است که به جرم قتل. من اصرار فرماندار Ivey به تجدید نظر تصمیم به مداخله.”

“وجود دارد هیچ آسیبی در اجازه می دهد زمان بیشتری برای دادگاه به بررسی” بیانیه اضافه شده است. “من می خواهم شواهد جدید به ارمغان آورد جلو و ارزیابی توسط وکلای جدید. لطفا فراموش نکنید به جلو حرکت می کند با این تصمیم عجولانه برای اجرای ناتانیل. وجدان من اجازه نمی خواهد با من زندگی می کنند با این اگر او می میرد. من به شما التماس برای رحمت بر او.”

ایالت آلاباما دادستان کل استیو مارشال در بیانیه ای گفت شنبه که جنگل شد “به درستی گناهکار شناخته و محکوم به اعدام توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود.”

“تنها بی عدالتی در مورد ناتانیل جنگل است که تحمیل آن چهار پلیس که روز وحشتناک در سال 2004” مارشال در بیانیه ای گفت:.

جنگل به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را با این استدلال وکیل به او ناکافی نمایندگی misinforming او را که او نمی تواند محکوم به قتل پایتخت به عنوان همدست و قانع کننده او را به رد درخواست مقابله دادستان ارائه شده او را از 20 به 25 سال زندان با توجه به سوابق دادگاه.

“یک هیئت منصفه از آقای وودز’ همسالان او را محکوم کرد چهار فقره قتل پایتخت,” Ivey نوشت: پنج شنبه شب. “در 15 سال گذشته اعتقاد خود را بازبینی شده است حداقل نه بار و بدون دادگاه پیدا کرده است به هر دلیلی به سرنگونی تصمیم هیئت داوران است.”

جنگل’ درخواست تجدید نظر رد شد توسط Alabama دادگاه عالی و دادگاه عالی ایالات متحده.

در نامه خود به Ivey, پادشاه اعلام کرد که وودز “تا به حال هرگز یک محاکمه عادلانه” و بعد فورا رفت واز این فرصت را به ارائه شواهد جدید از اعتقاد خود را تقویت ادعای خود را که اسپنسر به تنهایی عمل کرده است و وجود دارد هرگز قصد فریب ماموران را به کمین.

این مورد نیز به دست آورد توجه مشاهیر مانند کیم کارداشیان غرب است که تبدیل به یک مدافع برای عدالت کیفری اصلاحات. او توییتی پنجشنبه جنگل “برنامه ریزی شده است به اجرا در آلاباما امشب برای قتل را مرتکب نشده بود. پیوستن به ائتلاف گسترده ای – از جمله اعضای هیات داوران و بستگان قربانیان – در اصرار @GovernorKayIvey و @AGSteveMarshall به ماندن مقابله را اعدام است.”

پس Ivey را عدم اجازه داده است که جنگل’ اعدام برای ادامه و غرب گفت: در قلب او می رود به جنگل’ خانواده و کسانی که کار می کرد به “صرفه جویی در زندگی خود.”

“این است که به عنوان مثال غم انگیز از بی عدالتی در سیستم” او هنوز توییتی. “مقابله خواهد مرد برای یک جرم و جنایت یک مرد دیگر اعتراف کرده و می گوید: Nate تا به حال هیچ چیزی برای انجام با.”

غرب ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه در کاخ سفید به بحث عدالت کیفری اصلاحات همراه با زنان رئیس جمهور به تازگی تبدیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>