مصرف کننده دیده بان: چرا تاج رشد فروش رشد به عنوان شفق قطبی شاهدانه تلاش برای فروش بیشتر علف های هرز

سایبان رشد Corp. سود گزارش شده در اوایل روز شنبه که به سرمایه گذاران چند دلیل برای تشویق: در آن نیست کل یک فاجعه است.

سایبان CGC, +13.37% علف هرز +15.84% وارد سیستم مالی سه ماهه سوم درآمد خالص از C$123.8 میلیون ($93.5 میلیون) به خوبی بالاتر از FactSet اجماع C$105 میلیون منعکس کننده قوی سال بیش از سال متوالی رشد. کانادا شاهدانه شرکت های, تلاش برای تولید این نوع از نتایج حاصل از اواخر از جمله شفق قطبی شاهدانه, Inc. ACB, +7.48% ACB, +5.10% است که در شماره 2 در فروش ماری جوانا در پشت تاج و صادر درآمد از روز قبل. سایبان های ایالات متحده سهام بسته تا 13.4 درصد به $22.13 جمعه پس از شماره اعلام شد و موجب تجمع برای دیگر ماری جوانا شرکت محاصره سهام.

برای اطلاعات بیشتر: سایبان درآمد جرقه گسترده تجمع در شاهدانه بخش

وجود دارد سه دلیل که تاج مدیران و تحلیلگران با اشاره به رشد درآمد: تفریحی علف های هرز فروش رشد به خصوص در مقایسه با نتایج Aurora گزارش روز شنبه; های داخلی و بین المللی پزشکی ماری جوانا کسب و کار علامت تا به طور بالقوه با توجه به شفق مبارزات; و این شرکت ماری جوانا-متعلقات حصول رشد فروش نزدیک به 50%, در حالی که اکثر کانادا شاهدانه شرکت ها از جمله شفق قطبی را به دست آورد و نه بزرگ تاسیس لوازم جانبی کسب و کار.

“ما عملکرد بالا خط بهره مند از یک پایگاه گسترده ای از رشد اقتصادی در هسته شاهدانه کسب و کار و همچنین به عنوان استراتژیک ما ادغام” تاج رئیس امور مالی مایک لی گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه.

لی گفت: در تماسی که شرکت تفریحی علف های هرز درآمد در کانادا به دلیل رشد آن به فروش می رسد بیشتر از آن گران گلدان در حالی که شفق قطبی گفت: مشتریان خود را بیشتر علاقه مند به ارزان علف های هرز. فروش قبل از نورد مفاصل شروع به پریدن کرد بیش از 50% به عنوان سایبان را متعادل نمونه کارها از ماری جوانا مارک به نظر می رسید برای پرداخت کردن.

“تاج نیازی به تعقیب sub-ارزش گذاری. تاج تفریحی نمونه کارها متعادل بین ردیف (40% حق بیمه 30% اصلی 30 درصد ارزش) با حرکت گسترده و آن را تعقیب نمی sub-ارزش گذاری” پیپر سندلر تحلیلگر Lavery, Michael نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان جمعه. Lavery خود را مطرح هدف قیمت به $28 پس از نتایج و معادل یک خرید امتیاز در سایبان انبار.

همچنین ببینید: مردم می خواهند ارزان علف های هرز و شفق شاهدانه است که پرداخت قیمت

این شرکت کسب و کار به مصرف کننده فروش نیز افزایش یافته بود که در بخشی از یک نتیجه از داشتن آن به خود خرده فروشی عملیات. تاج اضافه شده در 12 مکان های خرده فروشی در طول سه ماهه را به کل رد پای خرده فروشی به 27 در سراسر کشور و افزایش همان فروشگاه فروش 11 درصد است. شفق قطبی تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به درگیر در عملیات خرده فروشی از طریق سرمایه گذاری خود را در آلبرتا-بر اساس مشروب خرده فروش Alcanna Inc. CLIQ +0.77% به جای در حال اجرا خود را در مغازه های خرده فروشی.

تاج پزشکی شاهدانه فروش گسترده در مالی سه ماهه سوم هر دو در کانادا و خارج از کشور با دومی احتمالا با کمک شفق مبارزات. شفق قطبی بین المللی خرید و فروش کاهش یافته است, در بخشی به دلیل آلمان برگزار شد تا برخی از محصول شفق حمل به بیماران در آن کشور است.

“فروش ما در آلمان بهره مند از فرصت طلب فروش برای پر کردن شکاف عرضه ایجاد شده توسط نظارتی نگه دارید و بر روی محصولات دیگر فروشنده” لی گفت: در درآمد تماس بگیرید.

جزئیات: ماری جوانا شرکت ها فقط در ماه به زندگی می کنند به طور متوسط مطالعه می گوید:

تعدادی از سایبان رشد را خریداری حاکی از رشد و همچنین بالغ بر یک در مجموع 22 درصد از درآمد خود را با سخت افزار مورد استفاده به مصرف ماری جوانا کلیدی تمرکز می کنند. آن کانابینوئید دارو ساز C3 رشد درآمد 5 درصد در مقابل سه ماه قبل. بخارساز فروش از آن Storz & Bickle کسب رشد 46 درصد بیش از سه ماهه گذشته به دلیل “آلی” و شرکت ” بهره مند از فروش فصلی حدود C$5 میلیون.

Storz & Bickle باعث می شود تعدادی از حشیش مصرف لوازم از جمله vape دستگاه که شامل ارجمند آتشفشان شناخته شده در میان علاقه مندان به حشیش حتی قبل از سایبان خرید شرکت آلمانی. دیگر سخت افزار خریداری این آثار و Mommar همچنین افزایش فروش شرکت لی گفت.

آن همه خبر خوب برای سایبان ، Jefferies تحلیلگر اوون بنت نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در اوایل روز شنبه در حالی که تیتر شماره را “تسکین” مناطق از نگرانی باقی می ماند در جزئیات است.

بنت گفت: این شرکت سهم بازار کاهش یافته و به 22 درصد با وجود این واقعیت است که این شرکت نزدیک به دو برابر آن رد پای خرده فروشی; تاج نیز صادر ارشاد با یک “متوسط” مالی سه ماهه چهارم افزایش فروش که نشان می دهد سهم بازار خود را ادامه خواهد داد به کاهش. بنت است که معادل فروش رتبه نام با C$21 قیمت هدف.

ایالات متحده داد و ستد سهام از سایبان رشد را از دست داده اند نیمی از ارزش خود را در سال گذشته به عنوان S&P 500 SPX +0.18% به دست آورده 23 درصد است. این ETFMG جایگزین برداشت ETF MJ, +3.72% کاهش یافته است 53 درصد در سال گذشته و افق های ماری جوانا علوم زندگی ETF صفحه اول HMMJ, +5.85% کاهش 60%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>