اتحادیه های ساخت و ساز برای تماس بهتر و ایمنی و سلامت حمایت در طول همه گیر

ABC News Corona Virus Economic Impacts

کارگران مجبور به انتخاب بین پرداخت و COVID-19 قرار گرفتن در معرض اتحادیه های کارگری می گویند.

مشغول به کار در ساخت و ساز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تقسیم کرده است این صنعت پایین وسط با توجه به طرفداران و کارشناسان بهداشت و درمان.

در یک طرف ساختمان راه و آب و برق نیاز به تعمیر و نگهداری منظم و ارتقاء و میلیون ها نفر از آبی-کارگران یقه نیاز آن شغل برای حمایت از خانواده های ساخت و ساز رهبران اتحادیه گفت. در همان زمان کسانی که نزدیک گره worksites و گاهی غیر بهداشتی کار در شرایط رسیده برای قرار گرفتن در معرض این ویروس با توجه به جین Stellman استاد در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت که متخصص در مسائل ایمنی کارگران.

“سوال این است که چه شغل می تواند انجام شود با خیال راحت؟'” او گفت: ABC News. “این زمانی است که کسانی که فقیر به طور کلی استانداردهای [در سایت های ساخت و ساز] نیاز به خطاب.”

Stellman و دیگر حامیان به نام دولت به آمده تا با راه حل های فوری برای رسیدگی به هر دو مسائل قبل از آنها ایجاد عمیق تر اقتصادی و مشکل بهداشت عمومی در این کشور است.

بیش از 7.6 میلیون آمریکایی کار کرده و در کار ساخت و ساز در ماه فوریه با توجه به آمار از آمریکا اداره آمار نیروی کار. برای بسیاری از ایالت ها از جمله نیویورک, سخت ترین ضربه گیر پروژه های ساخت و ساز را ادامه داد پس از اینکه تلقی خدمات ضروری است.

کن Rigmaiden کلی رئيس جمهور از اتحادیه بین المللی نقاشان و متفقین معاملات که بیش از 111,000 اعضا در ایالات متحده و کانادا تخمین زده می شود که نیمی از سایت های ساخت و ساز در کشور را تعطیل از COVID-19 همه گیر آغاز شد. Rigmaiden اشاره کرد یکی از اعضای Tureka دیکسون یک مادر تنها از فیلادلفیا با یک کودک در طیف اوتیسم از دست او در کار ساخت و ساز به تازگی و از جان گذشته است برای بازگشت به کار.

“مردم باید آگاه باشید که در این صنعت اگر آنها کار نمی کند و نمی تواند پرداخت آنها صدمه دیده است” Rigmaiden گفت: ABC News.

اتحادیه رهبر افزود که دولت باید با استفاده از ساخت و ساز نیروی کار را به نفع خود به عنوان نیاز برای بیمارستان جدید و فضاهای coronavirus مراکز تست افزایش می یابد. Rigmaiden اذعان کرد که برخی از کارگران ترجیح می دهند به ماندن در خانه برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری برای آن وجود دارد باید کمک.

کارگران’ اتحادیه بین المللی آمریکای شمالی که دارای یک و نیم میلیون نفر در آمریکای شمالی با ارسال نامه ای به رهبران کنگره سهشنبه اصرار آنها را به آمده تا با کمک برنامه ای برای کارگران ساختمانی. برخی از توصیه های این اتحادیه را به جلو شامل خانواده و مرخصی پزشکی برای اعضای خود و اضطراری ایمنی استاندارد برای کار در طول شیوع بیماری است.

“من می خواهم به استرس اهمیت مطمئن شوید که فدرال اقدام به نشانی COVID-19 باید به نفع کارگران و خانواده هایی که در حال تحمل فشار این بحران” LIUNA کلی جمهور تری o’sullivan نوشت.

Stellman گفت: خواستار کمک های مالی مهم هستند برای آن دسته از کارگران و در همان زمان دولت باید استرس بهتر استانداردهای ایمنی. در علاوه بر این به تعدادی از خطرات ساخت و ساز کارگران صورت خود را در حالی که انجام وظایف Stellman گفت بهداشتی خطرات به مراتب بیشتر در مورد.

چیزهایی مانند عدم تمیز کردن توالت و سینک ظرفشویی به تنگ آسانسور و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی افزایش شانس که کارگران قرارداد COVID-19, او گفت:. Stellman هشدار داد که این کشور باید درس از حفاری و استخراج کار قرار گرفت که در زمین صفر پس از 9/11 زمانی که کارگران نه محافظت از سمی جو است.

“ما عمل وجود دارد 24/7 بدون هیچ احتیاطی و ما هنوز در حال پرداخت قیمت برای بچه های شجاع که برای همه ما,” او گفت:.

کارلو Scissura رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک ساختمان کنگره یک گروه تجاری است که نشان دهنده توسعه دهندگان و شرکت های ساخت و ساز گفت: چند شرکت های بزرگ را برقرار سختگیرانه ایمنی بهداشت سیاست در چند هفته گذشته. چندین شرکت گفت: در حال گرفتن درجه حرارت از کارگران خود را زمانی که آنها می رسند در سایت و درخواست هر کارمند است که بیمار احساس می کند به ماندن در خانه.

“بسیاری از این سایت ها سایت ها و اتحادیه های کارگری باید دستورالعمل های روشن برای کارمندان خود” Scissura گفت: ABC News. “ما در حال نظارت برای دیدن اگر وجود دارد سایت-موارد خاص که در آن مردم وجود دارد که با توجه به فرصت برای رفتن به صفحه اصلی اگر آنها بیمار است.”

Stellman گفت که او امیدوار است این وضعیت را خار مقامات منتخب و رهبران صنعت به یک نگاه خوبی در سلامت استانداردهای ایمنی در ساخت و ساز سایت های مربوط به بیماری های همه گیر و موسسه قوی تر پادمان.

“کارگران ساختمانی باید همیشه پا تا به مسئولیت های خود را به ما ارائه با ساختار است که ما باید برای زندگی ما,” او گفت:. “آنها نشان داده اند به انجام آن در معرض خطر است و ما به عنوان یک جامعه باید بپرسید که خطر آنها را کاملا ناچیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>