محافظه کاران را از دستاوردهای اولیه در ایران انتخابات پارلمانی

ایران آغاز شده است و شمارش آرا یک روز پس از آن انتخابات پارلمانی که در آن متحدان آیت الله علی خامنه ای به احتمال زیاد برای به دست آوردن یک اکثریت قابل ملاحظه بر اساس نتایج قسمی.

مقامات ایرانی هنوز برای اعلام حضور در فوریه 21, انتخابات, برای 290 کرسی مجلس اما برخی از نتایج اولیه اعلام شده از سوی وزارت کشور نشان داد که وفاداران به خامنهای بودند و مجموعه ای را برای سود.

بیشتر:

“تا کنون 42 کرسی از مجلس شده بود برنده آشکار توسط نامزدها” تلویزیون دولتی گزارش روز شنبه.

همچنین اعلام اسامی نامزدهای پیشرو در تهران به 30 کرسی مجلس. همه تندروها به رهبری محمد باقر باقر قالیباف که انتظار می رود که مجلس بعدی بلندگو.

“در حالی که نتایج رسمی انتخابات پارلمانی اعلام نشده است در عین حال این احتمال وجود دارد که محافظه کاران هستند احتمال بیشتری برای به دست آوردن اکثریت در پارلمان و به نظر می رسد مانند آن خواهد شد یک پیروزی,” عباس اصلانی محقق ارشد در مرکز مطالعات استراتژیک خاور میانه الجزیره گفت:.

او گفت: این خواهد بود که “بسیار مهم در این ماه آمده است” با انتخابات ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای سال آینده است.

“ما در حال حاضر قوه قضاییه است که با محافظه کاران و اگر مجلس می رود محافظه کارانه تر من فکر می کنم قوه مجریه است که ریاست آنها خواهد بود کار بسیار سخت برای دریافت کنید که بیش از حد,” او اضافه شده است.

نزدیک به نیمی از 16,033 امیدوار در انتخابات محروم شدند توسط شورای نگهبان محافظه کار تحت بررسی صلاحیت بدن. بسیاری از رد صلاحیت کاندیداهای میانه رو و اصلاح طلبان.

رقم مشارکت در انتخابات

ایران حاکمان که تحت فشار شدید از ایالات متحده بیش از این کشور برنامه هسته ای, نیاز به یک مشارکت بالا برای افزایش مشروعیت خود را که آسیب دیده بود پس از در سراسر کشور, تظاهرات در ماه نوامبر.

این تظاهرات با خشونت سرکوب کرد که عمیقتر خشم بیش از مشکلات اقتصادی و ادراک فساد است.

سخنگوی دیده بان نگهبان, شورای Abbasali Kadkhodai پیش بینی شده است که مردم در انتخابات خواهد بود در حدود 50 درصد گفتن تلویزیون دولتی روز جمعه است که ملت ایران نا امید شده بود دشمنان خود را با رای گیری در اعداد بزرگ است.

میزان مشارکت 62 درصد در سال 2016 رای مجلس و 66 درصد از مردم رای دادند و در سال 2012.

با ایران رو به رشد انزوا در صحنه جهانی و نارضایتی در خانه بیش از اقتصاد و مشارکت مردم دیده می شود به عنوان یک همه پرسی در استقرار دست زدن به جمهوری اسلامی را سیاسی و بحران اقتصادی است.

رای گیری صورت گرفت در میان شیوع کروناویروس که تا کنون به کشته شدن پنج نفر در ایران در حالی که تعداد کل عفونت بود در 28 روز شنبه.

اثر در سیاست خارجی

در حالی که رای بعید است که تاثیر قابل توجهی در امور خارجی و یا هسته ای ایران, سیاست که توسط خامنه ای و محافظه کار مجلس به طور بالقوه می تواند به تقویت تندروها در 2021 مسابقه برای رئیس جمهور و نوسان سیاست های عمومی بحث به دور از تعامل با ما.

“من فکر می کنم آنها [اصولگرایان] را حمایت فعلی ایران و سیاست های موجود در منطقه” اصلانی در این باره گفت. “اما وقتی که می آید به ما, من فکر می کنم بیشتر محافظه کار مجلس را در مخالفت با بیشتر مذاکرات مستقیم حداقل برای برخی از زمان.”

ایالات متحده تا سال 2018 خروج از ایران هسته ای ایران با قدرت های جهان و آن reimposition از تحریم باید وارد اقتصاد ايران سخت به عنوان ایرانیان تماس خود را در رهبران به ایجاد بهتر فرصت های اقتصادی.

بیشتر محافظه کار مجلس نیز می تواند به نفع گسترش بودجه از انقلاب اسلامی سپاه پاسداران).

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح سهام خود را در بن بست با ایران که در ایران بالا ژنرال قاسم سلیمانی که رهبری سپاه‘s نخبگان سپاه قدس کشته شد در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در فرودگاه بغداد در ماه ژانویه است.

ایران انتخابات: رای دهندگان بی تفاوتی

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>