کنگره هرچه 400 میلیون دلار به تقویت متحده انتخابات تلاش در میان coronavirus

به عنوان بخشی از جارو بودجه اضطراری بسته رهبران کنگره در حل و فصل از جمله صدها میلیون نفر به افزایش متحده تلاش برای نظارت بر انتخابات اما برخی از رای گیری طرفداران حقوق استدلال می کنند که مجموع نمی تواند به اندازه کافی در تشدید شیوع کروناویروس.

این $340 میلیارد اضطراری مکمل بودجه بی سابقه 2 تریلیون دلار فدرال محرک لایحه که رونمایی شد در روز چهارشنبه و با هدف گسترده کاهش اثرات اقتصادی از coronavirus در کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی شامل 400 میلیون دلار در انتخابات کمک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا به رای و تصویب این قانون به بعد شنبه. خانه نیاز به تصویب این لایحه قبل از آن می تواند رسیدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

در میان یک درهم تقویم اصلی, با حداقل 12 ایالت و یک سرزمین در حال حاضر به تعویق انداختن خود را نامزد مسابقات متحده در حال عجله برای گسترش رای از طریق پست تلاش. بودجه ارائه شده توسط کنگره آماده است به شناور متحده به دنبال افزایش ظرفیت خود را برای اجرای انتخابات توسط ایمیل و گسترش اولیه رای گیری و ثبت نام آنلاین و افزایش اقدامات ایمنی در فرد رای گیری سایت در میان بحران است.

تحت زمان محدودیت متحده را در مجموعه ای به صورت موجی از رای دهندگان مصاحبه غیابی به عنوان رای دهندگان و نظرسنجی کارگران باقی می ماند مربوط به بیش از گسترش این بیماری در رای گیری مکان های که اغلب در داخل مدارس و کتابخانه ها و کلیساها و دیگر جمع آوری سایت هایی که توقیف شده است با توجه به کوروناویروس.

در حالی که این رقم کمک خواهد کرد متحده به گوشت گاو تا آماده سازی خود را برای آینده اولیه مسابقات و حفاظت از افراد از خطرات ناشی از این بیماری همه گیر آن را نشان دهنده تنها کسری از 4 میلیارد دلار مجلس نانسی پلوسی به دنبال در کنگره دموکرات لایحه معرفی شده در به خانه طرف.

آن را نیز به طور قابل توجهی کمتر از 2 میلیارد دلار به Brennan Center for Justice at New York, دانشکده حقوق دانشگاه برآورد هزینه آن را به صورت متحده به اندازه کافی آماده شدن برای انتخابات میان coronavirus بحران است.

این چند میلیارد دلار کل ارزیابی توسط حزبی فکر می کنم مخزن پنج برابر بیشتر از این مقدار در حال حاضر اعطا شده توسط کنگره است. کارشناسان در Brennan Center اصرار بیشتری باید انجام شود تا اجازه دهد متحده به اندازه کافی آماده سازی کارکنان و سازماندهی فرآیند رای گیری در زمان انتخابات ماه نوامبر.

“کنگره موفق به شامل کافی ضروری و مورد نیاز در بودجه محرک به کمک ایالات اجرای انتخابات در زمان بیماری همه گیر” مایکل Waldman رئیس برنان مرکز گفت: در بیانیه منتشر شده در سنا اعلام کرد که آنها به توافق رسیده است.

“این می تواند ویران در ماه نوامبر” Waldman هشدار داد.

یک تجزیه و تحلیل توسط برنان مرکز به تشریح پنج اصلی که تغییرات مورد نیاز به منظور اطمینان حاصل شود که انتخابات نوامبر عملکرد موثر در محیط محدود. رئیس در میان کسانی که پیشنهاد و جهانی است رای توسط ایمیل سیاست که کارشناسان برآورد هزینه بین $982 میلیون و 1.4 میلیارد دلار به منظور ایجاد گزینه های موجود برای تمام رای دهندگان.

هزینه ارزیابی خواهد پوشش “رای گیری, چاپ, هزینه امکانات اضافی برای پردازش و ذخیره سازی آراء و سایر هزینه های لازم.”

برخی از قانونگذاران دموکرات شده است به طور پیوسته صدایی زنگ در مورد نیاز به حفاظت از روند انتخابات در میان بحران جاری. سناتور. Ron Wyden D-سنگ., و از سوی دیگر ، ctq, D -, Minn. همراه با 24 دیگر سناتورهای دموکرات هستند همکاری حامیان مالی از این فاجعه طبیعی و اورژانس رای گیری عمل 2020 که هدف آن اطمینان حاصل شود “سال 2020 انتخابات و انتخابات آینده در حال انعطاف پذیر برای شرایط اضطراری از جمله بلایای طبیعی و بیماری های همه گیر.”

رئیس خود را پیشنهاد با هدف محافظت از توانایی “رای دهندگان در همه کشورها [به] باید 20 روز زود در شخص رای گیری و هیچ بهانه ای غایب رای-توسط-mail.”

مدت کوتاهی پس از گذراندن لایحه منتشر شد Klobuchar و Wyden به نام 400 میلیون دلار مجموع تنها “یک گام در مسیر درست” را به عنوان آن می آید در پایان پایین تر از دموکراتها پیشنهاد اولیه برای انتخابات کمک کند.

“در زمان بحران مردم آمریکا را نمی توان مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حق خود برای رای دادن” Klobuchar و Wyden گفت: در یک بیانیه مشترک. “در حالی که این بودجه یک گام در مسیر درست ما باید تصویب انتخابات اصلاحات در سراسر کشور و همچنین به عنوان امن منابع بیشتر برای تضمین امن و انتخابات است.”

“ما همچنان به مبارزه برای تصویب این فاجعه طبیعی و اورژانس رای گیری عمل 2020 برای اطمینان از واجد شرایط هر آمریکایی می تواند با خیال راحت و قانونی شرکت در انتخابات” به آنها اضافه شده است.

دموکرات ها در سراسر هیئت مدیره و طیفهای سیاسی هستند و انعکاس پیام های مشابه.

یکی از مترقی حمایت گروه ایستاده تا امریکا برگزار تماس با خبرنگاران در اوایل این هفته این برنامه شامل هر دو Klobuchar و Wyden یکی از کلیدی رانندگان هل دادن رای گیری از طریق پست در سراسر کشور نیز خواست که کل است “کافی نیست.”

“این بیماری همه گیر است که یک تهدید نه تنها برای سلامتی ما و اقتصاد ما بلکه برای دموکراسی ما” گفت: Sean Eldridge بنیانگذار و رئیس جمهور غیر انتفاعی. “در حالی که ما را تشویق کرد که ما حمایت مردمی و فشار از قانونگذاران دموکرات جمهوری خواهان مجبور به افزایش بودجه برای رای دادن دسترسی از 140 میلیون دلار به 400 میلیون دلار آن را هنوز هم به اندازه کافی برای اطمینان از یکپارچگی 2020 انتخابات است.”

“کنگره باید به طور کامل صندوق ملی رای توسط, پست, آنلاین, ثبت نام و رای گیری اولیه در آینده coronavirus پاسخ بسته به طوری که می گوید اطمینان می تواند هر واجد شرایط رای دهندگان می توانند رای آنها رای گیری در این پاییز” Eldridge فشرده.

با این وجود رهبران دولت جعل جلوتر هستند با گسترش اجرای رای توسط پست الکترونیکی عملیات ادامه با اولیه انتخابات هنوز هم آمده است.

در ویسکانسین است که در حال حاضر مجموعه ای به دولت بعدی در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو خود را با ریاست جمهوری اولیه در آوریل 7, از جمله در شخص رای گیری به عنوان دولت انتخابات فشار برای رای دهندگان به استفاده از رای گیری غایب به جای اجتماعی فاصله شیوه ها و کاهش اندازه جمعیت. همانطور که از سهشنبه شهری clerks دریافت 554,116 غایب درخواست نسبت به 249,503 در بهار انتخابات در سال 2016.

در وایومینگ آلاسکا و هاوایی که در ابتدا برنامه ریزی شده در آوریل 4, احزاب دولت نظارت بر مسابقات باید لغو همه در شخص رای گیری تغییر به طور کامل برای رای دادن از طریق پست و تمدید تاریخ است که توسط رای گیری باید بازگردانده شده توسط – در اصل به تأخیر انداختن خود شرکت کنند ،

این Acela اولیه که در اصل قرار است به اتفاق می افتد در سراسر شش متحده در آوریل 28, است که در حال حاضر تنها به یک. نیویورک است که هنوز برای رای دادن در آن روز در حالی که در پنسیلوانیا قانونگذاران در حال حاضر در حال هل دادن از طریق یک لایحه به طور رسمی به تعویق انداختن اولیه خود را تا ژوئن 2 – یک حرکت است که به شرح زیر کت و شلوار با, کانکتیکات, دلاور, مریلند و رود آیلند.

ایالت نیویورک در کمیسیون انتخابات’ Association, نام رژیم صهیونیستی است. کومو در نظر گرفتن اصلاح قانون انتخابات اجازه می دهد تا برای رای گیری غایب در طول هر زمان از یک وضعیت اضطراری به دلیل یک بیماری همه گیر و یا بیماری های عفونی در میان ملاحظات دیگر.

“ما مواجه با بحرانی کمبود بازرسان و حوزه های رأی گیری با توجه به ادامه بحران بهداشت عمومی. در طول هفته آینده BOEs را پیدا خواهد کرد آن را تقریبا غیر ممکن است برای دیدار حیاتی در مهلت برای تست ماشین آلات و آماده سازی برگه های رای به دلیل کمبود کارکنان با توجه به ادامه اقامت در خانه سفارش” آزادی از انجمن می خواند.

در گرجستان, وزیر امور خارجه, براد Raffensperger اعلام کرد که دفتر خود را خواهد شد در نظر گرفتن اندازه گیری شدید از پستی absentee ballot فرم های درخواست به گرجستان 6.9 میلیون رای دهنده برای مارس 19 اولیه.

این مرحله دیده می شود به عنوان یک مکمل اندازه گیری به حداقل رساندن تعداد رای دهندگان که هنوز هم انتخاب کنید برای رای دادن در فرد است.

“بار از تلاطم و تحول مانند یکی از ما گرجی ها در صورت نیاز به اقدام قاطع اگر آزادی برای ما بسیار عزیز هستند و باید حفظ شود” Raffensperger در بیانیه ای گفت. “من اقدام امروز چون مردم گرجستان از اولین مهاجران به قهرمانان مانند کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور و Congressman John Lewis, مبارزه کرده اند بیش از حد طولانی و بیش از حد سخت برای حق خود برای رای دادن به آن محدود بود.”

ABC News’ مريم خان و تریش ترنر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>