سردرگمی در کامبوج در میان سوالات بیش ویروس در کشتی کروز

پنوم پن کامبوج – Cambodia نخست وزیر کامبوج است عادت کرده اند به داغدار انتقاد از جامعه بین المللی برای حقوق بشر.

اما هفته گذشته او به طور گسترده ای مورد ستایش زمانی که او استقبال بوش کروز بود که سرگردان در دریا برای بیش از دو هفته در میان ترس مسافران در هیئت مدیره ممکن است حمل کشنده جدید کروناویروس. کشتی با بیش از 2,000 مردم تبدیل شده بود توسط حداقل سه نفر دیگر کشورها پس از صدها عفونت گزارش شده در یکی دیگر از بوش کروز مستقر در ژاپن است.

در فوریه 14, Hun Sen سفر به جنوب غربی شهر سیهانوکویل شخصا به استقبال MS Westerdam مسافر. وی ارائه آنها را با گل به آنها متحرك و حتی در آغوش گرفت برخی از آنها.

در آن زمان هیچ گزارش موارد عفونت شناخته شده به عنوان COVID-19 در کشتی.

Hun Sen دولت در ادامه به ترتیب تور برای متحرك مسافران و شناور ایده میزبانی یک حزب برای آنها.

حتی اگر کامبوج بود که یک کشور فقیر آن آماده بود “برای حل مشکلات جهانی” و به “خلاص شدن از شر ترس و تبعیض” نوشت: Facebook.

طرفدار دولت phnom penh Post, روزنامه ستایش نخست وزیر خود “انسان دوستانه عمل” در مقاله ای با عنوان: “Hun Sen به نجات” در حالی که Tedros Adhanom Ghebreyesus, رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) از ایشان تشکر Hun Sen برای “خوش عمل” همبستگی و به نام در جهان برای جلوگیری از “ننگ و ترس”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده نیز با ابراز قدردانی برای کامبوج دولت “حسن نیت ارائه میدهد”.

خلق و خوی تعطیلات soured روز بعد هنگامی که یک زن 83 ساله مسافر از کشتی آزمایش مثبت برای این ویروس زمانی که او وارد مالزی. او اعلام کرد ویروس رایگان در روز جمعه نزدیک به یک هفته پس از او پذیرفته شد اما همچنان در بیمارستان بستری است چرا که او همچنان به نشان دادن علائم مالزی, مقامات گفت.

اولیه تست مثبت باعث شده است نگرانی این ویروس می تواند در کامبوج است که ثبت شده تنها یک مورد تا کنون و فرستاده مقامات بهداشتی تقلا برای پیگیری کردن و تست بقیه کشتی مسافران است.

اما صدها نفر کشور را ترک کرده بود پس از آن باعث ترس این ویروس می تواند به گسترش در سراسر جهان است.

در حال حاضر این ویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر ماه دسامبر گسترش به برخی از 28 کشور آلوده کردن بیش از 76 ، 000 مردم و کشتن 2,200 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

اما مقامات در کامبوج در ادامه به بازیگران شک در تست مثبت برای MS Westerdam مسافری در مالزی به ویژه پس از آن زن اعلام شد ویروس رایگان در روز جمعه. شده اند وجود دارد هیچ بیشتر موارد گزارش شده از کشتی گفتند.

“بی نظمی در نتایج اعلام شده توسط مقامات مالزی را ناشی از ترس و سردرگمی و تبعیض در میان Westerdam مسافران” وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

آن را نیز “تحت تاثیر افتخار و کرامت بشریت و کشور” به آن اضافه شده است.

Ly Sovann سخنگوی وزارت کشور در پاسخ نداد به الجزیره خواستار نظر.

این تحولات باعث شد که خشم و سردرگمی در کامبوج با برخی از متهم Hun Sen از به خطر انداختن سلامت خود را به منظور بهبود تصویر بین المللی.

صحبت کردن از طریق تلفن Morth Sopha در غرب شهر کوه کنگ گفت: Hun Sen آشکار “blase” نگرش بود که با هدف توسل به چین نزدیکترین متحد.

“نخست وزیر دستاوردهای چیزی در سیاسی داخلی مزایای به عنوان بسیاری از مردم کامبوج که تصمیم خود را, اما او فقط می خواهد برای نشان دادن به جهان و انتظار سیاسی بین المللی, مزایای,” او گفت: Al Jazeera.

مائو Chhorn یک پنوم پن ساکن توافق با Sopha را ارزیابی و محکوم Hun Sen اجازه می دهد مسافران برای اقامت در کامبوج و تور شهرستان.

“وجود دارد یک شانس بزرگ این ویروس می تواند به گسترش” گفت: Chhorn.

در ضمن Pich Vanna از شمال Preah Vihear استان گفت: دولت بود از این وضعیت به طور جدی و به نام برای آگاهی بیشتر و رایگان سلامت معاینات.

“به نظر می رسد که آنها چیزی برای پنهان کردن که ما اطلاعات زیادی ندارم در مورد کوروناویروس. دولت ادعا می کند وجود دارد تنها یک مورد آلوده اما من به برخی از شک و تردید” او گفت:.

Mu Sochua یک رهبر مخالفان که حزب ممنوع شده است در کامبوج نیز انتقاد دولت به اتهام نادیده گرفتن خطر ناشی از ویروس است.

“ما می خواهیم که به کامبوج به عنوان یک مورد خاص با توجه به رفتار غیر مسئولانه از Hun Sen,” او گفت: متهم نخست وزیر – که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار انتخابات در سال 2018 – با استفاده از این بحران برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک “قهرمان”.

Hun Sen بارها ادعا کرد که ترس از COVID-19 خطرناک تر از ویروس خود را.

روز سه شنبه گفت: “باید اجازه Westerdam را کشتی مسافر خاموش حتی اگر آنها به حال عفونت است. و در یک کنفرانس خبری در اواخر ماه ژانویه او را تهدید به اخراج روزنامه نگاران پس از آنها با حضور در یک کنفرانس خبری با پوشیدن facemasks و حاضر به تخلیه 23 کامبوج دانش آموزان از ووهان چین شهر در مرکز شیوع کروناویروس.

به طور جداگانه برخی از کارشناسان مورد انتقاد قرار Hun Sen تصمیم به استقبال مسافران گفت: نخست وزیر نباید گرفته اند از جمله در معرض خطر با توجه به آنچه که آنها به نام کشور فقیر کامبوج پزشکی زیرساخت ها است.

کامبوج سیستم بهداشت و درمان است شهرت فقیر در میان مردم بیشتر به دلیل عدم سرمایه گذاری دولت در این بخش است. یک سال 2016 مطالعه داشت و حدود یک سوم از کامبوج 1.4 میلیون خروجی گردشگران در سفر بودند به یک کشور دیگر برای خدمات پزشکی.

مدیر کامبوج جامعه مدنی گروه ارائه می دهد که خدمات بهداشت و درمان گفت: در کامبوج است “نه به کار گرفته [coronavirus شیوع] به خوبی در همه” وی از سوی مامورین اقدامات غربالگری در مبادی ورودی ناکافی بودند.

مدیر که خواست ناشناس بماند گفت: تصمیم دولت اجازه می دهد تا مسافران به پیاده شد “کاملا” نشانه آن دارای اولویت سیاست بر سلامت.

“تعهد خود را به حفظ روابط خوب با چین جایگزین تمایل خود را به نگه داشتن مردم خود را امن و سالم” او گفت:.

لی Morgenbesser یک کارشناس رژیم های اقتدارگرا و نویسنده در پشت نما گفت: Hun Sen فقدان داخلی پاسخگویی به معنی دولت امتیازات “سیاسی نقطه به ثمر رساند” بیش بهداشت و درمان.

متهم Hun Sen از اعمال نفوذ “coronavirus برای مقاصد تبلیغاتی” او می نویسد: “گر چه هنر یک پاسخ موثر به coronavirus غیر ممکن است در کامبوج به دلیل قدرت سیاسی است متمرکز سلسله مراتبی (ahp) و از همه مهمتر شخصی.

“در همان راه به عنوان چین خدمتگزاران مردم مردد هستند برای تشخیص مشکلات برقراری ارتباط اطلاعات منفی و منطقی عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>