تایید coronavirus موارد آمار 5 میلیون نفر در سراسر جهان: به روز رسانی زنده

  • بیش از پنج میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید شده است به کروناویروس جدید, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی و در حالی که نزدیک به 1.9 میلیون نفر بهبود یافته اند.
  • برزیل‘s می تواند به زودی دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان به عنوان وزارت بهداشت گزارش 888 جدید مرگ و میر و نزدیک به 20 ، 000 عفونت های جدید در یک روز, هل دادن کل موارد به 291,579 و تقریبا 19,000 مرگ و میر.

  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده 106,000 موارد در سطح جهانی بالاترین سطح در یک روز و در عین حال بالا بردن نگرانی از گسترش COVID-19 در کشورهای فقیر.

  • مرکزی چین در شهر ووهان که در آن جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس اعتقاد بر این است که منشأ صادر شده است و در مجموع ممنوعیت شکار, پرورش و مصرف انسان از حیوانات وحشی.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 21

06:30 GMT – چگونه coronavirus موارد به پنج میلیون نفر در سراسر جهان

بیش از پنج میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده است با جدید کروناویروس در سراسر جهان است.

نقطه عطفی را رقم رسیده بود تقریبا پنج ماه پس از اولین مورد گزارش شده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

آمریکا و روسیه و برزیل را به عنوان کشورهای با بیشترین تعداد موارد تایید شده.

اینجا بیشتر بخوانید.

Made with Flourish

___________________________________________________________________________________

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

___________________________________________________________________________________

04:48 GMT – اندونزی هشدار داد در برابر زودرس و کاهش محدودیت

گروه عمران در اندونزی هشدار داده اند دولت است که آن را نباید عجله به کاهش محدودیت های اعمال شده در کشور به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

Lapor COVID-19 یک جامعه مدنی داد شد به نقل از جاکارتا پست اعلام کرد که مرگ و میر در میان مشکوک coronavirus موارد در 18 استان باید آمار 3,833 به عنوان از آوریل 15. همراه با 1,242 مرگ و میر در میان موارد تایید شده از 20 مه این گروه گفت: تعداد کل مرگ و میر حداقل 5,075.

04:28 GMT – یونان به دنبال به سرعت آغاز فصل گردشگری در ژوئن 15

یونان مدتها در انتظار فصل گردشگری آغاز خواهد شد در 15 ژوئن با باز شدن فصلی هتل ها.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis می گوید پروازهای بین المللی آغاز خواهد شد رفتن به طور مستقیم به مقصد توریستی در ژوئیه 1. در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز چهارشنبه Mitsotakis می گوید بازدید کنندگان خواهد بود موضوع را به نمونه coronavirus تست و “سلامت عمومی ما پروتکل را رعایت شود”.

وجود دارد 2,850 موارد و 166 مرگ و میر گزارش شده در کشور نزدیک به 11 میلیون نفر است.

03:45 GMT – ژاپن پایان دادن به اورژانس سفارش در اوزاکا, دو, دیگر مناطق

ژاپن وزیر اقتصاد می گوید کارشناسان تایید کرده اند که یک دولت برنامه ای برای حذف یک coronavirus وضعیت اضطراری در اوزاکا و دو همسایه استان در غرب که در آن عفونت تلقی کند در حالی که نگه داشتن اندازه گیری در محل در توکیو منطقه و Hokkaido.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت که کارشناسان در این نشست تصویب طرح برای بلند کردن و اندازه گیری در اوزاکا کیوتو و هیوگو.

این اندازه گیری خواهد شد در جای خود نگه داشته در توکیو و سه کشور همسایه استان و همچنین هوکایدو که در آن عفونت های آهسته اما مهار نیاز به بهبود بیشتر با توجه به AP news agency گزارش.

03:13 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند بودجه برای آمریکا, کاهش, رای گیری در همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به نگه دارید تا بودجه فدرال برای دو انتخابات میدان نبرد ایالت میشیگان و نوادا است که در حال تلاش برای آن را آسان تر و امن تر برای رای دادن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او بعد از حمایت دور از تهدید اما گیر با پشتیبانی نشده ادعا می کنند که گسترده رای گیری از طریق پست و ترویج “بسیاری از غیر قانونی”. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند رای گیری توسط پست الکترونیکی به عنوان یک گزینه امن در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها بدون شواهد و مدارک که از طریق پست رای گیری اجازه می دهد تا بسیاری از تقلب های گسترده و نگران است عمومی که در دسترس بودن گسترده ای می تواند بسیاری از مردم را به رای دادن است که جمهوری خواهان از دست دادن در ماه نوامبر.

02:50 GMT – کامبوج آسانسور ورود بان کی مون از شش کشور به عنوان coronavirus برطرف

کامبوج اعلام کرد که لغو ممنوعیت سفر گردشگران از ایران و ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه و ایالات متحده است.

در یک اطلاعیه اواخر روز چهارشنبه اعلام وزارت بهداشت و درمان گفت: بازدید کنندگان از این کشورها نیاز به ارائه گواهی بیش از 72 ساعت تایید که آنها عاری از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان مدرک از $50,000 پوشش بیمه درمانی.

بازدید کنندگان نیز نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

02:09 GMT – رکود-آمار ژاپن صادرات و واردات در پاییز به دلیل همه گیر

رکود-آمار ژاپن صادرات فرو نزدیک به 22 درصد در ماه آوریل این کشور در بدترین افت بیش از یک دهه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان تقاضای جهانی AP خبر داد.

وزارت دارایی همچنین گفت: واردات کاهش یافت و 7 درصد است.

کاهش صادرات بدترین پس از بحران مالی 2008 به صادرات وابسته به ژاپن در تلاش برای حقه بازی خطرات بهداشتی از COVID-19 با نیاز مبرم به حفظ اقتصاد رفتن.

ژاپن است که در ویژگی های رکود اقتصادی پس از رکود آغاز شد که در آخرین سه ماهه سال گذشته عمیق تر در ماه های ژانویه-مارس چهارم. تحلیلگران می گویند بدتر ممکن است پیش رو با توجه به اقتصادی درد همه گیر ممکن است در طولانی مدت.

Japan - coronavirus

خریداران در شهر یوکوهاما قدم زدن در یکی از شهر و مراکز کسب و کار در روز سه شنبه [Koji Sasahara/AP]

01:38 GMT – آنگلا مرکل: آلمان برش کمک های خارجی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید این کشور نخواهد بود برش کمک های خارجی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بیشتر برای کمک به کشورهای فقیر مورد نیاز است.

صحبت های روز چهارشنبه پس از یک ویدیو جلسه با روسای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و اقتصادی جهانی بدن مرکل اشاره کرد ماه گذشته توافق به توقف فقیر بدهی های کشورهای تعهدات و گفت که “تا آنجا که پایداری بدهی نگران است بیشتر مراحل باید به دنبال”.

اما او نمی طلسم کردن که آیا آلمان خواهد رفت تا آنجا که موافقت خود را بدهی.

01:17 GMT – نیوزیلند protocol wine studio پیشنهاد چهار روز کار در هفته

نیوزیلند نخست وزیر می خواهد کارفرمایان در نظر تعویض به چهار روز کار در هفته به عنوان یک راه برای ترویج گردشگری است که هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

Jacinda protocol wine studio گفت: در Facebook Live تصویری که مردم تا به حال آموخته زیادی در مورد انعطاف پذیری و کار از خانه در این کشور مستند بود که کاسته هفته گذشته است.

نیوزیلند صنعت گردشگری تا به حال حدود 10 درصد از اقتصاد است اما زمین به توقف در طول شیوع بیماری با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اقیانوس آرام جنوبی کشور مرزهای بسته باقی می ماند اما protocol wine studio گفت که تا آنجا که 60 درصد از گردشگری داخلی و انعطاف پذیر تر کار ترتیبات می تواند اجازه می دهد زلاند نو به سفر در کشور خود را دارند.

00:56 GMT – کره جنوبی-صادرات coronavirus تست کیت افزایش

کره جنوبی-صادرات coronavirus کیت های آزمایش انتظار می رود برای جمع آوری شتاب پایین جاده با تشکر به بالا در خارج از کشور تقاضا Yonhap news agency گزارش روز پنج شنبه به نقل از منابع صنعت.

Yonhap به نقل از وزارت غذا و دارو ایمنی عنوان کرد و گفت که 72 تست کیت های تولید شده توسط 46 شرکت های تایید شده اند برای صادرات است. این رقم شامل شش محصولاتی که موفق به کسب تایید برای استفاده به صورت محلی.

چند تست کیت سازان در حال حاضر مسجل سفارشات بیشتر در این سال نسبت به سال گذشته را در مجموع با Sugentech Inc تامین $49m ارزش معاملات به صادرات coronavirus تست کیت از تاریخ 1 آوریل. این شرکت تولید شده است از دو میلیون و کیت هر هفته این ماه است.

Test Kits

نمونه تست دستگاه های مورد استفاده در تشخیص coronavirus در حال بررسی بر روی یک خط تولید در نزدیکی سئول [فایل: اد جونز/خبرگزاری فرانسه]

00: 28 GMT – چین 2 جدید کروناویروس موارد 31 جدید موارد بدون علامت

چین را به کمیسیون بهداشت گزارش روز پنج شنبه دو coronavirus موارد تا پایان روز شنبه, از جمله یکی از وارداتی مورد.

سلامت آژانس همچنین گزارش 31 جدید بدون علامت موارد در سرزمین اصلی کمی بالاتر از 16 روز قبل.

00:19 GMT – روسیه مجموعه قرنطینه تسهیلات در سیبری

ارتش روسیه راه اندازی یک مرکز قرنطینه در سیبری معدن طلا که در آن صدها نفر از کارگران شده است با آلوده رمان coronavirus.

این الیمپیاد معدن در شهر Yeruda پدید آمده است به عنوان یک نقطه بالا سرایت با کارگران بیش از 800 تست مثبت برای COVID-19. امکانات جدید می تواند به جای به عنوان بسیاری از 2000 نفر از بیماران.

روسیه رتبه دوم را پشت سر ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 300,000 coronavirus موارد است.

00:01 GMT – Large مشروط کوبا پزشکان کمک مکزیک با کروناویروس

حداقل 500 کوبا سلامت کارگران در حال کمک به مقابله با کروناویروس جدید در مکزیکو سیتی, مکزیک مقامات گفته خبرگزاری رویترز آن را به احتمال زیاد بزرگترین مشروط کمونیست به رهبری جزیره مستقر در سطح جهان به عنوان بخشی از پاسخ خود را به همه گیر.

شهردار کلودیا Sheinbaum علنا اذعان کرد حضور “چند” کوبا پزشکان مشغول به کار در این شهر بیمارستان برای کمک به را تشکیل می دهند کمبود نیروی انسانی اما او تایید نشده مقیاس استقرار.

فدرال وزارت بهداشت گفت: سلامت وجود دارد در حال حاضر 600 کوبا سلامت کارگران بر روی زمین است. هر دو منابع خواسته نمی شود شناخته شده است. کوبا برای دهه فرستاده متخصصان پزشکی به کشور در سراسر آمریکای لاتین و جاهای دوردست به آفریقا برای کمک به در طول بهداشت بحران.

__________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (20 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>