تایید coronavirus موارد بر 5 میلیون: به روز رسانی زنده

 

  • تعداد مرگ و میر در یک روز به یک رکورد در برزیل کشور با جهان سوم-بزرگترین شیوع کروناویروس.

  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) کشورهای عضو توافق کردند که در یک بررسی جهانی همه گیر پاسخ در مجازی جلسه مجمع بهداشت جهانی.

  • چین را متهم به ایالات متحده لکه پکن و طفره رفتن از مسئولیت به آژانس سلامت سازمان ملل متحد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به ترک سازمان است.

  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.9 میلیون تایید موارد COVID-19 و بیش از 323,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مه 20

10:05 GMT – اشاره به این حادثه تلخ: کشورهای آفریقایی ممکن است در امان بدترین بیماری همه گیر

نسبتا کم تعداد موارد تایید شده در آفریقا “مطرح شده امید که کشورهای آفریقایی ممکن است در امان بدترین بیماری همه گیر”, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در حالی که استقبال از این قاره برای پاسخ سریع به این بیماری همه گیر.

اشاره به این حادثه تلخ اما هشدار داد که میلیون ها نفر از مردم در آفریقا می تواند تحت فشار قرار دادند به فقر شدید به علت این بیماری همه گیر.

“این بیماری همه گیر را تهدید می کند آفریقایی پیشرفت است. آن را تشدید دیرینه نابرابری و تشدید گرسنگی و سوء تغذیه و آسیب پذیری به بیماری” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

پس از همه گیر است که هنوز در آن “اوایل روز” در آفریقا تاکید کرد که “اختلال تشدید می تواند به سرعت”.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:49 GMT – نخست وزیر روسیه می گوید شیوع رسیدن به stabler فاز

روسیه شیوع کروناویروس در حال ورود به یک ثبات بیشتر در فاز نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: در حالی که هشدار دهنده است که محدودیت ها برداشته شود باید با دقت در 17 مناطقی که این حرکت شده اند -.

روسیه coronavirus موارد از طریق 300,000 اما با کمترین روزانه افزایش عفونت پس از آوریل 1.

09:22 GMT – مجازی سافاری کمک به جذب حمایت برای پارک حیات وحش آفریقا

مجازی سافاری در حال کمک به منحرف کردن اذهان مردم تحت مستندات در حالی که جذب به شدت مورد نیاز برای حمایت از حیات وحش آفریقا پارک ضربه سخت ناپدید شدن گردشگران است.

حیات وحش گردشگری منبع اصلی درآمد برای کشورهای مانند کنیا. برخی از اپراتورهای شرکت های پخش زنده از سافاری در رسانه های اجتماعی به این امید که با توجه به در خطر انقراض و گونه های دیگر محو کند.

در Ol Pejeta محافظت از کارگران ایجاد کرده اند آنچه به آنها تماس بگیرید مبل صفری رانندگی در اطراف فیلمبرداری با گوشی های هوشمند از باز بالا از وسیله نقلیه.

“یکی از راه های ما در حال تلاش برای نوآوری است که به دنبال در مجازی راه آوردن حیات وحش به مردم خانه های خود را به تلویزیون و به تلفن خود گفت:” محافظت از مدیر عامل ریچارد Vigne.

09:17 GMT – تعداد موارد در مالزی تاپ 7,000

مالزی وزارت بهداشت گزارش 31 کروناویروس جدید, موارد مصرف تجمعی کل به 7,009 عفونت.

جدید میلادی به ثبت خروج تعداد کل مرگ و میر در 114.

08:41 GMT – آلمان حرکت می کند برای محافظت از بهداشت و درمان از شرکت های خارجی تصاحب

دولت آلمان به خودی خود قدرت های جدید را وتو خصمانه خارجی تصاحب مناقصه برای بهداشت و درمان شرکت های اندازه گیری طراحی شده برای اطمینان از یک منبع مداوم از محصولات ضروری در طول coronavirus بحران است.

مقررات تصویب شده در جلسه هیئت دولت اجازه خواهد داد که دولت برای جلوگیری از خارجی تصاحب از سازندگان واکسن پیش ساز مواد شیمیایی و داروها و تجهیزات حفاظتی و یا تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

Coronavirus testing site in Berlin

مقامات بهداشت پوشیدن دنده محافظ به عنوان یک اندازه گیری در برابر coronavirus (COVID-19) همه گیر دیده می شود در یک تست ایستگاه ساخته شده در Festplatz در عروسی قصبه Mitte Berlin, Germany [فایل: Abdulhamid Hosbas/Anadolu]

08:39 GMT – انگلستان هنوز در حال کار کردن قرنطینه برنامه ریزی برای ورود به کشور

دولت بریتانیا هنوز هم کار بر روی جزئیات چگونه آن را پیاده سازی قرنطینه اقدامات برای مردم ورود به کشور, وزیر کشور Priti پاتل گفت.

“ما هنوز در حال توسعه اقدامات بنابراین ما در این موقعیت می گویند “این است که چگونه آن را به کار’,” پاتل گفت: در طی یک مصاحبه در LBC رادیو.

“در شرایط چگونه این کار ما خواهد بود با اعلام این مدت کوتاهی,” او گفت: تنها تایید که در طول مدت قرنطینه خواهد بود 14 روز.

08:14 GMT – فیلیپین گزارش 279 جدید موارد مرگ و میر پنج

فیلیپین’ وزارت بهداشت ثبت 279 اضافی تایید coronavirus موارد بالاترین افزایش روزانه در نه روز و پنج اضافی مرگ و میر.

در بولتن وزارت گفت: مجموع مرگ و میر رسیده بود 842 در حالی که عفونت افزایش یافته است به 13,221 با مجموع بهبود افزایش 89 به 2,932.

وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو گفت: جامعه آمریکا و هزینه هایی که این کشور در حال حاضر رو به یک موج دوم از عفونت با اولین اتفاق می افتد در ژانویه هنگامی که سه چینی از ووهان آزمایش مثبت از ویروس.

Philippines Eases Lockdown Amid The Coronavirus Pandemic

رانندگان صف در یک قرنطینه پاسگاه پس از دولت آرام مستند اقدامات و اجازه کار به رزومه در بیشتر صنایع در Marikina مترو مانیل فیلیپین [عزرا Acayan/گتی ایماژ]

07:53 GMT – جهانی تعداد موارد پیش افتادن از 4.9 میلیون

تعداد کل موارد مثبت در سراسر جهان بیش از 4.9 میلیون, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

در حالی که جهانی مرگ و میر می ایستد در 323,345 حدود 1.7 میلیون نفر از بهبود از این بیماری است.

07:43 GMT – دانشگاه کمبریج حرکت سخنرانی آنلاین تا تابستان 2021

دانشگاه کمبریج تبدیل شده است اولین دانشگاه به اعلام اقدامات به صورت کامل 2020-2021 سال تحصیلی و گفت که آن را به حرکت تمام سخنرانی های آنلاین با توجه به Press گزارش کانون.

ممکن است ممکن است برای کوچکتر آموزش گروه را اگر آن را مطابق اجتماعی-فاصله مورد نیاز این دانشگاه گفت:, و اضافه کرد که این تصمیم مورد بررسی قرار خواهد گرفت, باید وجود داشته باشد هر گونه تغییر به “رسمی مشاوره در کروناویروس”.

07:37 GMT – تعداد موارد در روسیه پیشی بگیرد 30,000

روسیه گزارش 8,764 جدید موارد پایین ترین آن روزانه افزایش از ماه مه 2 نظر گرفتن تعداد کل مستند عفونت به 308,705.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 135 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته, گرفتن تلفات از این ویروس به 2,972.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

یک زن با پوشیدن یک ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus پیاده در Pyatnitskaya خیابانی در مسکو [Sefa Karacan/Anadolu]

06:58 GMT – تایلند می گوید که انتظار دارد واکسن در سال آینده پس از آزمایش در موش

تایلند انتظار دارد به یک coronavirus واکسن آماده سال آینده یک مقام ارشد گفت: پس از پیدا کردن مثبت نتایج آزمایش در موش سوری.

تایلند آغاز خواهد شد تست mRNA (messenger RNA) واکسن در میمون ها در هفته آینده پس از انجام موفقیت آمیز آزمایش در موش گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

“تایلندی واکسن می شود در سال آینده,” او گفت:.

تایلندی واکسن در حال توسعه ملی واکسن موسسه گروه علوم پزشکی و دانشگاه Chulalongkorn را واکسن مرکز تحقیقات.

06:33 GMT – اسپانیایی دستور به پوشیدن ماسک اگر آنها نمی تواند نگه داشتن 2 متر از هم جدا

دولتی اسپانیا ساخته شده آن را برای همه اجباری بیش از شش به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی و آنهایی که آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن بیش از دو متر از هم جدا.

وزارت بهداشت در اسپانیا یکی از سخت ترین-آمار کشور گفت: اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Barcelona

افراد با پوشیدن ماسک محافظ خواندن روزنامه ها به عنوان آنها نشستن بر روی نیمکت بارسلونا در اوایل این ماه [Nacho Doce//رویترز]

06:24 GMT – بریتانیا رولز-رویس برای دراز کردن 9,000 مشاغل

انگلیسی, موتور ساز رولز رویس گفت که این امر نیاز به ذخیره کردن حداقل 9,000 از آن 52,000 کارکنان به هزینه صرفه جویی سالانه 1.3 میلیارد پوند ($1.59 میلیارد دلار) آن را به عنوان به دنبال مقابله با رکود در سفر هوایی ناشی از این بیماری همه گیر.

“ما پیشنهاد ساماندهی عمده کسب و کار ما برای انطباق با سطح جدیدی از تقاضا ما شاهد از مشتریان” رئیس اجرایی وارن شرق در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه ما انتظار داریم از دست دادن حداقل 9,000 نقش از ما نیروی کار جهانی 52,000.”

این کار ضرر و زیان بیشتر را در آن عمران و هوا فضا, کسب و کار, شرکت گفت: آن را به عنوان شروع رایزنی با اتحادیه های کارگری.

06:11 GMT – لهستانی مدارس ممکن است باقی می ماند بسته تا پایان ماه ژوئن

لهستانی مدارس خواهد شد و به احتمال زیاد باقی مانده تا پایان ماه ژوئن هنگامی که کودکان شروع تعطیلات تابستانی سخنگوی دولت Piotr مولر گفت: رادیو عمومی.

مدارس بسته شده اند و از ماه مارس زمانی که لهستان خود را تایید اولین مورد از coronavirus. توسط مه 25, آنها شروع خواهد شد ارائه مراقبت روز برای جوانترین کودکان, اگر چه تدریس خواهد شد و هنوز هم انجام می شود آنلاین.

در سال تحصیلی جاری به پایان می رسد در تاریخ 26 ژوئن و پس از دو ماه تعطیلات طولانی در ژوئیه و اوت.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry .

05:30 به وقت تهران –

من توزیع این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. خلاصه ای از تحولات این صبح – برزیل ثبت یک رکورد تعداد مرگ و میر برای یک روز بر ما ستایش تایوان COVID-19 پاسخ به عنوان رئیس جمهور Tsai و نشستند ون افتتاح شد برای دومین دوره استونی آغاز شده است و آزمون به صورت دیجیتال ایمنی گذرنامه و سنگاپور تحویل حکم اعدام توسط زوم.

04:35 – مرد محکوم به مرگ با زوم تماس در سنگاپور در میان دادگاه محدودیت

یک مرد بوده است محکوم به قطع در سنگاپور از طریق زوم تصویری-تماس اولین بار در شهرستان دولت تحویل داده شده است یک حکم اعدام از راه دور.

Punithan Genasan 37 ساله در مالزی به اعدام محکوم شد را برای نقش خود در سال 2011 معامله مواد مخدر روز جمعه در اسناد دادگاه نشان داد با کشور تحت مستند به تلاش و محدود کردن یکی از بالاترین coronavirus نرخ در آسیا است.

“برای ایمنی از همه درگیر در دادرسی, دادرسی برای دادستان عمومی و انقلاب v Punithan A/L Genasan انجام شد تصویری-کنفرانس” سخنگوی سنگاپور دیوان عالی کشور گفت: در پاسخ به رویترز’ news agency سوالات با استناد به محدودیت های اعمال شده برای به حداقل رساندن این ویروس گسترش یافته است.

Singapore supreme court

در دادگاه عالی سنگاپور ژوئیه 1 2019 که محکوم به اعدام در مالزی به اعدام در زوم تماس بگیرید. {ادگار سو/[ایسنا]

این اولین پرونده که حکم اعدام تلفظ شد توسط کنترل از راه دور شنوایی در سنگاپور سخنگوی اضافه شده است.

Genasan وکیل پیتر فرناندو تایید مشتری خود را دریافت حکم قاضی در یک زوم تماس است و با توجه به درخواست تجدید نظر. در حالی که گروه های حقوق بشر را مورد انتقاد قرار استفاده از زوم در پایتخت موارد فرناندو گفت: “نمی شی چون آن را تنها به دریافت حکم قاضی است که می تواند وضوح شنیده می شود و دیگر هیچ استدلال حقوقی ارائه شد.

04:20 GMT – مالزی حملات به مهاجران در منطقه تحت افزایش مستند

رسانه های محلی در مالزی به گزارش مقامات را آغاز کرده اند حمله به مهاجران مستند نشده در منطقه کوالا لامپور است که تحت افزایش مستند.

روزنامه استار گزارش مهاجرت کامیون ورود پتالینگ جایا شهر در صبح روز چهارشنبه و که پلیس ارائه کمک.

در یک بیانیه های محلی و MP ماریا چانه عبدالله بود که توزیع کمک های غذایی هنگامی که کامیون وارد به مقامات برای جلوگیری از استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای برای سرکوب شدند.

“تعصب و تبعیض آنها روبرو هستند غیر قابل قبول است,” او گفت:. “هیچ کس نباید در مواجهه با چنین هتک ابرو به خصوص در زمان بحران بود.”

شده اند وجود دارد حملات قبلا در سایر نقاط شهر با جمعیت زیادی از مهاجران.

PJ شهر قدیمی مهر و موم شده بود خاموش پشت خاردار در مارس 10 بعد از سنبله در coronavirus موارد مرتبط به یک بازار مواد غذایی در منطقه با هیچ کس مجاز در داخل یا خارج. افزایش مستند است که با توجه به پایان مارس 23.

04:05 GMT – استونی آغاز می شود تست دیجیتال ایمنی گذرنامه برای محل کار

بالتیک کشور استونی آغاز شده تست یکی از اولین بار در جهان دیجیتال ایمنی گذرنامه با توجه به بازگشت به کار یک ائتلاف از شرکت های فن آوری پزشکی کارشناسان و مقامات دولت محلی که در حال توسعه نرم افزار است.

دستگاه جمع آوری تست داده و اجازه می دهد تا مردم برای به اشتراک گذاشتن وضعیت سلامت خود را با یک شخص ثالث از طریق موقت QR کد.

Taavet Hinrikus بنیانگذار Transferwise و یک عضو از بازگشت به کار به رویترز گفت ایمنی گذرنامه در نظر گرفته شده بود به “کاهش ترس و تحریک جوامع در سراسر جهان به حرکت در زندگی خود را در میان همه گیر.”

02:00 GMT – ونزوئلا تحمیل حکومت جدید در کلید شهرهای مرزی

ونزوئلا تحمیل حکومت جدید در تعدادی از شهرهای در امتداد مرز خود را با کلمبیا و برزیل پس از یک پرش در coronavirus موارد است.

وزیر اطلاعات خورخه رودریگز گفت که این کشور تا به حال تایید 131 موارد جدید در 24 ساعت گذشته – بیشتر در یک روز – با 110 از کسانی که در افرادی که در حال بازگشت از خارج از کشور.

بسیاری از ونزوئلا را ترک کرده اند این کشور به دلیل سقوط اقتصادی, پیدا کردن کار در کشورهای اطراف از جمله کلمبیا و پرو و اکوادور. کسانی که بازگشت به صرف 14 روز در قرنطینه در پناهگاه در مرز.

01:45 GMT – ما میاد تایوان همه گیر پاسخ در تحلیف پیام

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز سه شنبه ستایش تایوان coronavirus پاسخ و نام آن را یک شریک قابل اعتماد در بیانیه ای ضمن تبریک رئیس جمهور Tsai و نشستند ون در مراسم تحلیف او برای دور دوم بود که در تضاد با اخیر آمریکا در انتقاد از چین است.

“ما باید یک چشم انداز مشترک برای منطقه یک که شامل قانون شفافیت رفاه و امنیت برای همه Pompeo در بیانیه ای گفت. “اخیر COVID-19 pandemic ارائه یک فرصت برای جامعه بین المللی به دلیل تایوان pandemic-مدل پاسخ شایسته تقلید.”

Tsai و موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات برگزار شده در ماه ژانویه و مراسم آغاز شد و در روز یکشنبه است. چین ادعا می کند خود حکومت تایوان را به عنوان خود را.

01:10 GMT – استرالیا نیو ساوت ولز به سهولت داخلی محدودیت های مسافرتی

برتر Gladys Berejiklian می گوید زندگی مردم در نیو ساوت ولز خواهد بود قادر به گرفتن تعطیلات در استرالیا دولت از آغاز ماه ژوئن.

گالری های هنری و موزه ها نیز بازگشایی اما Berejiklian مردم هشدار داد که نیاز به انطباق به دلیل برخی اجتماعی-فاصله اقدامات باقی خواهد ماند.

“ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از خود بود اما در همان زمان لطفا می دانم که هیچ چیز ما همان است که در طول یک بیماری همه گیر” او گفت: در یک کنفرانس رسانه ای کنفرانس.

00:10 به وقت تهران برزیل – گزارش رکورد روزانه مرگ و میر

برزیل روزانه مرگ و میر از این کروناویروس جدید به یک رکورد 1,179 در روز سه شنبه.

بالاترین روزانه تلفات قبل از آن تا به حال شده در مارس 12 881 نفر کشته شدند. همه گیر کشته شدن حداقل 17,971 مردم در برزیل, با توجه به وزارت بهداشت.

جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع, شده است و آوازی حریف به کروناویروس مستندات است که او را می بیند به عنوان بیش از حد آسیب رساندن به اقتصاد است.

برزیل سومین شماره از موارد در جهان پس از آمریکا و روسیه است.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (مارس 19) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>