مؤتلفه مجسمه های حذف شده در ریچموند, ویرجینیا

ریچموند, ویرجینیا, شهردار Levar سنگی در چهار شنبه دستور حذف فوری از همه متفق مجسمه در شهر زمین, گفته او با استفاده از قدرت اضطراری برای سرعت بخشیدن به روند شفا برای پایتخت سابق کنفدراسیون میان هفته از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

کار خدمه شروع به حذف یک مجسمه مؤتلفه کلی استون وال جکسون در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه. مسطح کامیون ها و دیگر تجهیزات نیز خال خال در چند دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی همراه ریچموند مشهور بنای تاریخی خیابان.

یکی دیگر از معروف مجسمه در شهر زمین است که به طور کلی جب استوارت. ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم قبلا دستور داد که برجسته ترین مجسمه در امتداد خیابان که از General Robert E Lee که نشسته در زمین دولت. حذف متوقف شده است در انتظار حل و فصل یک دعوی از حداقل دو نفر که در مخالفت با حذف آن.

اورژانس قدرت’

سنگی گفت که او نیز به سرعت در حال حرکت از آنجا که معترضان در حال حاضر سرنگون چند مؤتلفه آثار تاریخی در جای دیگر و او نگران بود که مردم می تواند صدمه دیده در تلاش برای خراب کردن مجسمه های عظیم.

“ما نیاز فوری برای محافظت از مردم” سنگی در بیانیه ای گفت.

سنگی را به حرکت در آمد روز دولت جدید قانون اثر در زمان اعطای کنترل از آثار تاریخی به این شهر است. قانون به تشریح روند حذف است که می تواند در مدت 60 روز به آشکار شدن.

اما در طول جلسه شورای شهر صبح روز چهارشنبه Stoney baulked به عنوان شورای برنامه ریزی یک جلسه ویژه برای سه شنبه به طور رسمی رای در یک قطعنامه خواستار حذف فوری از مجسمه.

“امروز من توانایی انجام این کار از طریق اورژانس قدرت” Stoney گفت. “من فکر می کنم ما نیاز به عمل به امروز است.”

حدود یک ساعت بعد خدمه کار بودند کشف نزدیکی جکسون مجسمه.

ویدئوها ارسال شده در توییتر نشان داد که کارگران در حال برداشته در یک جرثقیل به بالای مجسمه و تلاش برای ضمیمه کردن چیزی به آن است.

در طول چهار جلسه, شهرستان, نمایندگان ابراز پشتیبانی برای از بین بردن مجسمه اما چند مشاوران گفت: شورای نیاز به پیگیری حقوقی مناسب روند.

موقت دادستان شهرستان هسکل براون گفت: هر گونه ادعا می کنند که سنگی دارای اختیارات لازم برای حذف مجسمه بدون زیر دولت روند که در تضاد مشاوره حقوقی او قبلا داده شده و شورای شهر و دولت.

سنگی و چند تن از نمایندگان شهرستان گفت: آنها نگران بودند که این مجسمه را تبدیل به یک خطر ایمنی در طول هفته از تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

در Portsmouth, Virginia یک مرد به شدت مجروح شد که معترضان تلاش برای پایین کشیدن یک مؤتلفه مجسمه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور اف بی آی و پلیس آمریکا به منظور بررسی تلاش های معترضان به آسیب و یا حذف مؤتلفه مجسمه های در معرض خطر از 10 سال زندان برای هر کسی که به اعدام محکوم شده.

ما در پارک پلیس در واشنگتن ارسال شده عکس های عمومی به دنبال کمک در شناسایی معترضان که اقدام به پایین کشیدن مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در میدان پارک لافایت در مقابل کاخ سفید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>