رقابت میان دولت های محلی ایجاد جنگ مناقصه برای تجهیزات پزشکی

به عنوان coronavirus تست گسترش می یابد و بیشتر موارد عفونت در حال شناسایی و پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی در حال تقلا برای پیدا کردن به اندازه کافی تجهیزات پزشکی برای دوباره پر کردن خود را رو به کاهش عرضه است.

اما دولت های ایالتی و محلی در سراسر ایالات متحده در حال رقابت برای خرید تجهیزات مشابه ایجاد یک بازار رقابتی برای آن دسته از مواد است که همواره تا قیمت برای همه.

“یک سیستم که مبتنی بر دولت و دولت های محلی خود را به دنبال و در رقابت با دیگر دولت های ایالتی و محلی در سراسر کشور پایدار نیست” گفت: جان کوهن یک ABC News عامل سابق و سرپرست معاون وزارت امنیت میهن “و اگر از چپ به ادامه ما قطعا در تشدید بحران بهداشت عمومی با آن مواجه هستیم.”

“وجود دارد یک امکان بسیار واقعی” او افزود: “کسانی که دولت های ایالتی و محلی است که مهم ترین نیاز نمی توانید تجهیزات آنها نیاز دارند.”

وجود دارد بیش از 216,000 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده با توجه به جان هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع و دولتها در سراسر کشور روبرو هستند کمبود هر دو تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) – همه چیز از دستکش به صورت سپر به لباس به sanitizers به N95 ماسک – برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و مراقبت های ویژه تجهیزات مانند پنکه نگه می دارد که به شدت بیمار بیماران زنده است.

اندرو کومو فرماندار نیویورک تبدیل شده است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از 92,000 مورد تأیید کرده است مقصر افزایش قیمت در میان بحران در یک کشور در مقابل وزارت امور خارجه جنگ مناقصه.

“زمانی که من به شما نشان داد قیمت هواکش رفت از $25,000 به $45,000. چرا ؟ از آنجا که ما پیشنهاد از $25,000. کالیفرنیا می گوید: “من به شما $30,000′ و ایلینوی می گوید: “من به شما $35,000′ و فلوریدا می گوید: “من به شما $40,000,'” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “ما به معنای واقعی کلمه مناقصه تا قیمت خودمان است.”

کومو به نام دولت فدرال – و یا حتی متحده خود را – برای دریافت سازمان یافته و خصوصی از بین بردن رقابت در بازار.

“شما نمی توانید متحده رقابت در برابر ایالات متحده و پس از آن زمانی که دولت فدرال می رود به خرید تجهیزات مشابه برای ذخیره در حال حاضر آن را 50 ایالت رقابت در برابر ایالات و دولت فدرال رقابت در برابر ایالات متحده” کومو گفت. “این است راه را برای انجام کسب و کار. ما باید در سراسر کشور خرید کنسرسیوم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر نمی رسد که در پاسخ به این فشار به صورت متمرکز خرید از کومو و دیگران اما آژانس های فدرال در حال ارائه برخی از کمک. وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر خرید 500 میلیون N95 ماسک بیش از 18 ماه آینده به صورت استراتژیک ملی ذخایر (SNS).

با توجه به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA), Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که توسط رئیس جمهور امضا شد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اختصاص 27 میلیارد دلار “برای توسعه واکسن و پاسخ دیگر تلاش از جمله 16 میلیارد دلار برای ساخت SNS با بحرانی منابع از جمله ماسک ، ماسک و داروسازی.”

در اوایل این هفته 80 تن از PPE لوازم تحویل داده شد به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات, FEMA گفت و موارد ادامه خواهد داد توزیع به “مناطق دچار بیشترین افزایش در COVID-19 موارد با بزرگترین بینی کمبود ظرفیت.”

اما رئیس جمهور تهمت همچنین اذعان کرد این هفته که استراتژیک ملی ذخایر تقریبا تهی گفتن خبرنگاران گفت که منابع در حال ارسال به طور مستقیم به بیمارستان ها به جای آن از طریق متحده است.

و ABC متعلق به ایستگاه در سراسر کشور, در ضمن, گزارش که در چند کشور بسیار مورد نیاز تامین نیست و رسیدن به خط مقدم.

نیویورک دریافت کرده است یکی از ونتیلاتور برای هر پنج این درخواست از دولت فدرال با توجه به WABC-TV. فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر گفت: دولت فدرال فرستاده دولت اشتباه نوع ماسک, WLS گزارش ارسال فولاد ماسک به جای بیشتر آرزو N95s. و یک گزارش از کارولینای شمالی وزارت بهداشت و خدمات انسانی به دست آمده توسط WTVD نشان می دهد مقامات دولتی وجود دارد و تنها با دریافت بخشی از ماسک و روپوش و دستکش و در صورت سپر آن درخواست از دولت فدرال است.

در صبح روز پنجشنبه جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در آمریکا ادعا می کند که دولت فدرال نیست ارائه تجهیزات اندازه کافی سریع به اندازه کافی.

“برخی از اشتهای سیری ناپذیر & هرگز راضی (سیاست؟). به یاد داشته باشید ما یک پشتیبان برای آنها. از شاکيان باید مجهز و آماده مدتها قبل از این بحران. کشورهای دیگر در حال هیجان زده با این کار ما انجام داده اند” او هنوز توییتی. “ارسال بسیاری از هواکش امروز با هزاران نفر ساخته شده است. 51 محموله بزرگ هواپیماهای آینده با تجهیزات پزشکی. ترجیح می دهند از ارسال به طور مستقیم به بیمارستان.”

به گفته فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom برخی فرمانداران در حال شروع به مقابله با مشکل خود به خود تشکیل مشارکت و اتصال تدارکات تیم با هم کار کنند و اطمینان حاصل شود “هیچ یک از ما حریص بودن در این لحظه است و ما باید از این ظرفیت به حرکت همه چیز در اطراف.”

“ما می خواهیم برای کمک به کشورهای دیگر حتی به عنوان بزرگ به عنوان ایلینوی و واشنگتن برخی از بزرگترین متحده در ملت ما” Newsom گفت: “برای دیدن اگر ما می تواند کمک به تهیه نه تنها کاهش در هزینه های هر واحد اما همچنین تهیه یک طرز فکر که در آن ما در حال پخش در حاشیه از مجموع صفر که در آن ما در مقابل آنها.”

لیزا Bartley چاک Goudie یونس کاپلان Charm لارا دانیل لی بارب Markoff شریل Mettendorf دن Noyes, Ted Oberg, چاد Pradelli سارا رفیق, Tonya سیمپسون کریستین Tressel راس eric topol کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>