کالاها گوشه: چوب آتی رالی به عنوان تولید کنندگان قطع خروجی

چوب های آتی بسیج در روز سه شنبه هدف قرار دادن قیمت محدود کردن حرکت در بورس شیکاگو برای دومین جلسه متوالی پیدا کردن پشتیبانی به عنوان چوب محصول سازندگان قطع خروجی برای جبران ضرر و زیان در تقاضا به عنوان COVID-19 pandemic بازدید بازار ساخت و ساز.

“تولید کنندگان تمام نورد را COVID-19 پاسخ با تولید curtailments در آخرین هفته یا بیشتر کمک به محدود کردن سقوط اخیر در قیمت گذاری” گفت: گرگ کوتا یک تحلیلگر و رئیس جمهور Westline سرمایه استراتژی.

ترین-فعال ممکن است چوب قرارداد آتی LBK20, +7.48% معامله می شود در $303.10 هر 1000 پا هیئت مدیره در روز سه شنبه معاملات تا $21.1 یا نزدیک به 7.5 درصد. قیمت بر اساس فعال ترین قرارداد آماده برای بزرگترین سپری کردند پس Jan. 5, 2010 زمانی که قیمت ها افزایش حدود 13.5 درصد به FactSet داده است.

قرارداد معامله شده به عنوان بالا به عنوان $309 روز سه شنبه تا $27 از روز دوشنبه حل و فصل برای ضربه زدن به گسترش محدود قیمت حرکت در آموزش مداوم آموزش مداوم, +0.89% قیمت در روز دوشنبه و در حد حرکت قیمت از $18 بالاتر یا 6.8% در $282.

“تقاضا سرعت قایق تبدیل شده است که بر روی یک سکه در پاسخ به این ویروس و تولید طرف تانکر نفت آهسته از طریق آب در حال حاضر به نوبه خود نیز گفت:” کوتا. او تخمین می زند که تقاضای مسکن را ارائه می دهد که نشانه ای از چوب مصرف خواهد شد 50 درصد به 75 درصد در آوریل و مه “قضاوت با کاهش نسبت به پایان ماه مارس است.”

داده های اخیر از وزارت تجارت ایالات متحده نشان داد که سازندگان شروع به ساخت و ساز خانه های جدید در یک سرعت 1.6 میلیون در ماه فوریه به پایین 1.5% از یک upwardly تجدید نظر 1.62 میلیون در ماه ژانویه است. داده, اما, پوشش یک زمان قبل از coronavirus شد یک نگرانی عمده است. اطلاعات در مارس مسکن شروع خواهد شد و در مارس 16. دیدن تقویم اقتصادی

بالا چوب تامین کنندگان اعلام کرد در حال حاضر تقلیل. Weyerhaeuser Co. WY, +4.79% اعلام کرد در مارس 30 بود که آن را “عامل تنظیم ظرفیت های خاصی در امکانات تولید. این شرکت انتظار دارد که به عامل کاهش ظرفیت حدود 20 درصد برای چوب در ماه آوریل است.

در اوایل این ماه در شرق فریزر چوب Co. Ltd. WFT, +5.94% گفت: این امر کاهش آن صنوبر-کاج-صنوبر (SPF) تولید 30 تا 40 میلیون پا هیئت مدیره در هر هفته است که نشان دهنده بین 45% و 60% از آن SPF تولید.

سقوط در چوب قیمت—شدت و به محض کاهش قیمت “واقعا بی سابقه ای” گفت: Kuta. سال تا به امروز فعال ترین چوب های آتی از دست داده اند و بیش از 25 درصد.

“کارخانه های تولید نیاز به واکنش نشان می دهند و در نهایت انجام بیشتر برای جلوگیری از سقوط آزاد پایین تر در قیمت گذاری” کوتا گفت.

‘تعیین چه ماه تقاضا بازده خواهد بود یک کار بیهوده برای همه است.’

— گرگ کوتا, Westline استراتژی های سرمایه

“همه کسب و کار در حال حاضر با عجله به پایان پروژه های موجود…[و] هر کسب و کار جدید مسکونی و commericial است به احتمال زیاد به کنار گذاشته تا” پس از چهارم جولای یا تا بعد از روز کارگر, او گفت:. “من نمی بینم هر یک از سرگیری عادی حداقل تا یک ماه خوب به 6 هفته” و در واقع شاید تا بعد از این پاییز به بهار آینده.

“طرف عرضه را بگیر تا پایین جاده و زمانی که تقاضا می کند به پشت پا زدن و سپس ما را ببینید سنبله بزرگ بازگشت به روند صعودی در قیمت های فیزیکی عرضه وجود ندارد به ملاقات اولیه تقاضا” کوتا گفت.

بنابراین “value اینجا آینده” قیمت او گفت:. هنوز “تعیین چه ماه تقاضا بازده خواهد بود یک کار بیهوده برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>